Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Szept. 25. Kedd 18:35
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Betegségek
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 175 / 177 oldal [4425 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 173, 174, 175, 176, 177 Következő
Szerző Üzenet
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon köszi Nektek! puszi
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Szerencsére nagyon jól van, már hozta a labdáját és a sétában sem akadályozza a bekötött lába!

Vasból vannak ezek akuttyok Exclamation
Mi mit össze tudunk szenvedni egy szálkától is lol
Jobbulást !
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Pati írta:

Mihamarabbi gyógyulást a kis betegnek! puszi

Köszönjük szépen! puszi
Szerencsére nagyon jól van, már hozta a labdáját és a sétában sem akadályozza a bekötött lába!

Sok gyógypuszi Neki! puszi

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:

Köszönjük szépen! puszi
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 20:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Nemrég jöttünk haza az állatorvostól, meg kellett operálni a spánielünket, mert egy diónyi nagyságú daganat volt a lábán, amit ki kellett venni. Szomorú Szerencsére "jóindulatú" volt.

Rákérdeztem a Lyme-kor elleni védőoltásra, azt mondta az állatorvosunk, hogy célszerű beadatni, viszont sajnos Babézia ellen nincs injekció.

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 17:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nemrég jöttünk haza az állatorvostól, meg kellett operálni a spánielünket, mert egy diónyi nagyságú daganat volt a lábán, amit ki kellett venni. Szomorú Szerencsére "jóindulatú" volt.

Rákérdeztem a Lyme-kor elleni védőoltásra, azt mondta az állatorvosunk, hogy célszerű beadatni, viszont sajnos Babézia ellen nincs injekció.
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 8. Vasárnap 21:31    Hozzászólás témája: Re: kutty Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:

Dzsafi !
Aki vigyáz a kuttyra, arra csomózd rá, hogy figyelje ! Akkor van baj, ha lázas lesz, hány, megy a hasa, majd később kávészínű a vizelete.
Ha baj van, én szívesen elmegyek a kutyiért, és elviszem orvoshoz, ha a kutyiszitternek ez gondot okoz !

Nagyon kedves vagy... koszonom a felajanlast. A lakotarsam a jelek szerint jol van es most epp itt az olemben szundizik. Mosoly De nagyon kedvesvolttoled a felajanlas... meg egyszer nagyon koszonom. puszi
Dzsafi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 4. Szerda 14:11    Hozzászólás témája: Re: kutty Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Dzsafi írta:
peddington írta:
Dzsafi !

Pedrónál a babéziózis véres kaksival kezdődött ! Nem akarlak megrémíszteni, de figyeld nagyon a kutyust !
Ha lehet, csináltass egy labort !

Szomorú Par napra most el KELL utazzak, igy a megfigyeles is el KELL maradjon. Csak remelni tudom, hogy semmi komolyabb fejlemeny nincs. Összezavart

Dzsafi !
Aki vigyáz a kuttyra, arra csomózd rá, hogy figyelje ! Akkor van baj, ha lázas lesz, hány, megy a hasa, majd később kávészínű a vizelete.
Ha baj van, én szívesen elmegyek a kutyiért, és elviszem orvoshoz, ha a kutyiszitternek ez gondot okoz !
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 4. Szerda 14:00    Hozzászólás témája: Re: kutty Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Dzsafi !

Pedrónál a babéziózis véres kaksival kezdődött ! Nem akarlak megrémíszteni, de figyeld nagyon a kutyust !

Szomorú Par napra most el KELL utazzak, igy a megfigyeles is el KELL maradjon. Csak remelni tudom, hogy semmi komolyabb fejlemeny nincs. Összezavart
Dzsafi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 4. Szerda 13:18    Hozzászólás témája: kutty Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Dzsafi !

T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 4. Szerda 13:11    Hozzászólás témája: Re: Hasmars Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Dzsafi írta:
Elozmenyek:
A lakotarsam, mint kozismert, vasarnap iszonyu izgalmakat elt at es kami jovoltabol, nem sajnalva vadiuj westie-s t-shirt-jet, ujra el...

Sír vagy nagyon szomorú Szegény.

Mentés közben Kami megfogta a kutyát ?! Wink lol
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 4. Szerda 12:45    Hozzászólás témája: Hasmars Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Elozmenyek:
A lakotarsam, mint kozismert, vasarnap iszonyu izgalmakat elt at es kami jovoltabol, nem sajnalva vadiuj westie-s t-shirt-jet, ujra el... habar az atelt izgalmak megfekudtek nala... elso dolga, miutan megcsokolta a foldet az volt, hogy le is fosta azt (elnezest a le szoert).
Ezek utan mar nem volt kedve eljonni velem kocogni sem, hanem az ido alatt bezabalt, mint a malacok, amit az izgalomba randult gyomra nem is birt megemeszteni, igy ejjel alul-felul vissza is dobta... alul neha ep (!!!) szaraztap "parnacskakat" is termelve (tudom, mert en takaritottam utana orakig).
Esemeny:
A tegnap reggel vereset termelt... akarcsak tegnap delutan. A hangulata viszont nem valtozott csupan (megtevesztoen) a meleg miatt punnyadt el.
Tipp:
Mivel friss ver volt, a serules csak a vegbel kornyeken tortenhetett. Oka vagy aranyer vagy az emlitett szaraztap-parnacskak kitermelese.
Ellenvelemeny:
Sokan mar Corona-virust emlegettek kutyasetaltataskor (ezert talalkozzon az ember mas kutyatulajdonosokkal, hogy remisztgessek azt).
Valaszreakcio:
Elmentunk a dokihoz, aki megmerte a lazat (nem kedvelte az urfi... talan nemcsak a seb miatt), megtapizta a belso szerveit, majd adott egy "egyen"-fertozeselleni szurit, egy fereghajtot es egy kilo Eucanuba Veterinary Diet kajat arra a napra eltiltva az urfit minden etkezesi gyonyortol, az elkovetkezo hetre meg dietara fogva ot, arra, amit o adott.
Zarszo:
Fizetni kellett... valaszokat a 0681borisz szamra varjuk. helyes megfejtonket visszahivjuk telefonon. A hivas dija 160 Ft+ ÁFA. fütyül
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 4. Szerda 7:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
.... de Juharszirup is megerősítette. ölelés

És én is megerősítettem, hogy Te megerősítetted ! lol
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 4. Szerda 7:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Ma vettem a lányoknak polybe-t. Jövőhéten mennek Bakonybélbe erdei táborba. Már így is tele vannak hernyó csípéssel úgyhogy eléggé aggódok. Nem tudom volt-e már róla szó, nincs kedvem visszaolvasni, de polybe-t nem lehet adni a kutynak?

Szia Pati !

A Polybét nem lehet túladagolni, nyugodtan a kuttynak is, 1 tablettka naponta adható. Megkérdeztem kb. két hete a patikusunktól, de Juharszirup is megerősítette. ölelés
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 3. Kedd 19:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Ma vettem a lányoknak polybe-t. Jövőhéten mennek Bakonybélbe erdei táborba. Már így is tele vannak hernyó csípéssel úgyhogy eléggé aggódok. Nem tudom volt-e már róla szó, nincs kedvem visszaolvasni, de polybe-t nem lehet adni a kutynak?

Lehet Polibét is adni a kuttynak (a múlt hétem mi már adtunk is neki és semmi baja nem lett tőle Exclamation ), Peddington megkérdezte és nem lehet túladagolni, de azért 1nél többet egy napra nem célszerű beletömni és ha rendszeresen akarod neki adni, akkor időnként szünetet kell tartani.
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 3. Kedd 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 3. Kedd 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:
Ugye jól emléxem, hogy frontline kezelés után 2-3 napig nem ildomos fürdeni? (Mielőtt Papa-Szolga belekötne, nem nekem, hanem a vérebnek Nagyon Boldog )

Jaja... elôtte és utána néhány napig...
lippije
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 3. Kedd 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ugye jól emléxem, hogy frontline kezelés után 2-3 napig nem ildomos fürdeni? (Mielőtt Papa-Szolga belekötne, nem nekem, hanem a vérebnek Nagyon Boldog )
ilduzs
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 3. Kedd 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hú, ilyen komoly gond ez a fokő?!

Marcinál én még soha nem figyeltem, meg nem tűnt fel, h bármi gondja lenne vele...
Vagy ez már idősebb kutyáknál jelentkezik?

Ő aztán semmi rágókát nem kap, a csonton kívül. Éljen a természetesség... Ilyenkor mindig eszembe jut, h az erdőben a farkasok is mindent összeesznek amit találnak, nem járnak fogorvoshoz stb, mégis elélnek sokáig.

Altatás miatt meg ne aggódjatok, Marcit 2 órán keresztül altatták, meg műtötték stb, aztán csak magához tért! Igaz, utána még 2 órán keresztül remegett, meg kb még 3 napig nem volt önmaga, de ez legyen a legkisebb baja.

Vissza az elejére
ilduzs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 2. Hétfő 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:
lippije írta:

Renben, jöhet mindenki Nagyon Boldog Uram, legyen szives megnevezni a helyszínt és a fegyvernemet !

Nem értem. Ha már eccer párbajoztok, akkor mér' ne a fegyverigent nevezze meg??? Szemforgató

lol lol lol

Vissza az elejére
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 2. Hétfő 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:

Néha ténlyeg kezdek Tőled megrémülni Nagyon Boldog

Ajanlom is. Döbbent Khm... ennyi a minimum. Nagyon Boldog Hisz nekem van a legnagyobb hoscincerem a halpiacon... es az milyen ronda allat. Embarassed Cool
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 1. Vasárnap 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Dzsafi írta:
cookies írta:
Nem értem. Ha már eccer párbajoztok, akkor mér' ne a fegyverigent nevezze meg??? Szemforgató

Khm... tudom, hogy a noi nemnel a noi igen sokkal jobb, de ebbol nem kovetkezik, hogy a fegyverigen jobb, mint a fegyvernem. Embarassed Cool

Néha ténlyeg kezdek Tőled megrémülni Nagyon Boldog
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 1. Vasárnap 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:

Khm... tudom, hogy a noi nemnel a noi igen sokkal jobb, de ebbol nem kovetkezik, hogy a fegyverigen jobb, mint a fegyvernem. Embarassed Cool
cookies2
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 15

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 1. Vasárnap 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:

Renben, jöhet mindenki Nagyon Boldog Uram, legyen szives megnevezni a helyszínt és a fegyvernemet !

cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 1. Vasárnap 9:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:

Athos? Porthos? Aramis? D'Artagnan?

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 175 / 177 oldal [4425 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 173, 174, 175, 176, 177 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu