Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Máj. 22. Szerda 10:25
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Titán
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [23 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 18. Péntek 18:48    Hozzászólás témája: Re: Gazdis? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Titán gazdis igen, részleteket nem tudok.
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mollapolla
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 18. Péntek 17:42    Hozzászólás témája: Re: Gazdis? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

reméljük, sikeresebb volt, mint Sid-é.....

Irinci
Vissza az elejére
Aranka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 18. Péntek 15:18    Hozzászólás témája: Gazdis? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hogy sikerült a Titán mustra? Sikerült gazdira lelnie a jószágnak? :goodman:
Vissza az elejére
Aranka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anus Nimus
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 17. Csütörtök 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A bal hátsó lábán, a külső oldalon volt a daganat.

Jobbulást, Titán!

Ingca írta:

És hol volt a daganat???
Vissza az elejére
Anus Nimus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 17. Csütörtök 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

B.Peti írta:
zs_szilvi írta:
Titánt tegnap elhoztuk az állatorvostól, a műtét jól sikerült, daganat leműtve.
Nagyon rendes gyerek, szépen tűrte a kiképzést, és nagyon aranypofa volt tegnap a tölcsérrel a fején, másodállásban üzemeltethető hókotróként is... lol

Akkor Titán megszabadult végra a csúnya bibijétől! azzal is szép volt, ezután pedig még szebb! Mosoly

És hol volt a daganat??? Ééééédes kis maflámMosoly)) Lehet, lakást kéne cserélnem, vagy leköltözni XXX-re a szülőkhöz, és nem is tudom, az egész kert tele lenne kuttyal....Csak ahhoz kell nekem 1 db jogsi, meg
egy szocializákható kaukázusi, aki momentán erről speciel nem híres, annyira domina, hogy az valami csuda:)))) Há persze ő is befogadott kutya, úgy 4 éve:)))))

Titánikumot lécci puszáld meg a nevemben puszi
B.Peti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 17. Csütörtök 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zs_szilvi írta:
Nagyon rendes gyerek, szépen tűrte a kiképzést, és nagyon aranypofa volt tegnap a tölcsérrel a fején, másodállásban üzemeltethető hókotróként is... lol

Akkor Titán megszabadult végra a csúnya bibijétől! azzal is szép volt, ezután pedig már még szebb! Mosoly Legszebb! Mosoly

Legutóbb B.Peti szerkesztette (2005 Feb. 17. Csütörtök 10:51), összesen 2 alkalommal
Vissza az elejére
B.Peti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 17. Csütörtök 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 17. Csütörtök 9:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Raggi írta:
Nagyon drukkolunk. Titán megérdemel végre egy igazi pihe-puha gazdit, akitől a napi simi adaját megkaphatja.
:love7:

Drága Titán!!!! Szorítok neked !!!!!! Mosoly)))))))) :angel: puszi
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon drukkolunk. Titán megérdemel végre egy igazi pihe-puha gazdit, akitől a napi simi adaját megkaphatja.
:love7:
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
B.Peti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16. Szerda 15:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Titánka gazdijelöltje val. Pénteken nézi meg őt... Mindenki drukkoljon! Mosoly
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 15. Kedd 17:32    Hozzászólás témája: Re: Titán Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ingca írta:
vattila írta:
Bp., 17 ker, szombatonként 10-13-ig, a pontos infókért írj e-mail-t valamelyikünknek ha valamelyik szombat jó neked.
Ingca írta:
Raggi írta:
Csak egy ötlet volt.
Természetesen meg lehet látogatni, amíg a karanténban van, azaz 14 napig, kicsit küzdelmes, de utána kimegy a Minire, ott már egyszerűbb.

Értem. Helyileg hol van a mini?

Rendben:) csütörtöktől direkt kutyunézés miatt szabin leszek:)))))

Kedves Attila!

Jázmin királykisasszony érkezik holnap, átmeneti (vagy ki tudja?) anyáskodásom kezdeti jeleként:) Rettenetesen izgulok, és várom őt nagyon-nagyon:) Mese folyt. köv. holnap éccaka:)))))
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 14. Hétfő 20:50    Hozzászólás témája: Re: Titán Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vattila írta:
Bp., 17 ker, szombatonként 10-13-ig, a pontos infókért írj e-mail-t valamelyikünknek ha valamelyik szombat jó neked.
Ingca írta:
Raggi írta:
Csak egy ötlet volt.
Természetesen meg lehet látogatni, amíg a karanténban van, azaz 14 napig, kicsit küzdelmes, de utána kimegy a Minire, ott már egyszerűbb.

Rendben:) csütörtöktől direkt kutyunézés miatt szabin leszek:)))))
Vissza az elejére
Ingca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
vattila
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 53

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 14. Hétfő 20:41    Hozzászólás témája: Re: Titán Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ingca írta:
Raggi írta:
Csak egy ötlet volt.

Vissza az elejére
vattila jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 14. Hétfő 20:36    Hozzászólás témája: Re: Titán Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Raggi írta:
Csak egy ötlet volt.

Vissza az elejére
Ingca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 14. Hétfő 20:34    Hozzászólás témája: Re: Titán Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csak egy ötlet volt.
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 14. Hétfő 20:02    Hozzászólás témája: Re: Titán Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Raggi írta:
Szia Kinga!

Most van egy frissen mentett kutyusunk, Merlin, a vak és idősecske németjuhász. Ő is nagyon szép kutya, nagyocska is, de szerintem ő jól viselné a lakást. Nagyon nyugodt, kedves kutya, és mivel egyáltalán nem lát, neki az a jó, ha egy helyet megismer és megtanul ott közlekedni.

Egy másik kutyus, aki jó lehetne lakásba, Jázmin. Ő szobatiszta, tökéletes lakáskutya, most is lakásban él , mert a panzióban, ahol van, bevitték a lakásba. Tökéletesen viselkedik. És Jázmin is elég nagy kutyus.

Ha így folytatom, tiszta vizes lesz a klaviatúra...... Tudod, láttam a minap egy vak embert a metrón, egy elég nagy testű, bozontos kutyával, aki a vakvezetője volt...Nem győztem csodálni őket, a kutyát, aki feláldozta a szabadságát, a loholástól, rohangálástól, elfutkosástól elvágva magát nagyon fegyelmezetten csakis szorosan a gazdi lába mellett feküdt, végtelenül türelmesen.....

...és most legyek én, aki szeretgetem, kényeztetem, és boldoggá varázsolom szegénykém hátralévő éveit? Én ehhez gyenge vagyok
basszus:((((

Nagyon erősen gondolkodom, adj egy kis időt.

Egy biztos, szeretném őt látni.

Kinga
Vissza az elejére
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 14. Hétfő 19:33    Hozzászólás témája: Re: Titán Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Kinga!

Most van egy frissen mentett kutyusunk, Merlin, a vak és idősecske németjuhász. Ő is nagyon szép kutya, nagyocska is, de szerintem ő jól viselné a lakást. Nagyon nyugodt, kedves kutya, és mivel egyáltalán nem lát, neki az a jó, ha egy helyet megismer és megtanul ott közlekedni.

Egy másik kutyus, aki jó lehetne lakásba, Jázmin. Ő szobatiszta, tökéletes lakáskutya, most is lakásban él , mert a panzióban, ahol van, bevitték a lakásba. Tökéletesen viselkedik. És Jázmin is elég nagy kutyus.
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 14. Hétfő 16:00    Hozzászólás témája: Re: Titán Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

B.Peti írta:
[Kedves Kinga!

Bár én nem Szilvi vagyok, de válaszolni azért. tudok... Mosoly Titán rendkívül nyugis kutya, jól kijön más kutyákkal, macskával, kisgyerekkel stb.. Viszont hogy a magányt hogy viseli, arra nem lehet jó választ adni. Valószínüleg rosszul. Nagy kutya, nagy mozgásigénye is lehet, mindenesetre annál nagyobb, amit egy lakás nyújthat. Nem igazán volt még lakásban, elöző "gazdájánál" kinn volt a szabadban, ezért a szobatisztaságra nevelés is nehézkesebb. Lehet, hogy egy kisebb kutyus jobb választás lenne, bár neki is szüksége lehet mozgásra...

Peti

Kösz Peti!!!
Bocsi,de azt hittem, csak Szilvi ismeri őtMosoly Látod, ettől a választól féltem, mármint hogy a lakás meg a magány... Tiszta sor, hogy a kutyus érdekeit kell szem előtt tartani, csak tudod, 14 évig élt velem egy olyan kutyus, aki (na jó, picit kisebb volt), a Belvárosban apám mellé csapódott,
nem kereste senki, és a világ legcsodásabb kutyája volt, boldog, tüneményes, és persze még ódázhatnék róla....és tudod, nem igazán zavarta, hogy lakásban lakott, velünk... na mindegy, öööö, mond csak, Deni is nagyocska? És mikor és hol lehet a minimenhelyre kimenni, nézeldőni, vagy tenni értük valamit? (Nem első lelkesedésbő írok ámMosoly
Várom válaszod, illetve beszélhetnénk erről telón?
Köszi:)
Kinga
Vissza az elejére
B.Peti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 14. Hétfő 15:41    Hozzászólás témája: Re: Titán Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ingca írta:
Sziasztok!
Szilvi, mesélj nekem egy picit Titánról, nyugodt kutyus? Azért kérdezem,mert nagyon szép és okos tekintetű kutyus, szeretném magamhoz venni, csakis amiatt aggódom, hogy tipikus 8-tól 5-ig dolgozós vagyok, és nem tudom, hogyan viselné a lakásban tartást és a magányt,amíg hazajövök.... Amióta az eszemet tudom, volt kutyusunk,sőt, most is kettő van, de ők a szüleimnél, kertes házban.....
Én viszont egyedül élek és minden szeretetem megosztanám Titánnal:)
Várom válaszod, illetve, ha adnál tel.számot, felhívlak, hogy jóóóól kidumáljuk őfelségétNagyon BoldogNagyon BoldogNagyon Boldog
Puszi,
Kinga

Kedves Kinga!

Bár én nem Szilvi vagyok, de válaszolni azért. tudok... Mosoly Titán rendkívül nyugis kutya, jól kijön más kutyákkal, macskával, kisgyerekkel stb.. Viszont hogy a magányt hogy viseli, arra nem lehet jó választ adni. Valószínüleg rosszul. Nagy kutya, nagy mozgásigénye is lehet, mindenesetre annál nagyobb, amit egy lakás nyújthat. Nem igazán volt még lakásban, elöző "gazdájánál" kinn volt a szabadban, ezért a szobatisztaságra nevelés is nehézkesebb. Lehet, hogy egy kisebb kutyus jobb választás lenne, bár neki is szüksége lehet mozgásra...

Peti
Ingca
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 14. Hétfő 15:27    Hozzászólás témája: Re: Titán Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

jajjj, e-mailem: k.keresztesi@chello.hu
Vissza az elejére
Ingca
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 14. Hétfő 15:25    Hozzászólás témája: Re: Titán Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Szilvi, mesélj nekem egy picit Titánról, nyugodt kutyus? Azért kérdezem,mert nagyon szép és okos tekintetű kutyus, szeretném magamhoz venni, csakis amiatt aggódom, hogy tipikus 8-tól 5-ig dolgozós vagyok, és nem tudom, hogyan viselné a lakásban tartást és a magányt,amíg hazajövök.... Amióta az eszemet tudom, volt kutyusunk,sőt, most is kettő van, de ők a szüleimnél, kertes házban.....
Én viszont egyedül élek és minden szeretetem megosztanám Titánnal:)
Várom válaszod, illetve, ha adnál tel.számot, felhívlak, hogy jóóóól kidumáljuk őfelségétNagyon BoldogNagyon BoldogNagyon Boldog
Puszi,
Kinga
Vissza az elejére
g.era
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 13. Vasárnap 17:39    Hozzászólás témája: Re: Titán Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zs_szilvi írta:

Gyönyörű szép ez a kutya, biztosan gyorsan gazdira talál!
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 13. Vasárnap 13:23    Hozzászólás témája: Titán Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Titán fényképalbuma
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [23 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu