Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Aug. 20. Kedd 19:08
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Pelle
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [4 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
borsocska
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 3. Hétfő 10:15    Hozzászólás témája: Pelle gazdinál!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pelle vasárnap reggel elindult új otthona felé..és íme az első képek Cool

BOLDOG,GAZDIS ÉLETET DRÁGA PELLE!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
borsocska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Samara Morgan
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 8. Szerda 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ancsapancsa írta:
Csodálatos ez a kiskutya,már amikor megláttam az Illatos oldalán a képét,beleszerettem.
Nagyon boldog ,hosszú életet kívánok neki az új gazdinál!

Egyetértek, nagyon édes ez a kutyus, semmi csúfságot nem látok benne. Hasonló jókat kívánok neki én is!
ancsapancsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 8. Szerda 1:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csodálatos ez a kiskutya,már amikor megláttam az Illatos oldalán a képét,beleszerettem.
Nagyon boldog ,hosszú életet kívánok neki az új gazdinál!
Vissza az elejére
ancsapancsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 7. Kedd 12:05    Hozzászólás témája: Pelle
Téma leírása: a inci-finci 'csúfság'
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pelle kb. 2-3 éves tacskó-uszkár keverék fiúcska. Az Illatos útra befogott kutyaként került be, március 1-én szabadult. Megjegyzésként ez szerepelt: 'Ez a kutyus olyan csúnya, hogy az már szép.' lol
Nagyon kedves, bújós, ki ölbekutya. A fényképezőgéptől tart, de bátortalanul közeledik az emberekhez barátkozás céljából, ha a veszélyes készüléket nem látja. Az orrán látható szőrhiány bőrbetegség jele, így rögtön kórházba került kivizsgálásra.
Egy német hölgy a kép alapján menthetetlenül beleszeretett, így Pelle a kezelés és a kötelező karanténidő letelte után boldogan utazik új hazájába, Németországba, hogy élete hátralevő részét luxus körülmények között 'tengesse' új családja és szerető gazdija körében.

Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [4 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu