Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 20. Péntek 11:11
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Sétáltatás
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 16 / 17 oldal [419 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 14, 15, 16, 17 Következő
Szerző Üzenet
tothpati
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 4. Hétfő 21:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tigrissy írta:
tothpati írta:
Hát igen, ezzel a kerítéssel kéna vmit kezdeni. Kb. másfél méter magas, (kicsit kisebb, mondjuk 140 cm) és mivel alatta át lehet szökni, oda kéne csirke háló. A másik megoldás az, ha egy részt, ami egyébként is le van határolva a kertből, csak egy két méteres rész hiányzik, azt elkeríteni. Annak a területnek fele terasz. /Ja, ez most így eszembe jutott: elmondom, hogy jártunk a cicámmal. Szegény kis lüke nem tudta, mi van az erkélyfal mögött, gondolom neki csak annyi látszott belőle, mint egy asztalból. Felugrott, 2 és fél métert zuhant. pattog gyenge Betonra. A tesóm lustasága mentette meg a rémült kis jószágot, nem takarított el egy nagy adag falevelet, és pont arra esett Nagyon Boldog SZóval a kutyámmal úgy kezdem, hogy megmutatom mi van ott... Mosoly / Ha jól tudom, kb 4 hónapos koráig még nincs akkora mozgásigénye, hogy sétáltatni kéne, így a játékkal és a természetes mozgással is beéri, szóval akkor ki nem zárnám a kertbe nem Így ha kint van, mindig ketten leszünk. Meg aztán azt se akarom, hogy megkergesse a cicusokat...
Másik téma: szüleim kételkednek bennem, hogy alábbhagy a lelkesedésem, de szerintem ez nem így lesz. Ha egy papucs iránt éreznék ilyen lelkesedést, akkor lehiszem, hogy nem og mindig érdekelni. De a cicám előtt is ugyanígy, ugyanennyit készültem, olvasgattam, és még ma is (mindjárt 4 éves) nagíon szeretem, és ha találok új infót cicákról, most is elolvasom. Kutyákkal se lesz másképp! Mosoly
Köszi a jótanácsokat Wink

Ez a lelkesedés érdekes dolog.Mosoly Én világ életemben állatot szerettem volna, de a szüleim mindig leragadtak a hal és a teknősbéka résznél az állatok közül. Nekem az meg nem kellett, mert nem szőrös, meg nem lehet vele játszani. Végül 11 éves koromban lett egy cicám (Mirrmurr). A mindenem volt hosszú évekig. kb 16-17 éves lehettem, mikorra annyira aktívan sportoltam, hogy alig voltam otthon, aztán jött az érettségi, meg a főiskola, és Mirr sajnos háttérbe szorult. Ugyanúgy imádtam, de szinte semmi időm nem volt rá. Ő ettől még boldog macska, mert a cicák ragaszkodnak az emberhez ugyan, de nem anniyra, mint a kutyák. Most is nagyon szeretem, (mostmár 12,5 éves) de anyukáméknál maradt, mert 11 is elmúlt már, mikor elköltöztem otthonról, és nem akartam megbolygatni a jólmegszokott kis világát.
De egy kutya nem ilyen eset, valószínű hasonló helyzetben egy kutyus lelkibeteg lett volna, és depressziós, mert ő mindenekfelett ragaszkodik a gazdihoz.
Nagyon nagyon kívánom, hogy jó döntést hozz, és sok örömöd legyen benne, akármikor is lesz a tiéd. Egy biztos, hogy jó fajtát választottál.Mosoly

Szia Tigrissy!
12,5 éves... Az nagyon szép kor! Mosoly Sok boldogságot neki nélküled is! Nagyon Boldog És nem is tűnik egy kcisit se szomorúnak hogy csak ritkán lát? (vagyis nemtom, menyiszer lát Téged, csak gondolom ritkábban, mint régen.) Inkább neked lehetett rossz...
De azt megkérdezhetem, hogy lett végül westie-d? Mert azt nem írtad bele. Az új lakásban/házban, ugye? Ha így volt, akkor nem érezted úgy, hogy ez nem szép dolog a cicával szemben? Én kicsit így érzem, mármint így nálunk, de nagyon-nagon bízom benne, hogy összehaverkodnak. Ha nem, akkor olyan lelkiismeret furdalásom lesz... Lehet, hogy akkor mind2 fél érdekében tovább kell adni a westie-t. Najó, inkább csak a cica érdekében. Ezt még át kell gondolnom, nagyon! Cica mellett sokszor elvan a westie, ugye? Sok jó példát hallottam.
Pati /kérlek ne ítéljetek el a cicaügy miatt, ez még nem döntés, hogy jön a westie mellé... Ezen dolgon még tényleg gondolkoznom kell, és kérnem segítséget Mosoly/
Vissza az elejére
tothpati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tothpati
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 4. Hétfő 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hupsz. A két métert zuhant után nem vigyorgós fejet szerettem volna rakni... Összezavart
Vissza az elejére
tothpati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 4. Hétfő 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tothpati írta:
Hát igen, ezzel a kerítéssel kéna vmit kezdeni. Kb. másfél méter magas, (kicsit kisebb, mondjuk 140 cm) és mivel alatta át lehet szökni, oda kéne csirke háló. A másik megoldás az, ha egy részt, ami egyébként is le van határolva a kertből, csak egy két méteres rész hiányzik, azt elkeríteni. Annak a területnek fele terasz. /Ja, ez most így eszembe jutott: elmondom, hogy jártunk a cicámmal. Szegény kis lüke nem tudta, mi van az erkélyfal mögött, gondolom neki csak annyi látszott belőle, mint egy asztalból. Felugrott, 2 és fél métert zuhant. pattog gyenge Betonra. A tesóm lustasága mentette meg a rémült kis jószágot, nem takarított el egy nagy adag falevelet, és pont arra esett Nagyon Boldog SZóval a kutyámmal úgy kezdem, hogy megmutatom mi van ott... Mosoly / Ha jól tudom, kb 4 hónapos koráig még nincs akkora mozgásigénye, hogy sétáltatni kéne, így a játékkal és a természetes mozgással is beéri, szóval akkor ki nem zárnám a kertbe nem Így ha kint van, mindig ketten leszünk. Meg aztán azt se akarom, hogy megkergesse a cicusokat...
Másik téma: szüleim kételkednek bennem, hogy alábbhagy a lelkesedésem, de szerintem ez nem így lesz. Ha egy papucs iránt éreznék ilyen lelkesedést, akkor lehiszem, hogy nem og mindig érdekelni. De a cicám előtt is ugyanígy, ugyanennyit készültem, olvasgattam, és még ma is (mindjárt 4 éves) nagíon szeretem, és ha találok új infót cicákról, most is elolvasom. Kutyákkal se lesz másképp! Mosoly

Ez a lelkesedés érdekes dolog.Mosoly Én világ életemben állatot szerettem volna, de a szüleim mindig leragadtak a hal és a teknősbéka résznél az állatok közül. Nekem az meg nem kellett, mert nem szőrös, meg nem lehet vele játszani. Végül 11 éves koromban lett egy cicám (Mirrmurr). A mindenem volt hosszú évekig. kb 16-17 éves lehettem, mikorra annyira aktívan sportoltam, hogy alig voltam otthon, aztán jött az érettségi, meg a főiskola, és Mirr sajnos háttérbe szorult. Ugyanúgy imádtam, de szinte semmi időm nem volt rá. Ő ettől még boldog macska, mert a cicák ragaszkodnak az emberhez ugyan, de nem anniyra, mint a kutyák. Most is nagyon szeretem, (mostmár 12,5 éves) de anyukáméknál maradt, mert 11 is elmúlt már, mikor elköltöztem otthonról, és nem akartam megbolygatni a jólmegszokott kis világát.
De egy kutya nem ilyen eset, valószínű hasonló helyzetben egy kutyus lelkibeteg lett volna, és depressziós, mert ő mindenekfelett ragaszkodik a gazdihoz.
Nagyon nagyon kívánom, hogy jó döntést hozz, és sok örömöd legyen benne, akármikor is lesz a tiéd. Egy biztos, hogy jó fajtát választottál.Mosoly
tothpati
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 4. Hétfő 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
tothpati írta:
köh-köh Nagyon Boldog

Szerinetek az elég, ha hajnalban /reggel jól kifárasztom a leendő westie-met egy sétával, és aztán du.án is kiengedem az udvarra rohangákni? (+játékMosoly ) Persze egyszerűbb lenne ha folyton a kertben lenne aztán mikor otthon vagyok kieengedem, de nem szeretném ha foolyton kinn lenne, mert sok a cica a környéken (úgy hallottam szívesen kergetőzik a westie...), és nagyon könnyű meglógni a kertünkből. Tudtok segíteni? Cool

Szia Pati! integet Üdvözöllek közöttünk! Jó látni, hogy milyen lelkesen készülsz az új családtagra. Remélem ez a lelkesedésed később sem hagy alább, csak egyre inkább fokozódik! A westiehez sok türelem kell, de meghálálja ezerszer! Van egy veled egyidős öcsém, aki imádja a mi kutyánkat, de a száját már húzza, ha néha néha neki kell levinni sétálni... Nagyon Boldog Ha jól értem kertes házban laktok, ez nagyon jó dolog. Viszont, ha a kerítéssel gondok vannak, akkor azt mindenképp meg kell javítani, tenni kell vele valamit, hogy a kis kopénak esélye sem legyen megszökni. Sajnos sok westieről hallani, akik kiszöknek a kertből, vagy ami mégrosszabb, kilopják őket! Szomorú Amíg a kert nem 100%ig biztonságos addig mindenképp ajánlom, hogy amig a kutyus kintvan, Te is legyél ott vele és figyelj rá. De naponta min 3x menjetek ki, reggel, délután és lefekvés elött. Illetve ha már nagyobb és az összes oltása megvan, akkor mindenképp ajánlott, hogy a kerten kívül is sétáljatok, ismerkedjen meg más kutyákkal, játszon vele egyidősekkel. Pl az agility az egy nagyon jó dolog. Attól hogy kerti kutyus neki is nagyon nagy igénye lesz az élményekre, melyek nagy részét csak a kerten kívül tudja átélni.
Remélem sok örömöd lesz az új jövevénybe, de ha most karácsonyra valamilyen oknál fogva (pl anyagiak) nem kapnád meg a kutyust, akkor sem keseredj el, olvass könyveket, nézz utána mindennek a neten, gyere hozzánk a fórumra...így mire tényleg lesz kutyusod már nagyon felkészülten várhatod őt. (Én 2évet vártam a kuytusomra, de megérte! Wink )

Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 4. Hétfő 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tothpati írta:
köh-köh Nagyon Boldog

Szerinetek az elég, ha hajnalban /reggel jól kifárasztom a leendő westie-met egy sétával, és aztán du.án is kiengedem az udvarra rohangákni? (+játékMosoly ) Persze egyszerűbb lenne ha folyton a kertben lenne aztán mikor otthon vagyok kieengedem, de nem szeretném ha foolyton kinn lenne, mert sok a cica a környéken (úgy hallottam szívesen kergetőzik a westie...), és nagyon könnyű meglógni a kertünkből. Tudtok segíteni? Cool

Szia Pati! integet Üdvözöllek közöttünk! Jó látni, hogy milyen lelkesen készülsz az új családtagra. Remélem ez a lelkesedésed később sem hagy alább, csak egyre inkább fokozódik! A westiehez sok türelem kell, de meghálálja ezerszer! Van egy veled egyidős öcsém, aki imádja a mi kutyánkat, de a száját már húzza, ha néha néha neki kell levinni sétálni... Nagyon Boldog Ha jól értem kertes házban laktok, ez nagyon jó dolog. Viszont, ha a kerítéssel gondok vannak, akkor azt mindenképp meg kell javítani, tenni kell vele valamit, hogy a kis kopénak esélye sem legyen megszökni. Sajnos sok westieről hallani, akik kiszöknek a kertből, vagy ami mégrosszabb, kilopják őket! Szomorú Amíg a kert nem 100%ig biztonságos addig mindenképp ajánlom, hogy amig a kutyus kintvan, Te is legyél ott vele és figyelj rá. De naponta min 3x menjetek ki, reggel, délután és lefekvés elött. Illetve ha már nagyobb és az összes oltása megvan, akkor mindenképp ajánlott, hogy a kerten kívül is sétáljatok, ismerkedjen meg más kutyákkal, játszon vele egyidősekkel. Pl az agility az egy nagyon jó dolog. Attól hogy kerti kutyus neki is nagyon nagy igénye lesz az élményekre, melyek nagy részét csak a kerten kívül tudja átélni.
Remélem sok örömöd lesz az új jövevénybe, de ha most karácsonyra valamilyen oknál fogva (pl anyagiak) nem kapnád meg a kutyust, akkor sem keseredj el, olvass könyveket, nézz utána mindennek a neten, gyere hozzánk a fórumra...így mire tényleg lesz kutyusod már nagyon felkészülten várhatod őt. (Én 2évet vártam a kuytusomra, de megérte! Wink )

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
tothpati
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 4. Hétfő 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

köh-köh Nagyon Boldog

Vissza az elejére
muhaati
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 3. Vasárnap 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lotifut írta:
tothpati írta:
A kutyáknál hogy hangzik a köhögés? Nagyon Boldog Nekem nincs kutyám szóval nem iróniából kérdezem, tényleg nem tudom. Szemforgató Csak mert láttam, hogy vki írta.
Cool

Hát ezt most nehéz lenne bemutatni. Wink Embarassed

Ha sétáltatás közben úgy csinál hogy köh-köh, na akkor köhög! Döbbent

(bocsánat, de nem tudtam kihagyni)Embarassed

Egyébként ha találkozol ilyennel, nem fogod összetéveszteni mással, elég jellegzetes a kutyák köhögése.(mint amikor félrenyel kicsit)
Vissza az elejére
muhaati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lotifut
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 3. Vasárnap 21:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tothpati írta:
A kutyáknál hogy hangzik a köhögés? Nagyon Boldog Nekem nincs kutyám szóval nem iróniából kérdezem, tényleg nem tudom. Szemforgató Csak mert láttam, hogy vki írta.
Cool

Hát ezt most nehéz lenne bemutatni. Wink Embarassed
lotifut jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tothpati
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 3. Vasárnap 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cool
Vissza az elejére
lotifut
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 6. Hétfő 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zizi írta:
Ruhácskát tavaly még nem vettünk neki,mivel még növésben volt, de lehet hogy most veszünk. Az esőkabáton is gondolkodom, az esőt ugyanis ki nem állhatja. Akkor 10 perc alatt végez a sétával és indul fel. rosszkedvû

Panninál még nem gondolkodtam ruciban (brrr! bocs! Nagyon Boldog ), de Mónika Olaszországból rendelt dzsekijére nagyon kíváncsi vagyok!
lotifut jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 6. Hétfő 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!!

Azt hiszem a westiekre lehet mondani,hogy nagyon szeretik a havat.Legalábbis én is azt tapasztaltam. Dzsini is tele van hógolyókkal,már alig tud menni,de még maradna kinn.
Én valakitől azt hallottam,hogy addig nem fáznak meg,amíg rohangálnak,csak vizesen nem maradhatnak kinn a hidegben,és utána célszerű megszárítani a hajlatoknál őket, a gombásodás,meg más dolgok miatt is.
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zizi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 6. Hétfő 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tigrissy írta:
Rexona írta:
Az én kiskutyám 9 hónapos. Áprilisban került hozzánk, úgyhogy csak most nézünk igazán szembe a téli hideggel. Még elég sokat van kint, kicsit féltem, hogy mennyire bírja majd ezt az időt. Estére ugyanis lakásban van, meg amikor csak tehetjük velünk van.
Mennyire érzékenyek a westik? Könnyebben megfáznak ha a benti melegről a kinti mínuszokba mennek?
Bár azt mondják, hogy egy egészséges jól táplált kutyának bírnia kell a hideget, mert alkalmazkodik hozzá.

Sziasztok!

Nekünk Vacinak soha nem volt ruhája, csak egy kóbor esőkabátja van, azt is csak végszükség esetén kapja meg.
Viszont amikor eljön a tél, mint a bolond gomba, ugrál, rohangál, és kb 10szer olyan aktív, mint nyáron, vagy bármikor máskor. Énnekem még nem sikerült annyit lent lennem Vacival télen, hogy ő fázzon. Általában az én tűréshatáromat éri el előbb a hideg. lol
Pedig Vacit télen is visszük háromhavonta kozmiba (épp holnap megyünk) de utána sem fázik látszólag.
És állítólag Rudolf is ugyanilyen, ő is imádja a havat, meg a telet.Mosoly

Fickó is imádja a havat,olyan édi mikor már a nyakáig ér, és ugrál ki belőle. lol Ruhácskát tavaly még nem vettünk neki,mivel még növésben volt, de lehet hogy most veszünk. Az esőkabáton is gondolkodom, az esőt ugyanis ki nem állhatja. Akkor 10 perc alatt végez a sétával és indul fel. rosszkedvû
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 6. Hétfő 9:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rexona írta:
Az én kiskutyám 9 hónapos. Áprilisban került hozzánk, úgyhogy csak most nézünk igazán szembe a téli hideggel. Még elég sokat van kint, kicsit féltem, hogy mennyire bírja majd ezt az időt. Estére ugyanis lakásban van, meg amikor csak tehetjük velünk van.
Mennyire érzékenyek a westik? Könnyebben megfáznak ha a benti melegről a kinti mínuszokba mennek?
Bár azt mondják, hogy egy egészséges jól táplált kutyának bírnia kell a hideget, mert alkalmazkodik hozzá.

Sziasztok!

Nekünk Vacinak soha nem volt ruhája, csak egy kóbor esőkabátja van, azt is csak végszükség esetén kapja meg.
Viszont amikor eljön a tél, mint a bolond gomba, ugrál, rohangál, és kb 10szer olyan aktív, mint nyáron, vagy bármikor máskor. Énnekem még nem sikerült annyit lent lennem Vacival télen, hogy ő fázzon. Általában az én tűréshatáromat éri el előbb a hideg. lol
Pedig Vacit télen is visszük háromhavonta kozmiba (épp holnap megyünk) de utána sem fázik látszólag.
És állítólag Rudolf is ugyanilyen, ő is imádja a havat, meg a telet.Mosoly
lotifut
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 6. Hétfő 7:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
Rexona írta:

Elég jól bírják! Az én kuttyom úgy másfél éves koráig "felesben" volt kint és bent. Nappal kint, éjszakára bent... de azért óvatosan az éjszakai hideggel, és ha nappal kint van akkor is vagy társaság kell neki hogy össze tudjanak bújni, vagy egy nagyon jól megcsinált, a hideg földdel nem érintkező jól szigetelt kutyaház kell neki... folyton cserélni benne a belső részt, hogy száraz legyen... egyszer néhány napig nem voltam itthon, és persze kis családom nem vitte be éjszakára a kutyát... a kis nózija teljesen kivilágosodott 2 nap alatt (valószínűleg enyhe fagyás volt)... Aztán tavasszal visszaváltozott, és azóta sem fordult elő vele ilyen...

Panelben lakunk, és még - kop-kop-kop - Pancsot sem hallottam köhögni, pedig itt fűtenek rendesen.
Viszont... tudom, hogy mindenki szellőztet, Embarassed de a nagyon hidegeknél előtte így "éreztetem vele", hogy kint azért más idő van, mint bent.
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 5. Vasárnap 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rexona írta:

Elég jól bírják! Az én kuttyom úgy másfél éves koráig "felesben" volt kint és bent. Nappal kint, éjszakára bent... de azért óvatosan az éjszakai hideggel, és ha nappal kint van akkor is vagy társaság kell neki hogy össze tudjanak bújni, vagy egy nagyon jól megcsinált, a hideg földdel nem érintkező jól szigetelt kutyaház kell neki... folyton cserélni benne a belső részt, hogy száraz legyen... egyszer néhány napig nem voltam itthon, és persze kis családom nem vitte be éjszakára a kutyát... a kis nózija teljesen kivilágosodott 2 nap alatt (valószínűleg enyhe fagyás volt)... Aztán tavasszal visszaváltozott, és azóta sem fordult elő vele ilyen...

Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 5. Vasárnap 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lotifut
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 4. Szombat 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:
lotifut írta:
Panka új szokása, hogy ha szaladgálva játszunk/fogócskázunk, elkapja a nadrágszáram. Van amikor pár lépést meg is teszek úgy, hogy "csüng rajtam". Igazából nem túlzottan zavar, mert nem ünneplőben sétálunk, és rögtön abbahagyja ahogy rászólok.
Hol láthatta, vagy honnan "jöhetett elő" eme cselekedete?

Valszeg a vérében van.
Az én Lilim szintén ezt csinálja.
Ezért nem tudunk úgy sétálni, hogy amíg a sétál-lófrál, addig én futnék egy kicsit.
De nem lehet, mert mihelyst elkezdek futni, ő azonnal csatlakozik a lábamra, mert ugye új játék kezdődött számára. Mosoly

Idén a hosszabb Pannis futás valahogy elmaradt, de kíváncsi leszek, hogy jövőre hogy megy. Az is igaz, hogy ha együtt futunk, akkor pórázon jön mellettem. Szemforgató Összezavart
Majd meglátjuk. Az viszont tavasszal nagyon aranyos volt, amikor futópadon futottam, és Pankát az alig, éppen csak megmozduló padra rátettem. Hát ösztönből nem nagyon tudta, hogy mi is történik vele. Szegénykét nagyon kellett dícsérni, hogy ne féljen annyira. Nem is próbáltam sokat, mert tényleg az látszott, hogy nem nagyon élvezi a dolgot.
cookies2
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 15

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 4. Szombat 15:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lotifut írta:
Panka új szokása, hogy ha szaladgálva játszunk/fogócskázunk, elkapja a nadrágszáram. Van amikor pár lépést meg is teszek úgy, hogy "csüng rajtam". Igazából nem túlzottan zavar, mert nem ünneplőben sétálunk, és rögtön abbahagyja ahogy rászólok.

Valszeg a vérében van.
Az én Lilim szintén ezt csinálja.
Ezért nem tudunk úgy sétálni, hogy amíg a sétál-lófrál, addig én futnék egy kicsit.
De nem lehet, mert mihelyst elkezdek futni, ő azonnal csatlakozik a lábamra, mert ugye új játék kezdődött számára. Mosoly
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
lotifut
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 4. Szombat 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mánya
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 4. Szombat 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Mánya írta:
Mit ér a séta közbeni szaladás ha a végén nem szabad elkapni semmit????
Ha nincs csirke vagy macska vagy galamb, megteszi az előttünk haladó bácsi szatyra, vagy a néni szoknyája, vagy bármi más amiért aztán anya véget nem érő elnézést kér, engem pedig hazáig szid, hogy megint nem álltam meg amikor mondta... Pedig néha ő is megpróbálhatna szórakozni egy kicsit Wink

Mindentől eltiltod ezt a szerencsétlen kutyát? Razz

Nem mindentől. Csak szerinte minden jótól lol
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 4. Szombat 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mánya írta:
Ha nincs csirke vagy macska vagy galamb, megteszi az előttünk haladó bácsi szatyra, vagy a néni szoknyája, vagy bármi más amiért aztán anya véget nem érő elnézést kér, engem pedig hazáig szid, hogy megint nem álltam meg amikor mondta... Pedig néha ő is megpróbálhatna szórakozni egy kicsit Wink

Mindentől eltiltod ezt a szerencsétlen kutyát? Razz
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mánya
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 4. Szombat 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 1. Szerda 7:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
McMonique írta:

Vigyél magaddal legalább egy nagyot is a kicsi mellé. A kicsinek jót tesz. Magabiztosabban fog viselkedni, ha van mögötte egy hátvéd.

Az Anyja mellett ment. Embarassed Embarassed Embarassed
Holnap is megyünk sétizni. lol lol

Ha néha úgy alakul tessék vinni vásárolni. Fressnaf, meg olyan helyekre, ahol apa beszalad 1 kg kenyérért Ti meg kint megvárjátok. Nagyon jók a forgalmas utak járdái. Mi a Keletibe jártunk, meg az Örsvezérre.
Vissza az elejére
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 31. Kedd 22:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:

Vigyél magaddal legalább egy nagyot is a kicsi mellé. A kicsinek jót tesz. Magabiztosabban fog viselkedni, ha van mögötte egy hátvéd.

Az Anyja mellett ment. Embarassed Embarassed Embarassed
Holnap is megyünk sétizni. lol lol
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 31. Kedd 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Mooney írta:
Akkor tényleg tessék sűrűn menni Mosoly

Fogunk menni persze!Fibivel nem igazán volt ilyen gond.Hugival voltak problémák de rájött,hogy Fibi nem izgatja magát,inkább szaglászott és Hugi is átvette tőle.
Remélem a kicsi is rájön,hogy a nagyokat nem érdekli a keritésen belül történtek és elöbb utobb abbahagyja,de nem is a járdán megyünk velük hanem az utca szélén.

Vissza az elejére
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 16 / 17 oldal [419 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 14, 15, 16, 17 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu