Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Szept. 24. Hétfő 0:55
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Nem találod a kedvenc fajtád vagy részletesebb felosztást szeretnél?
Ugrás:  
Boston terrier
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [9 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 14. Szerda 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Süni írta:
Szia Rit!
Hát..., a kislányomnak a szőrmók kutyusok tetszenek. Jobbanmondva minden ami szőrmók, eddig favorit a nagyi perzsamacskája. Nekünk a franciás vonal, neki a szőrmók.
Majd jövőre akarok venni neki kutyust a 3. szülinapjára, addig csak keresgélek. Még a Tibeti Terrier is nagyon tetszik. Ki is akarok menni a Bp.-i kiállításra, hogy élőben is lássuk a kutyikat, meg az ő reakcióját, hogy melyik szimpibb neki.

Szia!

Akkor még ráértek keresni! Mosoly Remélem sikerül megtalálnotok a legidfeálisabb fajtát! Mosoly
Süni
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 11. Vasárnap 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Rit!
Hát..., a kislányomnak a szőrmók kutyusok tetszenek. Jobbanmondva minden ami szőrmók, eddig favorit a nagyi perzsamacskája. Nekünk a franciás vonal, neki a szőrmók.
Majd jövőre akarok venni neki kutyust a 3. szülinapjára, addig csak keresgélek. Még a Tibeti Terrier is nagyon tetszik. Ki is akarok menni a Bp.-i kiállításra, hogy élőben is lássuk a kutyikat, meg az ő reakcióját, hogy melyik szimpibb neki.
Vissza az elejére
Süni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 10. Szombat 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Süni írta:
Szia!
Hogy őszinte legyek, nem terrieres kennelekről hallottam rosszat. Én most a kislányomnak keresek kutyust, nekem már van két francia bulldogom, de őket már nem tudom fedeztetni. Mivel nagy francia rajongók vagyunk, de szeretjük az újdonságot, felmerült bennem, hogy vennék esetleg egy "rokon" boston terriert. Egy magyar kennelt találtam, de volt olyan is, ahol a 100. törpe fajta között egy bosztont is tartottak. Nem akarom szaporítónak minősíteni az ilyent, de nem ilyen helyről vennék kutyust. Ha veszek, minőségi, élvonalbeli érdekel csak. Amúgy a kislányomnak a Cavalier King Charles spánielt néztem ki, de nem kizárt, hogy mégis franciát veszünk majd. Köszi a segítséget, azért még majd kutakodok, mert eddig bostont csak egyet láttam élőben és az nagyon fain volt Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog

Szia!

majd írj,hogy melyik fajtát választottátok!! Mosoly A kislányodnak melyik kutya tetszik legjobban? Mosoly
Süni
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 8. Csütörtök 7:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Hogy őszinte legyek, nem terrieres kennelekről hallottam rosszat. Én most a kislányomnak keresek kutyust, nekem már van két francia bulldogom, de őket már nem tudom fedeztetni. Mivel nagy francia rajongók vagyunk, de szeretjük az újdonságot, felmerült bennem, hogy vennék esetleg egy "rokon" boston terriert. Egy magyar kennelt találtam, de volt olyan is, ahol a 100. törpe fajta között egy bosztont is tartottak. Nem akarom szaporítónak minősíteni az ilyent, de nem ilyen helyről vennék kutyust. Ha veszek, minőségi, élvonalbeli érdekel csak. Amúgy a kislányomnak a Cavalier King Charles spánielt néztem ki, de nem kizárt, hogy mégis franciát veszünk majd. Köszi a segítséget, azért még majd kutakodok, mert eddig bostont csak egyet láttam élőben és az nagyon fain volt Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Süni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 7. Szerda 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Süni írta:
Szia!
Én egyelőre csak a honlapokat böngészem, de nem nagyon találok boston terriert. Amúgy meg inkább előbb váltok néhány levelet velük, mert azért érnek "pofonok". Akiről azt hinném, hogy hú de nagy neve van, meg micsoda eredményesek a kutyusai, arról kiderül, hogy adott esetben nem riad vissza egy kissé beteg kutyust sem eladni. Nekem meg igazán kijutott a beteg kutyusokból!

Szia!

Az a Kutya c. újság márciusi számában találtam egy bostonos hirdetést,talán érdemes lenne felhívnod,és beszélni vele. (Ha elmész,és megnézed, azzal nem veszíthetsz semmit.)
Ha gondolod pü-ben átküldöm a szöveget és a tel.számot.
A www.terrier.lap.hu -n néztem még körbe kicsit,és ott is találtam egy magyar kennelt.
Melyik kennellel kapcsolatban volt negatív tapasztalatod?
Süni
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 6. Kedd 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Én egyelőre csak a honlapokat böngészem, de nem nagyon találok boston terriert. Amúgy meg inkább előbb váltok néhány levelet velük, mert azért érnek "pofonok". Akiről azt hinném, hogy hú de nagy neve van, meg micsoda eredményesek a kutyusai, arról kiderül, hogy adott esetben nem riad vissza egy kissé beteg kutyust sem eladni. Nekem meg igazán kijutott a beteg kutyusokból!
Vissza az elejére
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 6. Kedd 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Süni írta:
Szia!
Ha még nézed az oldalt, érdekelne, hogy hol tudtál bostonhoz hozzájutni? Én is szeretnék egyet, de nem találok megbízható kennelt.

Szia!

Én ugyan nem bostonos vagyok,de a megbízható hely keresésében talán tudok egy-két tippet adni.
Szerintem menj el egy-két kiállításra (áprilisban kezdődik a kiállítás idény),és ott biztosan fogsz találkozni tenyésztőkkel. Akkor érdemes beszélni velük,ha már túl vannak a bírálaton,mert akkor már nem izgulnak.
Eddig hol próbálkoztál megbízható tenyésztőt keresni?
Süni
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 6. Kedd 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Ha még nézed az oldalt, érdekelne, hogy hol tudtál bostonhoz hozzájutni? Én is szeretnék egyet, de nem találok megbízható kennelt.
Vissza az elejére
szlinda5
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 24. Vasárnap 16:02    Hozzászólás témája: Boston terrier Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia, nem találtam boston terrierrel kapcsolatban témát. Nekem bostonom van, és nem találok szukát hozzá!
KÉRLEk titeket segítsetek!
Vissza az elejére
szlinda5 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [9 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Nem találod a kedvenc fajtád vagy részletesebb felosztást szeretnél?
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu