Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 21. Csütörtök 11:42
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Betegségek
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 171 / 177 oldal [4425 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 Következő
Szerző Üzenet
juharszirup
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Laci!

Sajnos mi is rájöttünk több rókázós és hasmenéses eset után, hogy Pedro nem bírja a konzervet, legyen az bármilyen hiper-szuper. Több mint egy éve csak főtt pipit és pulykát kap rizzsel, tarhonyával és zöldségekkel. Persze egy kis jutifalcsi mindig jöhet! lol
Remélem a Ti kutyótok is rendben van! Sok vakirgát küldünk neki! Nagyon Boldog
Laci62
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Frédike írta:
Laci62 írta:
Szeretnék tanácsot kérni valakitől.

A kis westie kölyökkutyánk /9 hónapos/ 4 napja reggelenként hány , öklendezve. Habos , fehéres-sárgás , folyadékdús / elnézést , de részletesen le kellett írnom/. Kaki , pisi rendben. Utána kicsit kedvetlenebb , de azért nem látszik rajta változás.

Reggeli : Cézár különféle , napközben száraztáp , nassként sajt , parizer /nagyon kunyerálósMosoly/.

Novények leveleit , a füvet szereti rágni.

Ha valaki tudna segíteni , nagyon megköszönném.

Ui. Az állatorvos valami komplex tápanyag és erősítő tablettát /nagy barna tbl. és piszok finom lehet , mert rögtön megette/ adott 10 napra 1 tbl. Javasolt joghurtot.

A segítségeket előre is köszönöm.

Laci

Szia!
Az én kutyusom 5 éves és az elején nekünk is hasonló problémáink voltak, mindig az allergiára fogták, hiogy a Westiknek érzékeny a gyomra, ami igaz is, no de azért sikerült most már egy éve panaszmentesnek lenni, antibiotikum kúrát kapott és ez helyre hozta, mi is probálkoztunk mindenféle táppal bárányhusos kimondottan érzékeny gyomrú kutyáknak való tápot kajált, de ez sem segített, nekünk bilacid tablettát is ajánlották napi felet, ez ember gyógyszer de jó a kutyának is,
én konzervet nem adok neki mert attól még eddig mindig hasmenése volt. Frédike chappit eszik már elég régóta és azóta nincs ilyen panaszunk. De nagyot oda kell figyelni a nasira és hogy az asztalról mit kap tőletek mert nagyon könnyen elronthatja a pociját. Háát a Westik nagyon édi kutyók, de sajnos nagyon érzékenyek oda kell rájuk figyelni.
Kefir még nagyon jó persze lol kis mennyiségben a pocijára.

Köszönöm a válaszodat.

Igen , biztos , hogy fajtasajátosság is lehet az érzékeny gyomor. De miután ma már nem volt panasza a kicsimnek , így biztos , hogy a kihagyott Cézár konzerv a bűnös. A saját példánkon tanulva semmiképpen sem tudom ajánlani a Cézárt , csak esetleg jutalomfalatként egy-két harapásnyit , keveset , de akkor is jobb lehet valami főtt pipihús.

A főtt husi még olcsóbb is , kiszámolva a Cézár árát /210/db/150gr/. De bármennyit megér nekem , hogy ne lássam szenvedni , öklendezni. Ezt nem lehet pénzben mérni. Az egészséges pocival rendelkező ugrándozó , játékos , gazdiszerető westie a legszebb látvány számomra.

Laci
Vissza az elejére
Laci62 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Szandra!

Örülök a kezdeti jó jeleknek. Tegnap meséltem a páromnak mi történt, és teljesen kiakadt. Úgy tűnik az esti fiuzós sétáinknak vége Lilivel, mert ezentúl jön velünk, .... védelmezni ! lol

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Betty írta:

A kutya olyan mint a gazdája, velem az emberek ilyenek,hogy mindig belémkötnek,Zeusszal meg a kutyák !!!
Mi ketten ilyen szerencsétlen párost alkotunk-ha nem őt éri affér akkor engem... (a miért ide pisil a kutya meg ilyesmi......,nekünk mindig jut valami Sír vagy nagyon szomorú ) Na jó nem magamat akartam sajnáltatni!!!! Elnézést!
Azt próbáltam ecsetelni,hogy abszolút megértem az érzésed Szandra!!!

Ez olyan érdekes, a Milky-vel mi is sokban hasonlítunk egymásra, belső tulajdonságainkat illetően. (Lehet, hogy külsőleg is? Nagyon Boldog )

Sajnos az emberek szörnyen tudnak viselkedni, de ezen túl kell lépni, nem szabad rágódni rajta!
Betty
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:

Köszi Betty! puszi

Nekünk ez volt az első ilyen eset, remélem nem lesz több!
Bizom benne, hogy nem sérült a kis lelke! Mindig figyelem, de nem vettem észre változást a viselkedésében, remélem így is marad!

Bízom benne én is, és abban is hogy ez volt az első és utolsó!!!

A kutya olyan mint a gazdája, velem az emberek ilyenek,hogy mindig belémkötnek,Zeusszal meg a kutyák !!!
Mi ketten ilyen szerencsétlen párost alkotunk-ha nem őt éri affér akkor engem... (a miért ide pisil a kutya meg ilyesmi......,nekünk mindig jut valami Sír vagy nagyon szomorú ) Na jó nem magamat akartam sajnáltatni!!!! Elnézést!
Azt próbáltam ecsetelni,hogy abszolút megértem az érzésed Szandra!!!

Zeuszkámnak www.westy.fw.hu
Vissza az elejére
Betty jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Betty írta:

Szia!!!

Szörnyűűűűű, nagyon örülök,hogy nem esett nagyobb baja a kis drágának!!!-és neked!!!
Sajnos mi is átéltünk már egy két (sőt több ilyen storyt) !!!!
A próbléma az,hogy a lelkét megviseli,ha nem is látszik rajta. A kis Zeuszom egy ilyen után vonyított álmába és közben pepisilt, és utána felébredt és nagyon zaklatott volt. Sír vagy nagyon szomorú
Mivel velünk többször történt egy-két fajtát nagyon nem szeret és rögtön morog rájuk. Ez a későbbiekben problámát okoz,legálabbis nálunk mégjobban kell rá figyelnem mert sokszor a támadó szándékot látja a nagy kutyában. Ő egyszerűen elveszítette már a bizalmát a nagyokkal szemben.

Sok sok puszit küldünk Milkynek!!!!!

Köszi Betty! puszi

Nekünk ez volt az első ilyen eset, remélem nem lesz több!
Bizom benne, hogy nem sérült a kis lelke! Mindig figyelem, de nem vettem észre változást a viselkedésében, remélem így is marad!
Betty
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Sziasztok!

Az esti séta alkalmával borzalmas dolog történt velünk! A Milky-t megtámadta egy kaukázusi kutya. Szomorú Legyűrte a földre és a nyakát szorította. Én eszeveszett kiabálás közepette, ütöttem a kutyát, hogy engedje el a Milky-t, de nem tette. Végül elharaphatta a nyakörvet és el tudott menekülni a gyerkőcöm (egy forgalmas úttesten keresztül, ahol szerencsére abban a pillanatban nem jött autó) Megfogtam a Milky-t és bemenekültünk egy lépcsőházba, ahol alapos átvizsgálás után találtam egy borsónyi lyukat a nyakán! Elmentünk az orvoshoz, aki azt mondta, hogy nagy szerencséje volt a Milky-nek, mert kitörhette volna a nyakát a másik kutya! Ellátta a sebet, kapott injekciót, remélem minden rendben lesz! Szörnyű volt átélni.

Felháborít, hogy egy kb. 100 kg-os kutya hogyan mászkálhat egyedül????
Kihívtuk a rendőrséget, de nem tudtak mit csinálni.
Szerintetek ilyen esetben hova lehet fordulni, mit lehet tenni?

Szia!!!

Szörnyűűűűű, nagyon örülök,hogy nem esett nagyobb baja a kis drágának!!!-és neked!!!
Sajnos mi is átéltünk már egy két (sőt több ilyen storyt) !!!!
A próbléma az,hogy a lelkét megviseli,ha nem is látszik rajta. A kis Zeuszom egy ilyen után vonyított álmába és közben pepisilt, és utána felébredt és nagyon zaklatott volt. Sír vagy nagyon szomorú
Mivel velünk többször történt egy-két fajtát nagyon nem szeret és rögtön morog rájuk. Ez a későbbiekben problámát okoz,legálabbis nálunk mégjobban kell rá figyelnem mert sokszor a támadó szándékot látja a nagy kutyában. Ő egyszerűen elveszítette már a bizalmát a nagyokkal szemben.

Sok sok puszit küldünk Milkynek!!!!!

Zeuszkámnak www.westy.fw.hu
Vissza az elejére
Betty jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Mond meg Milkusznak, hogy hamar talpra, mert Pedróval meg kell vívni a jányokért Razz

T.J. meg majd úgyis jól lenyúlja az összeset Twisted Evil
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:

Szia Szandra !

Örömmel olvasom, hogy jól van a szerelmem ! Nagyon aggódtunk ám miatta, Pedró Papa is nagyon szomorú volt, mikor megtelefonáltuk neki !

Mond meg Milkusznak, hogy hamar talpra, mert Pedróval meg kell vívni a jányokért Razz

virágfej puszi virágfej
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Sziasztok!

Köszi Éva! Mosoly

Azt hiszem, mostmár minden rendben lesz Milky-vel! A viselkedése nem változott, eszeget rendesen és a sétánál sem volt gond!
Azt hiszem nagyon nagy szerencsénk volt.

A kutya 2 hétig megfigyelés alatt lesz, ha a viselkedése megengedi, örökbeadják, ha nem, elaltatják.

Szia Szandra !

Örömmel olvasom, hogy jól van a szerelmem ! Nagyon aggódtunk ám miatta, Pedró Papa is nagyon szomorú volt, mikor megtelefonáltuk neki !

Gina2
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Frédike írta:
ribizli írta:
Sziasztok!

Az esti séta alkalmával borzalmas dolog történt velünk! A Milky-t megtámadta egy kaukázusi kutya. Szomorú Legyűrte a földre és a nyakát szorította. Én eszeveszett kiabálás közepette, ütöttem a kutyát, hogy engedje el a Milky-t, de nem tette. Végül elharaphatta a nyakörvet és el tudott menekülni a gyerkőcöm (egy forgalmas úttesten keresztül, ahol szerencsére abban a pillanatban nem jött autó) Megfogtam a Milky-t és bemenekültünk egy lépcsőházba, ahol alapos átvizsgálás után találtam egy borsónyi lyukat a nyakán! Elmentünk az orvoshoz, aki azt mondta, hogy nagy szerencséje volt a Milky-nek, mert kitörhette volna a nyakát a másik kutya! Ellátta a sebet, kapott injekciót, remélem minden rendben lesz! Szörnyű volt átélni.

Szia!
Szomorúan olvastam, hogy mi tötrtént a kis drágáddal, sajnos nem sok mindent lehet tenni az ilyen estekben. Mi 3 éve jártunk így Frédikét is egy hatalmas nagy kobor kutya támadta meg nagy nehezen tudtam csak a karmai közül kiszedni és még a karomban lévő kutyához is felugrott az én karomba is harapott, de szerencsére bőrkabát volt rajtam és igy én nem sérültem meg, viszont Frédike több helyen is vérzett mi is vittük orvoshoz szerencsére nem lett komolyabb baja. De lelkileg azt hiszem soha nem fogja kiheverni, azóta ha nagy kutyát lát mindig már messziről ugatja , és igazán én azóta nem merem póráz nélkül elengedni, vagy ha igen akkor állandóan frászba vagyok és figyelem, hogy mikor jön egy kutya. Épp a ma reggeli sétánál "ápoltam" le egy gazdit akinek a kutyája hárulról szaladt Frédike után és próbálta volna megtámadni, na én aztán üvöltöttem a kutyára és rúgtam is feléje gazdival közöltam, hogy agresssziv kutyáját pórázon kellen sétáltatni. Sajnos nagyon sok a kobor kutya és ha megfigyeled a ngy kutyások még csak véletlenül sem teszik pórázra a kutyájukat pedig nem mindegyik fogad szót a gazdinak.
Minden jót kivánok Milkynek és neked is bizony időbe telik mire kiheveritek lelkileg is ezt a traumát. Gyógyugyuláts Milky kutyinak.

ezért nem szeretek sétáltatni....ha megyünk csakis pórázon, és ha jön valami gazda nélkül ölembe tudom venni...itthon kiszaladhatják magukat póráz nélkül, elég nagy a kert.

a kutyuk erősek és bátrak, végülis terrierek:-)))
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon köszi Nektek, hogy szurkoltatok! puszi virágfej virágfej2
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:

Nagyon örülök neki! de bizti ami bizti, még küldök neki pár gyógypuszit! puszi puszi Wink

Átadom neki! Nagyon Boldog
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Azt hiszem, mostmár minden rendben lesz Milky-vel!

Nagyon örülök neki! de bizti ami bizti, még küldök neki pár gyógypuszit! puszi puszi Wink

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Sziasztok!

Azt hiszem, mostmár minden rendben lesz Milky-vel! A viselkedése nem változott, eszeget rendesen és a sétánál sem volt gond!

Ez nagyon jó hír! taps nagytaps színváltós pattogós

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Azt hiszem, mostmár minden rendben lesz Milky-vel!

nagyszerû
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Köszi Éva! Mosoly

A kutya 2 hétig megfigyelés alatt lesz, ha a viselkedése megengedi, örökbeadják, ha nem, elaltatják.
Notte
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Frédike írta:
De lelkileg azt hiszem soha nem fogja kiheverni, azóta ha nagy kutyát lát mindig már messziről ugatja

Épp tegnap találkoztunk egy nénivel,ő mesélte hogy 3 éve fogadta be a kutyáját -uv kutyus de tök szép,úgy néz ki mint Benji csak kicsit sötétebb-kutyák támadták meg és leharapták az egyik lábfejét,azóta szegény minden kutyától fél,főleg a fiúktól,ezért is viszi mindig pórázon meg ölbe a néni. Sír vagy nagyon szomorú Milyen szép dolog hogy befogadott egy nyomorék kutyust.
Frédike
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Sziasztok!

Szia!
Szomorúan olvastam, hogy mi tötrtént a kis drágáddal, sajnos nem sok mindent lehet tenni az ilyen estekben. Mi 3 éve jártunk így Frédikét is egy hatalmas nagy kobor kutya támadta meg nagy nehezen tudtam csak a karmai közül kiszedni és még a karomban lévő kutyához is felugrott az én karomba is harapott, de szerencsére bőrkabát volt rajtam és igy én nem sérültem meg, viszont Frédike több helyen is vérzett mi is vittük orvoshoz szerencsére nem lett komolyabb baja. De lelkileg azt hiszem soha nem fogja kiheverni, azóta ha nagy kutyát lát mindig már messziről ugatja , és igazán én azóta nem merem póráz nélkül elengedni, vagy ha igen akkor állandóan frászba vagyok és figyelem, hogy mikor jön egy kutya. Épp a ma reggeli sétánál "ápoltam" le egy gazdit akinek a kutyája hárulról szaladt Frédike után és próbálta volna megtámadni, na én aztán üvöltöttem a kutyára és rúgtam is feléje gazdival közöltam, hogy agresssziv kutyáját pórázon kellen sétáltatni. Sajnos nagyon sok a kobor kutya és ha megfigyeled a ngy kutyások még csak véletlenül sem teszik pórázra a kutyájukat pedig nem mindegyik fogad szót a gazdinak.
Minden jót kivánok Milkynek és neked is bizony időbe telik mire kiheveritek lelkileg is ezt a traumát. Gyógyugyuláts Milky kutyinak.
Vissza az elejére
Frédike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Frédike
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Laci62 írta:
Szeretnék tanácsot kérni valakitől.

A kis westie kölyökkutyánk /9 hónapos/ 4 napja reggelenként hány , öklendezve. Habos , fehéres-sárgás , folyadékdús / elnézést , de részletesen le kellett írnom/. Kaki , pisi rendben. Utána kicsit kedvetlenebb , de azért nem látszik rajta változás.

Reggeli : Cézár különféle , napközben száraztáp , nassként sajt , parizer /nagyon kunyerálósMosoly/.

Novények leveleit , a füvet szereti rágni.

Ha valaki tudna segíteni , nagyon megköszönném.

Ui. Az állatorvos valami komplex tápanyag és erősítő tablettát /nagy barna tbl. és piszok finom lehet , mert rögtön megette/ adott 10 napra 1 tbl. Javasolt joghurtot.

A segítségeket előre is köszönöm.

Laci

Szia!
Az én kutyusom 5 éves és az elején nekünk is hasonló problémáink voltak, mindig az allergiára fogták, hiogy a Westiknek érzékeny a gyomra, ami igaz is, no de azért sikerült most már egy éve panaszmentesnek lenni, antibiotikum kúrát kapott és ez helyre hozta, mi is probálkoztunk mindenféle táppal bárányhusos kimondottan érzékeny gyomrú kutyáknak való tápot kajált, de ez sem segített, nekünk bilacid tablettát is ajánlották napi felet, ez ember gyógyszer de jó a kutyának is,
én konzervet nem adok neki mert attól még eddig mindig hasmenése volt. Frédike chappit eszik már elég régóta és azóta nincs ilyen panaszunk. De nagyot oda kell figyelni a nasira és hogy az asztalról mit kap tőletek mert nagyon könnyen elronthatja a pociját. Háát a Westik nagyon édi kutyók, de sajnos nagyon érzékenyek oda kell rájuk figyelni.
Kefir még nagyon jó persze lol kis mennyiségben a pocijára.
Vissza az elejére
Frédike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 8:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Remélem ott tudunk lenni! Mosoly

Bizunk benne !
Mi újság Milkusszal ?! Voltatok sétálni ?! Hogy reagál a kinti világra ?!
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 8:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Szólj legközelebb is. Okleveles nyugtató vagyok!

Tablettás vagy Kanalas ?! lol
lippije
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 22:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Akkor egy levéllel rendelnék, ha lehettséges Nagyon Boldog
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:

ok, megnyugttattál....

Szólj legközelebb is. Okleveles nyugtató vagyok!

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
T.J. írta:
Pati írta:
Ugyan, ne légy finnyás. Minden benne van, ami számít. És még lenyelni is egyszerű! lol

hmmmm................, miről is van szó tulajdonképpen ?! Embarassed Wink

Na már most a fehérje tartalmát még nem ellenőriztem, de biztos az is egetverő lol !

Ja kutyakajáról! lol

fejvakar
ok, megnyugttattál, már kezdtem megijedni, hogy moderálnom kell ezt a Mély-torok remix elemzést lol
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 171 / 177 oldal [4425 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu