Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2021 Dec. 2. Csütörtök 19:12
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Utazás
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 40 / 44 oldal [1095 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 Következő
Szerző Üzenet
ilduzs
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ahány ember, annyi féle. És annyi féle a kutyához való hozzáállása is.
Én úgy gondolom, h egy középút vagyok a "gyere ide mamucihoz, bujj be mellém az ágyikóba" -típus (ezzel nem akarok senkit sem megbántani!) és a vidéken szokásos " a kutya életében nem lát más területet a kerten kívül, mert az a dolga, azért tartjuk, h őrízze a házat" típus között.
Mi is családtagként tekintünk rá, ennek ellenére nem bolygatja fel az egész életünket. És úgy gondolom, h egy bizonyos egyensúlyt meg kell tartani. Annak meg, h pl a nagyszülők etetik, amíg nem vagyunk otthon semmi köze a "szobanövény effektushoz". Őket is ismeri MArci, örül nekik, tud velük játszani, elbabusgatják stb. NEm szenved semmiben sem hiányt az miatt, h mi nem vagyunk otthon.
ÉS, mint írtam, nálunk akertben van. Nem 60 nm-en beszárva, egyedül kell kuprognia a kis kosarában, és unatkozni, hanem ott van a nagy kert, amiben áshat, futkározhat, nézheti, hogy nől a fű, beszélgethet a szomszéd kutyákkal, és elpofozkodhat a macskával, aki szintén vele van.
Ezzel nem akarlak "támadni", meg senkit sem akarok megbántani, csak úgy gondolom, h attól, h kutyád van, nem szabad mindent rááldozni. NEm hiszem, h a kutya ezt ilyen mértékben elvárná. Persze, tök jó, ha pl együtt mentek nyaralni, de lehet, h számára egy több órás fülledt kocsiban való zötykölődés megrázóbb, mint pl ha 2 napig a nagyi van vele.
A gyereket is elküldik a szülők nyári táborba hetekre, vidékre a rokonokhoz stb. És nem lesz semmi baja tőle, pedgi ő aztán tényleg családtag. Ok, a kutyával más a helyzet, de akkr sem hiszem, h mindent alá kell rendelni nekik. Úgy gondolom, h talán páran elábecsülik őket, az alkalmazkodó képességüket, és lehet, h bizonyos esetekben a gazdiknak jobban hiányzik, mint fordítva, és a tudat, h esetleg másokkal is jól érezheti magát a kutyus, esik rosszul.
Na, most ezzel biztos nagy támadási célpont leszek, de én ezt így gondolom. És még egyszer szeretném kihangsúlyozni, h senkit sem akarok megbántani ezekkel a dolgokkal. Szemforgató

Vissza az elejére
ilduzs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:
(persze világ életemben antiszociális voltam,

Meg pirulós Embarassed
Mik derülnek még ki itt idővel. Wink
snowy
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az a baj, hogy a barátaim egész nap dolgoznak, és lakásban van a kutya. Nem lenne megoldva a helyzet, ha be lenne zárva este 7-ig egyedül egy lakásba.
Tavaly az egyik ismerősünknél volt egy kertes házban, és azt élvezte nagyon, úgy még át tudta vészelni ezt az időszakot. Igaz hogy este mentünk érte, mert anyukámék akkor külön mentek, de mivel mi is estig dolgoztunk, meg kellett oldanunk.
Köszönöm a jóindulatot, ha el tudod vállalni azt megköszönöm, de ha nem akkor is a szándék a fontos. Ha úgy gondolod, akkor írj privit ott meg tudjuk beszélni.

ilduzs írta:
Snowy, sajnálom, h ilyen helyzetben vagytok.
Viszont Frédikével annyiból nem értek egyet, h pl ne menjen akkor a család együtt nyaralni, h maradhasson vki a kuttyal. Sztem a mai világban éppen elég keveset vannak így is együtt a családok, már az nagy szó, ha hajnlandóak és tudnak együtt nyaralni menni.
Én nem "ítéllek" el az miatt, h a kuty nélkül mentek nyaralni. Mi is hagytuk már otthon Marcit, ráadásul télen. ÚGy gondolom lehetnek a családnak olyan hobbijai (pl nálunk síelés, búvárkodás), amikről butaság lenne lemondani (sztem) a kuty miatt, viszont a kutynak sem lenne élmény, ha vinnétek magatokkal. Viszont ezek miatt meg nem hiszem, h nem kellett volna kutyust vennünk. Mondjuk az is igaz, h nálunk kerti kutya Marci, így ha nem is vagyunk otthon, nem kell máshova vinnünk, nem esik ki a megszokott környzetéből, és azért könnyebben enged be az ember "akárkit" a kertjébe, mint pl a lakásába.
Nálunk ezeket a helyzeteket a nagypapa hozzánk való költözésésvel, barátok megkérésével stb szoktuk megoldani. Nálatok erre nincs lehetőség? Pl egy barátnő-barát, akiben megbízol, és aki imádja a kutyodat. Még akár a hozzátok való odacuccolással is megoldható lenne a helyzet, és a kutynak sem okozna problémát a változtatás. Persez ez főképp csak rokon, v nagyon megbízható ismerős esetén megvalósítható. De ötletnek talán azért nem rossz...

Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ilduzs írta:
Sztem a mai világban éppen elég keveset vannak így is együtt a családok, már az nagy szó, ha hajnlandóak és tudnak együtt nyaralni menni.
Én nem "ítéllek" el az miatt, h a kuty nélkül mentek nyaralni. Mi is hagytuk már otthon Marcit, ráadásul télen. ÚGy gondolom lehetnek a családnak olyan hobbijai (pl nálunk síelés, búvárkodás), amikről butaság lenne lemondani (sztem) a kuty miatt, viszont a kutynak sem lenne élmény, ha vinnétek magatokkal.

Nálunk a kutya is családtag, így mi úgy szervezzük a nyaralást, hogy a kutya is tudjon velünk jönni!
A kutya nem olyan mint egy szobanövény, hogy az anyukám átjár és megeteti!
Léda is ragaszkodik hozzánk, és mi is ő hozzá!
Ettől függetlenül adódhat olyan helyzet, hogy nem tudjunk magunkkal vinni, pl. 2 hete esküvőn voltunk Tatán...de én délelött jó nagyot sétáltam vele, 3-kor indulás elött is kivittem és utána egy barátnőm átjött és kivitte sétálni...hajnalban pedig már otthon voltunk és reggel ment minden a megszokott kerékvágásban.
Én csak abból indulok, ki, hogy én is utálnék egy idegen helyre bekerülni amíg a családom nyaral! (persze világ életemben antiszociális voltam, sose laktam kollégiumban, sem társ albérletben). Hát még egy kutya akinek azt sem tudod megmagyarázni, hogy nem sokára visszajövünk!
De persze nem akarom Snowy-t ezzel még inkább elszomorítani! Szemforgató
De én akkor sem szívesen bízom idegenekre a kutyámat! Szomorú

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ilduzs
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egyébként én szívesen elvállalnám a kutyapesztrálást, CSAK

a, ennek lehet, h a macska nem örülne,
b, lehet, h a család nem örülne (mivel már nem lakok otthon),
c, lehet, h te sem örülnél annak, h a kuttyod kint van a kertben.

De a szándék azért meglenne bennem Szemforgató

Vissza az elejére
ilduzs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
ilduzs
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Snowy, sajnálom, h ilyen helyzetben vagytok.
Viszont Frédikével annyiból nem értek egyet, h pl ne menjen akkor a család együtt nyaralni, h maradhasson vki a kuttyal. Sztem a mai világban éppen elég keveset vannak így is együtt a családok, már az nagy szó, ha hajnlandóak és tudnak együtt nyaralni menni.
Én nem "ítéllek" el az miatt, h a kuty nélkül mentek nyaralni. Mi is hagytuk már otthon Marcit, ráadásul télen. ÚGy gondolom lehetnek a családnak olyan hobbijai (pl nálunk síelés, búvárkodás), amikről butaság lenne lemondani (sztem) a kuty miatt, viszont a kutynak sem lenne élmény, ha vinnétek magatokkal. Viszont ezek miatt meg nem hiszem, h nem kellett volna kutyust vennünk. Mondjuk az is igaz, h nálunk kerti kutya Marci, így ha nem is vagyunk otthon, nem kell máshova vinnünk, nem esik ki a megszokott környzetéből, és azért könnyebben enged be az ember "akárkit" a kertjébe, mint pl a lakásába.
Nálunk ezeket a helyzeteket a nagypapa hozzánk való költözésésvel, barátok megkérésével stb szoktuk megoldani. Nálatok erre nincs lehetőség? Pl egy barátnő-barát, akiben megbízol, és aki imádja a kutyodat. Még akár a hozzátok való odacuccolással is megoldható lenne a helyzet, és a kutynak sem okozna problémát a változtatás. Persez ez főképp csak rokon, v nagyon megbízható ismerős esetén megvalósítható. De ötletnek talán azért nem rossz...

Vissza az elejére
snowy
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mindenkinek köszönöm a hozzászólást. Mooney, ha tudnál adni telefonszámot, azt megköszönném. Oda szívesebben vinném mint egy panzióba. Bár ha más nincs, mégiscsak így kell majd megoldanom. Hallottatok a panziókról valamit? Negatív/pozitív tapasztalatok?

Mooney írta:
Snowy! Esetleg még megoldás lehet az is, ha megpróbálsz westie tenyésztőknél érdeklődni. Ha nem találsz olyan személyt, aki csak a Te kutyudra vigyáz, akkor talán olyat, akinek van jópár és nem okoz gondot még egyet befogadni 2hétre. Ahonnan Forti van, az a tenyésztő is elvállal kutyukat nyáron felvigyázásra. Azt aláírom, hogy nincs vele annyit foglalkozva, mintha egyedül lenne valakinél, de talán kárpótolja, hogy sok kutyus van mellette, akikkel elrohangálhat a kertben...talán jobb mint a panzió. Bár nemtudom..elég nehéz helyzet. Sajnállak, hogy ebbe belekerültél, de remélem szerencsésen megoldódik a dolog.

Frédike
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

snowy írta:
SZia,,
azért nem viszem magammal, mert repülővel megyünk, és nem akarom feladni poggyászként, szerintem AZ lenne az állítkínzás. A másik: már be van fizetve a nyaralás, és elég nagyon buknánk rajta ha nem mennénk. Harmadjára pedig, meg volt oldva, csak aki elvállalta hirtelen lebetegedett. Szomorú

Azzal teljesen egyetértek veled, hogy repülőn nerm viszed magadddal. Nagyon megterheli a kutyákat az ilyen utazás. Nincs senki a környzetedben baráti körben, távolabbi családtag akit ismer a kutyus és rá lehetne bizni Kérdés Talán ha más nem akkor a Money által ajánlott Westis tenyésztő megoldás lenne a legszerencsésebb, ugyanis szerintem saját fajtájuk között elég jól elvannak. Nagyon sajnálom, remélem sikerül szerencsés megoldást találnod.
Vissza az elejére
Frédike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

snowy írta:
...tudna valaki segíteni nekem? Június 30-tól két hétre elmegyünk nyaralni...

Mi is hasonló időszakban készülünk nyaralni - kutyával.
Remélem sikerül megoldanod ezt a Vis maioros helyzetet.
A témához talán csak annyit: nagyon kevés olyan ember van, akinek el merném vállalni a kutyáját 2 hétre ! 1-2 napra - ha nincs más elfoglaltságom - gondolkodás nélkül, de két hét már nagyon húzos, látva, hogy ezek a kis virgoncok mennyire érzékenyek tudnak lenni. Nem tudnám nyugodt szívvel bevállalni, mert ha bármi történne az örök életre nyomasztana. Sír vagy nagyon szomorú

Legutóbb T.J. szerkesztette (2005 Jún. 13. Hétfő 12:41), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
T.J. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Snowy! Esetleg még megoldás lehet az is, ha megpróbálsz westie tenyésztőknél érdeklődni. Ha nem találsz olyan személyt, aki csak a Te kutyudra vigyáz, akkor talán olyat, akinek van jópár és nem okoz gondot még egyet befogadni 2hétre. Ahonnan Forti van, az a tenyésztő is elvállal kutyukat nyáron felvigyázásra. Azt aláírom, hogy nincs vele annyit foglalkozva, mintha egyedül lenne valakinél, de talán kárpótolja, hogy sok kutyus van mellette, akikkel elrohangálhat a kertben...talán jobb mint a panzió. Bár nemtudom..elég nehéz helyzet. Sajnállak, hogy ebbe belekerültél, de remélem szerencsésen megoldódik a dolog.

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ágnes
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Snowy!

Sajnos mi sem tudjuk vállalni a kutyit!

Remélem sikerül megoldanod!

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
snowy
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SZia,,

azért nem viszem magammal, mert repülővel megyünk, és nem akarom feladni poggyászként, szerintem AZ lenne az állítkínzás. A másik: már be van fizetve a nyaralás, és elég nagyon buknánk rajta ha nem mennénk. Harmadjára pedig, meg volt oldva, csak aki elvállalta hirtelen lebetegedett. Szomorú

Frédike írta:
Szia!
Sajnos segíteni nem tudok, de ne haragudj előre is ha a véleményem nem tetszik. Én azt gondolom, ha egy kutyust magunkhoz veszünk akkor a nyári programot is úgy alakitjuk hogy vagy a kutyussal megyünk, illetve addig nem fixálom le a nyaralást mig olyan valakit nem találok aki jól ismeri a kutyusomat és biztosan vállalni tudja a gondolkodást róla.
Nem tudom, hogy belföldre, vagy külföldre mentek- e de ma már nagyon sok helyen befogadják a kutyót itthon is és külföldön is. Mi ha megyünk általában mindig visszük magunkkal a kutyót mióta meg van azóta ugy alakítjuk a nyaralásokat, kirándulásokat, hogy csak is kutyis program lehet. Én a helyedbe ha nem tudom megoldani a panziót , amit én sem találok jónak, akkor inkább nem a közös nyarlást választanám. Mi lenne ha nem egyszerre mennétek nyaralni, vagy ha igen biztos vinném magammal a kutyót. Számomra a kutyám olyan mint egy gyermek csak akkor hagyom itthon, ha olyan személyre bizom akiben én is megbizhatok, vagy magammal viszem, vagy nem nyaralok. Ne haragudj ha keményen fogalmaztam de nekem ez a véleményem.
Kivánom, hogy sikeresen meg tud oldani ezt a problémát a kutyi is legalább olyan jól érezze magát itthon, mig Ti távol vagytok, mint Ti a nyaraláson. Üdv.: Éva

Frédike
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

snowy írta:
Sziasztok,

tudna valaki segíteni nekem? Június 30-tól két hétre elmegyünk nyaralni, anyukámék, tesómék és én is, és megkértük az egyik ismerősünket hogy vigyázzon addig Sissyre, de most szólt hogy mégsem jó neki. Kutyapanzióba nem szeretném adni, mert tudom hogy mennyire megviselné. Ha valaki tud segíteni, légyszi írjon!

Szia!
Sajnos segíteni nem tudok, de ne haragudj előre is ha a véleményem nem tetszik. Én azt gondolom, ha egy kutyust magunkhoz veszünk akkor a nyári programot is úgy alakitjuk hogy vagy a kutyussal megyünk, illetve addig nem fixálom le a nyaralást mig olyan valakit nem találok aki jól ismeri a kutyusomat és biztosan vállalni tudja a gondolkodást róla.
Nem tudom, hogy belföldre, vagy külföldre mentek- e de ma már nagyon sok helyen befogadják a kutyót itthon is és külföldön is. Mi ha megyünk általában mindig visszük magunkkal a kutyót mióta meg van azóta ugy alakítjuk a nyaralásokat, kirándulásokat, hogy csak is kutyis program lehet. Én a helyedbe ha nem tudom megoldani a panziót , amit én sem találok jónak, akkor inkább nem a közös nyarlást választanám. Mi lenne ha nem egyszerre mennétek nyaralni, vagy ha igen biztos vinném magammal a kutyót. Számomra a kutyám olyan mint egy gyermek csak akkor hagyom itthon, ha olyan személyre bizom akiben én is megbizhatok, vagy magammal viszem, vagy nem nyaralok. Ne haragudj ha keményen fogalmaztam de nekem ez a véleményem.
Kivánom, hogy sikeresen meg tud oldani ezt a problémát a kutyi is legalább olyan jól érezze magát itthon, mig Ti távol vagytok, mint Ti a nyaraláson. Üdv.: Éva
Vissza az elejére
Frédike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
snowy
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok,

tudna valaki segíteni nekem? Június 30-tól két hétre elmegyünk nyaralni, anyukámék, tesómék és én is, és megkértük az egyik ismerősünket hogy vigyázzon addig Sissyre, de most szólt hogy mégsem jó neki. Kutyapanzióba nem szeretném adni, mert tudom hogy mennyire megviselné. Ha valaki tud segíteni, légyszi írjon!
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jópofa FAPADOS TIME-SHARE
Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
T.J. írta:
Mooney írta:
Most találtam. Még nem volt időm elolvasni...de hátha van akinek van Mosoly
Nyaralás kutyával

Nagyon jó kis cikk, bárcsak ez a fajta szemlélet terjedne minél gyorsabban - bár nincsenek illúzióim lol

Majd itt is lesz, ha már a sok jómódú, gyermektelen szingli könyörögni fog, hogy a kutyikáját is engedjék már be az étterembe, mert kénytelen lesz Olaszországba menni ebédelni. Sajna (tisztelet a kivételnek) nálunk az üzleti szemlélet is csak pár év késéssel, nyugatról érkezik, sajátunk nem nagyon van. lol

Én is épp ma gondolkoztam azon hogy vajon hány év kell hogy itt is elterjedjen ez a dolog....
hát igen az olaszok kitalálják a divatot mások meg követik Wink
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 54

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Mooney írta:
Nyaralás kutyával

Nagyon jó kis cikk, bárcsak ez a fajta szemlélet terjedne minél gyorsabban - bár nincsenek illúzióim lol

Majd itt is lesz, ha már a sok jómódú, gyermektelen szingli könyörögni fog, hogy a kutyikáját is engedjék már be az étterembe, mert kénytelen lesz Olaszországba menni ebédelni. Sajna (tisztelet a kivételnek) nálunk az üzleti szemlélet is csak pár év késéssel, nyugatról érkezik, sajátunk nem nagyon van. lol

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 10:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Mooney írta:
Nyaralás kutyával

Csak úgy csorgott a nyálam mikor elolvastam... szemet forgat
Mondjuk ezt el tudnám képzelni:
"Caprin két és fél óra bejárhatjuk együtt a szigetet, Szicíliában pedig a szűk utcákon felkapaszkodva felfedezhetjük Sutera arab negyedét, és a magasból együtt csodálhatjuk a gyönyörű kilátást"

Már kapható?? lol
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 7:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Nyaralás kutyával

Csak úgy csorgott a nyálam mikor elolvastam... szemet forgat
Mondjuk ezt el tudnám képzelni:
"Caprin két és fél óra bejárhatjuk együtt a szigetet, Szicíliában pedig a szűk utcákon felkapaszkodva felfedezhetjük Sutera arab negyedét, és a magasból együtt csodálhatjuk a gyönyörű kilátást"
Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30. Hétfő 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Nyaralás kutyával

Na majd megvesszük a könyvet is,bár inkább csak kiváncsiságból, az olaszok elég rugalmasag e téren, én beírtam a www.alfa.it -re a keresési feltételek közé hogy kutyát szeretnék vinni és 2 hétig naponta megtelt a postafiókom annyi ajánlatot kaptam..és ez nem sarkítás szó szerint így volt -az első leveleket még elolvastam és kb. a fele azt írta,hogy ez tulajdonképp nem tartozik a szolgáltatások közé,de semmi akadálya ,ingyen és bérmentve "szívesen látják a kuyámat is" lol
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 54

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30. Hétfő 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Nyaralás kutyával

Hát igen, mint már tapasztaltam, az olaszok imádják a gyerekeket és a kutyákat. Egyeseknek lenne mit tanulnia tőlük.

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30. Hétfő 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Nyaralás kutyával

Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30. Hétfő 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nyaralás kutyával

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
lippije
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 24. Kedd 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nem lehetne inkább jager ? Nagyon Boldog
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 24. Kedd 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Pati írta:
Az alvásnál már nem mindegy milyen? lol

Az alvásnál már mindegy.
Na de az alvás előtt..... ?! lol

Két üveg vodka után????
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 40 / 44 oldal [1095 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu