Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Aug. 6. Csütörtök 20:26
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Keverék kutyusok - CocTail - Koktél
Ugrás:  
Ingca állatkái :)
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 8 oldal [198 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 6, 7, 8 Következő
Szerző Üzenet
Mr Dog
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 11. Csütörtök 14:31    Hozzászólás témája: www.mrdog.hu Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok.

Találtam egy új oldalt ami hasonlít a myviphez de ez CSAK kutyásoknak szól.
Érdemes megnézni. a Regisztráció ingyenes és meghívó sem kell.Még kutyádnak is tudsz profilt létrehozni. Szerintem nagyon jó pofa

www.mrdog.hu
Vissza az elejére
Mr Dog jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zi77
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 29. Hétfő 15:50    Hozzászólás témája: ajánló Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv,remélem nem sértő,hogy ide irok van egy kutyás blog oldal sok hasznos infóval,nézd meg érdemes.http://kutyajo.blog.hu/.
Vissza az elejére
zi77 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
Tina írta:
És voltatok azóta mixes talin?

Nem, én nem hallottam mostanában egyről sem. Szomorú

Nagy kár Szomorú
Remélem azért lesz még... bár engem ez a kutyás futás mindenért kárpótol. Vagyis majdnem mindenért lol
Tina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Szami
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Előre is BOLDOG SZÜLINAPOT Tasnak! virágfej2
Kati & Anna
Tina & Wendy
Wau
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 10. Hétfő 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:

Nem, én nem hallottam mostanában egyről sem. Szomorú
Vissza az elejére
Wau jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 10. Hétfő 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 10. Hétfő 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:

Már ilyen "öreg"? Aztaaa Wink
Előre is nagyon boldog szülinapot neki! (remélem olvassa a fórumot Szemforgató )

Ó, még csak most közeleg fénykora. De azért furcsa belegondolni, hogy nem is olyan régen még kiskutya volt.
Ha olvassa a fórumot, azt valószínűleg csak az éj leple alatt, titokban teszi, de majd átadom neki. lol Örülni fog.
Tina írta:
Köszi, jól vannak az állatkák, élvezik a jó időt, és ha csak tehetik, egyfolytában napoznak (akárcsak én Embarassed )

Nálunk is mindenki napozik... Wink
Vissza az elejére
Wau jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 9. Vasárnap 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:

Tina írta:
Hogy van Tas úrfi?

Jól, egyre okosabb és nyugisabb, teljesen egészséges. Még 9 nap van a második szülinapjáig. Szerencsére ezt ő nem tudja, mert 18-án nem leszek itthon, úgyhogy a kutyaszülinap késni fog. Nagyon Boldog
Wendy, Tina hogy van?

Már ilyen "öreg"? Aztaaa Wink
Előre is nagyon boldog szülinapot neki! (remélem olvassa a fórumot Szemforgató )
Köszi, jól vannak az állatkák, élvezik a jó időt, és ha csak tehetik, egyfolytában napoznak (akárcsak én Embarassed )
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 9. Vasárnap 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:

Ezzel mi is így vagyunk... de sétikálni - esetleg kocogni - még tudunk lol

Na igen. Remélem a tesitanárom ezt nem olvassa... Embarassed
Tina írta:
Hogy van Tas úrfi?

Jól, egyre okosabb és nyugisabb, teljesen egészséges. Még 9 nap van a második szülinapjáig. Szerencsére ezt ő nem tudja, mert 18-án nem leszek itthon, úgyhogy a kutyaszülinap késni fog. Nagyon Boldog

Wendy, Tina hogy van?
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 9. Vasárnap 19:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:

Tina írta:
Mi már beneveztünk a futásra! lol

Mi is! kuty nyelvlógat nem mintha esélyesek lennénk... Nagyon Boldog

Ezzel mi is így vagyunk... de sétikálni - esetleg kocogni - még tudunk lol
Hogy van Tas úrfi?
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 9. Vasárnap 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:

Hali!
A keverékesek mind eltűntek Sír vagy nagyon szomorú

Ez sajnos igaz Szomorú
Tina írta:

Mi is! kuty nyelvlógat nem mintha esélyesek lennénk... Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 9. Vasárnap 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
Hátha valakit érdekel:Nagyon Boldog

Hali!
A keverékesek mind eltűntek Sír vagy nagyon szomorú
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 9. Vasárnap 19:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hátha valakit érdekel:Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 10. Péntek 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:

Wau írta:

Tényleg, találtatok már gazdit neki?

Azóta sajnos megszökött tőlünk (átugrotta a 2 m-es kerítést), ráadásul pont aznap, amikor egy néni felhívott, hogy tudna jó gazdit a kutyusnak Szomorú
De aztán megoldódott a helyzet, a helyi sintért hívogatta anyukám, és egyik nap mondták, hogy elkapták a csavargót. Visszahívtuk a nénit, még ezen a héten kihozzák a telepről a kuttyot, ráadásul egy másik huskyval együtt! Nagyon Boldog Egy közeli városban lesz az új otthonuk, egy családnál.

Akkor jó! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 9. Csütörtök 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:

Nekem is lesős kép a kedvencem. Remélem azért nincs kiéhezve a kutyim. lol Folyton zabál...

Hát nekem sem tűnt soványnak lol

Wau írta:

Azóta sajnos megszökött tőlünk (átugrotta a 2 m-es kerítést), ráadásul pont aznap, amikor egy néni felhívott, hogy tudna jó gazdit a kutyusnak Szomorú
De aztán megoldódott a helyzet, a helyi sintért hívogatta anyukám, és egyik nap mondták, hogy elkapták a csavargót. Visszahívtuk a nénit, még ezen a héten kihozzák a telepről a kuttyot, ráadásul egy másik huskyval együtt! Nagyon Boldog Egy közeli városban lesz az új otthonuk, egy családnál.
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 9. Csütörtök 17:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:

Tényleg, volt tali? Én teljesen elfelejtettem Embarassed
Nagyon jók a képek, főleg ez, amelyiken néz. Olyan mint egy kiéhezett farkas lol

A talit én is elfelejettem, csak most jutott eszembe. Embarassed
Nekem is lesős kép a kedvencem. Remélem azért nincs kiéhezve a kutyim. lol Folyton zabál...

Tina írta:

Sajnos a kutyusért még senki sem jelentkezett...

Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 9. Csütörtök 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
Mindenki megfagyott? Szomorú Mi lett a február 4-i talival?

Tényleg, volt tali? Én teljesen elfelejtettem Embarassed
Nagyon jók a képek, főleg ez, amelyiken néz. Olyan mint egy kiéhezett farkas lol
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 9. Csütörtök 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mindenki megfagyott? Szomorú Mi lett a február 4-i talival?

Vissza az elejére
gpike
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23. Hétfő 23:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
gpike írta:

Nagyon jól sikerült a tali.
sokan voltunk , és nagyon jó kis csapat.
úgy néz ki a következő tali Febrúár 4-én lecc, még pontosabbbat nem tudok.

Akkor jó, ha jó volt. Nagyon Boldog Február 4 elvileg jó nekem is, aztán, hogy a végén mi lesz nem tudom. Nem lehetne a Hajógyári-szigetnél picit délebbre?
Sajnos most a kutyasuli sem jött össze Szomorú, de azért volt alakalom egy kis szocializációra. Helyette hatalmas sétára mentünk egy sokkutyás helyre (ilyet is találtam, kész csoda), szóval volt nagy kutyabuli. Mosoly

Tina írta:

Wendy meg tüzel, úgyhogy elég komolyra fordult a helyzet Összezavart t A saját kertünkbe is csak pórázzal tudunk menni lol

Kivételesen örülök, hogy kan kutyám van. Nagyon Boldog

na ez tök szupi , hogy ilyen kutya buli volt.
még nem tudom , hogy pontosan hol lessz a tali, de a dátum már megvan.
sajnos délebbre nem tom, hogy milyen alkalmatoságok vannak, ami hassónló , mint a hajógyári ,ahol nyugissan lehet kutyákat futkostatni.

Ezt a talit , nem én szervezem, de ha tudsz valamit akkor , írd meg.
Vissza az elejére
gpike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23. Hétfő 16:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:

Akkor jó, ha jó volt. Nagyon Boldog Február 4 elvileg jó nekem is, aztán, hogy a végén mi lesz nem tudom. Nem lehetne a Hajógyári-szigetnél picit délebbre?
Sajnos most a kutyasuli sem jött össze Szomorú, de azért volt alakalom egy kis szocializációra. Helyette hatalmas sétára mentünk egy sokkutyás helyre (ilyet is találtam, kész csoda), szóval volt nagy kutyabuli. Mosoly

Tina írta:

Wendy meg tüzel, úgyhogy elég komolyra fordult a helyzet Összezavart t A saját kertünkbe is csak pórázzal tudunk menni lol

Kivételesen örülök, hogy kan kutyám van. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23. Hétfő 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:
Wau írta:

Sok szerencsét a kutyusnak!
Úgy látom, hogy szép idő lesz. Ha lesznek, kérjük a képeket!

Sajnos a kutyusért még senki sem jelentkezett... Wendy meg tüzel, úgyhogy elég komolyra fordult a helyzet Összezavart A saját kertünkbe is csak pórázzal tudunk menni lol
Gpike, milyen volt a tali?

Vissza az elejére
gpike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 22. Vasárnap 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:

Sajnos a kutyusért még senki sem jelentkezett... Wendy meg tüzel, úgyhogy elég komolyra fordult a helyzet Összezavart A saját kertünkbe is csak pórázzal tudunk menni lol
Gpike, milyen volt a tali?
Vissza az elejére
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 21. Szombat 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:
Hát, sajnos mi sem tudunk most menni a Hajógyárira Szomorú
De mentségünkre legyen mondva, hogy egy talált kutyusnak keresünk gazdit (egy husky úrfinak, egyébként már dugig van a hírével az internet Nagyon Boldog )
Jó szórakozást, szép időt kívánunk nektek és a kuttyoknak! Wink

Vissza az elejére
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 21. Szombat 1:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:
De mentségünkre legyen mondva, hogy egy talált kutyusnak keresünk gazdit (egy husky úrfinak, egyébként már dugig van a hírével az internet Nagyon Boldog )

A kutyusnak , kivánom, hogy minnél előbb gazdija legyen.Szép dolog , hogy segítetek neki.
köszi a jó időt és a jó kivánságokat.
sziasztok, mindenkinek jóó hétvégét.
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 20. Péntek 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 8 oldal [198 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 6, 7, 8 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Keverék kutyusok - CocTail - Koktél
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu