Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Máj. 26. Vasárnap 4:49
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Róza mama
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [10 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Irinci2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 22. Szombat 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nos, ha minden igaz, holnap kimegyünk a péceli halálsorra, hátha előkerül Rózsalány :goodman:

Irinci
Vissza az elejére
Irinci2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 13. Csütörtök 22:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Volna egy javaslatom, hogy ne kelljen ilyen helyzetbe kerülni, ha elszökik, elkóborol egy Hudini-jelölt:

Én tartok minden kutyám nyakában egy kis bilétát a nyakörvön. Mivel tudom, hogy minden kutyátok/kutyánk nyakán van nyakörv, én amondó vagyok, hogy minden kutyi nyakába tegyetek egy ilyen bilétát, amin egy telefonszám van jó nagy számokkal, olvashatóan! Nem vagyok híve a kifejezett kutyabilétákbak, mert azok is ugyanúgy beáznak(ha rosszul csukjuk be vagy úszik a kutyi), mint a mezei kulcsra való ovális műanyag, papírral, neylonfóliával és karikával ellátott színes jelző biléta. Pl. a baumaxban lehet venni 10-15-ös csomagolásban ~149 forintért és sok különböző színű van benne (citrom, narancs, fekete, neonzöld, piros....). Szmöre világos szőréhez feketét, Rézi németjuhi színéhez zöldet raktam, a lényeg az, hogy jól elüssön a kutya színétől, és méretéből adódóan a hosszúszőrű ebecskék bozontjában is könnyű észrevenni. Nevet, semmit nem kell ráírni véleményem szerint, csak a "felelős" telefonszámát jó nagyba, hogy esetleg a rosszabbul látó idősek is el tudják olvasni, mivel főleg ők szánják meg a kóborkutyákat. (Én is pont tegnap találtam egy kóborkutyát, ami valszínűleg aznap keveredett el, és szívesen hazavittem volna amíg értejön a gazdi, de nem volt semmi a nyakörvén ezért jobbnak láttam otthagyni ahol találkoztunk vele, mert ott biztosan, otthonosan mozgott. Remélem azóta már otthon van a gazdival!) Szóval, ha valaki meg tudja fogni és jószándékú, az fel fogja hívni a számot, ha meg rosszindulatú akkor úgyis mindegy, de így legalább van esély arra, hogy visszakerüljön oda ahova való!
Bocsi a hosszú szentbeszédért, de én ezt nagyon fontosnak tartom, mert már elvesztettem egy kutyát azért mert nem volt a nyakörvén semmi, és csak reménykedhetem benne hogy a 9. szülinapját jó helyen töltötte és az új gazdája nem verte agyon vagy nem olttatta le az állandó morgása miatt.
Sír vagy nagyon szomorú

[-o<
Anus Nimus
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 13. Csütörtök 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon szeret labdázni, ha tudsz esetleg magaddal vinni egyet, amolyan teniszlabda méretűt, azzal szerintem lehet csalogatni.
Nekem úgy tűnt, szereti az embereket, már azért nyüsszentett, hogy ott merem őt hagyni szartalicskázás céljából Mosoly

ballaeva írta:
Akkor kicsit jobban körülnézek erre, hátha itt van valahol nálunk. Esetleg a pusztában sétálgat.

Irinci írta:
Most mi lesz vele? Pécelen van egy nagyon rossz gyepmesteri telep.....
Szerencsétlen vénlány Sír vagy nagyon szomorú
:-k
Vissza az elejére
Anus Nimus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ballaeva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 13. Csütörtök 8:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Akkor kicsit jobban körülnézek erre, hátha itt van valahol nálunk. Esetleg a pusztában sétálgat.

Irinci írta:
:-k
ballaeva jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 13. Csütörtök 8:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Irinci írta:

Meg tudod esetleg oldani, hogy kimenj oda időnként?
Irinci2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 13. Csütörtök 0:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Irinci2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Anus Nimus
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 12. Szerda 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát, nagyon morcos vagyok Evil or Very Mad
Volt egy rossz érzésem, már szombaton is nagyon ki akart mászni...
Épp hétvégén akartam kicsit foglalkozni vele.
Remélem, jó helyre kerül, akárhová is ment...

Raggi írta:
Hát sajnos úgy néz ki Rózamami, nem is annyira mami, inkább Rózacsibe, kerítésmászó légtornász, megszökött. Twisted Evil
Vissza az elejére
Anus Nimus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 12. Szerda 7:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát sajnos úgy néz ki Rózamami, nem is annyira mami, inkább Rózacsibe, kerítésmászó légtornász, megszökött. Twisted Evil
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anus Nimus
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 11. Kedd 23:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hogy van Rózamama? Jól érzi magát a Minin?
Vissza az elejére
vattila
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 53

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 9. Vasárnap 21:03    Hozzászólás témája: Róza mama Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

http://gallery.site.hu/album92
http://www.minimenhely.hu/vedenceink/index.php?termek=220
Vissza az elejére
vattila jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [10 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu