Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Szept. 20. Péntek 8:55
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
:)!
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [8 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
snobli
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 22. Vasárnap 16:34    Hozzászólás témája: Re: :)! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szio!Snobli@freemail.hu Várom a cimet!Köszike
Vissza az elejére
snobli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
snobli
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 22. Vasárnap 16:33    Hozzászólás témája: ! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm válaszod!szio
Vissza az elejére
snobli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 22. Vasárnap 16:14    Hozzászólás témája: Re: :)! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Szombatonként van a nyílt napunk. örömmel fogadunk minden látogatót. Természetesen nálunk is nagy szükség van a támogatók jóindulatára, a kutyáknak szánt adományokra. Ha úgy gondolod, hogy szívessen támogatnál minket, várunk bármelyik szombaton szerettel.
Konzervnek, száraztápnak, bárminek örülünk.
Írj e-mail és elmondjuk, hogy tudsz megtalálni bennünket. Előre is köszönjük.
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Paruzi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 22. Vasárnap 11:08    Hozzászólás témája: árvakutyák támogatása Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kedves Ági!

A Zöldzebra Állatvédő Egyesület topicján a fórumon a tegnapi ban olvastam- most is rajta van - kérték a Pomázi állatvédők, hogy elfogyott az élelem és még az 1 %-ból sem jött meg a pénz - ott van a számlaszámuk is. A Pomázi, nem a Paksi menhely. Én az 1 %-omat a Noénak - Minimenhelynek adtam.
Üdv. S. Ági
Vissza az elejére
snobli
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 22. Vasárnap 10:07    Hozzászólás témája: ? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!Nem találom se a weblapját a paksi menhelynek se itt a forumon hogy hol irnak rola!Kérlek segits,mert igy én nem tudok segiteni nekik!KÖszi!Ági
Vissza az elejére
snobli
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 21. Szombat 22:18    Hozzászólás témája: :(!!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm hogy válaszoltál!!!!Szomoruan olvastam!!!Utána nézzek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
Paruzi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 21. Szombat 19:27    Hozzászólás témája: Segítés a kutyákon Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Állatbarát Társam!

Én is nagy tisztelője vagyok a Minimenhelyen tevékenykedő állatvédőknek, és óriási dolog, hogy az esélytelen Iollatos úti kutyáknak mindent megadnak, még egy esélyt biztosítanak szabadidejüket és pénzüket nem, kímélve.
Örülök, hogy támogatni akarod őket, jobb helyre nem is kerülhetne, de most olvastam a Fórumon a Zöld Zebra Állatvédő egyesületnél, hogy a Paksi menhelynek se pénze, se kajája a kutyáknak, nézd meg légyszíves, ott most
nagy gond van.
Vissza az elejére
snobli
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 21. Szombat 16:12    Hozzászólás témája: :)! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!Tegnap láttam elöszőr az oldalt,és szuper hogy van egy ilyen menhely!(Bárcsak több lenne belöle!)Ha szeretnék kajcsit adományozni mi a tehendő?Megveszem és oda visszem???Kérem ha valaki tudja irjon!Hogy lehetne a kutyusokon segiteni!Elöre is köszi
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [8 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu