Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Aug. 18. Vasárnap 18:24
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Karcsi
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [48 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Szerző Üzenet
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 9. Vasárnap 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az öregúr szerencsére még jól van és nagyon szeretik. Egy tegnapi kép róla.
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 18. Szombat 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mint tudjátok Karcsi melletünk lakik. Ma megint lefotóztuk.
Jól van és tojik ránk (már bocs). Csak a gazdaasszony létezik számára.

Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsuzsazsuzs
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 8. Szerda 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hát ezt nagggyon jól tetted puszi mármint, h lefotóztad és illlyen fantasztikus képeket hoztál. Nagggyon aranyosak gazdinénivel taps
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 8. Szerda 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Régen adtam hírt Karcsiról, de csak azért, mert az ő hazaérkezett Nagyon Boldog
Imádják és viszont imád. Azért a fanok kedvéért ma le is fotóztam.
[img][/img]
[img][/img]
[img][/img]
Vissza az elejére
zsuzsazsuzs
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 27. Szerda 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kéremszépen vasárnap a közelben volt teendőnk, így nem hagyhattuk ki Karakcsi (és JacziZsu nagy vigyor ) meglátogatását.
Sikerült életem legbénább fotóit lőni, Karak olyan búval b*... -éleltnek néz ki, pedig hihetetlen remekül van, csodálatosan visszanőtt a szőre, boldog, imádja gazdinénit, a kicsi westit egyszóval mindent.
A belső pici kerítést is csak azért bontja, mert tudja, hogy a túloldalán lévő zöld is az "ő" területe, tehát oda néha illik átnézni puszi
Ügyesen őrizte (tőlünk is Mr. Green ) a portát, de nagyon megörült, mikor rádöbbent, hogy pótmamiék jöttek látogatóba. Kaptunk sok-sok pacsit, bújást, de pontosan tudja már, ki az IGAZI GAZDIja otthon, édes otthon így cseppet sem fájt a szivünk eljönni tőle.
És akkor a megarambó fotók:
http://kep.tar.hu/zsuzsazsuzs/50047842/12009210#2
zsuzsazsuzs
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 17:15    Hozzászólás témája: Re: lakcímváltozás:-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Karapu, Gazdi-Fi Nagyon Boldog

Nagyon köszönjük a közvetlen jelentkezést és legfőképp, hogy Karakcsink boldog gazdis kutya lehet meghajol
Én vmi hihetetlen béna vagyok, 1,5 hétig szenvedtem e fórum elérhetőségének átküldésével, rossz címre: kalendarart.hu-ra naná, hogy semmi nem működött nekem fejvakar Sorry!

A kerítéskibontás teljesen újdonság zavart, legalábbis számomra. Nálunk egyszer sem tett, még kísérletet sem. Milyen az a kerítés? Esetleg tüzelő szukák a környéken? Sétahiányon biztos nem múlik, hallom, hogy napi 2x is kijut neki a jóból nagyszerû !
A kutyákkal nálunk sem játszott, kinőtt ő már a bohóckodásból. Egy csöpp kis westi meg végképp nem azonos súlycsoport. De hátha egyszer még összebújnak majd, és védelmezi a kicsit ölelés2

A szőrhiányos bőrfelülete azóta is nyugalomban van, ügye? Nő vissza rendesen? A dok. a műtéttel összefüggésbe hozott izületi gyulladás hatásának tulajdonította a szőrhullást a medencecsont körül, erre adott neki kezelést. Hogy pontosan milyen műtét is volt, csak tippelni tudta, de röntgennel pontosan ki fog derülni. Kíváncsian várjuk a diagnózist! integet

Karapu írta:
Kedves Aggódók!!

Én lennék az idős néni fia. Sajnos a munkám eddig nem engedte a reagálást, most van egy kis időm.Karak remekül van, napról-napra jobban.Sajnos a kicsivel nem játszik bánatunkra, de ez legyen a legnagyobb problémánk. Az éhsége csillapíthatatlan azt hiszi ő a családfő!
A lábfájása miatt elviszem hétvégén dokihoz,kiváncsi vagyok mi történhetett vele. Ígértem képeket, szombaton lefotózom, hétfőn küldöm.
Apropó! Szétszedi a kerítést. Nem győzöm foltozni, mit csináljak?!
Az e-mail címem működik: kos.ferenc@kalendart.hu
Üdv. minden kedves kutyabarátnak!!!

Karapu
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 10:07    Hozzászólás témája: Re: lakcímváltozás:-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Aggódók!!

Én lennék az idős néni fia. Sajnos a munkám eddig nem engedte a reagálást, most van egy kis időm.Karak remekül van, napról-napra jobban.Sajnos a kicsivel nem játszik bánatunkra, de ez legyen a legnagyobb problémánk. Az éhsége csillapíthatatlan azt hiszi ő a családfő!
A lábfájása miatt elviszem hétvégén dokihoz,kiváncsi vagyok mi történhetett vele. Ígértem képeket, szombaton lefotózom, hétfőn küldöm.
Apropó! Szétszedi a kerítést. Nem győzöm foltozni, mit csináljak?!
Az e-mail címem működik: kos.ferenc@kalendart.hu
Üdv. minden kedves kutyabarátnak!!!
Vissza az elejére
Anus
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 7. Csütörtök 21:37    Hozzászólás témája: Re: lakcímváltozás:-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fotós bizonyítékot a népnek! Mosoly

J.Zsuzsa írta:
Ma délután is hallottam ahogyan elsétáltak a házunk előtt. Éppen magyarázott valamit a gazdi néni Karcsibának. Szerintem pont egymáshoz valók. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 7. Csütörtök 21:01    Hozzászólás témája: Re: lakcímváltozás:-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma délután is hallottam ahogyan elsétáltak a házunk előtt. Éppen magyarázott valamit a gazdi néni Karcsibának. Szerintem pont egymáshoz valók. Nagyon Boldog

[quote="zsuzsazsuzs"]Waoooo Nagyon Boldog Napi 2x ??!! Dejóóó! Attól féltem csak szökőéves séták lesznek, mert mesélte, hogy az előző kutyival nemigen jártak kerten kívülre. Mondtam neki, Karakcsinak rövid séta is elég, de azért igényli a szaglászást, napi sétát ingergazdagabb környezetben. Erre tessék, napi 2-t is kap nagytaps
Örülök hogy megtartotta gazdinéni a "Karak" nevet, már hallgatott rá nálunk is. (Nem akartam őt átkeresztelni becsületes nevéről, Karcsiról, ezért hangzásközelben maradtunk, de a Karak vhogy jobban szájragurult.)

J.Zsuzsa írta:
A néni, aki nem is annyira néni, továbbra is teljesen odavan Karakért, ő úgy hívja. Naponta 2x kiviszi sétálni is. Karak pedig már őrzi a házat és áhitattal csüng a gazdin. Egyébként Ildikó valamelyik nap mesélte nekem, hogy ha látja, hogy valaki megáll a háza előtt és megnézi magának Karakot, akkor kimegy az illetőhöz és büszkén elújságolja, hogy ez az ő új kutyusa és honnan van. Mosoly Szóval szeretik és ez a lényeg.
Vissza az elejére
zsuzsazsuzs
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 7. Csütörtök 18:10    Hozzászólás témája: Re: lakcímváltozás:-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Waoooo Nagyon Boldog Napi 2x ??!! Dejóóó! Attól féltem csak szökőéves séták lesznek, mert mesélte, hogy az előző kutyival nemigen jártak kerten kívülre. Mondtam neki, Karakcsinak rövid séta is elég, de azért igényli a szaglászást, napi sétát ingergazdagabb környezetben. Erre tessék, napi 2-t is kap nagytaps
Örülök hogy megtartotta gazdinéni a "Karak" nevet, már hallgatott rá nálunk is. (Nem akartam őt átkeresztelni becsületes nevéről, Karcsiról, ezért hangzásközelben maradtunk, de a Karak vhogy jobban szájragurult.)

[quote="J.Zsuzsa"]A néni, aki nem is annyira néni, továbbra is teljesen odavan Karakért, ő úgy hívja. Naponta 2x kiviszi sétálni is. Karak pedig már őrzi a házat és áhitattal csüng a gazdin. Egyébként Ildikó valamelyik nap mesélte nekem, hogy ha látja, hogy valaki megáll a háza előtt és megnézi magának Karakot, akkor kimegy az illetőhöz és büszkén elújságolja, hogy ez az ő új kutyusa és honnan van. Mosoly Szóval szeretik és ez a lényeg.
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 6. Szerda 18:59    Hozzászólás témája: Re: lakcímváltozás:-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A néni, aki nem is annyira néni, továbbra is teljesen odavan Karakért, ő úgy hívja. Naponta 2x kiviszi sétálni is. Karak pedig már őrzi a házat és áhitattal csüng a gazdin. Egyébként Ildikó valamelyik nap mesélte nekem, hogy ha látja, hogy valaki megáll a háza előtt és megnézi magának Karakot, akkor kimegy az illetőhöz és büszkén elújságolja, hogy ez az ő új kutyusa és honnan van. Mosoly Szóval szeretik és ez a lényeg.

zsuzsazsuzs írta:
Jaja, már ééétem. Zsu megolvadt Bercikének nagy vigyor Na ezt a luxust mi is megengedtük magunknak 1x... aztán még 1x... (mondjuk rájuk összesen volt 0 jelentkező, nem rajtunk múlt az odanemadás.) Aztán ezzel vége is, többször nem megy, gondolnunk kell a jövőre: bármi történik velünk, nekik velünk kell maradniuk, akkoris, ha aluljáróba, vagy ha a holdra költözünk. (Közvetlenül még egyiket sem tervezzük nagy vigyor ) Így is probléma lehet, ha a családból ápolásra-szorulás miatti költözés kapcsán +1 kutyit át kell vállalnunk, akkor többé ideiglenesen sem tudunk bevállalni Sír vagy nagyon szomorú

Van újdonság Karcsikáról? A nénit múlt héten hívtam, de hamá' 1cer közvetlen "ellenőrzés" alatt áll, inkább nem zaklatom még én is Nagyon Boldog
A fia e-mail címe (meg a cég egész internetoldala) viszont nem műxik, pedig kérte, hogy küldjem át a Karcsi-fórum linkjét. Zsu, tudsz segíteni?
Szasztok!

zs_szilvi írta:
Azé' van Bercijük, mert Jaci Zsu is ideiglenes befogadó. Volt. lol
Mert kéremszépen Berci belopózta magát az ő szívébe teljesen szerelmes

Berci albuma: (itt Berci még az Illatoson)
http://gallery.site.hu/album86
Vissza az elejére
zsuzsazsuzs
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 6. Szerda 18:47    Hozzászólás témája: Re: lakcímváltozás:-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jaja, már ééétem. Zsu megolvadt Bercikének nagy vigyor Na ezt a luxust mi is megengedtük magunknak 1x... aztán még 1x... (mondjuk rájuk összesen volt 0 jelentkező, nem rajtunk múlt az odanemadás.) Aztán ezzel vége is, többször nem megy, gondolnunk kell a jövőre: bármi történik velünk, nekik velünk kell maradniuk, akkoris, ha aluljáróba, vagy ha a holdra költözünk. (Közvetlenül még egyiket sem tervezzük nagy vigyor ) Így is probléma lehet, ha a családból ápolásra-szorulás miatti költözés kapcsán +1 kutyit át kell vállalnunk, akkor többé ideiglenesen sem tudunk bevállalni Sír vagy nagyon szomorú

Van újdonság Karcsikáról? A nénit múlt héten hívtam, de hamá' 1cer közvetlen "ellenőrzés" alatt áll, inkább nem zaklatom még én is Nagyon Boldog
A fia e-mail címe (meg a cég egész internetoldala) viszont nem műxik, pedig kérte, hogy küldjem át a Karcsi-fórum linkjét. Zsu, tudsz segíteni?
Szasztok!

zs_szilvi írta:

zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 31. Csütörtök 20:30    Hozzászólás témája: Re: lakcímváltozás:-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsuzsazsuzs
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 31. Csütörtök 18:46    Hozzászólás témája: Re: lakcímváltozás:-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nemtóm mér' van zavart ,
de az a baj, azt sem, ki az a Berci... (Bocsi, tudatlanka vagyok nagy vigyor )

[quote="J.Zsuzsa"]Mit gondolsz miért van nekünk egy Bercink is?
lol
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 31. Csütörtök 18:39    Hozzászólás témája: Re: lakcímváltozás:-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mit gondolsz miért van nekünk egy Bercink is?
lol

[quote="zsuzsazsuzs"]Köszi Zsuzsa puszi , tudom, hogy számíthatok Rád is, meg a gazdinéni is imádni fogja (ha ugyan még nem teszi nagy vigyor ).
Akkoris ez messze a legnehezebb része a befogadósdinak, ilyenkor összedől az egész világ...
Néha majd benézek ide, remélem hamarosan szuppi híreket hozol.

Meg a gazdi fiának ígértem még a fórum címét, remélem ő is meglep minket hamarosan néhány mosolygós képpel, klassz történettel.
integet

J.Zsuzsa írta:
Én azt mondom, hogy ne aggódj és ne látogasd meg. Légy nyugodt, 2 ház választ el tőle. Még nem mosolyog, de a gazdaasszonya popójában van mindig, ő pedig állandóan simizi és ma már sétáltak is. Szóval szeretetből kap rendesen, csak ugye rengeteg minden történt szegénnyel az utóbbi időben és ezt meg kell emésztenie. Én mindennap odamegyek hozzá. Nyugi.
Vissza az elejére
zsuzsazsuzs
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 31. Csütörtök 18:26    Hozzászólás témája: Re: lakcímváltozás:-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi Zsuzsa puszi , tudom, hogy számíthatok Rád is, meg a gazdinéni is imádni fogja (ha ugyan még nem teszi nagy vigyor ).
Akkoris ez messze a legnehezebb része a befogadósdinak, ilyenkor összedől az egész világ...
Néha majd benézek ide, remélem hamarosan szuppi híreket hozol.

Meg a gazdi fiának ígértem még a fórum címét, remélem ő is meglep minket hamarosan néhány mosolygós képpel, klassz történettel.
integet

[quote="J.Zsuzsa"]Én azt mondom, hogy ne aggódj és ne látogasd meg. Légy nyugodt, 2 ház választ el tőle. Még nem mosolyog, de a gazdaasszonya popójában van mindig, ő pedig állandóan simizi és ma már sétáltak is. Szóval szeretetből kap rendesen, csak ugye rengeteg minden történt szegénnyel az utóbbi időben és ezt meg kell emésztenie. Én mindennap odamegyek hozzá. Nyugi.
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 30. Szerda 21:02    Hozzászólás témája: Re: lakcímváltozás:-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gazdi néni nagyon szereti.

Raggi írta:
Karcsi most már őrzi az otthonát? Édes pofikám, megcincálta őt is az élet, de végre révbe ért Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 30. Szerda 19:37    Hozzászólás témája: Re: lakcímváltozás:-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Karcsi most már őrzi az otthonát? Édes pofikám, megcincálta őt is az élet, de végre révbe ért Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 30. Szerda 19:30    Hozzászólás témája: Re: lakcímváltozás:-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma már a hangját is hallottam az öregúrnak, kezd felengedni.
Pótmamák gyöngye, ne izgulj!

zsuzsazsuzs írta:
Ja, az új gazdasszonyka valóban nagyon kedves, és nem is olyan idős nagy vigyor Csak annyira, hogy már nem kell dolgoznia, így egész nap cirógathajta Karcsika meg egy westi kislány buksiját, akinek Nyuszika ilyen hatalmas barátot tojt Mr. Green

Irinci... írta:
Mr. búbánat Károly átette székhelyét egy kedves idős hölgyhöz, reméljük, véglegesre Cool Mindenesetre most kicsit mélabús ettől, de majd rájön, hogy ez a tuti

I.
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 29. Kedd 22:26    Hozzászólás témája: Re: lakcímváltozás:-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én azt mondom, hogy ne aggódj és ne látogasd meg. Légy nyugodt, 2 ház választ el tőle. Még nem mosolyog, de a gazdaasszonya popójában van mindig, ő pedig állandóan simizi és ma már sétáltak is. Szóval szeretetből kap rendesen, csak ugye rengeteg minden történt szegénnyel az utóbbi időben és ezt meg kell emésztenie. Én mindennap odamegyek hozzá. Nyugi.

zsuzsazsuzs írta:
Elment Karcsikánk bõgõmasina bõgõmasina bõgõmasina bõgõmasina bõgõmasina bõgõmasina bõgõmasina

Ami persze mindenkinek örömhír, csak a pótmamik hasonulnak meg ilyenkor önmagukkal. szomorúangyal
De jó, hogy már képet is tettetek be róla puszi Bár kínoz látni, hogy még búslakodik szép új ólikájában. (Édes bogaram, odabent érzi a pokrócon a pótmami-falka-szagot? Sír vagy nagyon szomorú )
Pedig bejött a kívánsága: hódított a vigyorgós nagy vigyor fotójával (ezt lebegtették a gazdik).
Szal most le vagyok törve, míg nem látok új mosolygós képeket róla. Zsuzsa segííííííííts!!
Apropo sztetek ennek a lelkizős öregúrnak ártana vagy épp segítene, ha meglátogatnánk?! Mer’hogy közömbös biztosan nem lenne számára.
Bár most összecsaptak fölöttünk a hullámok, de az első adandó alkalommal elmennénk, ha tudnám, hogy ez segít neki????!!! szemöldökfelhúz

Sziasztok!

Irinci... írta:
Mr. búbánat Károly átette székhelyét egy kedves idős hölgyhöz, reméljük, véglegesre Cool Mindenesetre most kicsit mélabús ettől, de majd rájön, hogy ez a tuti

I.
Vissza az elejére
zsuzsazsuzs
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 29. Kedd 19:23    Hozzászólás témája: Re: lakcímváltozás:-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ja, az új gazdasszonyka valóban nagyon kedves, és nem is olyan idős nagy vigyor Csak annyira, hogy már nem kell dolgoznia, így egész nap cirógathajta Karcsika meg egy westi kislány buksiját, akinek Nyuszika ilyen hatalmas barátot tojt Mr. Green

Irinci... írta:

I.

zsuzsazsuzs
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 29. Kedd 19:15    Hozzászólás témája: Re: lakcímváltozás:-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Elment Karcsikánk bõgõmasina bõgõmasina bõgõmasina bõgõmasina bõgõmasina bõgõmasina bõgõmasina

Ami persze mindenkinek örömhír, csak a pótmamik hasonulnak meg ilyenkor önmagukkal. szomorúangyal
De jó, hogy már képet is tettetek be róla puszi Bár kínoz látni, hogy még búslakodik szép új ólikájában. (Édes bogaram, odabent érzi a pokrócon a pótmami-falka-szagot? Sír vagy nagyon szomorú )
Pedig bejött a kívánsága: hódított a vigyorgós nagy vigyor fotójával (ezt lebegtették a gazdik).
Szal most le vagyok törve, míg nem látok új mosolygós képeket róla. Zsuzsa segííííííííts!!
Apropo sztetek ennek a lelkizős öregúrnak ártana vagy épp segítene, ha meglátogatnánk?! Mer’hogy közömbös biztosan nem lenne számára.
Bár most összecsaptak fölöttünk a hullámok, de az első adandó alkalommal elmennénk, ha tudnám, hogy ez segít neki????!!! szemöldökfelhúz

Sziasztok!

Irinci... írta:

I.

Irinci...
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 26. Szombat 18:33    Hozzászólás témája: lakcímváltozás:-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

I.
Vissza az elejére
Irinci...
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 23. Szerda 22:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ez lenne Mr bűbánatos Karcsi?? lol
Vissza az elejére
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 23. Szerda 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

EZT A KÉPET MUSZÁÁÁÁJ!!!!!!!
Imádom Karcsit!!!!!! szerelmes

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [48 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu