Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Jan. 19. Vasárnap 12:08
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Utazás
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 44 oldal [1095 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ..., 42, 43, 44 Következő
Szerző Üzenet
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 21. Csütörtök 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi Nektek! puszitküld Mosoly
Nekem a közös képünk nem tetszik....de hát egy balcsist muszály volt. Mosoly

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 19. Kedd 7:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
A hétvégén lent voltunk a Balatonon. Egy másik topicba írtam, hogy milyen szerencsék volt azzal a sz*r fűvel. mérges
Wendy jól érezte magát, a nagy területen tudod futkozni.
Oda felé hányt, ha kocsizunk mindig hány, pedig nem is etetem meg direkt az nap. Összezavart
Sokat sétáltunk és voltunk a parton, olyan jó idő azért nem volt, hogy belemenjen. De azért lépkedett bent. Nagyon Boldog Sajnos azt lefényképezni nem tudtam, mert anya nem hozta le a fényképezőt a partra. Szomorú
De jó volt...azt jó lett volna megörökítani, na majd talán legközelebb.
Amikor jöttünk haza akkor Wendy nem óhajtott bemenni a boxba, tolta ki magát. Meglepõdött De aztán "beletuszkoltam" és olyan sem volt, hogy haza felé nem hányt és végig aludt! Olyan büszke voltam. vidám
Most is egésznap pihenget. Mosoly
Egy pár kép:

Ezeken a képeken már Wendy pofiján rajt van az a fű.
További képekért kattints ide

Nagyon ari képek!
Kedvencem is van:ez nagyon cuki, meg az amin Te is rajta vagy (ahogy Joe mondta). Nagyon Boldog puszitküld
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 49

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 18. Hétfő 20:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
A hétvégén lent voltunk a Balatonon. Egy másik topicba írtam, hogy milyen szerencsék volt azzal a sz*r fűvel. mérges
Oda felé hányt, ha kocsizunk mindig hány, pedig nem is etetem meg direkt az nap. Összezavart
Sokat sétáltunk és voltunk a parton, olyan jó idő azért nem volt, hogy belemenjen. De azért lépkedett bent. Nagyon Boldog Sajnos azt lefényképezni nem tudtam, mert anya nem hozta le a fényképezőt a partra. Szomorú
Amikor jöttünk haza akkor Wendy nem óhajtott bemenni a boxba, tolta ki magát. Meglepõdött De aztán "beletuszkoltam" és olyan sem volt, hogy haza felé nem hányt és végig aludt! Olyan büszke voltam. vidám
Egy pár kép:

Megnéztem a képeket taps , a kedvencem amelyiken Te is rajta vagy.
integet
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 18. Hétfő 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egy pár kép:

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ixi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 4. Hétfő 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Már csak azt nem tudom, hogy a kombinon, hogyan utazzon több kutya?Hiszen egy szerelvényben csak egy eb tartózkodhat...de az egész 1 szerelvény Exclamation Exclamation dühbegurul Nagyon Boldog
Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 4. Hétfő 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi szépen az infót a szájkosárról.Ez azért barátságosabb látvány,mint a fémből készült változatok.Remélem én is be tudok egyet szerezni a városunkban!
Vissza az elejére
Katka05 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 4. Hétfő 17:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Katka05 írta:
Szájkosár is kell a kicsinek???Hol lehet kapni ilyen kicsi szájkosarat???

Mi egy általam csak "szájzárnak" nevezett szájkosarat használunk, ez szövetből van, van nagyon kicsi méretben is és van állíthatóban is. Ez pont ráillik a westie hosszúkás orrára, ráhúzod és hátul a tarkójánál összekapcsolod. Ez jól elfér a szebedben is. Én úgy szoktam, hogy mielőtt felszállunk a buszra feladom Fortira, majd mikor leültünk, elfoglalta a helyét a lábam alatt, akkor leveszem róla. Magamnál tartom a szájzárat, ha esetleg ellenőrök jönnének, akkor gyorsan ráadom. De eddig egyetlenegyszer találkoztam távolsági buszon ellenőrrel, de ő akkor észre sem vette a kutyát. Nagyon Boldog
Most hirtelen csak ezt a képet találtam:

Nem igazán adja vissza, hogy milyen...
A Fressnapfban tuti lehet kapni és szerintem a nagyobb állatfelszereléssel foglalkozó boltokban is.

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 4. Hétfő 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Ha már felmerült a téma, bemásolom a linkeket, ahol a kutyus viteldíjak elérhető, illetve információt az utazási feltételekről:

MÁV
(ha rákattintással nem az élőállat-viteldíj jön be, akkor ezt a linket másoljátok be: http://www.mav-start.hu/utazas/tarifak.php?mid=1467ff60eb6f52&chapter=10)
Élő állat szállítása
A 2. osztályú személykocsiba díjfizetés nélkül bevihető megfelelően csomagolva egészségügyi vizsgálat nélkül szállítható kis élő állat, ha a csomagolás (kosár, ketrec, láda) biztosítja, hogy az állat abból az utazás során nem szabadulhat ki, és a csomagolás alkalmas arra, hogy az utasokat, az utasok ruházatát és kézipoggyászát, valamint a vasúti berendezéseket megóvja.
A vakvezető kutya kivételével nem vihető be élő állat
* az 1. osztályú kocsiba,
* az étkezőkocsiba,
* a pót- és helyjegyköteles, helyjegyköteles vonatba és kocsiba.
Az utassal együtt szállított kutyáért élőállat viteldíjat kell fizetni, függetlenül attól, hogy az utas a kutyát pórázon, szájkosárral ellátva tartja, vagy kosárban, ketrecben, ládában vagy más tartályban viszi be a személykocsiba. Egy utas legfeljebb két kutyát vihet magával. A 2. osztályú fülkés kocsi fülkéjébe a kutya csak az ott ülő valamennyi utas beleegyezésével vihető be. A 20 kg-nál nehezebb, nagytestű kutya csak a személykocsi peronján szállítható.

VOLÁN
Autóbuszba bevihető élő állatok
1. Az autóbuszba bevihető élő állatok és szállításuk feltételei:
a) egy kutya, szájkosárral és pórázzal ellátva,
b) halak, a víz kiömlése ellen megfelelően biztosított tartályban,
c) kisebb madarak, papagájok és galambok, kalitkában elhelyezve,
d) egyéb apró állat kosárban, ládában vagy más alkalmas tartóban,
e) egy vadászsólyom, védősapkával ellátva. Az állatok szállítására használt eszközök (tartály, kalitka, kosár, láda stb.) tömege, terjedelme stb. nem haladhatja meg a kézipoggyászok szállítási feltételeire meghatározottakat.
A VOLÁN a forgalmi viszonyoktól függően az élő állatok szállítását tovább korlátozhatja.
2. Élő kacsa, liba vagy pulyka az autóbusz utastérben nem szállítható.
3. Beteg állat az autóbuszba nem vihető be.
4. Az autóbuszba bevitt élő állatra az utasnak kell felügyelni. Ha élő állat az utasokat magatartásával zavarhatja vagy számukra kényelmetlenséget okoz, a VOLÁN az élő állatot a szállításból kizárhatja.
5. Az élő állatban bekövetkezett, valamint az élő állat által harmadik személynek okozott kárért a VOLÁN csak jogszabály alapján vagy vétkessége esetén felelős - a kézipoggyászra vonatkozó feltételek szerint.

BKV (legalul)
Állatok szállítása
A kutya utaztatásának díja (mérettől függetlenül) azonos az adott távolságra érvényes teljes árú menetdíj árával, az elővárosi vasút (HÉV) vonalain a vonaljegy vagy gyűjtőjegy a vonal teljes hosszára érvényes. A kutya részére teljes árú havibérlet váltható. Az értékszelvényt általános bérletigazolványban kell használni, az arckép helyén " EB " felirattal, az általános bérletekre vonatkozó szabályok szerint. A rendőrségi, a mozgáskorlátozott személyt segítő és a vakvezető kutya utaztatása díjtalan. Egy járművön (szerelvényenként) csak egy kutya szállítható, szájkosárral, pórázon és tiszta állapotban.
Egyéb kisebb állat (pl. macska, vadászgörény, stb.) díjmentesen szállítható olyan csomagolásban, amely a kézipoggyász méretét nem haladja meg és az utasok ruházatát, illetve a járművet nem szennyezi be.

Szegedi Közlekedési Társaság
(ha rákattintással nem jön be, akkor ezt a linket másoljátok be: http://www.szkt.porta.hu/site/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=43&Itemid=74)
Kutyaszállítás
A közösségi közlekedési járműre csak a szájkosárral és pórázzal ellátott kutya vihető fel. A nem kézipoggyász módjára szállított kutya szállítási díja azonos a járműre érvényes vonaljegy árával. Kivétel a vakvezető és a rendőrségi kutya, melyek szállítása díjtalan. A kézipoggyász módjára (ölben, táskában, dobozban) szállított kutya szállítása díjtalan. A napi rendszerességgel történő utazásnál a kutya havi bérlettel is szállítható, a havi bérlet ára azonos a városi általános havi bérlet árával.

Javaslom, hogy mostantól itt folytatódjon a téma. Wink

Ha még valakit valamelyik tömegközlekedés érdekel, csak szóljon és azt is ideteszem. Nagyon Boldog

Köszi szépen a linkeket,nagyon sokat segítettek! Mosoly
Vissza az elejére
Katka05 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 4. Hétfő 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ha már felmerült a téma, bemásolom a linkeket, ahol a kutyus viteldíjak elérhető, illetve információt az utazási feltételekről:

MÁV
(ha rákattintással nem az élőállat-viteldíj jön be, akkor ezt a linket másoljátok be: http://www.mav-start.hu/utazas/tarifak.php?mid=1467ff60eb6f52&chapter=10)
Élő állat szállítása
A 2. osztályú személykocsiba díjfizetés nélkül bevihető megfelelően csomagolva egészségügyi vizsgálat nélkül szállítható kis élő állat, ha a csomagolás (kosár, ketrec, láda) biztosítja, hogy az állat abból az utazás során nem szabadulhat ki, és a csomagolás alkalmas arra, hogy az utasokat, az utasok ruházatát és kézipoggyászát, valamint a vasúti berendezéseket megóvja.
A vakvezető kutya kivételével nem vihető be élő állat
* az 1. osztályú kocsiba,
* az étkezőkocsiba,
* a pót- és helyjegyköteles, helyjegyköteles vonatba és kocsiba.
Az utassal együtt szállított kutyáért élőállat viteldíjat kell fizetni, függetlenül attól, hogy az utas a kutyát pórázon, szájkosárral ellátva tartja, vagy kosárban, ketrecben, ládában vagy más tartályban viszi be a személykocsiba. Egy utas legfeljebb két kutyát vihet magával. A 2. osztályú fülkés kocsi fülkéjébe a kutya csak az ott ülő valamennyi utas beleegyezésével vihető be. A 20 kg-nál nehezebb, nagytestű kutya csak a személykocsi peronján szállítható.

VOLÁN
Autóbuszba bevihető élő állatok
1. Az autóbuszba bevihető élő állatok és szállításuk feltételei:
a) egy kutya, szájkosárral és pórázzal ellátva,
b) halak, a víz kiömlése ellen megfelelően biztosított tartályban,
c) kisebb madarak, papagájok és galambok, kalitkában elhelyezve,
d) egyéb apró állat kosárban, ládában vagy más alkalmas tartóban,
e) egy vadászsólyom, védősapkával ellátva. Az állatok szállítására használt eszközök (tartály, kalitka, kosár, láda stb.) tömege, terjedelme stb. nem haladhatja meg a kézipoggyászok szállítási feltételeire meghatározottakat.
A VOLÁN a forgalmi viszonyoktól függően az élő állatok szállítását tovább korlátozhatja.
2. Élő kacsa, liba vagy pulyka az autóbusz utastérben nem szállítható.
3. Beteg állat az autóbuszba nem vihető be.
4. Az autóbuszba bevitt élő állatra az utasnak kell felügyelni. Ha élő állat az utasokat magatartásával zavarhatja vagy számukra kényelmetlenséget okoz, a VOLÁN az élő állatot a szállításból kizárhatja.
5. Az élő állatban bekövetkezett, valamint az élő állat által harmadik személynek okozott kárért a VOLÁN csak jogszabály alapján vagy vétkessége esetén felelős - a kézipoggyászra vonatkozó feltételek szerint.

BKV (legalul)
Állatok szállítása
A kutya utaztatásának díja (mérettől függetlenül) azonos az adott távolságra érvényes teljes árú menetdíj árával, az elővárosi vasút (HÉV) vonalain a vonaljegy vagy gyűjtőjegy a vonal teljes hosszára érvényes. A kutya részére teljes árú havibérlet váltható. Az értékszelvényt általános bérletigazolványban kell használni, az arckép helyén " EB " felirattal, az általános bérletekre vonatkozó szabályok szerint. A rendőrségi, a mozgáskorlátozott személyt segítő és a vakvezető kutya utaztatása díjtalan. Egy járművön (szerelvényenként) csak egy kutya szállítható, szájkosárral, pórázon és tiszta állapotban.
Egyéb kisebb állat (pl. macska, vadászgörény, stb.) díjmentesen szállítható olyan csomagolásban, amely a kézipoggyász méretét nem haladja meg és az utasok ruházatát, illetve a járművet nem szennyezi be.

Szegedi Közlekedési Társaság
(ha rákattintással nem jön be, akkor ezt a linket másoljátok be: http://www.szkt.porta.hu/site/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=43&Itemid=74)
Kutyaszállítás
A közösségi közlekedési járműre csak a szájkosárral és pórázzal ellátott kutya vihető fel. A nem kézipoggyász módjára szállított kutya szállítási díja azonos a járműre érvényes vonaljegy árával. Kivétel a vakvezető és a rendőrségi kutya, melyek szállítása díjtalan. A kézipoggyász módjára (ölben, táskában, dobozban) szállított kutya szállítása díjtalan. A napi rendszerességgel történő utazásnál a kutya havi bérlettel is szállítható, a havi bérlet ára azonos a városi általános havi bérlet árával.

Javaslom, hogy mostantól itt folytatódjon a téma. Wink

Ha még valakit valamelyik tömegközlekedés érdekel, csak szóljon és azt is ideteszem. Nagyon Boldog

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Csillagvirág
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 28. Hétfő 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Van egy problémánk. Lefoglaltunk egy hetet egy balatoni nyaralóba augusztus 16-23-ig. Sajnos családi okok miatt nem tudunk elmenni. Így arra gondoltam, hogy hátha van valaki, aki későn kapcsolt, és most nem talál szállást.
Ábrahámhegyen, egy teljesen önálló nyaralóról van szó, saját medencével, természetesen kiskutya vihető. Nagyon Boldog

A rövid leírása:
Szépen berendezett, kétszintes nyaraló
Kiskutya hozható

Földszint:
1 konyha, étkező , nappali
1 zuhany+ wc

Emelet:
2 hálószoba,
erkély, sat tv
Grill, homokozó, asztalitenisz,
kert, parkoló,
medence(3,6m x 0.9m)

Ár:
Főszezon: 11 500 Ft
Kiskutya: 1300 Ft/nap
+üdülőhelyi díj: 300 FT/nap/fő
Bárkit érdekel, kérem írjon pü-t!!! Sürgős!
Képet majd küldök az érdeklődőnek.
Vissza az elejére
Csillagvirág jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
inid
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 27. Vasárnap 9:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Voltunk egy hete Lillafüreden kirándulni és az Ördögöm vízimádatáról:

lol Meghallotta a patak csobogását, gazdisétáltatás következett a partig, aztán elengedtem egy kicsit... röhög
inid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 22. Kedd 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönjük, köszönjük Embarassed Wink
SmartM
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 22. Kedd 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Még februárban VérFarkassal közösen eltöltöttünk pár napot Füzesgyarmaton egy gyógyszállóban és mint az természetes csináltam is sok-sok fényképet. Wink

A szálló most fotópályázatot hírdetett Razz Beneveztem Wink (pillanatnyilag 2. helyen állunk Embarassed )

Ha van egy kis időtök nagy segítség lenne, ha szavaznátok Wink

HOTEL Gara - fotópályázat

Sajnos Embarassed regisztrálni kell, de az megvan fél perc alatt Wink

Előre is köszönöm a segítséget !

Két mail címről is akartam szavazni, de sajna ma csak az egyikről sikerült, de holnap szavazok a Mira címéről is!
Hajá-hajrá! lol
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 22. Kedd 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Még februárban VérFarkassal közösen eltöltöttünk pár napot Füzesgyarmaton egy gyógyszállóban és mint az természetes csináltam is sok-sok fényképet. Wink

A szálló most fotópályázatot hírdetett Razz Beneveztem Wink (pillanatnyilag 2. helyen állunk Embarassed )

Én is szavaztam lol

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ixi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 20. Vasárnap 20:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Köszönjük szépen Embarassed Wink

Mi is megtettük...amit megkövetelt a hza lol
Kyra_07
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 20. Vasárnap 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Énis szavaztam, 2X is! Mosoly

„Ha a kutyád úgy véli, te vagy a legnagyszerűbb ember a világon, ne kételkedj benne!”
Vissza az elejére
Kyra_07 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 20. Vasárnap 18:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönjük szépen Embarassed Wink
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 20. Vasárnap 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:

Én is szavaztam!
Sok sikert!
tancitanci

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
Vandus
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 20. Vasárnap 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szavaztunk!!

van 4 kölkem is, ha jól számoltam, őket is ráküldöm
Vissza az elejére
Vandus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
inid
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 20. Vasárnap 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mi is!!! Mi is!!! lol
inid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Evcsi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 19. Szombat 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mi is szavaztunk pattog
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 19. Szombat 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

MI IS!!!!

De ha nyertek megyünk mi is!!!!!!!!!!!! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 64

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 19. Szombat 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én is leadtam a voksot punk
Betty
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 19. Szombat 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:

Szavaztam Wink ! HAJRÁ Nagyon Boldog

Zeuszkámnak www.westy.fw.hu
Vissza az elejére
Betty jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 49

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 19. Szombat 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:

Rá megyünk! Nagyon Boldog
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 44 oldal [1095 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ..., 42, 43, 44 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu