Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 16. Szombat 0:58
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Benjilla
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 4 oldal [86 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4 Következő
Szerző Üzenet
Irinci..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 26. Vasárnap 23:29    Hozzászólás témája: Re: Benjilla
Téma leírása: újra nálunk
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

menjen a francba az ilyen.... dühbegurul káromkodik
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 26. Vasárnap 13:08    Hozzászólás témája: Re: Benjilla
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szégyen, hogy hogyan hozták vissza Benjillát. Nézzétek meg a két kép közötti különbséget. Felháborító! Egyébként a kutya retteg. Azért reméljük, hogy ő is rendbejön nálunk. Úgy, mint a többi kutyus is.
/Az alsó kép készült tegnap./

Tkata írta:
Benjillát 2005. május 5-én reggeltől látták a XV. Csobogós utcában, a 170/70-es buszok megállójában padhoz kötve. A kutyus 3 év körüli kislány, kedves, mozgékony, más kutyákkal barátságos. A gazdi nem lett meg, így ideiglenes befogadóhoz került. A kutyusra nagyon sok jelentkező volt, de az ideiglenes befogadó úgy döntött, hogy megtartja.
Idáig. Az ok: állítólag szökik...
Benjilla ivartalanítva van és szobatiszta. Nagyon kedves, bújós, szeretnivaló. Olyan gazdit keresünk számára, aki lakásban tartaná, és sosem unná meg.
Érdeklődni Annánál lehet a 0630 444-7579-es telefonszámon vagy email-ben az orokbefogadas@minimenhely.hu címen.

[/quote]
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kodi
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24. Péntek 20:04    Hozzászólás témája: Re: Benjilla
Téma leírása: vissza a Minire

Igen, nagyon szerettem volna őt...Mostmár van egy spánielem, szülinapomra kaptam...

De Benjilla hamar talál új gazdit, hisz tündéri kutyus...MAjd ki is megyek, megnézem...
Vissza az elejére
Kodi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24. Péntek 13:30    Hozzászólás témája: Benjilla
Téma leírása: vissza a Minire

Teljesen igazad van Kodi. Mi sem értjük, hogy miért tartott majd' egy évig, hogy rájöjjenek, nem tudják kezelni Benjillát... mérges

Tudom, hogy Te nagyon szeretted volna őt akkoriban, de ők inkább megtartották. Eddig.

Most szombaton költözik ki Benjilla a Minire. Már jönnek is rá gazdijelöltek... lol
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kodi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 23. Csütörtök 18:03    Hozzászólás témája: Re: Benjilla

Húúú....most nem tudom mit mondjak...én oda-vissza voltam ezért a kutyáért...
Ennyi idő kellett hogy rájöjjenek hogy "szökős"??? Ha foglalkoznak a kutyával az hogy szökik el????

Grrrrrrrrrrrrrrr.......
Vissza az elejére
Kodi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zizike2
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 23. Csütörtök 14:14    Hozzászólás témája: Benjilla
Téma leírása: tetszésnyilvánítás

Gyönyörő ez a kislány, Benjilla, én is beleszerettem.Kint van már a Minin, vagy valakinél?
Amich
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 20. Hétfő 16:33    Hozzászólás témája: Re: Benjilla

Istenem, szerelmes vagyok, szavakat nem találok erre a kutyára, annyira helyes! szerelmes

Tkata írta:
Benjillát 2005. május 5-én reggeltől látták a XV. Csobogós utcában, a 170/70-es buszok megállójában padhoz kötve. A kutyus 3 év körüli kislány, kedves, mozgékony, más kutyákkal barátságos. A gazdi nem lett meg, így ideiglenes befogadóhoz került. A kutyusra nagyon sok jelentkező volt, de az ideiglenes befogadó úgy döntött, hogy megtartja.
Idáig.
Az ok: állítólag szökik...
Benjilla ivartalanítva van és szobatiszta. Nagyon kedves, bújós, szeretnivaló. Olyan gazdit keresünk számára, aki lakásban tartaná, és sosem unná meg.
Érdeklődni Annánál lehet a 0630 444-7579-es telefonszámon vagy email-ben az orokbefogadas@minimenhely.hu címen.

Vissza az elejére
Amich jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 20. Hétfő 16:29    Hozzászólás témája: Benjilla

Idáig.
Az ok: állítólag szökik...

Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szofi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 30. Csütörtök 16:13    Hozzászólás témája: Benjike
Téma leírása: Tündi

Szia Tündi!

Itt tudsz üzenni. Nagyon be vagyok fogva, kevesen vagyunk és állandóan dolgozni kell majdnem. Na de a lényeg: Benji és Bonbonka nagy haverok lettek. Áldom aki azt üzente, hogy ivartalanitva jó lesz, mert igen is ez igy van! Hasonló esetben bátran javasoljátok. Szóval nagy haverok, nagyokat hancuroznak. A sebe gyönyörüen begyógyult. Szerintem boldog nálunk a haverjával és a gyerekekkel meg velünk is. Nagyon szeretjük.
Nem tudom melyik csütörtükre vonatkozik, hogy jönnél de a Tel: 0620236-0985 ezen elérsz. Jó nagy rendetlenség van, mert a házimunkára nincs erőm meg időm, de szivesen látunk. Mosoly
Vissza az elejére
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 18. Szombat 20:48    Hozzászólás témája: Re: Benjike Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Szofi!
Valamiért nem tudok neked PÜ-t írni, ezért itt: csütortökön 2-3 óra körül a közeletekbe viszem a páromat fogorvoshoz. Ha otthon lennétek, szívesen meglátogatnálak benneteket.
szofi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 18. Szombat 20:45    Hozzászólás témája: Benjike Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Kodi!

Benjike ma lett túl a varratszedésen. Nagyon jó barátok lettek Bonbonkával. A kicsi puszilgatja, nyalogatja, Ő meg hozzá dörgölödzik - csakhát súlyánál fogva nagy a különbség -, aminek következtében a pici eldöl. Rengeteget nevetünk rajtuk. Megtanulta mit lehet csinálni a labdával, szaladgál, hempereg egyszóval szerintem jól érzi magát nálunk. Sajnos nekem nincs meg a technikai hátterem, hogy képeket tegyek fel a netre, de ha gondolod nyugodtam megnézheted.
Neked nem sikerült még kutyit találni? Üdv: Westi
Vissza az elejére
Kodi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 18. Szombat 17:50    Hozzászólás témája: Benjike Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hogy van Benjilla? Nem lesznek új képek róla???
Vissza az elejére
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 22:24    Hozzászólás témája: Re: Benjike Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Örülök neki. a gallért megszokja szépen, de le is veheted róla, ha tudod figyelgetni, nem szedi-e ki a varratait.
Kodi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 20:13    Hozzászólás témája: Re: kodinak kutyi
Téma leírása: Szofi

szofi írta:
Mosoly Szia Kodi!

Nézd meg (ha még szeretnél kislány kutyit) az Elveszett kutyák- Gazdit kedresünk- 4222. számu hirdetést. 1 éves bumbifejü lánykutyi, nagyon édes!!

Üdv: Röczei Szemforgató Mosoly

Szia Szofi!

Láttam, hogy kerestél, de nem voltam az országban, azért nem jelentkeztem. Örülök, hogy túl vagytok a műtéten. Köszönöm, hogy írtad a terka -kutyust:) Nagyon aranyos, de egyelőre nem tudok kimenni megnézni, az kicsit messze van ha jól tudom. Szombaton kimegyek a minire, kutyit simizni:) Nekem Zsömi-kutya a másik kedvencem, de őt nem lehet állítólag csak egyedüli kutyként tartani.

Üdv: Enikő
Vissza az elejére
szofi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 15:25    Hozzászólás témája: Benjike Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Tündi!

Benjike túl van a mütéten, még kába. Holnap után megyünk kontrollra és 10 nap után varratszedés. Közben gallérhordás amit nem tudom, hogy fog viselni, de rosz előérzetem van. Egyre elevenebb, már a labda után is szalad - látva Bonbitól, hogy mit kell csinálni -, farkát zászlósan tartja (boldog), egyre többet "nevet". Hogy lehet, hogy Teddyke nem kell senkinek? Olyan aranyos pofija van.
Vissza az elejére
szofi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30. Hétfő 6:54    Hozzászólás témája: kodinak kutyi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mosoly Szia Kodi!

Nézd meg (ha még szeretnél kislány kutyit) az Elveszett kutyák- Gazdit kedresünk- 4222. számu hirdetést. 1 éves bumbifejü lánykutyi, nagyon édes!!

Üdv: Röczei Szemforgató Mosoly
Vissza az elejére
szofi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 28. Szombat 4:18    Hozzászólás témája: Benjibaba Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Tündi!

A mütétet az orvos elhalasztotta a saját megbetegedése miatt most szerdára. Előtte déltől nem ehet, szerda délelőtt meg szegény már nem is ihat. Fél 12-re megyünk. Benji nagyon édes, a harcok is szünni látszanak.
Szerintem tutko hogy féltékeny, de már kifejezetten barátkozik és örül a kicsinek. Jól van, már absz. nincs hasmenése jól eszik, iszik. Nagyon szeretjük. A lányom azt mondta, hogy hivjuk inkább "Dömlének" (magyar forditása zsömle).
lol
UI: Koditól elnézést kérünk a vacilálásért, de komolyan nem tudtam, hogy mit tegyek. Mikor mondtam, hogy lehet hogy nem fog igy menni a gyerekek is és a férjem is azt mondta, hogy nem megy sehova.
Vissza az elejére
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 25. Szerda 16:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gazdimami, túl vagytok a műtéten? Hogy van rosszcsontka?
Kodi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 25. Szerda 15:36    Hozzászólás témája: Re: Benjilla
Téma leírása: üzi

Kedves Anus

Koszi, hamarosan meg is latogatom a menhelyet csak most nem vagyok az orszagban. Udv:)
Vissza az elejére
Anus
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 24. Kedd 7:04    Hozzászólás témája: Re: Benjilla

Kedves Kodi!
Ha gondolod, szeretettel várunk a Minimenhelyen, ahol minden kutyusunk simi- és fülvakarás-éhesen várja a kedves látogatókat Mosoly

Kodi írta:
szofi írta:
Kedves Enikő!

Benjillát a család közös döntése alapján megtartjuk, de ettől függetlenül ha van kedved meglátogathatod.
Ők még nagyon lassan szokják egymást viszont mi szeretjük mindkettőt és mi már egész jól megszoktuk, hogy zsilipelni kell.
Köszönöm melegszivü üzeneteidet Benjilla nevében. Szemforgató

Kedves Szofi!

Örülök neki, hogy Benjilla ilyen hamar gazdira talált. Én meg...inkább nem nézem meg... valószinüleg ennek így kellett lenni. Majd lesz egy másik kutyi aki ennyire a szívembe lopja magát egy pillanat alatt:D
Vissza az elejére
Kodi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 23. Hétfő 18:57    Hozzászólás témája: Re: Benjilla

szofi írta:
Kedves Enikő!

Benjillát a család közös döntése alapján megtartjuk, de ettől függetlenül ha van kedved meglátogathatod.
Ők még nagyon lassan szokják egymást viszont mi szeretjük mindkettőt és mi már egész jól megszoktuk, hogy zsilipelni kell.

Kedves Szofi!

Örülök neki, hogy Benjilla ilyen hamar gazdira talált. Én meg...inkább nem nézem meg... valószinüleg ennek így kellett lenni. Majd lesz egy másik kutyi aki ennyire a szívembe lopja magát egy pillanat alatt:D
Vissza az elejére
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 22. Vasárnap 15:05    Hozzászólás témája: Re: Benjilla

Ez nagyon szép döntés. Remélem rendeződik lassan a két blökkencs viszonya is.

(Zsuzs, az a vicc, hogy láttad, nálunk is volot westie, ráadásul Lili is eléggé domináns, nem beszélve amég nagyobb szőrkupacról. de gond nem volt velük egyáltalán.)
szofi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 22. Vasárnap 7:44    Hozzászólás témája: Benjilla

Kedves Enikő!

Vissza az elejére
zsuzsazsuzs
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 20. Péntek 17:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jééééé Benjilla-Gazdi, a westid még baba ?! Akkor pedig Benjilla morcossága még nem a női rivalizálással függ össze! De a műtétnek köszönhetően olyanra remélhetőleg nem is fog sor kerülni Wink
Viszont olyat ismerek, hogy 1 kuttynak bizonyos kuttyok nem az esetei, míg másikakkal elvan. Csak az idő ill. kitartó összeszoktatás segíthet. Nagyon klassz, hogy már láttok a viselkedésében javulást, drukkolok én is 1000el, hogy maradhasson.
A begyűjtése napját egy épp tüzelő németvizsi lányka mellett töltötte - igaz nem sokat voltak együtt, mert kimászott a kennelből -, így a biztiőrök ajtaja előtt feküdt megkötve (ott készültek a fotói). Ők mondták, hogy sétáltatáskor morgott a vizsire is! Persze itt igazi nővel állt szemben.

De TüNdinél o.k. volt a kuttyokkal, nem???!
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 20. Péntek 13:31    Hozzászólás témája: Re: Benjilla

...(drukkol, nem megszólal)...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 4 oldal [86 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu