Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Nov. 20. Hétfő 12:33
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Újfoundlandi
Ugrás:  
bemutatkozás
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [6 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
maryspuppy
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 23. Csütörtök 17:16    Hozzászólás témája: Re: bemutatkozás
Téma leírása: Újfunlandi
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gratulálok!!! Gyorsan ment. Mosoly Sok Boldogságot kívánok az új jövevényhez! Ha kell segíteni vmit szólj csak! Wink

Gaia írta:
Szia Zoli!

Köszi az ötletet és az ajánlatot! Már sikerült kiskutyát "szereznem".
Vissza az elejére
maryspuppy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger
Gaia
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 23. Csütörtök 8:53    Hozzászólás témája: Re: bemutatkozás
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Zoli!

Köszi az ötletet és az ajánlatot! Már sikerült kiskutyát "szereznem".
Vissza az elejére
Gaia jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maryspuppy
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 22. Szerda 20:51    Hozzászólás témája: Re: bemutatkozás

Szia Gyöngyi!

Lehetőség mindig van. 30-50E Ft-nál kezdődnek a kiskutyák de ettől függetelnül én azt ajánlom hogy inkább 1 évig ne legyen kutyád ( ha mondhatok ilyet Összezavart ) és inkább gyűjtögess próbálj meg többet félretenni hogy jó helyről jobb ősöktől tudj kutyát venni. Jó esetben 10-13 évre választasz társat így szerintem egyáltalán nem mindegy hogy milyen lesz az új jövevény viselkedése, külleme és EGÉSZSÉGE. Szerintem inkább várj, gyűjtögess és nézz meg több helyet. Ha úgy gondolod hogy nem tudsz várni, és mégse akarsz többet áldozni kiskutyára van ismerősöm aki 50E-ért ad el kölyköket és egész jók. Rajtam nem múlik, ha írsz emailt emailben megírom az elérhetőségeit.
Üdv,
Zoli

Gaia írta:
Szia Zoli!
Dömötör Gyöngyvér vagyok, ugyancsak fundi rajongó. Két éve pusztult el Gin, aki mellett felnőttem....Most próbálok másik fundit keríteni...Sajnos anyagi lehetőségeim végesek, így nem sok eélyt látok...ha esetleg tudsz olyat akinek van kölyök légyszi szóljál...

Köszi: gyöngyi
Vissza az elejére
maryspuppy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger
anild
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 21. Kedd 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SOS!!!

Szia!

Segítséget szeretnék kérni. A gondom az lenne, hogy hamarosan (1-3 napon belül) Bogi kutyánknak kiskutyái lesznek. Én mindenképpen szeretnék egynek gazdit találni, de ha többre is lenne jelentkező, az se lenne gond...
Az anyuka egy Cane Corso - tudom, ritka kutya, kevesen ismerik, ezért küldök róla képet
Az apuka egy Újfullandi. Biztos szépek lesznek a kicsik, viszont az is tény, hogy nagyra fognak nőni, így csak kertesházba érdemes őket elvinni. (kb 50 kg-ra fog megnőni). Kiskorában sokat eszik, de mire felnő, nem eszik többet egy átlag kutyánál.
Ha nem találok gazdit, el kell őket altatni.....
Ezért kérlek, ha tudsz segíts! Nekem az jó, ha nem Neked, hanem egy ismerősödnek kell, csak ne kelljen elpusztulniuk!
Kérem, csak biztos gazdi jelentkezzen, mert nálunk több kutyus nem maradhat (így is van kettő)
Ha valakinek kell, kb 6 hét múlva lehet őket elvinni.

Köszönöm

Antal Ildikó

Képek az anyukáról: http://pet.site.hu/u/anild/Bogi/
Gaia
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 21. Kedd 11:01    Hozzászólás témája: Re: bemutatkozás

Szia Zoli!
Dömötör Gyöngyvér vagyok, ugyancsak fundi rajongó. Két éve pusztult el Gin, aki mellett felnőttem....Most próbálok másik fundit keríteni...Sajnos anyagi lehetőségeim végesek, így nem sok eélyt látok...ha esetleg tudsz olyat akinek van kölyök légyszi szóljál...

Köszi: gyöngyi
Vissza az elejére
Gaia jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maryspuppy
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 8. Szerda 21:37    Hozzászólás témája: bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv,
Kemenesi Zoltán vagyok, jelenleg 1,5 fundi boldog tulajdonosa. 9 éve vagyok a fajta szerelmese, 11 éves voltam mikor kaptam Kócos kutyámat. Egyszerű kutyatartó vagyok, de törekszem hogy a lehetőségeimhez mérten a legjobban tartsam őket és hogy a legtöbbet hozzam ki a kutyáimból. A jövőben szeretnék majd tenyészteni is.
Igaz hogy van már két újfoundlandis fórum, de úgy gondoltam hogy legyen egy itt is. Mosoly Várok minden kedves fajta rajongót, és örülnék ha minnél több fundi tenyésztő is csatlakozna, és megoszthatnánk tapasztalatainkat, fortélyokat egymással és a kezdő fundisokkal. Tudom hogy manapság igencsak időszűkében vannak az emberek, de kérném a tenyésztőket is, hogy csatlakozzanak. Jó lenne egy jó társaságot kialakítani.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [6 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Újfoundlandi
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu