Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Aug. 10. Hétfő 7:15
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Adminisztratív témák » Szólj be a webmesternek
Ugrás:  
Nem működő topic
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [27 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Szerző Üzenet
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 15. Szerda 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gil_barni írta:
Nem annyira fontos, és nem is teljesen ide tartozik, csak nem akarok ezért külön témát indítani:
Amikor olvasok egy oldalt, ugye elvileg minden h.sz. mellett (avatar alatt) van egy ilyen felirat, h "vissza az elejére". Ha erre rákattintok, akkor azt írja ki ki, hogy "A kért téma vagy hozzászólás nem létezik". De hát én csak fel akartam menni az oldal tetejére! Döbbent Különben tudom, hogy majd megszokom,Mosoly és azt is, hogy másként is feljuthatok (pl Home gomb vagy pörgetés). De esetleg, ha majd egszer lesz rá mód, tudtok valamit csinálni ezzel? Ha nem, hát nem, sebaj Mosoly
Azért köszi, és ugye tudjátok, hogy ez nem "keresünk egy hibát az odalon" volt? Én igazán jól érzem itt magam, esetleg néhány másik spanigazdi hiányozna, de majd idővel biztos lesznek:))

Köszi a jelzést, jogos, javítjuk Mosoly
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gil_barni
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 14. Kedd 4:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem annyira fontos, és nem is teljesen ide tartozik, csak nem akarok ezért külön témát indítani:
Amikor olvasok egy oldalt, ugye elvileg minden h.sz. mellett (avatar alatt) van egy ilyen felirat, h "vissza az elejére". Ha erre rákattintok, akkor azt írja ki ki, hogy "A kért téma vagy hozzászólás nem létezik". De hát én csak fel akartam menni az oldal tetejére! Döbbent Különben tudom, hogy majd megszokom,Mosoly és azt is, hogy másként is feljuthatok (pl Home gomb vagy pörgetés). De esetleg, ha majd egszer lesz rá mód, tudtok valamit csinálni ezzel? Ha nem, hát nem, sebaj Mosoly
Azért köszi, és ugye tudjátok, hogy ez nem "keresünk egy hibát az odalon" volt? Én igazán jól érzem itt magam, esetleg néhány másik spanigazdi hiányozna, de majd idővel biztos lesznek:))
Vissza az elejére
gil_barni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 6. Hétfő 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Kedves webmester!
A követlező észrevételem van..a fórumon belül több topichoz sem lehet hozzászólni, pl a "szavazások" témán belül lévő altémákhoz.
Illetve a kutyás emailcímhez használatos mail.site.hu sem érhető el, php hiba miatt Neutral Kérlek, nézz utána!
Előre is köszi!

Sajnos egy hardverhibatol szenvedunk, de elvileg mar megoldodott a problema.
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 6. Hétfő 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves webmester!
A követlező észrevételem van..a fórumon belül több topichoz sem lehet hozzászólni, pl a "szavazások" témán belül lévő altémákhoz.
Illetve a kutyás emailcímhez használatos mail.site.hu sem érhető el, php hiba miatt Neutral Kérlek, nézz utána!
Előre is köszi!

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 22. Vasárnap 2:49    Hozzászólás témája: Re: Szólj be a webmesternek
Téma leírása: videók megtekintése
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

parsonjackie írta:

firefoxot használok

az jó, én is! Wink

Mindenesetre amire szükség lehet ezen videók lejátszásához (firefox esetén) az az apple quicktime.

Letölthető innen: http://www.apple.com/quicktime/download/win.html
parsonjackie
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 21. Szombat 17:07    Hozzászólás témája: Re: Szólj be a webmesternek
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
parsonjackie írta:

Akár a sajátjaimat!De ezt sem:http://pet.site.hu/u/Athos_001/Wendy/palbum891/DSCF0026.avi.html

milyen böngészőt használsz?
Internet explorer/Firefox/egyéb?

firefoxot használok
Vissza az elejére
parsonjackie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 21. Szombat 17:04    Hozzászólás témája: Re: Szólj be a webmesternek

parsonjackie írta:

Akár a sajátjaimat!De ezt sem:http://pet.site.hu/u/Athos_001/Wendy/palbum891/DSCF0026.avi.html

milyen böngészőt használsz?
Internet explorer/Firefox/egyéb?
parsonjackie
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 21. Szombat 16:58    Hozzászólás témája: Re: Szólj be a webmesternek

joe7 írta:
parsonjackie írta:

A másik bajom, hogy már a létező összes lejátszóprogramot letöltöttem, de nem tudom lejátszani a filmeket,amiket a galériákban találok!Milyen problémám lehet?

Pl melyik videót?

Vissza az elejére
parsonjackie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 21. Szombat 16:39    Hozzászólás témája: Re: Szólj be a webmesternek

parsonjackie írta:

A másik bajom, hogy már a létező összes lejátszóprogramot letöltöttem, de nem tudom lejátszani a filmeket,amiket a galériákban találok!Milyen problémám lehet?

Pl melyik videót?
parsonjackie
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 21. Szombat 16:28    Hozzászólás témája: Szólj be a webmesternek

Az előbb kérdeztema videó feltöltését.Köszönöm a választ sikerült megoldanom a problémámat!
Vissza az elejére
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 18. Szerda 13:18    Hozzászólás témája: Re: pireneusi
Téma leírása: pireneusi album: hogy is van ez?

maresz1974 írta:
Üdvözlet!

Szeretném megtudni, hogy a pireneusi hegyikutya albumban, hogy szerepelhet a kicsi belső albumok képe mellett egy hatalmas kép Athos honlapja alatt a valóban gyönyörű Athosról, ami által a többi kicsi belső album nem fér be a képbe? A nagy Athosnak nem a saját kicsi albumában lenne a helye?

Köszönet. Mosoly

Az ott egy belinkelt kép egy másik oldalról, nem egy feltöltött.
Ebből adódik.
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 18. Szerda 11:45    Hozzászólás témája: Re: pireneusi

maresz1974 írta:
Üdvözlet!

Szeretném megtudni, hogy a pireneusi hegyikutya albumban, hogy szerepelhet a kicsi belső albumok képe mellett egy hatalmas kép Athos honlapja alatt a valóban gyönyörű Athosról, ami által a többi kicsi belső album nem fér be a képbe? A nagy Athosnak nem a saját kicsi albumában lenne a helye?

Köszönet. Mosoly

A "nagy Athos rejtély" reményeim szerint megoldódott Wink
maresz1974
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 18. Szerda 8:20    Hozzászólás témája: pireneusi

Üdvözlet!

Köszönet. Mosoly
Vissza az elejére
maresz1974 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 11. Szerda 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rebarbara írta:
Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne: ha belépek a Dobi galériába, akkor miért szerepel az én albumom elején, a tulajdonos: admin elnevezés????

Köszi a választ!
Ja és B.U.É.K.!!!!

Ennek az egyszerű oka az, hogy az új rendszerre való áttéréskor a már korábban is kategorizált albumok új rendszerbeli kategorizálását automatikusan mi végeztük el, vagyis az "admin" felhasználó.
Így a rendszer őt írja ki, mint a kategorizált elem tulajdonosa -de csak ott.

Ennek ellenére a felvetés jogos, felvettem a teendők listájára ennek átírását Mosoly
Köszi
Rebarbara
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 11. Szerda 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne: ha belépek a Dobi galériába, akkor miért szerepel az én albumom elején, a tulajdonos: admin elnevezés????

Köszi a választ!
Ja és B.U.É.K.!!!!
Vissza az elejére
Rebarbara jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 8. Vasárnap 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kende írta:
Kedves webmester, segíts!
A kategorizált albumok között a Kende rottweiler albumnak nincs előképe. Szeretném ha lenne. Volt, hogy már sikerült beállítani, de van amikr nem megy. 6 NEM TUDOK ANGOLUL, ÍGY NEM TUDOM MIT ÍR A GÉP! Azt igen, hogy hibát jelez.
köszi, ha tudsz segíteni

1.van mar elokep. Feltetelezem az adott albumon belul kellett valamely kepen a "Kiemeles"t valasztani.
2.De angolul mit ir ki? Mosoly
Kende
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 8. Vasárnap 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves webmester, segíts!
A kategorizált albumok között a Kende rottweiler albumnak nincs előképe. Szeretném ha lenne. Volt, hogy már sikerült beállítani, de van amikr nem megy. 6 NEM TUDOK ANGOLUL, ÍGY NEM TUDOM MIT ÍR A GÉP! Azt igen, hogy hibát jelez.
köszi, ha tudsz segíteni
Vissza az elejére
Kende jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 22. Csütörtök 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Joe 7!!! Nem lehet új hozzászolást,meg választ irni a westis topikban.
Errort ir ki.Megnéznéd????????

elvileg mar nem lehet problema
koszi
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 22. Csütörtök 9:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Joe 7!!! Nem lehet új hozzászolást,meg választ irni a westis topikban.
Errort ir ki.Megnéznéd????????
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13. Kedd 21:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rebarbara írta:
Hali!

Lenne egy kérésésem "adminhoz" Wink : Én lennék a Rebarbara és Rebarbara2 is...szeretném kérni, hogy az egyik albumot, a sima "Rebarbara"-t (amiben kevesebb elem is van), legyél kedves kitörölni lol ...hiszen ahhoz már nem is tudok hozzáférni és teljesen feleslegesen van fenn mind a két album... Nagyon Boldog

Előre is köszönöm!!! Wink

Üdv!

Mint lathatod, mostmar CSAK Rebarbara vagy/van, itt is ott is.
(Átnevezve lett a Rebarbara2, tehad a kod az ami eddigis)
Használd egészséggel! Mosoly
Rebarbara
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 11. Vasárnap 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali!

Lenne egy kérésésem "adminhoz" Wink : Én lennék a Rebarbara és Rebarbara2 is...szeretném kérni, hogy az egyik albumot, a sima "Rebarbara"-t (amiben kevesebb elem is van), legyél kedves kitörölni lol ...hiszen ahhoz már nem is tudok hozzáférni és teljesen feleslegesen van fenn mind a két album... Nagyon Boldog

Előre is köszönöm!!! Wink

Üdv!
Vissza az elejére
Rebarbara jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rebarbara
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10. Csütörtök 7:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
Rebarbara írta:
Üdw!

Igazából nem ide tartozik, de nem tudom pontosan hová írhatom: próbáltam kutyámról albumot készíteni..de az első 3 próba nem volt sikeres. Viszont nem tudom azokat törölni, ami nem jó...
Ebben kérem a segítséget.
A Dobermann albumban van a 3 rejtett album (11.05, 11,05 ill. 11.09-én készültek)

Előre is köszönöm! lol

Teljesen jó helyre irtad! Mosoly

itt lehet és kell beszólni nekem/nekünk mindenért! Mosoly
jelenleg nincs jogosultság kiosztva az olyan albumok törlösére..ezért mi végezzül alkalomadtán..de ez hamarosan megváltozik Mosoly

Köszönöm a gyors választ és az intézkedést... lol
További sok sikert az oldalhoz... Wink
Vissza az elejére
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 9. Szerda 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rebarbara írta:
Üdw!

Igazából nem ide tartozik, de nem tudom pontosan hová írhatom: próbáltam kutyámról albumot készíteni..de az első 3 próba nem volt sikeres. Viszont nem tudom azokat törölni, ami nem jó...
A Dobermann albumban van a 3 rejtett album (11.05, 11,05 ill. 11.09-én készültek)

Előre is köszönöm! lol

Teljesen jó helyre irtad! Mosoly

itt lehet és kell beszólni nekem/nekünk mindenért! Mosoly
jelenleg nincs jogosultság kiosztva az olyan albumok törlösére..ezért mi végezzül alkalomadtán..de ez hamarosan megváltozik Mosoly
Rebarbara
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 9. Szerda 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdw!

Előre is köszönöm! lol
Vissza az elejére
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 8. Kedd 22:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
Azóta már több ilyet is láttam...

Szia

koszi a jelzest, javitottuk a hibat!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [27 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Adminisztratív témák » Szólj be a webmesternek
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu