Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Dec. 7. Szombat 0:08
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Lufi
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [14 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
sinkamoni
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 19. Szombat 18:54    Hozzászólás témája: Lufi
Téma leírása: Nagy Utazás
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lufika ma elrepült az új otthonába. A búcsú pillanata:

Vissza az elejére
sinkamoni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
emera
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 7. Hétfő 10:44    Hozzászólás témája: sajnálat Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Kata!

Sajnálattal vettem tudomásul üzenetét. Nagyon nagyon sajnálom, hogy elviszik Őt, és hogy lecsúsztam arról, hogy a miénk lehessen. Nem akarok érzelgősnek tűnni, de ezt a levelet sírva írom, nagyon bánt, hogy nem lehet a miénk. Tudom, én is hibás vagyok abban, hogy nem szóltam oda, de a nagy vendégeskedésbe sajnos nem volt rá időm. Ez az én hibám. Magamnak köszönhetem.
Majd figyelem a honlapot, és ha találok még hozzá hasonló kutyust, akkor majd újra jelentkezem.
Köszönöm, hogy válaszra méltatott, és hogy megpróbált segíten.

Tisztelettel és üdvözlettel: Molnár Erika
Vissza az elejére
emera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 7. Hétfő 10:27    Hozzászólás témája: Re: Lufi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Erika!

A német partnerszervezet érdeklődésére azt a tájékoztatást adtuk korábban, hogy a Lufira jelentkező gazdijelöltek (nem Ön volt az egyetlen) előnyt élveznek, elsősorban Magyarországon való örökbeadása a célunk, és a szombati nyilt nap után igértünk nekik választ arra, hogy örökbefogadhatják-e őt.
A jelentkezők közül senki sem jött ki szombaton, de nem is jelezte telefonon sem azt, hogy nem tudnak eljönni, és hogy továbbra is szándékukban áll Lufi örökbefogadása, ezért véglegesítettük Lufi augusztus 19-i utazását Németországba, ami már végleges és megváltoztathatatlan.
Sajnálom, hogy a körülmények így alakultak, és Önök elestek Lufi örökbefogadásának lehetőségétől.
Üdvözlettel:

Tasnádi Kata
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
emera
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 7. Hétfő 10:06    Hozzászólás témája: Lufi ügyében segítségkérés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Tkata! Mosoly
Irént a mai napon folyamatosan próbálom hívni, de sajnos nem veszi fel a telefont. Szomorú
Kérem, hogy ezen az oldalon, vagy ha nem publikus akkor az emera@citromail.hu e-mail címre legyen szíves megadni egy másik telefonszámot, amin tudnék beszélni akár Önnel vagy más valaki illetékessel Lufi ügyében.
Azért még próbálkozom egy-két hívással.

Segítségét megköszönve, üdvözlettel: Molnár Erika Mosoly
Vissza az elejére
emera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
emera
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 6. Vasárnap 20:46    Hozzászólás témája: Lufi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Tkata!

Most olvastam írását, (végre elmentek a vendégek) hogy Lufi Németországba megy. Mint az előző üzimben látta, sajna most szomba-
ton nem tudtunk elmenni megnézni és megismerkedni Lufival, bár én is megigértem. (Irénnel beszéltem meg, hogy megyünk.)
A kérdésem az lenne, hogy most hogy nem ment senki Lufiért, és ha mi
még mindig szeretnénk magunkénak tudni, akkor el lehet-e menni minél előbb megnézni, megismerkedni vele, egy kicsit megsimizni (szombat előtt), vagy ez már egyáltalán nem lehetséges?
Biztos, hogy megy Németországba?
Kérem, ha tud segítsen!
Holnapi nap folyamán újra felhívom Irént, és kérek tőle egy mielőbbi időpontot, akár már holnap délután is.
Kérem, ha elolvassa ezt az üzenetet, legyen szíves válaszoljon, hogy reménykedhetünk-e egyáltalán!

Segítségét megköszönve, tisztelettel: Molnár Erika
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 6. Vasárnap 13:38    Hozzászólás témája: Lufi
Téma leírása: Németországba utazik
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A sok-sok jelentkező közül senki sem jött el szombaton, így német partnerszervezetünk veszi őt gondozásába.

Augusztus 19-én repül Németországba egy szebb és boldogabb jövő reményében. lol
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
emera
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 5. Szombat 10:42    Hozzászólás témája: Lufi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Mindenki!

Nagyon nagy szívfájdalmam van! Nem tudtunk elmenni szombaton, azaz ma Lufiért, mert szerdán vendégek jelentkeztek be szombat, vasárnapra 250 km-ről. Kb. 1 óra felé érkeznek . (Reggel óta meg sem állok) Valószínűleg lemaradtam Lufiról. Szomorú Nagyon, nagyon sajnálom. Nagyon szerettem volna ezt az édes kis kutyit. Egy picit pityeregtem is. Sír vagy nagyon szomorú
Szívből kívánom Neki, hogy nagyon jó gazdihoz kerüljön, és nagyon szeressék Őt.
Majd azért figyelem az oldalt, hátha ezen vagy a Minimenhelyen találok róla írást, hogy hová, milyen gazdihoz került.
Na, csak ennyit akartam..... Szomorú
Szia Mindenkinek. Megyek tovább gályázni!
Molnár Erika
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 3. Csütörtök 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A komoly elhatározású gazdijelöltek minél korábban jöjjenek szombaton, mert már nálam is jelentkeztek Lufira (nem csodálom, a tesóm is odavan érte).
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Almási_Kati
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 2. Szerda 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Azt biztos, hogy aki meglátja egyből beleszerelmesedik Nagyon Boldog
Vissza az elejére
dorka2
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 1. Kedd 12:40    Hozzászólás témája: Re: Lufi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Remélem minden rendben megy majd, édes ez a kutyó! Sok sikert!
Emera
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 31. Hétfő 21:18    Hozzászólás témája: Lufi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát szia mindenkinek!
Már két napja szemezek Lufival. Megmutattam a 9 éves kisfiamnak, és persze az 1 éves kisfiamnak is. Mindketten el voltak ájulva tőle, (a kicsi közölte, hogy kukuka. Nagyon Boldog ) ez lenne a kutyuka.
A páromnak csak a gyerkőcök után mutattam meg, és neki szintén nagyon teszett.
Egyszerúen szenzációs Lufi. Nagyon bájos, aranyos az egész kutyus.
Ma 07. 31-én felhívtam Irént, és beszéltem vele. Mondtam neki, hogy szándékunkban áll kihozni Lufit a telepről, és hogy szombaton felkeressük őket.
Nagyon bízom benne, hogy mielőbb hozzánk kerül Lufi, mert már alig várjuk.
Amint meglátogattuk Lufit, igyekszem írni, hogy mi a tapasztalat.
Ha pedig hozzánk kerül, akkor képeket is teszek fel.
Na szia mindenkinek! Molnár Erika
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 30. Vasárnap 19:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egy imádnivaló gyönyörűség. Nem hiszem, hogy sokáig nálunk marad.
Fotómodell nem lehet belőle, mert a fényképezőt utálja, úgyhogy erről kénytelen lesz lemondani a leendő gazdi!
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 26. Szerda 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pénteken felkerül a minire. Jöhetnek az örökbefogadók!
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 17. Hétfő 14:41    Hozzászólás témája: Lufi
Téma leírása: a duci szőrmók

Lufi egy kb. 5-6 év körüli tibeti terrier keverék lány kutya, akit az Illatos úti sintértelepről mentettük. Az utcáról fogták be, gazdája nem jelentkezett érte.
Hatalmas, gondozatlan bundáját azonnal kezelésbe vettük. Köszönjük Liptai Krisztának, a NIVÓ cica-kutya kozmetikának a segítséget.
Lufi nyugodtan tűrte a nyírást, fürdetést, igazítást, sajnos a bundáját nem lehetett megmenteni, teljesen le kellett nyírni.

Lufi ivartalanított. Kutyával, macskával, gyerekekkel barátságos. Pórázon szépen, nyugodtan közlekedik, autóban szépen utazik.
Lufiról érdeklődni Irénnél lehet a 06 70575-1657-es számon vagy az orokbefogadas@minimenhely.hu címen.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [14 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu