Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Dec. 11. Szerda 10:08
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Betegségek
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 172 / 177 oldal [4425 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 Következő
Szerző Üzenet
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 21:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Pati írta:
Ugyan, ne légy finnyás. Minden benne van, ami számít. És még lenyelni is egyszerű! lol

hmmmm................, miről is van szó tulajdonképpen ?! Embarassed Wink

Na már most a fehérje tartalmát még nem ellenőriztem, de biztos az is egetverő lol !

Ja kutyakajáról! lol

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Ugyan, ne légy finnyás. Minden benne van, ami számít. És még lenyelni is egyszerű! lol

hmmmm................, miről is van szó tulajdonképpen ?! Embarassed Wink
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:
Pati írta:
Notte írta:
...szerintem próbáljátok ki az Eukanubát vagy a Hill tápot.
Ez van sajnos,pedig Grace is nagyon szereti,de le kellett cserélni.
Sír vagy nagyon szomorú

Bár már valakitől kaptam érte, de mi is Eukanubát eszünk, és soha semmi gondunk nem volt vele. Szép egészséges a végtermék.

Neked hogy ízlik? Nagyon Boldog Pötty is kap 3 naponta, de én még nem fanyalodtam rá Nagyon Boldog

Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lippije
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Notte írta:
Sír vagy nagyon szomorú

Bár már valakitől kaptam érte, de mi is Eukanubát eszünk, és soha semmi gondunk nem volt vele. Szép egészséges a végtermék.

Neked hogy ízlik? Nagyon Boldog Pötty is kap 3 naponta, de én még nem fanyalodtam rá Nagyon Boldog
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Notte írta:
Sír vagy nagyon szomorú

Vissza az elejére
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 62

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A fű rágása nem gond!! éppen azért rágja,mert az segít a pocijának.Így szinte biztos,hogy onnan ered a baj. A fű segít kihánynia a dolgokat.Attól nem lesz baja,csak könnyebben emészt. A Royalt én is leváltom,mert azóta nem annyira nyerő a széklete,pedig direkt az érzékenyt vettem,de nekünk se jött be!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 20:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Esetleg kipróbálhatod a Purinát is, nálunk az is nagyon bevált!
Notte
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Laci62 írta:
peddington írta:
Laci62 írta:
Szeretnék tanácsot kérni valakitől.

A kis westie kölyökkutyánk /9 hónapos/ 4 napja reggelenként hány , öklendezve. Habos , fehéres-sárgás , folyadékdús / elnézést , de részletesen le kellett írnom/. Kaki , pisi rendben. Utána kicsit kedvetlenebb , de azért nem látszik rajta változás.

Reggeli : Cézár különféle , napközben száraztáp , nassként sajt , parizer /nagyon kunyerálósMosoly/.

Novények leveleit , a füvet szereti rágni.

Ha valaki tudna segíteni , nagyon megköszönném.

Ui. Az állatorvos valami komplex tápanyag és erősítő tablettát /nagy barna tbl. és piszok finom lehet , mert rögtön megette/ adott 10 napra 1 tbl. Javasolt joghurtot.

A segítségeket előre is köszönöm.

Laci

Szia Laci !

Ha reggelente hány sárgás színű habosat, akkor légyszi válts tápot. Vagy a konzival van a gáz, vagy a száraz táppal. Én leginkább a konzira gondolok, de a száraz tápban is lehet olyan antioxidáns, vayg tartósító, amit nem bír a gyomra.
A parizerrel jó ha vigyázol, mert nagy része szója, ráadásul nitrites sóval tartósítják. A magas szója tartalmú táplálékot nem ajánlják a westiknek, az allergia miatt, de a nitrites só,mint tartósítószer sem tesz jót.

Nasinak adj neki főtt husi kockákat inkább. Só és minden egyéb nélkül.

Köszönöm a gyors válaszokat mindenkinek.

Mindenképpen teljes ennivaló-csere történik. Ma délben a menü főtt csirkemell volt fehér párolt rizzsel. Majdnem én is ettem belőle , olyan jól nézett ki. Hát a kis tálat a lakás másik végéből kellett visszahozni , addig eltologatta a kicsim. Cézár átadva a szülőknek , az ő kutyájuk nem érzékeny rá , már máskor is evett , semmi gondja nem volt. A fűrágást is nagyon figyelem , nem engedem neki.

Az étvágya óriási , szerencsére. Remélem , az erősítő tbl. meg az ennivaló váltás meghozza az eredményt. Még átolvasom az ennivalós témákat , úgy látszik , ezen túl főzünk neki finomságokat , inkább , mint probléma legyen.

Száraztápból kétféle van előtte , az egyik a Royal Canin adult mini , a másik mini Pedigree , bár az a másik , befogadott kis korcs kutyánk kapja , de mindig a másiké a finom c. műsort láthatjuk.

Holnap meglátjuk , hogy lesz-e probléma. Majd megírom.

Köszönettel
Laci

hát a Royalt is le kellene cserélned...mi is nemrég váltottunk át royalra és jöttek a gondok...a dokinénink azt mondta mivel a RC. zsíros némely kutyus nem bírja...szerintem próbáljátok ki az Eukanubát vagy a Hill tápot.
Sír vagy nagyon szomorú
Laci62
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Laci62 írta:

A kis westie kölyökkutyánk /9 hónapos/ 4 napja reggelenként hány , öklendezve. Habos , fehéres-sárgás , folyadékdús / elnézést , de részletesen le kellett írnom/. Kaki , pisi rendben. Utána kicsit kedvetlenebb , de azért nem látszik rajta változás.

Reggeli : Cézár különféle , napközben száraztáp , nassként sajt , parizer /nagyon kunyerálósMosoly/.

Ui. Az állatorvos valami komplex tápanyag és erősítő tablettát /nagy barna tbl. és piszok finom lehet , mert rögtön megette/ adott 10 napra 1 tbl. Javasolt joghurtot.

Laci

Szia Laci !

Ha reggelente hány sárgás színű habosat, akkor légyszi válts tápot. Vagy a konzival van a gáz, vagy a száraz táppal. Én leginkább a konzira gondolok, de a száraz tápban is lehet olyan antioxidáns, vayg tartósító, amit nem bír a gyomra.
A parizerrel jó ha vigyázol, mert nagy része szója, ráadásul nitrites sóval tartósítják. A magas szója tartalmú táplálékot nem ajánlják a westiknek, az allergia miatt, de a nitrites só,mint tartósítószer sem tesz jót.

Köszönöm a gyors válaszokat mindenkinek.

Mindenképpen teljes ennivaló-csere történik. Ma délben a menü főtt csirkemell volt fehér párolt rizzsel. Majdnem én is ettem belőle , olyan jól nézett ki. Hát a kis tálat a lakás másik végéből kellett visszahozni , addig eltologatta a kicsim. Cézár átadva a szülőknek , az ő kutyájuk nem érzékeny rá , már máskor is evett , semmi gondja nem volt. A fűrágást is nagyon figyelem , nem engedem neki.

Az étvágya óriási , szerencsére. Remélem , az erősítő tbl. meg az ennivaló váltás meghozza az eredményt. Még átolvasom az ennivalós témákat , úgy látszik , ezen túl főzünk neki finomságokat , inkább , mint probléma legyen.

Száraztápból kétféle van előtte , az egyik a Royal Canin adult mini , a másik mini Pedigree , bár az a másik , befogadott kis korcs kutyánk kapja , de mindig a másiké a finom c. műsort láthatjuk.

Holnap meglátjuk , hogy lesz-e probléma. Majd megírom.

Köszönettel
Laci
Vissza az elejére
Laci62 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Voltam a polgármesteri hivatalban, tegnap éjjel BEFOGTÁK A KUTYÁT! színváltós pattogós
Miután kihívtuk a rendőröket, támadólag lépett fel ellenük, így szóltak az illetékeseknek, akik elvitték a menhelyre. Olyan boldog vagyok, nem kell rettegnem, hogy mikor támad legközelebb!

Mondtam a barátomnak mi történt veletek és azt mondta a rendőrségnek meg kell keresni a tulajt(az ilyen nem gazdi Összezavart ) és ha van kutyatartói felelősségbiztosítása akkor kártérítés jár neked meg kicsi Milkynek!!!
Na persze nem valószínű hogy van biztije Szomorú .
1-2 év múlva viszont kötelezővé akarják tenni
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
ribizli írta:
Voltam a polgármesteri hivatalban, tegnap éjjel BEFOGTÁK A KUTYÁT! színváltós pattogós

nagyszerû
Jobb később mint soha.

Most már tényleg csak az a lényeg, hogy Milkusz minél hamarabb meggyógyuljon és vasárnap jól megdögizhessük Exclamation

Így van!
Remélem ott tudunk lenni! Mosoly
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:

nagyszerû
Jobb később mint soha.

Most már tényleg csak az a lényeg, hogy Milkusz minél hamarabb meggyógyuljon és vasárnap jól megdögizhessük Exclamation
Ágnes
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Miután kihívtuk a rendőröket, támadólag lépett fel ellenük, így szóltak az illetékeseknek, akik elvitték a menhelyre. Olyan boldog vagyok, nem kell rettegnem, hogy mikor támad legközelebb!

Azért az elég szomorú, hogy csak akkor tesznek valamit a rendőrök, ha már őket támadja a kutya!

De ez nagyon jó hír! taps

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szólj nyugodtan, megyünk, és széjjelkapjuk a gambáját Nagyon Boldog
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
peddington írta:
T.J. írta:
peddington írta:
...és a Szigeten legközelebb jól meg fogom gyömöszölni ölelések

Mikor is legközelebb ?! Wink

Mióta én vagyok a férfi is a háznál, kicsit zötyögve mennek a dolgok Összezavart
Múlt héten Pedró beteg volt, a hétvégén én, de közben a légkondi is megadta magát, szervezem a nyaralást, foglalom a szállást, várom Juharszirup vőlegényét, kicsi vagyok, éhes, és nem szeret senki Evil or Very Mad

Mára ennyi, a többit holnap Razz

De mi nagyon szeretünk,csak eltüntél,mint tű a szénakazalban!!! Nagyon Boldog
Apjukod hol van????Csak nem Szexszárdon maradt a hordó alatt????

Lelépett, mint curva a sezlonyról ! Twisted Evil - elment vidékre robotolni-
Azóta kicsit elfoglaltabb vagyok, éppen ma mondtam neki, hogy most pont úgy érzem magam, mint amikor töke van a menyasszonynak !

Tegnap a légkondi szerelő úgy átvágott, mint *kakit* a palánkon, úgyhogy kénytelen leszek elővenni rejett férfi énemet......

Csak még nem tudom, honnan, ugyanis akárhogyis takargatom, valahogy kicsit erősebb vagyok mellben mint a férfiak Összezavart Embarassed
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 62

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
T.J. írta:
peddington írta:

Mióta én vagyok a férfi is a háznál, kicsit zötyögve mennek a dolgok Összezavart
Múlt héten Pedró beteg volt, a hétvégén én, de közben a légkondi is megadta magát, szervezem a nyaralást, foglalom a szállást, várom Juharszirup vőlegényét, kicsi vagyok, éhes, és nem szeret senki Evil or Very Mad

De mi nagyon szeretünk,csak eltüntél,mint tű a szénakazalban!!! Nagyon Boldog
Apjukod hol van????Csak nem Szexszárdon maradt a hordó alatt????
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:

Most láthatod milyen nehéz és fáradtságos feladat is az Wink
peddington írta:
...kicsi vagyok, éhes, és nem szeret senki Evil or Very Mad

Na, azért vagyunk itt néhányan Wink
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:

és nem szeret senki Evil or Very Mad

De igen! virágfej
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
peddington írta:

T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:

ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:

Szia Szandra !

Jót bőgtem, bár tudom, ezzel Milkynek nem segítek !

Mond meg a szerelmemnek, hogy ezeregy vakirgát és gyógypuszit küldök Neki, és a Szigeten legközelebb jól meg fogom gyömöszölni ölelések

Szia Ági!

Köszönjük és átadom neki! puszi

Tegnap én is nehezen tudtam abbahagyni a sírást, még a dokinál is zokogtam! Szomorú
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Most beszéltem anyuval, Milkusz a fürdőszobában (egyik kedvenc helyén) alukál! Anya szerint minden ok. Bízom benne, hogy gyorsan rendbejön!

Bíztató hírek Mosoly , az meg tutibiztos, hogy összekapja magát !
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Sziasztok!

Az esti séta alkalmával borzalmas dolog történt velünk! A Milky-t megtámadta egy kaukázusi kutya. Szomorú Legyűrte a földre és a nyakát szorította. Én eszeveszett kiabálás közepette, ütöttem a kutyát, hogy engedje el a Milky-t, de nem tette. Végül elharaphatta a nyakörvet és el tudott menekülni a gyerkőcöm (egy forgalmas úttesten keresztül, ahol szerencsére abban a pillanatban nem jött autó) Megfogtam a Milky-t és bemenekültünk egy lépcsőházba, ahol alapos átvizsgálás után találtam egy borsónyi lyukat a nyakán! Elmentünk az orvoshoz, aki azt mondta, hogy nagy szerencséje volt a Milky-nek, mert kitörhette volna a nyakát a másik kutya! Ellátta a sebet, kapott injekciót, remélem minden rendben lesz! Szörnyű volt átélni.

Felháborít, hogy egy kb. 100 kg-os kutya hogyan mászkálhat egyedül????
Kihívtuk a rendőrséget, de nem tudtak mit csinálni.
Szerintetek ilyen esetben hova lehet fordulni, mit lehet tenni?

Szia Szandra !

Jót bőgtem, bár tudom, ezzel Milkynek nem segítek !

Mond meg a szerelmemnek, hogy ezeregy vakirgát és gyógypuszit küldök Neki, és a Szigeten legközelebb jól meg fogom gyömöszölni ölelések
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Laci62 írta:

Laci

Szia Laci !

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 172 / 177 oldal [4425 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu