Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Aug. 20. Kedd 14:39
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Fürtös
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [45 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Szerző Üzenet
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 14. Hétfő 12:57    Hozzászólás témája: Re: Fürti Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na és reménykedhetünk némi fotóban? ÚÚÚÚgy megnézném Mosoly))))

SOK BOLDOGSÁGOT? ARANYOM Wink))
Vissza az elejére
Ingca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 11. Péntek 14:55    Hozzászólás témája: Re: Fürti Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Irinci.. írta:
és keresztségben elnyerte a rendkívűl fantáziátlan Buksi nevet Nagyon Boldog

Szegény! Szemforgató Pedig két neve is volt, és mind a kettő milyen jó volt Wink Nekem a Prücsi mondjuk jobban bejött (hisz én adtam neki), de a Fürtös sem volt rossz...a Buksi viszont olyan snassz szerintem, és különbenis fiúnév ........... Mad
De a lényeg, hogy szereti a gazdija, és gondolm ő is a gazdit, tehát -> SOK BOLDOGSÁGOT PRÜCSÖK!!!!! lol
Irinci..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10. Csütörtök 16:52    Hozzászólás témája: Re: Fürti Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

és keresztségben elnyerte a rendkívűl fantáziátlan Buksi nevet Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10. Csütörtök 9:56    Hozzászólás témája: Re: Fürti Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igen, jó helyre tette a kis vézna popsiját Nagyon BoldogNagyon BoldogNagyon Boldog
Vissza az elejére
Ingca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
mukianyu
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 8. Kedd 21:30    Hozzászólás témája: Re: Fürti Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jól van, örülök, hogy rendben van a 4lábúMosoly))

Dinnye írta:
Fürtös már kb. 1 hónapja boldog gazdis kutya! Nagyon Boldog
Egy családi házba került, ahol nagy udvarban szaladgálhat és egy macskával kell osztoznia az őt befogadó hölgy sok-sok szeretetén! Mosoly
Vissza az elejére
mukianyu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dinnye
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 8. Kedd 8:52    Hozzászólás témája: Re: Fürti Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fürtös már kb. 1 hónapja boldog gazdis kutya! Nagyon Boldog
Egy családi házba került, ahol nagy udvarban szaladgálhat és egy macskával kell osztoznia az őt befogadó hölgy sok-sok szeretetén! Mosoly
Vissza az elejére
Dinnye jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mukianyu
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 7. Hétfő 21:06    Hozzászólás témája: Fürti Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló!
Jól látom, hogy sikerült gazdit találni a kis Balerinának?? Jó helye van? Kíváncsi vagyok!
Vissza az elejére
mukianyu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 22. Csütörtök 17:33    Hozzászólás témája: Fürti Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szilvi, beszéljünk róla ? Wink Wink

zs_szilvi írta:
Akkor csak paranoid vagyok lol
Ez nálam teljesen normális Cool (öööö...vagy mégsem? Embarassed Wink )
Vissza az elejére
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 22. Csütörtök 8:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Akkor csak paranoid vagyok lol
Ez nálam teljesen normális Cool (öööö...vagy mégsem? Embarassed Wink )
Éva
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 21. Szerda 9:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

"Ajjaj
Nem akartam rosszat mondani
Ugye nem vetted megbántásnak, vagy okoskodásnak?"

Szilvi,rólatok aztán rosszat feltételezni elég nehéz. Max a tudatalattiban, de azt sem a kutyákkal kapcsolatban...Mosoly))
Vissza az elejére
mukianyu
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 20. Kedd 20:53    Hozzászólás témája: Re: Fürtös :( Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megtettél mindet, ami csak kitelt Tőled ( lásd hám és egyéb nyaralások meg minden ), ez nyugtasson egy kicsit. Úgy látszik, kisé kemény dió a drága.
24 órás felügyelet egy gyerek mellett se piskóta, de azt még tolerálják valahogy. Nem így a kutyákra.
Bár sejtem mit érzel, szóval vedd úgy, hogy együttérzek veled. Ha ez segít Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
És simán lehet, hogy más még így se boldogult volna vele.
Az eső meg lassan eláll, gazdi is lesz talán................... Mosoly Mosoly

uote="Ingca"]Mukianyu, én most igen igen behúztam a nyakam, mert most nem tettem jót ezzel a "gyerekkel", buta és béna voltam, és nyomorultul érzem magam, kis balerina 3. napja ázik odakint, lehet, hogy szalma is van, meg Szuszi is van,akihez odabújik, deeeeee akkor sem ezt érdemelte,akármit is tett,és most nagyon nem vagyok büszke magamra.
Sajnos nem tudok leakasztani senkit, aki beugrott volna napközben, levitte volna.... Embarassed Embarassed Embarassed[/quote]
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 20. Kedd 18:27    Hozzászólás témája: Fürtös :( Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mukianyu, én most igen igen behúztam a nyakam, mert most nem tettem jót ezzel a "gyerekkel", buta és béna voltam, és nyomorultul érzem magam, kis balerina 3. napja ázik odakint, lehet, hogy szalma is van, meg Szuszi is van,akihez odabújik, deeeeee akkor sem ezt érdemelte,akármit is tett,és most nagyon nem vagyok büszke magamra.
Sajnos nem tudok leakasztani senkit, aki beugrott volna napközben, levitte volna.... Embarassed Embarassed Embarassed
Vissza az elejére
mukianyu
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 20. Kedd 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És még egyet szeretnék mondani: MINDEN TISZTELETEM A TIETEK, mert amit csináltok az................................leginkább elismerendőnek mondanám.
Én kutyás vagyok, de ha hozzám kerülne egy kutya, akár pár napra is, belehalnék, hogy vissza vagy oda kellene adni. Beleszeretsz az aktuális 4lábúba, és add oda......................mindegyik egy kis "halál"
Elismerésem. Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Vissza az elejére
mukianyu
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 20. Kedd 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem hiszem, hogy a hibát magadban kéne keresned!!!!!!!!!!!! Ez nem rajtad múlik!!!!!!!!!!!!!És mindent +tettél a kedvéért, ugye. ( bár ez jelen helyzetben elég sovánka vigasz, tudom.)
Szüksége van állandó vakirgászásra, és Ő ilyen. Egyszerűen szüksége van társaságra, állandó társaságra!!!!!!!!!!!! Valaki jó karban lévő nyugdíjas mellé kéne.................
Már említettem, hogy ismerek ilyen hasonló ebet lol Nagyon Boldog lol
Remélem, hogy sikerül jó gazdit találni, jó gyorsan!!!!!!!!!!!!
Fel a fejjel!
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 20. Kedd 9:49    Hozzászólás témája: Fürtös és a randa ősz :((( Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Képzelhetitek, 3 napja csak arra gondolok, hogy ez a reckető kis bogár talán feltatlálja magát, és nem egyedül fázik a házában,hanem összebújik a társával....meg hogy biztos-e,hogy nem lesz náthás, és egyáltalán, pocsékul érzem magam miatta, hogy nem ment tovább a dolog.

És ez nem az ő hibája, egyszerűen kikövetelné a kis lelke,hogy ott legyen vele egy óvónéni. (Talán majd kinövi a rombolást....) Illetve, én sajnos ezek szerint nem rendelkezem megfelelő nevelési ismeretekkel Szomorú

Közben igyekszem maximális fénysebességgel gazdit keríteni neki,mert ő tényleg nem kinti kutyus.....

Viszont Mikimuki, a cseregyerekem, hát ő olyan mint Bambuszka, igen jólnevelt, alkalmazkodó, okos szobacirkáló. Tökéletes összhang van.

Hát, C'est la Vie .((((((
Vissza az elejére
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 19. Hétfő 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ajjaj
Nem akartam rosszat mondani Wink
Ugye nem vetted megbántásnak, vagy okoskodásnak? légyszi
Éva
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 19. Hétfő 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Félreértés ne essék, teljes tiszteletem az önkéntes csapatnak, macskagazdi létemre nem véletlenül olvasom rendszeresen a Mini beszámolóit. Véletlenül akadtam az oldalra és megfogott a családias hangulat. Ez egy csoda. Fiúk-lányok, kortól, nemtől függetlenül egy nagy családdá kovácsolták a világot. Az állatszeretet feloldotta a szűk család kereteit, a legtermészetesebb dolog számukra, hogy munka után kutyát hurcolásszanak orvoshoz, sétáltassanak. Egy nemes misszió. Jó dolog ilyen világba csöppenni.
Tehát értem a problémát. Már bánom is, hogy szóltam, hisz az itteniek ezt nálam sokkal jobban tudják...É
Vissza az elejére
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 19. Hétfő 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Éva írta:
Fürtös miniszobakuty. Fogja bírni a zimankót a minin?

Hát eddig nem volt példa arra, hogy megfagyott ott kutya:))
A kutyaházakat brutális mennyiségű szalmával béleljük, nagyon tuti meleget tudnak oda csinálni:)) És van kistestűre méretezett házikó is, hogy ne egy Bernáthegyi méretű ház légterét kelljen befűtenie Cool
mukianyu
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 19. Hétfő 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ajajaj. A ház dirib- darabra szedése biza teljes napos elfoglaltság, sok idő kell hozzá, hogy alapos munkát végezzen egy eb. Nagyon Boldog
Bár ez akkor nem vicces, ha nálad csinálja...............
Ismerek hasonló beállítottságú 4lábút........... Nagyon Boldog
És ki tudja, talán a télig akad valaki, aki leviszi haza pátyolgatni Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Éva
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 19. Hétfő 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fürtös miniszobakuty. Fogja bírni a zimankót a minin?
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 19. Hétfő 8:44    Hozzászólás témája: Re: Fürtösprücsök és az ókori Róma... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Beezony Irinci, csakhogy a rabszolgák speciel dolgozni mentek Nagyon BoldogNagyon Boldog

Szó sincs róla, hogy szörnyeteg lenne, egy vagány kiscsaj, épp csak
a felügyelet hiányzik mellőle. Szemforgató
Vissza az elejére
Irinci..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 17. Szombat 16:12    Hozzászólás témája: Re: Fürtösprücsök goes to Mini .... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csak egy kölyökkutya, nem szörnyeteg.
Mindent meg lehet neki tanítani, de az elvárásokkal csínyján köll bánni, nem megy minden egy nap alatt... ahogy anno Róma is tovább épült Nagyon Boldog

Fürtös Szuszit kapta szobatársául. Lelkesen zaklaják egymást szexualice, merthogy Fürtös tüzel, de Szuszi töketlen... Nagyon Boldog
Ja, Fürtös egy zsebdomina lol lol lol
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 17. Szombat 6:52    Hozzászólás témája: Re: Fürtösprücsök goes to Mini .... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bűbájbanokunk ma helyet cserél MikuMukival, és -reméljük - rövid baráti látogatást tesz a Minin....

Problémás a kis balerina napi 9 órás gazdira várása, mely során gyakorlatilag minden kimozdítható tárgyat megkóstol, és unalmában ripityára lealáz.

Olyan gazdit keresünk neki, aki Prücsökkel nagy boldogságban, de állandóan foglalkozni tud, ezt maximálisan meg is hálálja.

Puszis, bűbájos, törékeny gyerek, akinek (ha ott vagy), elég ráfújni az orrára, ami egyenlő a FÚJ,NEM paranccsal Wink)))

Ingca
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 12. Hétfő 9:01    Hozzászólás témája: Fürtösprücsök:) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A hétvége frenetikus volt már megen, Vicusnál töltöttük, helyesebben Ginot és az őt övező parabola ügyes kis kikerülgetésével Nagyon BoldogNagyon Boldog

Ugyanis Gino, a pehelysúlyú versenyző röpke 70 kilós túlerővel nyomta rá " bélyegét" az összes hússal fedett emberterületen Nagyon BoldogNagyon Boldog Már amikor a fehér pajzs rajta volt...

Jelentem, érdekes hangzású Sakál-Vokál Zenekar alakult, midőn Gino gyerek két kaukázusival (!) ordibált a kerítésen kívülre, mely esetben
kettő erőteljes női hang ripakodott rá " GÍÍÍÍÍÍÍÍÍNNNNNÓÓÓÓÓÓÓ"
refrénnel végezve a szomszédok dobhártyáját Nagyon BoldogNagyon Boldog

FürtösSzőlőPrücsköt megint fürdetni kellett, a több halom szeretettől, ami Gino-t arra vezérelte, - mivel Prücsi tüzel -, hogy fél-eunuch volta, és a még meglévő tesztoszteron mennyisége fényében állandó üldöztetésre és lenyálzásra ítélje ölkedvencemet Nagyon BoldogNagyon Boldog Viszont ilyetén módon gyakorlatilag egyre fehérebb a mellénye, ami már-már holmi pingvinféle szerzeményre emlékeztet....

Imádom, nah ölelések
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 5. Hétfő 23:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megerősítem, Prücsinek (aki Fürtös volt eredetiben) az ég egyadta világon semmi baja az alultápláltságon és a félelmen kívül beee Az izomzata és a csontjai is elég gyenguszkák, de majd lassan megerősödnek a vitaminok és a sok fincsi husi hatására vigasztal
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [45 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu