Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Máj. 26. Kedd 4:39
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Adminisztratív témák » Kérdések és válaszok » A RÉGI galériával kapcsolatos kérdések
Ugrás:  
Galéria - fajtánként
Moderátorok:  Koy
Zárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat. 1 / 2 oldal [36 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Szerző Üzenet
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 22. Szombat 17:42    Hozzászólás témája: Re: avatar, segitseg Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eliza írta:
Eliza írta:
Kedves Joe7!
A berni pásztor fajta galérájában valaki létrehozott 3 üres albumot. El lehetne távolítani őket?
Köszönöm előre is!

el-el-el!

Bocsesz, elkerülte a figyelmem valahogy eddig ez a kérés Mosoly
..teljesítve! Mosoly

Köszi a jelzést!
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Eliza
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 15:14    Hozzászólás témája: Re: avatar, segitseg Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eliza írta:
Kedves Joe7!
A berni pásztor fajta galérájában valaki létrehozott 3 üres albumot. El lehetne távolítani őket?
Köszönöm előre is!
Vissza az elejére
Eliza jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eliza
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 17. Hétfő 15:14    Hozzászólás témája: Re: avatar, segitseg Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Joe7!
Köszömöm előre is!
Vissza az elejére
Eliza jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 20. Szombat 17:20    Hozzászólás témája: avatar, segitseg Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

katica72 írta:
Ez furi!Ilyen képem nincs is,akkor ez most hogy került ide?

Szia, valamilyen avatarbeallitasi hiba lehet.

Milyen kepet szerettel volna beallitani avatarkent?
Amennyiben lehetseg emailhez csatolva kuldd el a kepet, vagy a webcimet az admin@site.hu cimre, ugy kiderithetjuk miert nem ment a dolog.

Koszi
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
katica72
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 20. Szombat 6:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez furi!Ilyen képem nincs is,akkor ez most hogy került ide?
katica72
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 20. Szombat 6:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mosoly
katica72
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 19. Péntek 7:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm szépen a segítséget! Nagyon Boldog
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 15. Hétfő 9:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

katica72 írta:
Szia!A D obbermanos album után szerettem volna a Erdélyi kopó-t feltenni,de nem tudom beírni a nevet.(kép már van)

Szia!
Létrehoztam az Erdélyi kopó albumot. ITT megtalálhatod! Várjuk a képeket!
A késöbbiekben az Erdélyi kopó fórum is meg fog nyílni, ahol szeretettel várjuk hozzászólásaidat, élménybeszámolóidat. nagyszerû

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
katica72
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 15. Hétfő 7:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!A D obbermanos album után szerettem volna a Erdélyi kopó-t feltenni,de nem tudom beírni a nevet.(kép már van)
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tücsi írta:
Megváltoztattam az album keretemet (vizslás gallery) és nagyon csúnya nem tetszik, de akárhogy próbálom nem tudom visszacsinálni.
A tulajdonságok menüpontban próbáltam, de valami miatt nem hajlandó visszaváltoztatni.... Összezavart

Elnézést, csak most olvastam.
Milyen keretet szeretnél? és hol is pontosan az az album? Mosoly

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 8. Hétfő 8:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tücsi írta:
Megváltoztattam az album keretemet (vizslás gallery) és nagyon csúnya nem tetszik, de akárhogy próbálom nem tudom visszacsinálni.
A tulajdonságok menüpontban próbáltam, de valami miatt nem hajlandó visszaváltoztatni.... Összezavart

Egy kis türelmet, amíg Joe7 vagy Mooney vissza nem jön "szabiról", mert az Albumba csak ők tudnak tenni-venni Wink
Köszi !
tücsi
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 8. Hétfő 8:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
tücsi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 27. Szerda 9:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:
Köszi szépen, sikerült!! Nagyon Boldog

Gratula ! Wink
Tina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 26. Kedd 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi szépen, sikerült!! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Tina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 25. Hétfő 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:
Helló!
Valaki meg tudná mondani, hogy lehet az albumomnak utólag nevet adni?
Sehogy se tudok rájönni fejvakar
Amikor létrehoztam, annyi eszem nem volt, hogy név is kéne... Embarassed
Előre is köszi! Nagyon Boldog

1. Lépj be az Albumodba.
2. Felső sáv - "Album módosítás"
3. tulajdonságok
4. 2. sor - album címe: IDE írd be a címet, majd a menü alján nyomd meg az "Alkalmaz" gombot.

Sok sikert Exclamation lol
Tina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 25. Hétfő 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló!
Valaki meg tudná mondani, hogy lehet az albumomnak utólag nevet adni?
Sehogy se tudok rájönni fejvakar
Amikor létrehoztam, annyi eszem nem volt, hogy név is kéne... Embarassed
Előre is köszi! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Tina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 14. Kedd 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kosztel Ildikó írta:
Köszi, ki-bejelentkezéssel sikerült a problémát megoldani. Nem adtam fel!!! Nagyon Boldog

helyes! Wink
Kosztel Ildikó
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 14. Kedd 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi, ki-bejelentkezéssel sikerült a problémát megoldani. Nem adtam fel!!! Nagyon Boldog
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 14. Kedd 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kosztel Ildikó írta:
Sziasztok!

A dobermannos albumban nyitottam egy saját albumot. Egy filmet fel tudtam tölteni, de most semmit nem enged. Mindenre azt írja ki, hogy nincs jogosultságom rá!(be vagyok jelentkezve) Segítesetek, mit csinálok rosszul?

Üdv. Ildikó

Látom időközben sikerültek a feltöltések, sikerült rájönni a problémára vagy egyszerűen a ki-bejelentkezéssel megoldódott? Mosoly
(gratulálunk a videókhoz!)
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 14. Kedd 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kosztel Ildikó írta:
Sziasztok!

A dobermannos albumban nyitottam egy saját albumot. Egy filmet fel tudtam tölteni, de most semmit nem enged. Mindenre azt írja ki, hogy nincs jogosultságom rá!(be vagyok jelentkezve) Segítesetek, mit csinálok rosszul?

Üdv. Ildikó

Utánnanézünk a problémának, felteszem még fennáll!?
Kosztel Ildikó
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Üdv. Ildikó
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19. Csütörtök 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tommyleejones írta:
Hi!
Hogyan tudom kitörölni az üres belső albumot, ami nem kell?
Köszi!

Az ures belso album "kepe" alatt "<< album modositasa>>" es ott kivalasztod hogy "album torlese".
tommyleejones
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19. Csütörtök 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hi!
Hogyan tudom kitörölni az üres belső albumot, ami nem kell?
Köszi!
Vissza az elejére
tommyleejones jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
animoo
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 6. Péntek 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na, ennyire még nem mélyültem el a kérdéskörben, de akkor kitörlöm lol

joe7 írta:
animoo írta:
Helló!

Köszi, már csináltam is egy al-albumot. Illetve véletlen kettőt. Azt, amelyiknek nincs címe, és nincs benne semmilyen kép, kitörölnétek? Az az én bénázásom nyoma Szemforgató Wink Embarassed
A Nina nevű maradjon.
Köszike!

persze, de a felhasznalo aki letrehozta rendelkezik torlesi joggal is Mosoly

joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 5. Csütörtök 23:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

animoo írta:
Helló!

Köszi, már csináltam is egy al-albumot. Illetve véletlen kettőt. Azt, amelyiknek nincs címe, és nincs benne semmilyen kép, kitörölnétek? Az az én bénázásom nyoma Szemforgató Wink Embarassed
A Nina nevű maradjon.
Köszike!

persze, de a felhasznalo aki letrehozta rendelkezik torlesi joggal is Mosoly
Hozzászólások megtekintése:   
Zárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat. 1 / 2 oldal [36 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Adminisztratív témák » Kérdések és válaszok » A RÉGI galériával kapcsolatos kérdések
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu