Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2021 Ápr. 18. Vasárnap 22:06
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Utazás
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 6 / 44 oldal [1095 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, ..., 42, 43, 44 Következő
Szerző Üzenet
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 19. Szombat 17:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Még februárban VérFarkassal közösen eltöltöttünk pár napot Füzesgyarmaton egy gyógyszállóban és mint az természetes csináltam is sok-sok fényképet. Wink

A szálló most fotópályázatot hírdetett Razz Beneveztem Wink (pillanatnyilag 2. helyen állunk Embarassed )

Ha van egy kis időtök nagy segítség lenne, ha szavaznátok Wink

HOTEL Gara - fotópályázat

Sajnos Embarassed regisztrálni kell, de az megvan fél perc alatt Wink

Előre is köszönöm a segítséget !

Hajrá!!! nagyszerû Természetesen szavaztam! (és Mama-szolgára meg VérFarkasra nagy vigyor )
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 59

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 19. Szombat 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Még februárban VérFarkassal közösen eltöltöttünk pár napot Füzesgyarmaton egy gyógyszállóban és mint az természetes csináltam is sok-sok fényképet. Wink

A szálló most fotópályázatot hírdetett Razz Beneveztem Wink (pillanatnyilag 2. helyen állunk Embarassed )

Ha van egy kis időtök nagy segítség lenne, ha szavaznátok Wink

HOTEL Gara - fotópályázat

Sajnos Embarassed regisztrálni kell, de az megvan fél perc alatt Wink

Előre is köszönöm a segítséget !
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 18. Péntek 8:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nórika78 írta:
Köszi a válaszokat. Azt hiszem, nekünk is az lesz a megoldás, hogy estefelé, ha már mennek haza a strandolók, akkor talán úszhatnak a kutyik is...

Várjuk a képeket! nagyszerû

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nórika78
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 17. Csütörtök 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi a válaszokat. Azt hiszem, nekünk is az lesz a megoldás, hogy estefelé, ha már mennek haza a strandolók, akkor talán úszhatnak a kutyik is...
Vissza az elejére
Nórika78 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Ixi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 17. Csütörtök 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
Ixi írta:
Látom itt a jobbnál jobb nyaralásos fotókat...gondoltam catlakozom bár még töltögetek fel de egy része már felkerült...ha esetleg érdekel valakit Cool
http://gallery.site.hu/u/Ixi/zamardi/

Tök jók a képek! Láttam vizibicikliztetek is!!! Mosoly
Berény is kb így néz ki. Nagyon Boldog
Itt is látom volt kutyahaver. Ez a westie kié?
Amúgy olyan jó ez a kép lol
Már kinézte magának és mikor fusson hozzá. Nagyon Boldog

Jó történet=)Mentük Zamárdi valamelyik utcáján, hogy eljussunk a nagymamámhoz és a kertből pont kilépett a gazdi és látta, hogy mi ott sétálunk és beinvitált=)Nagyon kedves volt Nagyon Boldog jó, hogy teára nem hívtak meg lol
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 17. Csütörtök 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ixi írta:
Látom itt a jobbnál jobb nyaralásos fotókat...gondoltam catlakozom bár még töltögetek fel de egy része már felkerült...ha esetleg érdekel valakit Cool

Tök jók a képek! Láttam vizibicikliztetek is!!! Mosoly
Berény is kb így néz ki. Nagyon Boldog
Itt is látom volt kutyahaver. Ez a westie kié?
Amúgy olyan jó ez a kép lol
Már kinézte magának és mikor fusson hozzá. Nagyon Boldog

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 17. Csütörtök 8:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nórika78 írta:
Jövő héten megyünk a Balatonhoz egy hétre, ha az idő is olyan lesz, szeretném megúsztatni a csapatot. Ahol szabadstrand van, ott ugye mehetnek a kutyik is a vízbe? Én évek óta nem voltam a Balatonnál, itthon meg egy pár bányatónál kint van a tiltótábla, hogy kutya nem mehet a vízbe. Remélem, a Balcsin ilyen nincs, aki volt mostanában, léccci írja meg nekem, mi a helyzet! Köszönöm!

Sajnos a Balatonon körben mindenhol ki van rakva a kutyát bevinni tilos tábla. (ahol nincs, ott valaki leszerelhette...)
Mi is szabadstrandra jártunk, de ott is volt tábla és napközben Forti nem is jött be velünk úszni, hanem a boxában volt az árnyékban. Mikor már ment le a nap és a strandolók nagy része hazament, csak akkor vittük be magunkkal fürdeni... Szemforgató

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France

Legutóbb Mooney szerkesztette (2008 Júl. 18. Péntek 8:21), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ixi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 16. Szerda 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 16. Szerda 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe írta:
Nórika78 írta:
Jövő héten megyünk a Balatonhoz egy hétre, ha az idő is olyan lesz, szeretném megúsztatni a csapatot. Ahol szabadstrand van, ott ugye mehetnek a kutyik is a vízbe? Én évek óta nem voltam a Balatonnál, itthon meg egy pár bányatónál kint van a tiltótábla, hogy kutya nem mehet a vízbe. Remélem, a Balcsin ilyen nincs, aki volt mostanában, léccci írja meg nekem, mi a helyzet! Köszönöm!
Nekünk Siófok- Sóstón van a nyaraló ott külön van kutyaúsztató rész, a szabadstrandon nem láttam kutyásokat, de, hogy lehet e ott fürdetni azt nem tudom. fejvakar

Nekünk Berénybe van nyaralónk. Ezelőtt hétvégén úgy lementünk...van 2 féle szabadstrand ami egy picit közelebb van ott van egy tábla, hogy nem lehet kutyát vinni mégis láttam ott kutyát, meghát én is oda is vittem. Nagyon Boldog
A másik strandon nem volt tábla, ott nem láttam viszont kutyát.
Nálunk nincs kutyaúsztató Szomorú
Én annyira nem szeretem, ha van társaságunk mármint persze jó hogyha van Wendynek de csak a kistestűektől nem féltem. (annyira. Mosoly)
És ezelőtt találkoztunk egy havanese-el. Kókusz. Tök jól elvoltak. Mosoly

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
joe
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 16. Szerda 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nórika78 írta:
Nekünk Siófok- Sóstón van a nyaraló ott külön van kutyaúsztató rész, a szabadstrandon nem láttam kutyásokat, de, hogy lehet e ott fürdetni azt nem tudom. fejvakar
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
joe
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 16. Szerda 16:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Evcsi írta:
Raktam fel képeket a nyaralásról nézze meg akit érdekel Cool : http://gallery.site.hu/u/Evcsi/Makarska/
Nagyon szép helyen jártatok, irigykedve néztem. taps
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nórika78
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 16. Szerda 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Nórika78 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 15. Kedd 9:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Evcsi írta:
Raktam fel képeket a nyaralásról nézze meg akit érdekel Cool : http://gallery.site.hu/u/Evcsi/Makarska/

Gyönyörű helye(ke)n jártatok. Boni is nagyon aranyos a képeken! Mosoly

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 66

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 14. Hétfő 23:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Evcsi írta:

Nagyon szép helyen nyaraltatok. Klasszak a képek és Bonifác nagyon aranyos puszitküld
Látom volt egy-két kutyahaver is.
Evcsi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 14. Hétfő 22:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 9. Szerda 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Utazás előtt azt hiszem mindenki igyekszik tájékozódni a helyről, ahová tart.
Ehhez nyújt hasznos segítséget a Panoramio web-oldal, ahol rengeteg fotót találhatsz a felkeresni kívánt helyről.
Itt nem csak tájékozódni lehet, hanem meg is oszthatod a saját élményeidet, fotóidat másokkal Wink, már ha az oldal szerkesztői a feltöltött fotókat arra érdemesnek tartják.
Én már több mint egy éve rendszeresen töltök fel
fotókat, amelyekből elég sok bekerült a nagy adatbázisba, amit bárki elérhet.
Kellemes időtöltést.
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 8. Kedd 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm szépen Mindenkinek a segítséget! Mosoly
Végül nem fürödtünk de nagyon nagyokat játszottunk, sétáltunk és szaladgáltunk. A parton találkoztunk egy havanese kutyussal, Kókusszal. Mosoly
Megszaglászták egymást aztán kergetőztek. vidám
Sajnos a Balcsiba lépcsőn kell lemenni így nagyon nem lehet belefutni a vízbe, de Wendyt ráraktam az első fokra ahol volt víz...kicsit félt de mikor már kiemeltem láttam, hogy jól esett Neki a lehüsölés. Mosoly
Hosszú nyaralásra nem tudom mikor megyünk, de akkor már szeretném bevinni.

Sajnos a fényképezőt sikerült itthon hagyni így nincsenek képek, pedig volt 1-2 jó pillanatat mikor jól letudtam volna kapni, no majd legközelebb vigyor

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
inid
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 5. Szombat 18:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
Mi a hétvégére lemegyünk Balatonberénybe a nyaralónkba, természetesen Wendy is jön. Tavaly nem voltunk nyaralni meg még Wendyke sem járt ott. Kiváncsi vagyok, hogy mennyire fog tetszeni Neki meg, hogy hogy fogja bírni az útat. Mosoly Mondjuk jó nagy a terület így biztosan jó nagyokat tud majd futkározni és játszani. Rendes hosszú nyaralásra azt hiszem 14.-én megyünk 1-2 hétre. Most, hogy lesz Wendy a szabadstrandra kell mennünk. Wendy még úgy nem próbálta a vízet, mármint fürdéskor de akkor nagyon nem nyerte el a tetszését. Kiszeretném majd próbálni vele a Balcsit, de nem lesz a víztől baja(pl;bőrének), mármint hogy nem annyira tiszta???!

Én csak pozitív dolgokról tudok beszámolni a víz és kutyi "harccal" kapcsolatban, de ezt már olvashattad is! Wink nagy vigyor Mi azóta is többször voltunk kinn a bányatónál, és Frankie részéről töretlen a lelkesedés az úszás iránt.
Szóval ez teljesen kutyafüggő, hogy hogyan viszonyul a vízhez. Ne aggódj, a víz pedig nem tesz rosszat a bőrének, mert a Balaton tényleg tiszta (ugyebár emberek is fürdenek benne Wink )! puszitküld
inid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 5. Szombat 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
Mi a hétvégére lemegyünk Balatonberénybe a nyaralónkba, természetesen Wendy is jön. Tavaly nem voltunk nyaralni meg még Wendyke sem járt ott. Kiváncsi vagyok, hogy mennyire fog tetszeni Neki meg, hogy hogy fogja bírni az útat. Mosoly Mondjuk jó nagy a terület így biztosan jó nagyokat tud majd futkározni és játszani. Rendes hosszú nyaralásra azt hiszem 14.-én megyünk 1-2 hétre. Most, hogy lesz Wendy a szabadstrandra kell mennünk. Wendy még úgy nem próbálta a vízet, mármint fürdéskor de akkor nagyon nem nyerte el a tetszését. Kiszeretném majd próbálni vele a Balcsit, de nem lesz a víztől baja(pl;bőrének), mármint hogy nem annyira tiszta???!

Szerintem nem lehet baja, egyébként állítólag a balaton most tisztább, mint sok éve.
Ixi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 5. Szombat 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát hamár a balcsi jött szóba... Cool
M Cool i holnap megyünk haza Zamárdiból tíz nap után.ebből Ixi kétszer szállt vízre vizibiciklin=)Eleinte szerintem élvezte, hogy a hűvös szél a sok illattal körüllengi de nem nagyon tudta hova tenni a mi felhőtlen boldogságunkat a vízben.Hiányzott neki a gazdi vagyis én lol Minduntalan láttam rajta vívódik gazdi és víz között.Aztán csak megbízott bennem és hagyta, hogy magamhoz vegyem mert csak derékig ért a víz.Mint egy gyermeket szépen lassan engedtem a vízbe,had érezze milyen is az.De az önerős úszásig nem jutottunk el,csak addig, hogy miután autómatikusan vízbe érve úszni kezdett a vízből kiemelve is folytatta úszó mozdulatait amivel szana szét karmolt a kis drága Döbbent Visszakerült hát a viziiciklire de attól kezdve valahogy nem volt kedve a folytatáshoz.Mi azonban 2napra rá megint megkívántuk a vizibiciklis mókázást így ismételten víze szálltunk s meglepően Ixi sem tojt be mikor rájött , hogy ő itt már kellemetlen dolgokat élt át Mosoly
Második hajókázásunk tehát szerencsére flottul ment de önmagától akkor sem jött be.Élvezte azonban a dolgot s reményeim szerint jövőre már élvezettel pancsikol=) Nagyon Boldog
Majd felteszem a képeket ha hazaértünk,mert készült egy roppant cuki kép róla.a vizibicikli csúszdás volt és az Istenért sem értette miért jó az nekünk a vízbe ploccsanni ezért ő is felmászott a csúszda tetejére.Ott csücsült mint egy plüs kutya és élvezte milyen magasból csodálhatja hogy a gazdi pancsikol lol
Külünben én azt vetem észre rajta, hogy a szőrének jót tett a természetes víz.fehérebb lett de fehérbb mint amilyen a szappanmentes pesti ürdetéskor szokott volt lenni Nagyon Boldog
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 5. Szombat 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szerintem nem lesz baja. Én is vittem már tóba fürdeni. És tetszett neki. Csak bátorítsd, hogy ne féljen a víztől. Általában szokott nekik tetszeni ha úszkálhatnak.
Vissza az elejére
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 5. Szombat 8:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 30. Hétfő 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe írta:
Rosszat nem jelenthet a hasonlóság, hiszen a kalapos úrnak Ő volt a felesége: taps eszik Nagyon Boldog

Viszont igen nagy bizonyossággal ki merem jelenteni: a képen látható hölgynek soha nem voltam a férje Razz
(vagy legalábbis nem emléxem Embarassed )
joe
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 30. Hétfő 16:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Ixi írta:
hehe lol Úgy nézel ki mint a Tapló télapó férfi főszereplője=) lol lol

Most nem tudom sírjak vagy nevessek Razz

Igen ! Mind a ketten szőrösek és őszek vagyunk Wink
Rosszat nem jelenthet a hasonlóság, hiszen a kalapos úrnak Ő volt a felesége: taps eszik Nagyon Boldog
lotifut
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 30. Hétfő 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Másfél hét nyaralás után tegnap óta szinte folyamatosan az ágy alatti "bunkerben". Nagyon Boldog
lotifut jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 6 / 44 oldal [1095 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, ..., 42, 43, 44 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu