Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Aug. 23. Péntek 5:57
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Bella
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [15 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Dinnye
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24. Csütörtök 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bella szerencsésen megérkezett a fuldai menhelyre. Nagyon Boldog
Reméljük mielőbb végleges otthonra talál egy álomgazdinál. Szemforgató

Addig is egy kép, ami már Fuldán készült róla:

Vissza az elejére
Dinnye jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ancsapancsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 21. Hétfő 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ilyen szemeknek nehéz lesz ellenállni!
Vissza az elejére
ancsapancsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Dinnye
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 21. Hétfő 12:50    Hozzászólás témája: Bella nagy útra indult Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Drága Belluska szombaton este nagy útra indult! Mosoly
Az elválás nagyon nehéz és fájó volt egy ilyen tüneménytől , mint Ő! Sír vagy nagyon szomorú
Bízom benne, hogy hamar megtalálja kint az álomgazdit, aki mellett boldogabb lehet, mint valaha és talán akkor lelkileg sem töri meg annyira az újabb elválás! Szemforgató
Nagyon boldog életet kívánok neki! puszi
Búcsúzóul egy kép:
Vissza az elejére
Dinnye jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 10:24    Hozzászólás témája: Bella
Téma leírása: az imádnivaló
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tegnap én megsimiztem Belluskát, bibibi lol nyelvnyújtás
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dinnye
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 4. Péntek 13:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egy kis beszámoló:

Bella rehabilitációja nagyon jól halad, mire begazdisodik már nyoma sem lesz az egykor félénk, összetört kutyusnak. Nagyon Boldog
Talán csak az elválás fogja megviselni mind Jennytől és tőlünk is. Összezavart
Az elmúlt két hét alatt sokminden kiderült Belláról. Például az, hogy rendkívül okos és intelligens, nagyon könnyen ért és tanul.
Nagyon jó jelző- és keresőkutya is. Meglepõdött
Szóval őt csak szeretni lehet!!! lol

Vissza az elejére
Dinnye
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 25. Kedd 9:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bella kutyus egy tünemény! Nagyon Boldog
Az biztos, hogy minden gazdijelölt, akinek igazán fontos a kutya, csak jól járhat vele. nagyszerû
Nagyon igényli a szeretetet ölelés , szófogadó, nyugodt kutya. Más kutyákkal is nagyon jól elvan, mindegyiket szereti és egyáltalán nem tolakodó, inkább félénken visszahúzódik. pirul
Félénkségét is kezdi levetkőzni, tegnap este már hasvakargatást kért és látszott rajta, hogy nem félelemből adja meg magát, hanem bizalmasan kitárulkozik. nagyszerû Csupa vigyor volt a kutya és ragyogtak a szemei. Mosoly
Séta közben még kicsit szertelen, mert mindent megakar szaglászni egyszerre, de alapvetően nincs vele gond. Egy lekerített, nagy füves területen a pórázról is elengedtük és semmi probléma nem volt vele. Élvezte a rohangálást, de mindig visszaszaladt és újra el, nem távolodott el nagyon. Ha szóltunk neki, pedig egyből szaladt és leült, várva, hogy mit szeretnénk. nagytaps
Angyali teremtés! nemangyal Nem is értem miért nem jött mége el érte az álomgazdi?! mindkétszemöldökfel
Vissza az elejére
Irinci..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 20. Csütörtök 21:23    Hozzászólás témája: Re: Bella Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bella aranyos, kedves kutya, még kezdő kutyatatónak is ajánlható Nagyon Boldog

feszülten várják Sammyvel, hogy kinek dobom a labdát Nagyon Boldog

Vissza az elejére
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 20. Csütörtök 18:00    Hozzászólás témája: Riport Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megnéztem a riportot!
Én ismerem Stefan Simant. Volt a barátom kutyasulijában előadást tartani a félős kutyákról. Hááááát..... Kedves, meg jó ember, meg lehet, hogy a saját kutyái szuperek, de szerintem semmivel sem tud többet, mint egy jobb kutyás, aki járt kutyasuliba, meg úgy egyáltalán érdekli a kutyájának a lelke, meg látott már pár lelkileg zokni kutyit.... Célozgatnék ezzel pl. Zs.Szilvire, Raggira, meg még néhány emberre a menhelyről (elnézést, hogy nem soroltam fel mindenkit) beleértve persze engem (csakmert kicsit sem vagyok egoista Wink )
A Miniről meg a Noéról egyébként én meséltem neki, meg Bogárról, akire azt mondta, szeretné látni. Megígértem neki, hogy egy bizonyos előadása után, amire elmegyek, elviszem az állatotthonba, de sajna az ominózus nap délutánjának közepén jutott eszembe az aznapi dátum, szal, az én hibámból nem volt még kint a Minin Szomorú Én igazából arra lennék kíváncsi, hogy , ha Bogár vele lakna mondjuk 1 hétig (ami persze lehetetlen), azalatt mennyit érne el nála! Merthogy ő is ugyanazokat a módszereket alkalmazza , mint én, vagy Szilvi.
Sok szerencsét Bellának, remélem használ majd neki a terápia!
Az előbbi kis monológommal különben nem lehúzni akartam Simant, csak azt mondani, hogy ez nyugaton bejön, de itt Magyarországon, ahol azért még sokan a földön járunk, nem biztos, hogy van benne üzlet, meg hit, megértés feléje és a munkája felé. Szóval nem kell elájulni a tudásától!
Dinnye
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 19. Szerda 11:06    Hozzászólás témája: Re: Bella
Téma leírása: a TV sztár
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ingca írta:
Véletlenül nem rögzítettétek a műsort? Bealudtunk Miklóssal Nagyon BoldogNagyon BoldogNagyon Boldog

A www.tv2.hu oldalról le lehet tölteni. Mosoly
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 19. Szerda 10:52    Hozzászólás témája: Re: Bella

Véletlenül nem rögzítettétek a műsort? Bealudtunk Miklóssal Nagyon BoldogNagyon BoldogNagyon Boldog
Vissza az elejére
Ingca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18. Kedd 7:49    Hozzászólás témája: Bella

Nézzétek meg ma feltétlenül a TV2 Aktív című műsorát, mert egy német kutyapszichológusról készült riportban Bella volt a tündérkutyasztár, nem mellesleg a menhelyről is lesz benne néhány bejátszás.
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dinnye
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 15:17    Hozzászólás témája: Re: Bella Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tkata írta:
Bella rettentően szomorú a menhelyen. Nagyon el van anyátlanodva, már megint csalódott, pedig az előélete sem volt egy fáklyásmenet. Sír vagy nagyon szomorú
Fizikailag jól van, de lelkileg nagyon össze van törve. Az örökbefogadó gazdinak, aki reméljük mielőbb eljön, nagy türelemmel és kitartással kell dolgoznia majd azon, hogy lenyerje Bella bizalmát.

Bella az egyik aktuális kedvencem a menhelyen. Szombatonként, ha csak tehetem foglalkozok és játszok kicsit vele (is). Nagy labdabolond, imád játszani és szépen le is teszi a labdát várva, hogy újra szaladhasson érte. Mosoly
Már sokat oldódott, de még mindig szomorkás és félénk. Szomorú
Amúgy végtelenül kedves és szófogadó, ha hívják visszajön.
Ja és nagyon puha és selymes szőre van! Wink
A bizalom elnyerése után sok örömet fog okozni leendő gazdijának.
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 4. Kedd 11:06    Hozzászólás témája: Bella Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bella rettentően szomorú a menhelyen. Nagyon el van anyátlanodva, már megint csalódott, pedig az előélete sem volt egy fáklyásmenet. Sír vagy nagyon szomorú
Fizikailag jól van, de lelkileg nagyon össze van törve. Az örökbefogadó gazdinak, aki reméljük mielőbb eljön, nagy türelemmel és kitartással kell dolgoznia majd azon, hogy lenyerje Bella bizalmát.

Vissza az elejére
Kismáté
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 26. Hétfő 11:45    Hozzászólás témája: Re: Bella Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egy tünemény lehet ez a kislány. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Kismáté jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 24. Szombat 18:20    Hozzászólás témája: Bella Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma egy régi kutyánk jött vissza, Bella.

Bella 2004 februárjában került be az Illatos útra. Eleinte a pad alól sem lehetett kiimádkozni, de ahogy kezdte biztonságban érezni magát egyre barátságosabb lett. Jó félévet töltött a telepen, amikor kihoztuk, ivartalanítottuk és ideiglenes befogadóhoz került. Innen egyenesen gazdihoz ment, akinél kezdetben nagyon jól megvolt, de mivel a "gazdinak" nincs kedve a kerítést megjavítani és Bella a lyukon átjárt a szomszédba, hát egyszerűbb megoldásnak találta, hogy visszaadja a kutyát. Bella így felköltözött a Minimenhelyre.

Bella 3-4 éves ivartalanított keverék szuka, kis termetű (spániel méret). Kicsit félénk, de hamar feloldódik, és akkor ő a világ legkedvesebb kutyája. Szobatiszta, pórázon szépen sétál, csendes, kedves kutyus, az a "bocsánat, hogy élek" típus. Végtelenül hálás a kedvességért, jó szóért. Minden kutyával jók elvan, igényli is a kutyatársaságot. Cicákkal is jól kijön. Olyan gazdit keresünk, akinek a belbecs fontosabb a külsőségeknél és szerető, hű társat keres magának. Érdeklődni róla Katánál lehet: 20/3462324

http://gallery.site.hu/album223
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [15 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu