Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Szept. 20. Péntek 9:06
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Theo
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [3 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Zizike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 22. Szerda 12:11    Hozzászólás témája: Re: Theo
Téma leírása: Hírek a gazditól
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

J.Zsuzsa írta:
Köszönjük a jó híreket! Nagyon Boldog Ha elhozod a képét, majd kitesszük a faliújságra vagy beszkenneljük ide.

ok köszi, szia
Vissza az elejére
Zizike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 21. Kedd 22:53    Hozzászólás témája: Re: Theo
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönjük a jó híreket! Nagyon Boldog Ha elhozod a képét, majd kitesszük a faliújságra vagy beszkenneljük ide.
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zizike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 21. Kedd 10:01    Hozzászólás témája: Theo

Kedves Minis Csapat!Kedves Lányok!Fiúk!
Emlékeztek még Theora a félszemű, félsüket, saplaninac gyönyörű nagy mackóra? 2005 .nyarán egy borzalmas meleg napon mentettétek meg, én voltam, aki azonnal rátaláltam.Nagyon imádtam babusgattam rögtön őt.
Most hívott a gazdája, Marika. Kérte, hogy továbbítsam a híreket Nektek.
Theo csodálatos, okos, imádnivaló kutya. Nagyon jól érzi magát náluk, imádják, Theo is őket. Senkitől nem fogad el kaját, védi a területet, stb.stb.Egyszer elmegyek meglátogatom őt, kíváncsi vagyok emlékszik-e még rám. a munkahelyemtől nem messze laknak.
Nagyon boldog. Marika nagyon köszöni Nektek, hogy örökbefogadhatta
és imádhatja az egész család őt. Hozni fog fotókat róla, és kérte vigyem ki, és tegyétek a falra.
Vissza az elejére
Zizike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [3 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu