Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Dec. 15. Vasárnap 17:16
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Manci
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 5 oldal [118 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Szerző Üzenet
Anus
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 26. Péntek 18:35    Hozzászólás témája: Re: manci Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Dömper meg bojler? Döbbent
Mégis csak egy hölgyről van szó! Mosoly

laiskkass írta:
Legyetek boldogok Mancival!
Bár én is "beleszerettem", június óta hadakozom a családdal, de túl nagy az ellenállás.Remélem, jó helye lesz a kis dömpernek
Vissza az elejére
laiskkass
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 26. Péntek 17:34    Hozzászólás témája: manci Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Legyetek boldogok Mancival!
Bár én is "beleszerettem", június óta hadakozom a családdal, de túl nagy az ellenállás.Remélem, jó helye lesz a kis dömpernek
Vissza az elejére
Anus
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 26. Péntek 12:04    Hozzászólás témája: Re: Manci Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Biztos vagyok benne, hogy boldogok lesztek Mancival, nálam volt egy gazdikereső wolfspitz keverék, és hihetetlenül kedves, okos, igazi egyéniség volt ő is. És imádott mancsolni, mint Manci Mosoly
Többet voltam a kutyussal egy hónap alatt négykézláb, mint egész gyerekkoromban lol

Nyúlmák írta:
Mancit meglátogattuk a Család utcai rendelőben. A férjem szerint olyan mint egy bojler csak van négy lába. Visszafogottsága ellenére nagyon tetszett . Jeleztük örökbefogadási szándékunkat, de csak október elején tudjuk elhozni. lol
Vissza az elejére
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 26. Péntek 11:28    Hozzászólás témája: Re: Manci Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igen, találó, de azért egy szépséges bojler Nagyon Boldog
Mancinak egy kis időre van szüksége, hogy felengedjen, kb egy napra. Utána már vigyorog ezerrel. Fogynia kéne, de ott a rendelőben nagyon kicsi a mozgástér, meg nem is ér rá senki őt sétáltatni. Napi negyedóra séta már sokat segítene. Ha lefogy, a lábát is jobban tudja majd használni. Wink
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nyúlmák
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 26. Péntek 11:23    Hozzászólás témája: Manci Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mancit meglátogattuk a Család utcai rendelőben. A férjem szerint olyan mint egy bojler csak van négy lába. Visszafogottsága ellenére nagyon tetszett . Jeleztük örökbefogadási szándékunkat, de csak október elején tudjuk elhozni. lol
Vissza az elejére
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 20. Szerda 8:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Manci végül is marad ott ahol volt, a Család utcai rendelőben várja a látogatókat, gazdijelölteket Razz
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tenner Anna
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 14. Csütörtök 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Raggi írta:
Jaj de jó, Mancika nagyon édes kutyus, remélem a két öreglány nem fog összeveszni. És akkor nehéz idők köszöntenek Mancira, indul a fogyókúra mindkétszemöldökfel

Történ egy kis változás. Rozikámra köszöntött nehéz időszak, nagyon vacakul lett...
De szerveztem pótmamát Mancinak, Katja személyében, aki négy sétát és igen szigorú, de nem kellemetlen diétát biztosít, amellett, hogy sok simi, beszélgetés és egy kedves másik kutyalány is garantált
Vissza az elejére
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 13. Szerda 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jaj de jó, Mancika nagyon édes kutyus, remélem a két öreglány nem fog összeveszni. És akkor nehéz idők köszöntenek Mancira, indul a fogyókúra mindkétszemöldökfel
Vissza az elejére
Tenner Anna
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 13. Szerda 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vicus (Évi) írta:
Hello Mindenki!

Szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy Manci lába újra helyre tudjon jönni. Jelenleg nem használja a műtött lábát, habár orvosilag teljesen rendben van. Mancus sajna még mindig dundi, és borzasztó lusta! Ahhoz, hogy újra rendben legyen a lába legalább két naponta sétálnia kell! Én minden második alkalmat vállalok, de egyedül nem bírom az egészet. Egy alkalom kb. 1/2 órát vesz igénybe. Kérlek segítsetek, hogy meggyógyulhasson!

Sziasztok, átköltöztem egy nagyobb lakásba, ha Manci fel tud jönni a II.emeletre naponta kétszer, akkor átjöhet hozzánk, nagy szeretettel várom. A program, reggel korán lecuccolás, séta, és a földszinti lakásban trónolás (egy hét múlva kertbe is kimehet, most nincs itthon a párom, nem merem nyitva hagyni a teraszajtót, a kertbe nem akarom kizárni őket). Hazaérek koradu., séta, majd föl velem a emeleti lakásba. Este le a sétára, és föl aludni.
Egy hét múlva, napközben kert és napközben is egy séta...
Feltétel még, hogy Rozikával ne akarják megenni egymást - két öreg tyúkMosoly)) Bundussal nem lesz gond, az tutti.
Szombaton lehet, hogy lesz nálam napköziben egy eb, de vasárnap kipróbálhatjuk, mit szólna Manci:))
Vissza az elejére
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 12. Kedd 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello Mindenki!

Szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy Manci lába újra helyre tudjon jönni. Jelenleg nem használja a műtött lábát, habár orvosilag teljesen rendben van. Mancus sajna még mindig dundi, és borzasztó lusta! Ahhoz, hogy újra rendben legyen a lába legalább két naponta sétálnia kell! Én minden második alkalmat vállalok, de egyedül nem bírom az egészet. Egy alkalom kb. 1/2 órát vesz igénybe. Kérlek segítsetek, hogy meggyógyulhasson!
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 26. Vasárnap 8:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rég hallotunk Manciról, és még három napig nem is tudom meglátogatni, valaki adjon hírt róla! súg

Anus
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Félelmetesen hasonlít Zsigára. Tündérszőrmackók Mosoly

zs_szilvi írta:
Drága vigyori Mancink albuma bővült friss fotókkal!!!
http://gallery.site.hu/album224
Vissza az elejére
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 10:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Drága vigyori Mancink albuma bővült friss fotókkal!!!
http://gallery.site.hu/album224
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30. Hétfő 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tegnap meglátogattam Mancit Nagyon Boldog
Helyes "kis"kutya! Már fogyott is, szerintem egész sokat, mióta DJ-nél vendégeskedik. Sétálni is voltunk: az eleje kissé nehézkes volt mert mindig nekem jött a parabolájával, de hamar megértette, hogy távolságot kell tartani puszi Sőt, rendesen futólépésben közlekedett jódarabig a hölgyemény nagytaps
Baba
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 14:42    Hozzászólás témája: Manci néni Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát nem tudom Vicuska... zavart2
Nem akarom, hogy öreg napjait rettegésben élje le... mert Manci annyira követeli a szeretetet, hogy félek félrelökné az Edykémet... Szomorú
integet
Vissza az elejére
Baba jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 14:10    Hozzászólás témája: Re: Manci néni Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Baba írta:

Csak egy baj volt, hogy a kutyum halálra rémült tőle... Szomorú Sír vagy nagyon szomorú

bizos a méretei miatt nagy vigyor
Szerintem érdemes többször megpróbálni, mert tapasztalataim szerint az első találkozás sok esetben csalóka lol
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez a kutya nagyobb mint amit el tudtam képzelni!
Főleg széltében röhög
Találkoztunk Babáékkal is és tanúsíthatom, hogy tényleg fogyókúrás gyaloglóversenyt rendeztek Mancikának, mert kb. 3/4 óráig tutti nem jöttek vissza, amíg mi ott voltunk. pattog
Baba
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 14:01    Hozzászólás témája: Manci néni Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bizony.... elvittük sétamétálni.... olyan édibédi volt... lol
Először nem tudta mi van... aztán már olyan szépen jött mellettem... Nagyon Boldog
Csak egy baj volt, hogy a kutyum halálra rémült tőle... Szomorú Sír vagy nagyon szomorú
Úgyhogy biztos nem tudom magamhoz venni, de megígértem neki, hogy amikor csak tudom meglátogatom... ölelés2 és megszeretgetem... szerelem
Olyan kis bunkó volt a barim... tényleg állandóan azt mondta neki: "Gyere Labda!" érzelgõs
Fájó szívvel váltam el tőle... szomorú búcsú
Vissza az elejére
Baba jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 11:47    Hozzászólás témája: Re: Manci bébi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Manci tök jól van, lavór sem kell a búrájára, mert nem piszkálja a varratot.
De majd Baba mesél..vasárnap ő volt látogatni, sőőőt, sétáltak is egy nagyod Mancival, akit Baba barátja találóan Labdának nevezett el lol lol
Baba
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 6. Péntek 20:11    Hozzászólás témája: Manci bébi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

HURRÁ! nagytaps
Nagy kő esett le a szívemről... Razz
Akkor ha tudsz gyere vasárnap...
köszönöm integet
Vissza az elejére
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 5. Csütörtök 20:31    Hozzászólás témája: Re: Manci bébi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Baba írta:
KÖNYÖRGÖK VALAKI MONDJON VALAMIT MANCI ÁLLAPOTÁRÓL!! légyszi
SZILVI NEM TUDOK MSN-RE MENNI!!!
HOGY VAN AZ ÉN KIS DRÁGÁM??? bizonytalan
VALAKI VÁLASZOLJON!!

Nyugi lol
Manci a lehető legjobban van, most van a fején parabolaantenna, tanulja a közlekedést.
Műtét jó volt, gyors, és egyszerű.
Már talpon van a Mancinéni lol
Baba
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 5. Csütörtök 18:19    Hozzászólás témája: Manci bébi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

KÖNYÖRGÖK VALAKI MONDJON VALAMIT MANCI ÁLLAPOTÁRÓL!! légyszi
SZILVI NEM TUDOK MSN-RE MENNI!!!
HOGY VAN AZ ÉN KIS DRÁGÁM??? bizonytalan
VALAKI VÁLASZOLJON!!
Vissza az elejére
Baba
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 5. Csütörtök 12:44    Hozzászólás témája: Manci bébi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jajjjj szegény!!! doki
Kitartás gyönyörűségem!!!! vigasztal
Szorítok érted... és már alig várom, hogy lássalak... pattog
Vasárnap rohanok hozzád!!!! robogó
Pápás mindenkinek! integet
Vissza az elejére
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 5. Csütörtök 12:17    Hozzászólás témája: Re: Manci bébi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Baba írta:
Még nem tudtam beszélni Szilvussal a műtétjéről, de az tuti, hogy vasárnap megyünk meglátogatni a párommal a dokibácsihoz... doki
Megdögönyözöm - persze ha nem fája a hasikája - és megpróbálom összebarátkoztatni a kutyimmal... szerelem Remélem egymásba szeretnek és ha minden jól megy akkor ha felépül haza tudom vinni magamhoz!!! nagyszerû
Ja és viszek neki egy kis finomságot... persze csak diétásat... pirul
Pápás! integet

Éppen most hívott a doki, manci néni ezekben a percekben feküdt a kés alá.
Ivartalanítják, és eltávolítják a minimális mennyiségű, hál istennek még kezdeti stdiumban lévő emlődaganatait.

Vasárnapra már nagyon jól lesz, és biztosan nagyon fog ízleni a finomság, amit viszel...(feltéve, ha nem 0,00001%-os light natúr joghurt lesz az Embarassed lol )
Baba
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 5. Csütörtök 7:24    Hozzászólás témája: Manci bébi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Még nem tudtam beszélni Szilvussal a műtétjéről, de az tuti, hogy vasárnap megyünk meglátogatni a párommal a dokibácsihoz... doki
Megdögönyözöm - persze ha nem fája a hasikája - és megpróbálom összebarátkoztatni a kutyimmal... szerelem Remélem egymásba szeretnek és ha minden jól megy akkor ha felépül haza tudom vinni magamhoz!!! nagyszerû
Ja és viszek neki egy kis finomságot... persze csak diétásat... pirul
Pápás! integet
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 5 oldal [118 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu