Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Dec. 7. Szombat 0:47
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Csenge
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [10 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Snowcat
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 4. Vasárnap 19:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[ köszönöm

De jó hír! Sok boldogságot Csengék!
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 3. Szombat 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az idő ismételten megkegyelmezett nekünk. Megint egy nagyon szép napot töltöttünk el a minin. Ma a legjobb napja Csengénknek volt. Gazdihoz költözött. nagytaps Egy család jött érte. A nagyinak vitték, egy ivartalanított pumi öregfiú társának. És a kisgazdit, hogy hívják szerintetek? Igen, Csengének. Reméljük sikerül hamar beilleszkednie. Íme ők együtt:
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
borsocska
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 1. Csütörtök 20:30    Hozzászólás témája: Re: Csenge Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Snowcat írta:
Nagyon el tudnám képzelni magam mellett a kanapén Nagyon Boldog

Most is hétvégén vidékre megyünk, és már rosszul vagyok hogy nem tudok kimenni a minire, pedig még csak kétszer voltam...

Ismerős érzés,múltkor a szakdolim miatt kellett kihagynom egy hétvégét...hát legszívesebben percenként hívtam volna a többieket,hogy mi van velük Szemforgató
Vissza az elejére
borsocska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Snowcat
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 1. Csütörtök 12:35    Hozzászólás témája: Re: Csenge Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon el tudnám képzelni magam mellett a kanapén Nagyon Boldog

Most is hétvégén vidékre megyünk, és már rosszul vagyok hogy nem tudok kimenni a minire, pedig még csak kétszer voltam...
Vissza az elejére
borsocska
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 1. Csütörtök 12:09    Hozzászólás témája: Re: Csenge Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Snowcat írta:
Nagyon megszerettem Csengét, bevallom...

A képet elnézve bizton állíthatom,hogy Ő is Téged/Titeket Wink
Vissza az elejére
borsocska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Snowcat
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 1. Csütörtök 11:57    Hozzászólás témája: Csenge Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon megszerettem Csengét, bevallom...
Vissza az elejére
borsocska
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 29. Hétfő 23:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csenge haaatttaaaalmasat sétált Snowcatékkel a hétvégén taps

Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 7. Vasárnap 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szombaton Csengét jó sokan megsétáltatták. Krisztának rögtön elnyerte a szívét. Olyan kedves kutyus. Reméljük hamarosan találunk neki egy álomgazdit!
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zizike2
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 5. Péntek 13:36    Hozzászólás témája: Csenge
Téma leírása: mudi leányka
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

De gyönyörű a kis drága. Azt mondják a kutyás ismerőseim. Zizike te melyik kutyát nem szereted, olyan nincs, mindet szeretem, persze ők is engem, néha már a gazdik kicsit féltékenyek is rám úgy látom. vigyáznom
kell, kicsit vissza kell fognom magam, de amikor találkozom velük szólok hozzájuk, rohannak hozzám, egy simire, ölelésre, puszira, labdázásra, 4-5 labda van mindig nálam, hogy mindnek jusson,mert sok gazdi csak áll egy helyben, lusták labdázni kutyuskáikkal, hát én nem, akármilyen fáradt
is vagyok, jól megfuttatom őket a labdázással.
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 4. Csütörtök 12:13    Hozzászólás témája: Csenge
Téma leírása: a mudilányka
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csenge gyönyörű, hófehér, fajtatiszta, kb. 2 éves, ivartalanított mudilány, aki a kölykeivel együtt került a NOÉ Állatotthonba, onnan pedig a MiniMenhelyre. Csenge nagyon kedves kutyus, bár hiányzik neki egy szerető kéz simogatása és gondoskodása. Társaival nagyon jól érzi magát, jókat játszanak, napoznak együtt. Csenge kis termetű és szobatiszta, ezért elsősorban lakásba ajáljuk.
Gazdijelöltek Annánál jelentkezhetnek a 06 30 444-7579-es számon vagy az orokbefogadas@minimenhely.hu emailcímen.

Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [10 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu