Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Máj. 27. Vasárnap 9:10
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Aranyos, vicces, édes képek ;)
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 74 oldal [1840 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 72, 73, 74 Következő
Szerző Üzenet
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2011 Nov. 25. Péntek 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rexona írta:
Képzeljétek! Nálunk nap, mint nap így eszik a kutya.
Nem tudom ,meddig bírja még a kiképzést, de a kiscsaj résen van. Sosem engedi egyedül enni. Ő eteti.

Gyönyörüek!!!!!! Razz Razz Razz

Tüneményes a leányzód!!!!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2011 Nov. 25. Péntek 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
Új kép a csajokról: Fügi(lent), Lili(fent)

puszitküld puszitküld puszitküld puszitküld puszitküld puszitküld puszitküld

Nagyon édesek!!!!!! Razz Razz
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2011 Nov. 11. Péntek 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Képzeljétek! Nálunk nap, mint nap így eszik a kutya.
Nem tudom ,meddig bírja még a kiképzést, de a kiscsaj résen van. Sosem engedi egyedül enni. Ő eteti.

Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2011 Nov. 10. Csütörtök 0:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:

Tündériek! szerelem puszitküld
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2011 Nov. 9. Szerda 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2011 Szept. 30. Péntek 1:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sajna nem tudom megnézni!!! lol

Nem vagyok regisztrálva a facebook-on!! puszitküld
Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2011 Szept. 5. Hétfő 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. már megint megtalálta a helyét.....
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2011 Szept. 5. Hétfő 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A 7 éves szülinapos les ki a fejéből...
Szalárd
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2011 Júl. 29. Péntek 9:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rexona írta:
Vannak kivételek...

Bodó kibérelte a gyerek játszószőnyegét.

...és milyen jól érzi magát benne!! Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Szalárd jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rexona
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2011 Júl. 28. Csütörtök 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vannak kivételek...

Bodó kibérelte a gyerek játszószőnyegét.
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Rexona
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2011 Júl. 27. Szerda 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szalárd írta:
Rexona írta:
Szóval, miért nem tudok én képet felrakni? Amikor eddig tudtam?
Jó kérdés.

Nekem eltartott egy darabig,amíg rájöttem. Embarassed A galériában rákattintasz a kép alatt az "elem webcímei"-re,és onnan bemásolod. puszitküld

Hát én idáig nem így csináltam, és mégis sikerült.

Na, majd ha lesz időm megfejtem mi a gond.
Szalárd
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2011 Júl. 26. Kedd 19:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rexona írta:
Jó kérdés.

Nekem eltartott egy darabig,amíg rájöttem. Embarassed A galériában rákattintasz a kép alatt az "elem webcímei"-re,és onnan bemásolod. puszitküld
Vissza az elejére
Szalárd jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rexona
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2011 Júl. 26. Kedd 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jó kérdés.
Szalárd
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 16. Csütörtök 6:14    Hozzászólás témája: Re: Tanács
Téma leírása: Tanács
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Karmacodegirl írta:
Sziasztok!
Van egy 4 és fél hónapos westie kislányom, aki Fanta névre hallgat:) És tanácsot szeretnék kérni, hogy hogyan tudnám a séta és a más kutyákkal való találkozás közben elérni, hogy rám figyeljen és fogadjon szót? Most még nagyon szeleburdi a drága és emiatt nem merjük forgalmasabb helyen póráz nélkül sétáltatni :S Válaszotokat előre is köszönöm!
Szia!Én még kevésbé forgalmas helyen sem merem póráz nélkül sétálatatni,mert az ördög nem alszik...Akármikor jöhet egy hirtelen ötlete,és elrohan valahová...A bicikli,babakocsi,csuklyás ember,sánta...ezekre mindig beindul.Ja,meg a kerítések mögött rohangáló kutyákra!Ilyenkor szinte kezelhetetlenné válik!Se szép szó,se szigor,se jutifalat nem használ,marad a nyers testi erő Nagyon Boldog Szerencsére nem nehéz visszafogni a hat kilójával.Vannak kisebb sikerek,pár pillanatra megnyugszik,de a kísértés sokkal erősebb Nagyon Boldog A behívás tíz esetből kilenc és félszer sikeres,van úgy,hogy fut még egy tiszteletkört,mielőtt odajönne hozzám.Nálunk a varászszer egy sípolós gumikacsa.Amikor azt meghallja,rohan hozzám.A jutifalat nem hatja meg,mivel elég finnyás.
Nagyon vigyázzatok,nehogy valami baj érje a kutyust.Érdemes keresni egy olyan helyet,ahol teljes biztonsággal el lehet engedni,hogy kedvére rohangáljon.Viccesen hangzik,de mi minden nap autóval megyünk kutyát sétáltatni,mert az erre alkalmas hely elég messze van! puszitküld
Vissza az elejére
Nikol-Zizu
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 15. Szerda 14:04    Hozzászólás témája: Re: Tanács
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Karmacodegirl írta:
Sziasztok!
Van egy 4 és fél hónapos westie kislányom, aki Fanta névre hallgat:) És tanácsot szeretnék kérni, hogy hogyan tudnám a séta és a más kutyákkal való találkozás közben elérni, hogy rám figyeljen és fogadjon szót? Most még nagyon szeleburdi a drága és emiatt nem merjük forgalmasabb helyen póráz nélkül sétáltatni :S Válaszotokat előre is köszönöm!

Szia!
Forgalmasabb helyen ne is engedd el! Soha! Még a legmegbízhatóbb kutya is át tud rohanni az úton, ha meglát pl. egy macskát.
Én is jutalomfalatokkal tanítottam Zizut. Egyébként sok westies ismerősömmel az a tapasztalatunk, hogy 1 éves koruk körül a legszófogadatlanabbak. Kamaszok. Nagyon Boldog Nálunk sem ment a behívás 1 éves kora körül. Szerencsére már benőtt a feje lágya. Mosoly Októberben lesz 2. Kitartást a tanításhoz!
Vissza az elejére
Nikol-Zizu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Carlos11
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 15. Szerda 8:25    Hozzászólás témája: Re: Tanács

Karmacodegirl írta:
Sziasztok!

Szija!
Az én kiskutyám Carlos hamarosan 1 éves lesz, szóval nemrég még mi is hasonló cipőben jártunk mint most Te. Már ennyi idős korban is nagyon fontos, hogy megtanítsd alapvető dolgokra, megáll, marad, visszajön, ül...
Mi ezt leginkább jutalomfalattal próbáltuk elérni és mondhatom, hogy elég hamar megtanulta Carlos ezeket.Persze néha szeret alkalmi süketet játszani mint szerintem az összes kutya, pláne a westiek nagyon makacs és akaratos kutyák. Nagyon Boldog Határozottan kell fellépni velük szemben, hogy megtanulják ki a főnök, különben kezelhetetlenné válnak.
Carlos hiába hallgat rám, sose engedem el forgalmas helyen, mert ha meglát egy kutyát a túloldalon akkor aztán semmi sem érdekli, átfut(na) hozzá és már meg is van a baj.
Ha rosszat tesz azt határozottan abban a pillanatban tudtára kell adni, ha pedig jól viselkedik akkor dicsérni kell egyből!
Okos kutyák nagyon, hamar tanulnak, de mindenképpen legyél vele határozott és mondom a jutifali nagyon hasznos lehet! Mosoly
Sok sikert puszitküld
Karmacodegirl
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 12. Vasárnap 0:40    Hozzászólás témája: Tanács

Sziasztok!
Vissza az elejére
Karmacodegirl jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nikol-Zizu
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2011 Máj. 23. Hétfő 17:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szalárd írta:
Tegnap a Dráva-parton jártunk.A fürdés nem igazán lelkesítette fel,annál inkább élvezte az ásást és a koszban hempergést.
A végeredmény lenyűgöző lett Nagyon Boldog

A végére kissé elfáradt...

Tegnap Zizun is alvázmosást kellett végezni az esti Duna parti séta után, de Lizy lekörözte. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Nikol-Zizu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szalárd
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2011 Máj. 23. Hétfő 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tegnap a Dráva-parton jártunk.A fürdés nem igazán lelkesítette fel,annál inkább élvezte az ásást és a koszban hempergést.
A végeredmény lenyűgöző lett Nagyon Boldog

A végére kissé elfáradt...

Vissza az elejére
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2011 Ápr. 24. Vasárnap 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Végre (igazi) tavasz, remélem sokáig élvezhetjük a jó időt a mai időjárásból kiindulva...........!
Wendyke is élvezi süttetni magát nagy vigyor
A hét elején meg is szabadult a téli bundájától Mosoly

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Szalárd
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2011 Ápr. 12. Kedd 7:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Új képek Lizyről:

A billentyűk ördöge Nagyon Boldog

A többit itt nézhetitek meg: http://gallery.site.hu/u/Szalard/?g2_page=8 puszitküld
Vissza az elejére
Kéri Ildikó
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2011 Ápr. 5. Kedd 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:dO9a8BTufS4J:tudomany.ma.hu/tart/rcikk/h/0/149936/1+gomb%C3%A1val+a+kullancsok+ellen&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&source=www.google.hu

Sziasztok!
Nézzétek meg ezt a cikket, elgondolkodtató, hogy még mindig küzdünk a babéziával, és más kullancs által terjesztett betegséggel, amikor 2006 ban már magyar kutatók megtalálták a megoldást! De kinek az érdeke az, hogy ne legyen kullancsfertőzés?, gyanítom nem a gyógyszergyártó cégeknek! Őrületes üzlet az oltás, spotok, gyógyszerek stb..
Szóval még mindig nem alkalmazzák a szert!! Én most ahová tudom, elküldöm ezt a cikket,te is tedd ezt, hátha megkapjuk v.milyen fórumon a választ!!!

http://catokevi.blogspot.com/

------------------------------
Vissza az elejére
Kéri Ildikó jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nikol-Zizu
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2011 Ápr. 4. Hétfő 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

babytweety írta:
Kirus elfáradt lol

lol
Vissza az elejére
babytweety
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2011 Ápr. 4. Hétfő 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kirus elfáradt lol

babytweety jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szalárd
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2011 Márc. 12. Szombat 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nikol-Zizu írta:
Szalárd írta:
Sziasztok!
Tettem fel pár új képet Lizyről.

Egy torzonborz

A többit itt nézhetitek meg:

http://gallery.site.hu/u/Szalard/?g2_page=7

Azok az alvós képek! Nagyon aranyos. Legszívesebben odabújnék mellé. Mosoly

Naaagyon bír aludni abban a fotelban.Annyira aranyos,hogy a lányok folyton fényképezik.Bevallom,hogy oda szoktam bújni hozzá,ha éppen nincs más dolgom Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog (ami persze nem túl gyakran fordul elő!!)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 74 oldal [1840 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 72, 73, 74 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu