Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Aug. 9. Vasárnap 16:10
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Adminisztratív témák » Szólj be a webmesternek
Ugrás:  
Kérés:automatikus e-mail küldés leállítása
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [3 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 17. Szombat 6:44    Hozzászólás témája: Re: Kérés:automatikus e-mail küldés leállítása Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Joe,

Megtettem, de ennek ellenére is kapom a kéretlen értesítést Szomorú

Légyszi nyúlj bele Te a varázskezeddel Wink

Köszi szépen,

Ingca lol
Vissza az elejére
Ingca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 15. Csütörtök 14:30    Hozzászólás témája: Re: Kérés:automatikus e-mail küldés leállítása Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ingca írta:
Szia Kedves Webmester!

Béna vagyok,mert nem találom, hol lehet törölni azt a néhai beállítást,
hogy a rendszer automatikus értesítőt küld nekem az emilemre minden órában, az Outlookom kiakad tőle, egyszerűen nem tudok minden nap órákig csak törölgeetni az üzik közül..... Ezért szeretném kérni, hogy légyszi töröld ezt a szolgáltatást, e-mailem: k.keresztesi@chello.hu

Köszi szépen Wink

Ingca

Kedves Ingca!

Ezt a beállítást vagy a Profil-odban, vagy az adott témánál tudod megváltoztatni, a "leíratkozás a témáról", jobb fenn lévő menüpontnál.
Természetesen ha nem találnád töröljük mi.
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 14. Szerda 7:55    Hozzászólás témája: Kérés:automatikus e-mail küldés leállítása Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Kedves Webmester!

Béna vagyok,mert nem találom, hol lehet törölni azt a néhai beállítást,
hogy a rendszer automatikus értesítőt küld nekem az emilemre minden órában, az Outlookom kiakad tőle, egyszerűen nem tudok minden nap órákig csak törölgeetni az üzik közül..... Ezért szeretném kérni, hogy légyszi töröld ezt a szolgáltatást, e-mailem: k.keresztesi@chello.hu

Köszi szépen Wink

Ingca
Vissza az elejére
Ingca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [3 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Adminisztratív témák » Szólj be a webmesternek
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu