Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Dec. 15. Vasárnap 16:49
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Keresem a Kuty-pszichológia c. könyvet
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [11 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Antal
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 12. Vasárnap 12:35    Hozzászólás témája: Kutyapszichológia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eszter írta:
Szia! Nekem megvan számítógépen. Ha megadod az e-mail címedet, akkor el tudom küldeni Neked!

Kedves Eszter,
küldd el nekem légyszíves e-mailban, ha tudod. Köszönöm szépen.

antalhalasz@yahoo.co.uk
Vissza az elejére
mimike
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 27. Vasárnap 22:19    Hozzászólás témája: Kutyapszichológia
Téma leírása: Könyv
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A "Kutyapszichológia" megrendelhető a www.mkk.hu oldalon, 5 napon belül kiszállítják 1690.- Ft + postai költség. Nagyon jó egyébként, csak, Mosoly))), nem tudom a foxterrierekre is vonatkozik-e Mosoly)))), de igyekszem megmagyarázni a foximnak, hogy tényleg nagyon jó a könyv és figyeljen oda amikor hangosan olvasok belöle:))))))
Üdv mindenkinek!
Vissza az elejére
mimike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Eszter
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 10. Hétfő 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon szívesen és akinek még szeretné, az írjon pü-t, vagy e-mailt (pechane@citromail.hu) és küldöm.
Vissza az elejére
Eszter jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 10. Hétfő 9:02    Hozzászólás témája: Re: Keresem a Kuty-pszichológia c. könyvet Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönjük szépen Mosoly
Vissza az elejére
Ingca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Eszter
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 9. Vasárnap 19:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia! Elküldtem, remélem megérkezett. Elég sok betűelírás van benne, én is így kaptam, de nem volt energiám átjavítgatni. szemet forgat
Vissza az elejére
Eszter jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 9. Vasárnap 18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eszter írta:
Szia! Nekem megvan számítógépen. Ha megadod az e-mail címedet, akkor el tudom küldeni Neked!

Szia!

Légyszi küldd el nekem!
szirti1@freemail.hu
köszönöm
Eszter
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 9. Vasárnap 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Tenner Anna
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 8. Szombat 14:47    Hozzászólás témája: Re: Keresem a Kuty-pszichológia c. könyvet Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most nyomtuk újra, szeptember közepétől korlátlanul kapható - én 30%kal olcsóbban tudom prezentálni, ha kéred. ZsaSzinak pedig küldök hétfőn, hogy legyen "közös" a Miniseknek

Ingca írta:
Egyszerűen hiánycikk, max. rendelést vettek fel róla, annyira bosszant....Nem láttáok véletlenül e-book formájában kalózkodni valahol? ;-)

Köszi

Ingca&MukiPuki :lol: :lol:
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 25. Vasárnap 10:48    Hozzászólás témája: Re: Keresem a Kutya-pszichológia c. könyvet Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm szépen, már úton van Wink)

Irinci.. írta:
nekem meg van az említett irdalom... ha érdekel, kölcsnadhatom Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Ingca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Irinci..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 23. Péntek 21:32    Hozzászólás témája: Re: Keresem a Kuty-pszichológia c. könyvet Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nekem meg van az említett irdalom... ha érdekel, kölcsnadhatom Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 22. Csütörtök 17:36    Hozzászólás témája: Keresem a Kuty-pszichológia c. könyvet Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egyszerűen hiánycikk, max. rendelést vettek fel róla, annyira bosszant....Nem láttáok véletlenül e-book formájában kalózkodni valahol? Wink

Köszi

Ingca&MukiPuki lol lol
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [11 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu