Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Szept. 24. Hétfő 4:20
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Nem találod a kedvenc fajtád vagy részletesebb felosztást szeretnél?
Ugrás:  
Orosz Fekete Terrier
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [6 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 1. Kedd 7:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

brt írta:
helo,nem vesztem el, csupán nem erőltetem azt ,ami másokat nem érdekel,tehát ha van remény hajrá OFT mindent bele (annál is inkább mivel emlitésre méltó klubkiállitás is volt az idén)
Magam részéről megmaradok csupán megfigyelőnek és boldog OFT tulajdonosnak,mivel tul sok buktatót rejteget ez a fiatal fajta,tenyésztése nem érdekel.

Szia!

Nekem sajnos egyelőre nincs lehetőségem OFT tartására, mert a szüleimmel élek, és nagyon pici akertünk, és nem akarnak nagytestű kutyát. Szóval először a saját lábamra kell állnom, majd utána...
De addig is csendben rajongok ezekért a gyönyörű kutyákért! Mosoly
Van albumod a gellery.site.hu-n?
brt
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 30. Hétfő 23:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

helo,nem vesztem el, csupán nem erőltetem azt ,ami másokat nem érdekel,tehát ha van remény hajrá OFT mindent bele (annál is inkább mivel emlitésre méltó klubkiállitás is volt az idén)
Magam részéről megmaradok csupán megfigyelőnek és boldog OFT tulajdonosnak,mivel tul sok buktatót rejteget ez a fiatal fajta,tenyésztése nem érdekel.
Vissza az elejére
brt jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 30. Hétfő 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
Rit írta:
Kedves Joe7!

Megtennéd nekem,hogy ezt a topicot áthelyezed a főoldalra?
Hátha vetődnek erre orosz feketések,mert a magam részéről nagyon érdekel ez a fajta.
Más: Szerinted miért van az,h valaki megnyittat egy topicot, aztán itt hagyja? Összezavart Ezt nem igazán értem..

Szia,
termeszetesen athelyezheto az oldal, ez leginkabb csak a forgalom/erdeklodes fuggvenye szokott lenni.

A masik dolog: tobbnyire az elozobol adodik..

Szia!

Értem! Akkor még ne tedd ki, majd néha napján írok ide is,hogy lássák az újonnan érkezők,h van élet itt is. Nagyon Boldog
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 30. Hétfő 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
Kedves Joe7!

Hátha vetődnek erre orosz feketések,mert a magam részéről nagyon érdekel ez a fajta.
Más: Szerinted miért van az,h valaki megnyittat egy topicot, aztán itt hagyja? Összezavart Ezt nem igazán értem..

Szia,
termeszetesen athelyezheto az oldal, ez leginkabb csak a forgalom/erdeklodes fuggvenye szokott lenni.

A masik dolog: tobbnyire az elozobol adodik..
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 29. Vasárnap 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Joe7!

brt
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 16. Hétfő 12:05    Hozzászólás témája: Orosz Fekete Terrier
Téma leírása: Hiányzik a kedvencem
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Minden érdekel ami az oft. fajtával kapcsolatos.Problémák ,kozmetika,eredmények stb.
Vissza az elejére
brt jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [6 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Nem találod a kedvenc fajtád vagy részletesebb felosztást szeretnél?
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu