Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Nov. 14. Szerda 13:10
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Yorkshire terrier
Ugrás:  
yorkshire terrier
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [18 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
drinfo
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 5. Szerda 21:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Az állatszeretetem hozott erre a fórumra és azon belül is a kutyusokért rajongok nagyon! Szeretnék is megosztani veletek egy jó kis oldalt ami nagyon jó hátérképekkel van megtűzdelve nekem tetszenek nagyon ajánlom Exclamation
jah a link: http://drinfo.hu/hatterkepek/index.php
Vissza az elejére
drinfo jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nita19
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 11. Hétfő 10:35    Hozzászólás témája: Re: Kérdés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

glokos írta:
Sziasztok! lenne egy két kérdésem!hány hónapos korukig nőnek? Mennyit kell adni enni egy kis yorkinak száraz eledelből? a miénk 4 hónapos, miniként vettük a tenyésztőtől de már most 2,2 kg! nem sok az egy kicsit? előre is köszi!

Szija! Ne aggódj a kuytusod miatt. Had egyen amennyi jól esik neki, de azért nem szabad túl etetni sem. A Yorkik mivel nagyon kicsi kutyák gyors az anyagcseréjük ezért gyakrabban kell etetni, de egyszerre kevesebb kajával. Nekem egy 3 éves kan normál méretű Yorkim van és 5,5 kg. Nem kéne hogy ennyi legyen elvileg, de engem zavar, meg sztem őt sem Mosoly Egészséges, okos, életvidám kutyus. A tiéd is biztos ilyen lesz Mosoly
Vissza az elejére
Nita19 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
anya70
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 21. Szerda 10:20    Hozzászólás témája: ici-pici yorkshi és boldog kislányok Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szomorú a két lányom,16és10,már sajna 1éve igérgetem nekik a kiskutyust de nem tudom ősszehozni mivel albérletben és a kicsiEVIKÉM allergiásan asztmás,szeretnék neki egy ölebet ajándékba vagy jelképes ősszegért mert drágág az édesek mind a kétértelemben. tel:06202441124 emil:csipa70@citromail.hu előre is köszönöm mindenkinek aki próbál segiteni ,mert szégyelem magam hogy nem tudtam megoldani 1év allat :::kösz Kriszti
Vissza az elejére
anya70 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Yorkielove
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 6. Vasárnap 22:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Minőségi yorki masnik kaphatók. www.kutyamasnik.extra.hu
Vissza az elejére
Yorkielove jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 10. Vasárnap 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

NEm értem,h itt ELVILEG yorik vannak és több a westie mint a yorki Szemforgató Mr. Green baba
Vissza az elejére
Szabó Leontina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
glokos
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 21. Hétfő 22:15    Hozzászólás témája: Kérdés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! lenne egy két kérdésem!hány hónapos korukig nőnek? Mennyit kell adni enni egy kis yorkinak száraz eledelből? a miénk 4 hónapos, miniként vettük a tenyésztőtől de már most 2,2 kg! nem sok az egy kicsit? előre is köszi!
Vissza az elejére
glokos jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Lolaaa
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 15. Kedd 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hát fázik tehát nem ajánlotd e kérdezzed meg az állatorvost!!

lenne egy kérdésem ki lehet moderátor??vagy administrator?
patakidori
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 3. Hétfő 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok

egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek 2 yorkshire terrier kutyus elvan-e télen egy bélelt kutyaházban, tehát ha kiraknám őket a lakásból?
most költöztünk új házba pár héten belül megszületika kisbabánk és a két kutyusból az egyik nem szobatiszta, a másik pedig állandóan jelölgeti a "felségterületét"... ezért gondoltam, hogy a kertbe kitenném őket.
csak nem tudom, hogy hogy viselnék...
légyszi segítsetek!
Vissza az elejére
patakidori jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 1. Szombat 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lécci szavazzatok Wendyre egy 5-sel!!!
http://www.kotidogfashion.hu/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=110&func=detail&catid=7&id=493&mosmsg=Szavazat%E1t+ki%E9rt%E9kelt%FCk.
Köszönöm!

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zi77
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 29. Hétfő 16:09    Hozzászólás témája: ajánló Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv,remélem nem sértő,hogy ide irok van egy kutyás blog oldal sok hasznos infóval,nézd meg érdemes.http://kutyajo.blog.hu/.
Vissza az elejére
zi77 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csilla&Mazsola
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 7. Szombat 22:08    Hozzászólás témája: Re: Ugatás-viszketés
Téma leírása: Nekem épp az elenkezöje a problémám hogy alig ugat a drágám a viszketésröl annyit ha nem mullik el akkor alergiás valamire
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Aki tud az szavazzon Danira a yorkie-ra egy 5össel! Mosoly
Köszi!
http://kotidogfashion.hu/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=110&func=detail&catid=1&id=15
Csilla&Mazsola jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
csupi
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 62

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 23. Szerda 8:39    Hozzászólás témája: Ugatás-viszketés
Téma leírása: Nekem épp az elenkezöje a problémám hogy alig ugat a drágám a viszketésröl annyit ha nem mullik el akkor alergiás valamire
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bejbi20 írta:
Sziasztok.
A napokban vettem 1 Yorki kiskutyát. Amióta nálam van, folyamatosan ugat, ha magára hagyom.Este pedig nagyon-nagyon köhög, szinte már öklendezik. Volt nálaa község állatorvosa, aki megmérte a lázát, és megvizsgálta, de azt mondta nem lát nála semmi olyan jelet, hogy ez nátha lenne. Ő arra gondol, hogy az ugatás annyira kifárassza estére, hogy a torka ettől fáj. A kérdésem az lenne, hogy (mível gondolom ez normális, hogy új helyen kicsit hisztizik a kutyus) DE! ez meddig fog igy menni?? Biztos unja magát egésznap a szobában, de még pici ahhoz, hogy kivigyek sétálni, meg hát valljuk be, az időjárás se, a legmegfelelőbb neki. A másik kérdésem az lenne, hogy a kutyus mindig vakaródzik, de nem láttunk arra utaló jelet, hogy bolhás lenne. Arra gondolok, hogy valószínű nem mostam ki rendesen a bőréből a sampont, vagy a szobámban lévő tollpárna pöszétől viszket. Mennyi az esély erre?
Köszi előre is a segítséget

bejbi20
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 22. Csütörtök 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok.
A napokban vettem 1 Yorki kiskutyát. Amióta nálam van, folyamatosan ugat, ha magára hagyom.Este pedig nagyon-nagyon köhög, szinte már öklendezik. Volt nálaa község állatorvosa, aki megmérte a lázát, és megvizsgálta, de azt mondta nem lát nála semmi olyan jelet, hogy ez nátha lenne. Ő arra gondol, hogy az ugatás annyira kifárassza estére, hogy a torka ettől fáj. A kérdésem az lenne, hogy (mível gondolom ez normális, hogy új helyen kicsit hisztizik a kutyus) DE! ez meddig fog igy menni?? Biztos unja magát egésznap a szobában, de még pici ahhoz, hogy kivigyek sétálni, meg hát valljuk be, az időjárás se, a legmegfelelőbb neki. A másik kérdésem az lenne, hogy a kutyus mindig vakaródzik, de nem láttunk arra utaló jelet, hogy bolhás lenne. Arra gondolok, hogy valószínű nem mostam ki rendesen a bőréből a sampont, vagy a szobámban lévő tollpárna pöszétől viszket. Mennyi az esély erre?
Köszi előre is a segítséget
Vissza az elejére
bejbi20 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vacak
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 18. Vasárnap 13:36    Hozzászólás témája: Re: yorkshire terrier
Téma leírása: a világ legszebb kutyafajtája

n.r.zsuzsa írta:
Döbbent nézzétek meg a fajtát, bármelyik kutyakiállításon, és meglátjátok, hogy igazam van!vagy nézzétek meg a képeimet, a legszebbek a kutyáim rokonai, kiállításokon. lol

Nekem is nagyon tetszenek a yorkshire terrierek és is egy hete vettem egy kéthónapos kis kant.Nagyon aranyos tiszta és semmi szaga nincs.
Vissza az elejére
vacak jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hcbaby
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 1. Csütörtök 16:58    Hozzászólás témája: keresek mini, vagy kistestű kutyit
Téma leírása: keresés

keresek fiatal de nem kölyök pár kilós. 1-3 év körüli kutyit mentett, ajándékba, vagy jelképes összegért, pincser, csivava, yorki, havanese... hosszú szőrű kutyit, vagy rövid minikutyit lakásba, gyakorlott kutyatartó mellé.
jövő héten szeretném lezárni a keresést.
06702582463
hc-baby@freemail.hu
képet ide.
Niki
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 8. Hétfő 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zorro a fekete Hozé írta:
Én olyan hülye vagyok hogy véletlen a saját kutyámat vertem agyon.

Meglepõdött Ezt most nem mondod komolyan,ugye????
Vissza az elejére
Rit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zorro a fekete Hozé
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 3. Szerda 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én olyan hülye vagyok hogy véletlen a saját kutyámat vertem agyon.
Vissza az elejére
Zorro a fekete Hozé jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
n.r.zsuzsa
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 65

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 18. Szombat 17:19    Hozzászólás témája: yorkshire terrier
Téma leírása: a világ legszebb kutyafajtája

Döbbent nézzétek meg a fajtát, bármelyik kutyakiállításon, és meglátjátok, hogy igazam van!vagy nézzétek meg a képeimet, a legszebbek a kutyáim rokonai, kiállításokon. lol
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [18 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Yorkshire terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu