Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 17. Kedd 4:28
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Nem találod a kedvenc fajtád vagy részletesebb felosztást szeretnél?
Ugrás:  
Moszkvai őrkutya
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [14 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
szeszel
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 70

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 11. Vasárnap 9:44    Hozzászólás témája: Moszkvai őr
Téma leírása: íme a kicsik
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[cCsak a rend kedvéért, itt kezdődik a "Moszi"!
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 6. Péntek 17:47    Hozzászólás témája:
Téma leírása: Segítség
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!!

Iwiwről másoltam ki,légyszi,ha valaki tud róla valamit,jelezze Anitának!

Peller Anita üzenetét továbbítom:
ELTŰNT BONSI!!! Hétfőn nem jött vissza esti sétájából a kutyám, 6 hónapos moszkvai őrkutya. Képeim közt található fotó róla. Kérek mindenkit, aki látja vagy hallott vmit jelezze...
Előre is köszi
nagy vigyor
Detty
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 14. Vasárnap 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csak egy kép Misáról Mosoly cool
Vissza az elejére
Detty jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Zse1987
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 19. Szerda 9:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Szeretnék-e nemes fajtáról érdeklődni: szeretnék egy alapjába véve nyugodt, nem fölöslegesen ugató kutyát, vajon akkor a Moszkvai hozzám való? Tudom hogy tudatni kell vele h. ki a főnök, de amúgy mennyit szokott ugatni? Ha pl.jön 1 idegen le lehet csitítani? Mert az én ném.juhászomat nem lehet, levegőt se vesz... Mosoly szóval egy nyugodtabb kutya kéne a Moszkvai olyan? köszi előre is!! Mosoly
Vissza az elejére
Zse1987 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Buffyka
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 9. Hétfő 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

köszi
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 8. Vasárnap 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Buffyka írta:
szép lassan felfedezik a régi és új moszisok eme topicot

A kep linkjet kicsit helyre raktam Mosoly
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Buffyka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 8. Vasárnap 17:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szép lassan felfedezik a régi és új moszisok eme topicot

Major Georgina
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 7. Szombat 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok,én is azért léptem be,hogy elindítsak egy moszkvais oldalt,de örömmel tapasztaltam,hogy már van... Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Major Georgina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
rozmaring2
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 3. Kedd 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Robz írta:
hogyan vetted észre ilyen hamar???

Sziasztok!
Kende
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 27. Szerda 14:48    Hozzászólás témája: Moszkvai őr kutya Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok.
Robz, azért lassú neked a pet.site, mert te is elkövetted azt a hibát amit mi, az elején. Albumokat hoztál létre, és ugyan azokat a képeket tetted fel Egy album is elég, és azon belül rakhatod fel a képeket. Akkor elemmüveleteket csinálsz!
Ha az album müveleteket csinálsz, új albumot hozol létre és helyezgeted ide oda!
Nem biztos, hogy érthetően magyarázom, de nézd át az oldalt és minden kérdésedre választ kapsz!
Tünde
Vissza az elejére
Kende jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Buffyka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 27. Szerda 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Robz írta:

Jó gyorsan lol Tegnap előtt találtam rá erre az oldalra és gondolkoztam is, hogy el kéne indítani a fórumot, de aztán még se tettem. taps nagytaps , de Te megtetted éljen
Robz
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 26. Kedd 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Robz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Buffyka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 26. Kedd 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Itt is vagyok! Nagyon Boldog
Robz
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 26. Kedd 15:16    Hozzászólás témája: Moszkvai őrkutya Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Meglepődve tapasztaltam, hogy a Moszkvainak nincs még topikja, hát gondoltam elindítom!

Szóval tulajok, szimpatizánsok, érdeklődők, mindent bele!!!
Vissza az elejére
Robz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [14 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Nem találod a kedvenc fajtád vagy részletesebb felosztást szeretnél?
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu