Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 16. Szombat 0:46
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Holle anyó és kölykei
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 5 oldal [114 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Szerző Üzenet
Amich
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24. Kedd 22:10    Hozzászólás témája: Re: Holle anyó és kölykei Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tkata írta:
Holle a gazdi hatalmas kerjében Gézuval

taps nagytaps

otthon, édes otthon Drága szuper kutya Holle úgy tűnik, végre révbeért, és még egy helyes pasit is kapott maga mellé társnak. cool
Vissza az elejére
Amich jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24. Kedd 11:53    Hozzászólás témája: Re: Holle anyó és kölykei Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Holle a gazdi hatalmas kerjében Gézuval

taps nagytaps
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24. Kedd 11:12    Hozzászólás témája: Holle anyó és kölykei Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Samara Morgan írta:
Hipp hipp hurrrrrráááááá!!!!! nagytaps Ugye azért kapunk róluk híreket a gazditól?

Már itt is vannak a hírek lol
Hírek szorpitol, Holléról:
"Már nem birtam tovább és ma délelőtt felhivtam Gézu gazdit , hogy hogy telt az első 2 napjuk. Holléből Dolly lett.Lesik a gazdit , ugrándoznak, henteregnek a hóban, már a póstást megugatták úgyhogy védik a területüket.Szomszéd kutyinak is már elmagyarázták keritésen keresztül , hogy mostantól már ők is jelen vannak bizony. Enni nagyon szeretnek, ma például reggelire tojásleves volt kenyérrel és kaláccsal. Ebédre is valami finomság. Mesélte hogy Holle / Dolly/
olyan szépen kéri a kaját, addig nem is nyúl érte amig nem szabad, tiszta okos. Az én Gézum nem ilyen illedelmes de ez nincs felróva neki, majd megtanulja. Vett nekik önitatót és önetetőt is és nem a kennelben aludtak mert nem akartak bemenni hanem az udvarban lévő külön épitményben, de az szerintem védettebb is. Addig amig készül a házuk mert a szomszéd csinálja éppen. Mondta hogy kicsit megijedt mert ahogy kivitte a kukát a ház elé, rögtön ott termettek mellette , de mondta nekik hogy menjenek vissza és azonnal mentek is. Tutiból nem akarnak szabadulni. Már kaptak 2 labdát is de má nincs meg biztos eldugták vagy szétszedték.Épp amikor hivtam Manyikát / igy hivják a gazdit/ akkor is kint volt velük éppen, szereti öket és azt mondja nagyon szépek is. Úgy érzem megérte a 10 hónapot egy ilyen gazdi. "

Gézu egy másik állatvédő szervezet egyik tagja által mentett, németjuhász jellegű kutyus, aki nagyon sokat várt az álomgazdira, csakúgy mint HolleDolly.
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samara Morgan
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23. Hétfő 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hipp hipp hurrrrrráááááá!!!!! nagytaps Ugye azért kapunk róluk híreket a gazditól?
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23. Hétfő 9:21    Hozzászólás témája: Holle anyó és kölykei
Téma leírása: gazdi
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Holle anyó szombaton Jászapátiba költözött Gézu kutya társaságában. Egy idős hölgy 'gyerekei' lettek mindketten, és hatalam területen élhetnek boldogan, amíg meg nem halnak... lol
Vissza az elejére
Samara Morgan
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 16. Hétfő 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon Boldog
borsocska
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 16. Hétfő 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát akkor méginkább azt üzenjük,hogy gyere mihamarább,nem csak hogy kigyere,hanem hogy akkor már Holle mama baba gazdinál legyen mindkétszemöldökfel
Vissza az elejére
borsocska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Samara Morgan
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 16. Hétfő 2:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Amich írta:
Samara Morgan írta:
Tudtam én, hogy rendes csajszi Nagyon Boldog Nagyon szeretném már megsimizni, de szeptember óta egyik taknyókórból a másikba esem, most még ráadásképp a kiskutyám is beteg.

Szomorú Jobbulást kívánok neked és a kutyusodnak is! Ha majd meggyógyultok szeretettel várunk a Minin valamelyik szombaton, biztos Holle is nagyon örülne. Mosoly

Köszönjük szépen, a tacsim a péntek-szombati szuriknak köszönhetően már jól van. Én asztmás vagyok és minden bacit benyalok, szebben ugatok, mint a kutyáim. Remélem, mire kijutok a Minire, Holle Banyó már nem lesz ott!
Amich
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 15. Vasárnap 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Samara Morgan írta:
Tudtam én, hogy rendes csajszi Nagyon Boldog Nagyon szeretném már megsimizni, de szeptember óta egyik taknyókórból a másikba esem, most még ráadásképp a kiskutyám is beteg.

Szomorú Jobbulást kívánok neked és a kutyusodnak is! Ha majd meggyógyultok szeretettel várunk a Minin valamelyik szombaton, biztos Holle is nagyon örülne. Mosoly
Vissza az elejére
Amich jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samara Morgan
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 15. Vasárnap 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rona.
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 15. Vasárnap 15:02    Hozzászólás témája: Holle Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[Igen, a Minin van még, Bogárral laknak együtt. Nagyon kedves, jól nevelt kutyus, bízunk benne, h hamar gazdihoz kerül, ahogy én látom, ő egy abszolút nyugis, problémamentes kutyi.[/quote]

Egyetértek Annával. Holle annyira kis kedves, ahogy bemész a kenneljébe, már ugrik is, hogy gyorsan szeretgessük meg őt. Nagyon szép kutyus, gyönyörő bundussal Razz
Vissza az elejére
Rona. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Amich
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 8. Vasárnap 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Samara Morgan írta:
Holle anyót senki sem szereti? Brühühű
Ez persze komolytalan kérdés, de komolyból is kérdezek: a Minin van még? Mi van vele?

Igen, a Minin van még, Bogárral laknak együtt. Nagyon kedves, jól nevelt kutyus, bízunk benne, h hamar gazdihoz kerül, ahogy én látom, ő egy abszolút nyugis, problémamentes kutyi.
Vissza az elejére
Samara Morgan
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 7. Szombat 23:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Holle anyót senki sem szereti? Brühühű
Ez persze komolytalan kérdés, de komolyból is kérdezek: a Minin van még? Mi van vele?
Samara Morgan
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 31. Szombat 18:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv mindenkinek! Mi újság Holle Banyóról? Ő az egyik régi kedvencem és már régen kivittem volna, de nekem is van két kutyám egy 28 nm-es lakásban. Úgyhogy csak szurkolni tudok neki!
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 14. Szerda 11:21    Hozzászólás témája: Holle anyó és kölykei Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Holle anyó kölykei már mind gazdira találtak, már csak Őmamasága keres gazdit.
Szombaton a karácsonyi ünnepség forgatagában megérkezett a minire rajongótábor bővítés és gazdiratalálás céljából.
Első körben Basát kapta lakótársnak, aki oly hevesen udvarolt Őmamaságának, hogy az kikérte magának.

Reklamációját elfogadtuk, így átköltözött Bogárka mellé
Vissza az elejére
irinci..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 9. Szerda 17:22    Hozzászólás témája: Re: Holle Anyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Irinci...
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 8. Kedd 23:47    Hozzászólás témája: Re: Holle Anyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tkata írta:
A weboldalon a gazdikeresőknél Holle képe mellett találsz egy számot. Hívd fel, ha komolyan gondolod az örökbefogadást!

"Irinici segítségét kérném! Nagyon megtetszett nekem a nagy fehér manci-anyu története és ő maga. Szívesen hallanék róla néhány szót. Esetleg, ha ő is elfogadna majd, jelentkeznék örökbefogadónak."

Holle banyó aligha mondható nagynak, hihihi Nagyon Boldog
Holle aranyos, de a férfiaktól fél... bár nem reménytelen, mert a dokibácsival is összebratyizott.
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 8. Kedd 15:37    Hozzászólás témája: Re: Holle Anyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A weboldalon a gazdikeresőknél Holle képe mellett találsz egy számot. Hívd fel, ha komolyan gondolod az örökbefogadást!

"Irinici segítségét kérném! Nagyon megtetszett nekem a nagy fehér manci-anyu története és ő maga. Szívesen hallanék róla néhány szót. Esetleg, ha ő is elfogadna majd, jelentkeznék örökbefogadónak."
Vissza az elejére
Dinnye
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 8. Kedd 14:05    Hozzászólás témája: Re: Holle Anyus
Téma leírása: Irinici segítségét kérném! Nagyon megtetszett nekem a nagy fehér manci-anyu története és ő maga. Szívesen hallanék róla néhány szót. Esetleg, ha ő is elfogadna majd, jelentkeznék örökbefogadónak.
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ha Irinci olvassa, biztos felveszi veled a kapcsolatot! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Dinnye jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csipántos
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 8. Kedd 13:59    Hozzászólás témája: Holle Anyus
Téma leírása: Irinici segítségét kérném! Nagyon megtetszett nekem a nagy fehér manci-anyu története és ő maga. Szívesen hallanék róla néhány szót. Esetleg, ha ő is elfogadna majd, jelentkeznék örökbefogadónak.

Irinci.. írta:
Ez az élet rendje. Végülis, ezért csináltam Nagyon Boldog
Hóbort Zeusz lett (hihi), hallgat rá, okos, fejlődik, nem hisztis, szeretik.

Kemény időszak áll a hátunk mögött, de már legalább látszik az alagút vége.

Lassan az összes picinyem kirepül a védőszárnyam alól. Csak azt remélem (ezen dolgozom) hogy minimum olyan életük lesz, ami nálam volt, hogy kárpótolja őket a 4 hét Illatosért, a rengeteg injekcióért, könnyért és bánatért...

Holle kedden ivartalanítódott. Jól van. Szeretem azt a nőcét. Még az örökbefogadása is felmerült, úgyismint 5. eb Nagyon Boldog Nagyon Boldog

Végig azt mondogattuk egymásnak: ha már egy túlélte, megérte. Hála az Égnek, túlteljesítettük a tervet Mosoly
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 8. Kedd 10:40    Hozzászólás témája: Holle anyó és kölykei
Téma leírása: Pipitér

Rágicsált, mint minden rendes kutyagyerek baba .
Sajnos a 'gazdit' ez meglepetésként érte mérges , úgyhogy Pipi nevéhez hűen 'repült vissza' Irincihez.
De sebaj, mert egy biztos, ilyen gyönyörű kutyagyereknek lesz gazdája hamarosan. lol
Vissza az elejére
Éva
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 8. Kedd 9:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pipi vajon mit bűnözött, hogy nem kellett?
Vissza az elejére
Éva
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 29. Szombat 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az ilyen kutyafanparafenomének, mint a mini önkéntesei, alanyi jogon megérdemelnék a támogatást saját mikrokutyafarm létrehozására. Szívnagyobbodásból kifolyólag az élet ilyen irányban mozdul - tisztelettőllebénul:)))
Vissza az elejére
Irinci..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 29. Szombat 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez az élet rendje. Végülis, ezért csináltam Nagyon Boldog
Hóbort Zeusz lett (hihi), hallgat rá, okos, fejlődik, nem hisztis, szeretik.

Kemény időszak áll a hátunk mögött, de már legalább látszik az alagút vége.

Lassan az összes picinyem kirepül a védőszárnyam alól. Csak azt remélem (ezen dolgozom) hogy minimum olyan életük lesz, ami nálam volt, hogy kárpótolja őket a 4 hét Illatosért, a rengeteg injekcióért, könnyért és bánatért...

Holle kedden ivartalanítódott. Jól van. Szeretem azt a nőcét. Még az örökbefogadása is felmerült, úgyismint 5. eb Nagyon Boldog Nagyon Boldog

Végig azt mondogattuk egymásnak: ha már egy túlélte, megérte. Hála az Égnek, túlteljesítettük a tervet Mosoly
Vissza az elejére
Éva
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 24. Hétfő 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Irinci! Látom, kis fitos védenced elkelt. Nem fáj a szíved? Hány alomnak voltál már a pótmamája?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 5 oldal [114 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu