Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 18. Hétfő 4:52
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
19-ei tanfolyam
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [19 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
ancsapancsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 19. Szombat 23:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szuper volt az előadás,köszönöm,hogy ott lehettem!
Igaz,kicsit eltévedtem odafelé,de azért odaértem.
Nagyon érdekes volt.
Vissza az elejére
ancsapancsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Amich
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 18. Péntek 14:58    Hozzászólás témája: Re: 19-ei tanfolyam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ördögpirula írta:
Amich írta:

Sztem legyen inkább fél 9, de ahogy Neked jó!

Szerintem is!1 1/2 óra alatt csak odaérünk!
lol
Max. várunk 1 kicsit,ha túl gyorsak leszünk....

Ok, remélem nem keveredünk el majd nagyon! Mosoly Fél 9-kor ott leszek akkor. Nagyon köszi, hogy elviszel! Mosoly
Vissza az elejére
Amich jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ördögpirula
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 18. Péntek 12:46    Hozzászólás témája: Re: 19-ei tanfolyam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Amich írta:

Szerintem is!1 1/2 óra alatt csak odaérünk!
lol
Max. várunk 1 kicsit,ha túl gyorsak leszünk....
Ördögpirula jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Amich
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 18. Péntek 11:18    Hozzászólás témája: Re: 19-ei tanfolyam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ördögpirula írta:
Amich írta:

Az utat sajna kocsival nem tudom biztosan, de majd csak kitalálunk vhogy! A tali jó ott a cukrászdánál, mondd meg inkább Te, h mikor, és én ott leszek! Mosoly

Elvileg 1 óra alatt kiérünk.
Talizzunk 9kor?Vagy inkább 1/2 9kor?
Nemtom....meginfózom Apát(Párom),szerinte mennyi idő alatt érünk ki.....

Vissza az elejére
Amich jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ördögpirula
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 18. Péntek 8:22    Hozzászólás témája: Re: 19-ei tanfolyam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Amich írta:

Az utat sajna kocsival nem tudom biztosan, de majd csak kitalálunk vhogy! A tali jó ott a cukrászdánál, mondd meg inkább Te, h mikor, és én ott leszek! Mosoly

Elvileg 1 óra alatt kiérünk.
Talizzunk 9kor?Vagy inkább 1/2 9kor?
Nemtom....meginfózom Apát(Párom),szerinte mennyi idő alatt érünk ki.....
Ördögpirula jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 18. Péntek 7:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gesztenykének még 2 napja találtam egy utitársat, eowynt. Úgy tudom gesztenyke már fel is vette vele a kapcsolatot.
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eiko
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 18. Péntek 7:52    Hozzászólás témája: Re: 19-ei tanfolyam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ördögpirula írta:
Ez a 07.12-i Minimenhely h0rlevélben jött:

Köszi! Mosoly
Vissza az elejére
eiko jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Amich
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 17. Csütörtök 22:33    Hozzászólás témája: Re: 19-ei tanfolyam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ördögpirula írta:
Amich írta:

Szupi, köszi szépen ha elviszel, azért írtam a BKV-t, mert gondoltam, hogy Te esetleg csak később akarsz jönni! Mosoly A tanfolyam asszem 11-kor kezd, szóval nem kell sokat várni, elleszünk addig a Minin. Wink

Nah,ezt megbeszéltük!
Ugye tudod az utat,kocsival is?
Addigra visszaszerzem a térképemet!
Úgy menjünk,hogy útközben Gesztenykét is szedjük össze!
Mikor induljunk?
Hol talizunk?
Barátság lakótelep eleje,Marczipán cukrászda?
Vagy érted menjek?MIKOR?

Vissza az elejére
Ördögpirula
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 17. Csütörtök 21:46    Hozzászólás témája: Re: 19-ei tanfolyam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Amich írta:

Szupi, köszi szépen ha elviszel, azért írtam a BKV-t, mert gondoltam, hogy Te esetleg csak később akarsz jönni! Mosoly A tanfolyam asszem 11-kor kezd, szóval nem kell sokat várni, elleszünk addig a Minin. Wink

Nah,ezt megbeszéltük!
Ugye tudod az utat,kocsival is?
Addigra visszaszerzem a térképemet!
Úgy menjünk,hogy útközben Gesztenykét is szedjük össze!
Mikor induljunk?
Hol talizunk?
Barátság lakótelep eleje,Marczipán cukrászda?
Vagy érted menjek?MIKOR?
Ördögpirula
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 17. Csütörtök 21:43    Hozzászólás témája: Re: 19-ei tanfolyam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

eiko írta:

Mi ez a tanfolyam? Nem publikus?

Ez a 07.12-i Minimenhely h0rlevélben jött:

A másik program egy egyedülálló és fantasztikus lehetőség, melyre korlátozott számban még tudunk biztosítani férőhelyeket önkénteseinknek. Augusztus 19-én délelőtt 11 órátol állatotthonunkban tart tanfolyamot Stefan Siman állatterapeuta. Akik soron követték a soproni kutyatelepről hozzánk került mudik sorsát, azok tudják, hogy Stefan az ő rehabilitációjukban is részt vett, sőt, egykor még Bella kutyusnak is adott tanácsokat és rengeteget tanultunk tőle. (Bővebben Stefan Simanról: http://www.4tappancs.hu)
Stefan Siman rendszeresen tart tanfolyamokat hazánkban és egyedülálló lehetőségként felajánlotta, hogy tart nekünk egy zártkörű foglalkozást, melyen olyan témákat fog oktatni, amikre úgy érezzük, a legnagyobb szükségünk van. Az oktatást úgy tervezzük, hogy 2x45 perc elméleti, majd utána gyakorlati oktatásból fog állni. A pontos tematika még alakítás alatt áll, azonban reményeink szerit a félős és agresszív kutyák kezelése, befogása és a velük való kommunikáció, nevelés fog hangsúlyosan szerepelni, hiszen erre van a legnagyobb szükségünk.
Mivel korlátozott számban még vannak férőhelyek, most felajánljuk önkénteseinknek és ideiglenes befogadóinknak, hogy részt vehetnek a tanfolyamon.
Részvételi szándékát kérjük, mindenki jelezze (lehetőleg csütörtök reggel 10 óráig) a bkriszta@minimenhely.hu e-mail címen.
Mivel a férőhelyek korlátozottak, a jelentkezés sorrendjében tudunk helyet biztosítani az ingyenes tanfolyamra, vagyis az első 15 jelentkezőt tudjuk beregisztrálni.
Kérjük, csak olyanok jelentkezzenek, akik biztos, hogy augusztus 19-én itthon vannak és nem utaznak el! Jelentkezéskor kérjük, írjátok meg teljes neveteket, e-mail címeteket és telefonszámotokat - ekkor lesz csak érvényes a jelentkezés.

Ne hagyjátok ki ezt a fantasztikus lehetőséget - jelentkezzetek!

Üdvözlettel:
Bélafalvy Krisztina
Noé Állatotthon Alapítvány - MiniMenhely-projekt

Remélem,hogy nem szigorúanállamtitkosan dolgot tettem közzé...ha baj,akkor leveszem...
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 17. Csütörtök 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Úgy tudom, hogy kötött létszámú a tanfolyam, de én nem is tudok róla többet, mert valakinek a kutyákkal kell maradni. Tehát a fiatalság megy fejtágítóra. Ollan okosak lesznek, hogy csak na! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eiko
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 17. Csütörtök 19:33    Hozzászólás témája: Re: 19-ei tanfolyam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gesztenyke írta:
Sziasztok!
Nem tudom közületek ki megy, én azok közé a szerencsések közé tartozok,aki mehet.

Mi ez a tanfolyam? Nem publikus?
Vissza az elejére
eiko jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Amich
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 17. Csütörtök 15:54    Hozzászólás témája: Re: 19-ei tanfolyam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ördögpirula írta:
Amich írta:

Én is onnan indulok, nem is tudtam, hogy Te is itt laksz. Mosoly
Gesztenyke, jöhetsz velem is BKV-val, ha gondolod, csak akkor 10-re ki kéne menni, és Miniznénk egyet, amíg nem kezdődik a tanfolyam, az utat tudom Mosoly

Pedig már elg régóta itten lakom.Szeretem ezt a "vidéki" életet.
Te!
Ha én megyek kocsival,akkor mit akarsz BKV-zni?
A Fiesta 5 személyes.....bár most tiszta üléshuzatvédő + kutyaszőr a hátsó ülés,de szvsz elférünk....
Mikor kezdődik a tanfolyam?Másik gépen vannak a leveleim....(olvastam,hogy 10-re mennél,csak azé' kérdem,hogy mennyi hidegélelmet és sátrat vigyek...)
lol

Vissza az elejére
Ördögpirula
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 17. Csütörtök 15:02    Hozzászólás témája: Re: 19-ei tanfolyam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Amich írta:

Gesztenyke, jöhetsz velem is BKV-val, ha gondolod, csak akkor 10-re ki kéne menni, és Miniznénk egyet, amíg nem kezdődik a tanfolyam, az utat tudom Mosoly

Pedig már elg régóta itten lakom.Szeretem ezt a "vidéki" életet.
Te!
Ha én megyek kocsival,akkor mit akarsz BKV-zni?
A Fiesta 5 személyes.....bár most tiszta üléshuzatvédő + kutyaszőr a hátsó ülés,de szvsz elférünk....
Mikor kezdődik a tanfolyam?Másik gépen vannak a leveleim....(olvastam,hogy 10-re mennél,csak azé' kérdem,hogy mennyi hidegélelmet és sátrat vigyek...)
lol
Amich
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 17. Csütörtök 12:51    Hozzászólás témája: Re: 19-ei tanfolyam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ördögpirula írta:
Gesztenyke írta:
Szia!
Nem is a kocsi a lényeg,hanem hogy társaságban mégiscsak más a fél várost átutazni,meg ott se kóvájognék. Újpalotáról jövök.

Halihó!
Én Dunakesziről indulok,és bár már nem emléxem,múltkor hogyan is keveredtem ki a Minire,de valahogy csak odaérek,és ha gondolod,be is férsz a kocsiba.

Vissza az elejére
Ördögpirula
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 17. Csütörtök 10:33    Hozzászólás témája: Re: 19-ei tanfolyam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gesztenyke írta:
Szia!
Nem is a kocsi a lényeg,hanem hogy társaságban mégiscsak más a fél várost átutazni,meg ott se kóvájognék. Újpalotáról jövök.

Halihó!
Én Dunakesziről indulok,és bár már nem emléxem,múltkor hogyan is keveredtem ki a Minire,de valahogy csak odaérek,és ha gondolod,be is férsz a kocsiba.
Gesztenyke
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 15. Kedd 17:37    Hozzászólás témája: Re: 19-ei tanfolyam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 13. Vasárnap 12:56    Hozzászólás témája: Re: 19-ei tanfolyam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Sajnos a jövő héten a kocsisok még szabin lesznek. Honnan jönnél?
06-70-635-0780 a számom.
Üdv
Zsuzsa
Vissza az elejére
Gesztenyke
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 12. Szombat 9:51    Hozzászólás témája: 19-ei tanfolyam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Nem tudom közületek ki megy, én azok közé a szerencsések közé tartozok,aki mehet. Csak az a gond, hogy én még nem mentem ki oda, lévén iszonyú a távolság. Szóval csatlakoznék valakihez,aki megy, és már járt ott, illetve ha autóval, beszállnék a költségekbe is.
Embarassed
Szóval ha bárki ilyen akadna, szóljatok itt, vagy a 06-20-361-4470 számon.
Előre is köszönöm:
Zsu
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [19 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu