Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 16. Kedd 18:26
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cane Corso
Ugrás:  
Párkereső
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [2 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
IGM
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 8. Szombat 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megvan az apuka!!!!
Sajnos, keverékek lesznek a gyermekek. Az apuka egy fehér-tigriscsíkos, jó megjelenésű, magas, atlétikus testfelépítésű, NYUGODT vérmérsékletű, 2,5 éves Stafford.

Nos, vannak apró problémák még, amelyeket át kell hidalnunk.
1. Ezidáig egyikünk sem pároztatott még kutyát. (na pesze messziről láttam már ilyen, söt bevallom a többi osztálytársammal én is egészséges érdeklődéssel szemléltem - még alsós koromban - a mi kis vidéki sulink salakos pályáján összeragadt tacskókat)
2. Hiába nőtt magasabbra szegény stafi az átlagnál, ha a lány még így is magasabb. ( asszem egy kis gödörbe állítjuk a csajszit! Ez a probléma talán megoldva )
3. Ja, hát a kutyik sem rosszalkodtak még életükben! (az erkölcs és a magas kerítések diadala!)

Szívesen vennék jó tanácsokat, öttleteket, mit tegyünk vagy ne tegyünk a sikerért.
Vagy csak maradjanak kettesben? Megoldják ők az összes problémát?! Egy természetfilmben hallottam: "és az élet utattör magának". Majd meglátjuk!
Ha lesz időm megírom mi történt. Addigis köszönöm az érdeklődést.
IGM
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 4. Kedd 21:15    Hozzászólás témája: Párkereső
Téma leírása: Corso Úr kerestetik
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello!
Véletlenül akadtam erre az oldalra, új regisztráló vagyok. Van egy 2 év körüli 45kg-os Corso kislány kutyám, aki sajnos beteg (első lábak melső fali dyspl..., vagy ilyesmi). Tök jó fej, imádja a gyerekeket, a labdázást stb. de a lába miatt nem játszhat sokat. Nos Ő a család kedvence. Szeretnénk tőle kiskutyákat, lehetőleg fajtabelieket, hogy abból tarhassunk meg egy egészséges kicsit.

Tehát ha volna idősebb Corso, aki egészséges és szeretne udvarolni egy kellemes megjelenésű kissé (eléggé) lógós bőrű "jófarú" csajszinak kérem jelentkezzen. Utódok reményében várjuk a jelöltet.

Törzskönyv nem kell!!!!!! (illetve csak annyiban, hogy ne legyen közös felmenőjük) Sajnos az enyém törzskönyvén volt néhány furcsa név egyezés, de ezt már csak akkor néztem meg, amikor az első műtétről hazahoztuk szegénykémet.

Köszi:
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [2 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cane Corso
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu