Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Szept. 20. Péntek 8:23
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
:(!!!!
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [3 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
snobli ágnes
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 23. Kedd 12:29    Hozzászólás témája: :)! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szio!köszike a segitséget,a szügség lesz rá biztos igénybe vesszem!!
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 22. Hétfő 14:03    Hozzászólás témája: Re: :(!!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni. Szomorú.
A menhelyek pedig tényleg tele vannak, de ettől még lehet másképpen is segíteni. Ha legközelebb segítségre lesz szükséged, írj nekem j.zsuzsa@gmail.com. Az elveszett-talált kutyák táblázatát vezetem.
Meg tudom Neked nézni, hogy a talált kutyust keresik-e, az elveszettet megtalálták-e, fel tudom tenni a hirdetést olyan oldalakra, ahol érdemes hirdetni. Tudok jó tanáccsal is szolgálni, telefonszámokkal, stb.

Üdv Zsuzsa

snobli ágnes írta:
Sziasztok!Egy kis történetet szeretnék elmesélni!A héten találtunk egy keverék kutyust újpesten!itt van közel hozzánk a rexmenhely gondoltuk hát meg probáljuk bevinni!Természetesen sikertelenül mert azt mondták nincs hely!Evvel még nem is lenne semmi gond mert hát van ilyen hogy teltház!A gond ott van ahogy bántak velünk!Egy órát vártunk mig megtudtuk kérdezni hogy keresik-e vagy hogy be tudják-e fogadni!meg se nézték hogy van-e chip a nyakába!Rá se néztek a kutyára!Aztán kifele menet még köszöni is "elfelejtettek"!Haza hozztam csak az én kutyusomnak nem volt szimpi igy hát hivogattam a menhelyeket!De sehol nem találtunk helyet deeeeeee mindegyik menhelyel akivel beszéltem kedvesek voltak és tanácsot adtak!!!Fel háborotonak tartom rexesek viselkedését!!!A kutyusnak sikerült gazdit találnom(Szerencsére)!Az biztos hogy jobb hogy nem a rexbe került!!!
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
snobli ágnes
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 21. Vasárnap 16:07    Hozzászólás témája: :(!!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!Egy kis történetet szeretnék elmesélni!A héten találtunk egy keverék kutyust újpesten!itt van közel hozzánk a rexmenhely gondoltuk hát meg probáljuk bevinni!Természetesen sikertelenül mert azt mondták nincs hely!Evvel még nem is lenne semmi gond mert hát van ilyen hogy teltház!A gond ott van ahogy bántak velünk!Egy órát vártunk mig megtudtuk kérdezni hogy keresik-e vagy hogy be tudják-e fogadni!meg se nézték hogy van-e chip a nyakába!Rá se néztek a kutyára!Aztán kifele menet még köszöni is "elfelejtettek"!Haza hozztam csak az én kutyusomnak nem volt szimpi igy hát hivogattam a menhelyeket!De sehol nem találtunk helyet deeeeeee mindegyik menhelyel akivel beszéltem kedvesek voltak és tanácsot adtak!!!Fel háborotonak tartom rexesek viselkedését!!!A kutyusnak sikerült gazdit találnom(Szerencsére)!Az biztos hogy jobb hogy nem a rexbe került!!!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [3 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu