Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Aug. 10. Hétfő 6:17
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Adminisztratív témák » Szólj be a webmesternek
Ugrás:  
Kérés
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [17 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 5. Hétfő 8:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
Koy írta:
Hello joe7!
Sajnos még mindig azt tapasztalom, hogy a Fórum indexen a shar-pei topicnál -és egyéb helyeken- nincs kitéve kis kép a kutyáról Összezavart
Nem mintha ez lenne a világ legfontosabb dolga, de azért jobban nézne ki, ha mindenhol lenne, vagy ne legyen sehol-mindenesetre ez így elég "eklektikus", hogy finoman fogalmazzak Cool
Előre is köszi a segítséget Wink

februar 4-eig (vagyis 5napon belul) valtozik a helyzet, ha megsem akkor kerlek reklamalj Mosoly
rossz az idohiany Neutral

Hali!
Nem reklamálok, mert egyszerűen pontos vagy Wink
Köszi lol
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 31. Szerda 7:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
Koy írta:
Hello joe7!
Sajnos még mindig azt tapasztalom, hogy a Fórum indexen a shar-pei topicnál -és egyéb helyeken- nincs kitéve kis kép a kutyáról Összezavart
Nem mintha ez lenne a világ legfontosabb dolga, de azért jobban nézne ki, ha mindenhol lenne, vagy ne legyen sehol-mindenesetre ez így elég "eklektikus", hogy finoman fogalmazzak Cool

februar 4-eig (vagyis 5napon belul) valtozik a helyzet, ha megsem akkor kerlek reklamalj Mosoly

OK! Bennem bízhatsz Wink
És kösz Cool
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 30. Kedd 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
Hello joe7!

joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 30. Kedd 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello joe7!
Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 14. Vasárnap 0:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
bristol írta:
integet Szia Joe7! integet

Lenne egy m@rha nagy kérésem,bár nem tudom lehet-e rajta segíteni,meg egyáltalán ide kell-é írnom. szemöldökfelhúzós
Jan.12.-én,14.48-kor a Beauceronos topicba felraktam egy képet a néhai szukámról,csak sajna kicsavarodott nyakkal lehet nézni,mert én nem tudom mi módon lehet normálisan feltenni. bandzsal Nem vagyok egy számítógép zseni (?),és sajna én nem tudom megoldani az elforgatását. pirul2 Ha lehetne rendes irányba rakni,hogy normálisan is meg lehessen nézni és meg is tennétek,akkor nagyon megköszönném. puszitküld taps pattog
Üdv,és jó munkát. vidám integet

Ez csak annyi, hogy ra kell menni az adott kepre az albumodban, a "kep szerkeztese"-t valasztani a menubol, majd ott a modositas fulet es kattintani a forgatasnal. Mosoly
(ezutan elkepzelheto persze hogy mas lesz a kep cime, tehat ellenorizni es adott esetben cserelni kell a hozzaszolasban)
Ha sikerul megtalalni csereljuk.

integet integet integet

Nagyon köszönöm a segítséget,és,hogy ilyen gyorsan meg is lett csinálva! taps nagytaps taps színváltós pattogós pattog színváltós pattogós meghajol puszitküld
Annyira jó,hogy ilyen gyorsan reagálsz(tok) a problémákra és kérésekre. vidám
Mégegyszer köszi ezt is meg amit a Shar-pei-esben változtattál.(na az szenzációsan jó! meghajol )További jó munkát,üdv. integet integet integet
Nincs is annál rosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul. Mr. Green
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 13. Szombat 20:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bristol írta:

Lenne egy m@rha nagy kérésem,bár nem tudom lehet-e rajta segíteni,meg egyáltalán ide kell-é írnom. szemöldökfelhúzós
Jan.12.-én,14.48-kor a Beauceronos topicba felraktam egy képet a néhai szukámról,csak sajna kicsavarodott nyakkal lehet nézni,mert én nem tudom mi módon lehet normálisan feltenni. bandzsal Nem vagyok egy számítógép zseni (?),és sajna én nem tudom megoldani az elforgatását. pirul2 Ha lehetne rendes irányba rakni,hogy normálisan is meg lehessen nézni és meg is tennétek,akkor nagyon megköszönném. puszitküld taps pattog

Ez csak annyi, hogy ra kell menni az adott kepre az albumodban, a "kep szerkeztese"-t valasztani a menubol, majd ott a modositas fulet es kattintani a forgatasnal. Mosoly
(ezutan elkepzelheto persze hogy mas lesz a kep cime, tehat ellenorizni es adott esetben cserelni kell a hozzaszolasban)
Ha sikerul megtalalni csereljuk.
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bristol
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 13. Szombat 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nincs is annál rosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul. Mr. Green
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 24. Hétfő 9:50    Hozzászólás témája:
Téma leírása: Fotófeltöltés szépen kérése:D:D
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Valóságos fiútündér vagyol Wink
Vissza az elejére
Ingca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 23. Vasárnap 17:24    Hozzászólás témája:
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ingca írta:
Kedves Joe,

Már megint egy bénasági probléma miatt szeretném kérni, hogy ezt a képet :

http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/051023/T_ny_ros_B_jos.jpg

légyszi tedd fel a Minimenhely topic Miki altopicba, mert nekem csak picinykébe sikerült, ő az én mix kutyám, és ez egy isteni jó képMosoly)))

Nagyon szépen köszönöm Wink

Ingca lol

Szia Mosoly
csak rossz a cim Mosoly
ez a piciverzioja...
rakd be ezt:
http://www.kepfeltoltes.hu/051023/T_ny_ros_B_jos.jpg es jo lesz Mosoly

edit: kozben at is irtam Mosoly
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 23. Vasárnap 17:15    Hozzászólás témája:

Kedves Joe,

Már megint egy bénasági probléma miatt szeretném kérni, hogy ezt a képet :

http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/051023/T_ny_ros_B_jos.jpg

légyszi tedd fel a Minimenhely topic Miki altopicba, mert nekem csak picinykébe sikerült, ő az én mix kutyám, és ez egy isteni jó képMosoly)))

Nagyon szépen köszönöm Wink

Ingca lol
Vissza az elejére
Ingca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Akasha
bébi
bébi

Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 24. Szerda 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyonszépen köszönöm! Wink
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 23. Kedd 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
Akasha írta:
Szia Webmaster! Hirtelenjében ezt a topicot találtam,hogy elpanaszoljam a bánatom. Valami kretén minQsíthetetlen kifejezéseket használt a galériámban,a Barátok címq képemnél. A megjegyzését törölni próbáltam,de folyamatosan nem sikerül. Kérlek segíts!

Szia Akasha!

Mi a galériád címe/neve?

Megkerestük és töröltük az adott hozzászólást
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 23. Kedd 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Akasha írta:
Szia Webmaster! Hirtelenjében ezt a topicot találtam,hogy elpanaszoljam a bánatom. Valami kretén minQsíthetetlen kifejezéseket használt a galériámban,a Barátok címq képemnél. A megjegyzését törölni próbáltam,de folyamatosan nem sikerül. Kérlek segíts!

Szia Akasha!

Mi a galériád címe/neve?
Akasha
bébi
bébi

Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 23. Kedd 8:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 10. Vasárnap 22:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon köszönöm a segítséget!!
Lippije már fel is tette!!! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 10. Vasárnap 21:21    Hozzászólás témája: Re: Kérés
Téma leírása: Kép feltöltésének kérése

óvónéni írta:
Joe! Bocs,hogy itt is zavarlak,de ezek szerint te sem tudod feltölteni a képet nekem oda ahová pü-ben kértem????

Szia, bocsi csak valaszolni felejtettem el.
Lippije hataskore, csak "eroszakkal" tudnam en feltenni, inkabb szolok Neki Mosoly
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 10. Vasárnap 20:09    Hozzászólás témája: Kérés
Téma leírása: Kép feltöltésének kérése

Joe! Bocs,hogy itt is zavarlak,de ezek szerint te sem tudod feltölteni a képet nekem oda ahová pü-ben kértem????
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [17 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Adminisztratív témák » Szólj be a webmesternek
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu