Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Feb. 28. Kedd 1:58
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  
Csevely
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 129 oldal [3206 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 127, 128, 129 Következő
Szerző Üzenet
Sylvi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2014 Szept. 16. Kedd 20:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó integet

A cicának irtózatos mázlija volt, de még kicsi lévén, nem tudta, hogy tilosba megy, és ő, aki csak ismerkedni akart a környezetével, nem kívánatos vendég, sőt ellenség is lehet egy kutyás háznál. Kemény leckét kapott az élettől. Óvatosabb lesz ezután. Örülök, hogy megúszta Mosoly Mosoly Mosoly
Ildi, mekkora ramazuri lehetett nálatok!!! fejvakar
Ma már gyönyörű idő volt, remélem szombatig kitart és Meti is meggyógyul. Tündéri "doki néni" ápolja Wink
További kellemes hetet nektek!
Vissza az elejére
Sylvi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2014 Szept. 16. Kedd 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali! integet
Meti, lehet, hogy addig nyugodtak a kutyás mindennapjaitok, amíg Ginike nem vadászik! Wink
Kevike mindenre vadászik...nincs olyan séta, amelyiken ne lenne vadászni valója kacsint
A vadászatról jut eszembe! Az egyik szomszédunknak kiscicái születtek..vagyis nem neki, hanem a macskájának hihi
Na szóval ezek a cicák már növögetnek és szépen kijárnak az utcára, a kinti növények alatt bujkálnak, játszanak, incselkednek az ebekkel.. ezzel persze megőrjítve a kutyáimat és a többi szomszéd kutyát beee2

Az egyik macsek különösen bátor,sőt vakmerőnek is mondanám, ugyanis képzeljétek el... ma bejött a kertünkbe!!!!!!! Döbbent Döbbent
Ne tudjátok meg, hogy mekkora ramazuri volt ebből!! te jó ég!
Kevi hisztérikus hangot adva kirohant a nyitott teraszajtón..akkor láttam meg én is a macskát, az ereimben megfagyott a vér.. ha Kevi utoléri, az senkinek sem lesz jó! Döbbent
Féltettem a macsekot és Kevit is a(szembe) karmolástól. Szóval én is hisztérikus hangot adva rohantam ki, utánam pedig Cato, aki szerintem azt sem tudta, hogy mi történt, hiszen álmából vertük fel, de hamar kapcsolt!
Hiába kiabáltam én hogy Kevi neee!! Már ketten kergették a szegény cicát a kertben, akinek sajnos egyáltalán nem állt jól a szénája, ő is sejtette, mert hangosan"visított". Szomorú

Futva,ordibálva és döbbenten néztem, hogy Kevi mindjárt elkapja a cicát fejvakar

Azóta sem értem, hogy tudott akkorát ugrani, talán irányt is változtatott de hirtelen kint volt újra az utcán kerlekistenem
Azt a megkönnyebbülést!! Persze még eltelt egy kis idő, mire megnyugodtak a kedélyek...Cato és Kevi százszor elemezték az üldözés útvonalát, szaglásztak, izgatottan keresgéltek...

szerintem azóta is azon gondolkodnak, hogy hová tűnt a macsek olyan hirtelen?? nagy vigyor

Azért remélem tanult az esetből,és többet nem jön ide ez a vakmerő kis"dög" szó se lehet róla Ide..ahol van két kis dog!!!?? kutynyelv

További kellemes hetet mindenkinek!
ui.: Valószínű, hogy ezen a hétvégén szombaton tudunk menni a szigetre..tudjátok! csabuli miatt nagy vigyor

Legutóbb kátó-kevin szerkesztette (2014 Szept. 17. Szerda 7:13), összesen 4 alkalommal
Vissza az elejére
kátó-kevin jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2014 Szept. 15. Hétfő 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi Ildi Neked is! puszitküld A gyógykutyával biztos hamarabb megy nagy vigyor szerelmes

Ginike még sosem vadászott Összezavart Majd meg kell tanulnia szépen azt is, mint ahogy megtanult játszani, szaladgálni, labdázni és úszni is. nagytaps

furgekutya

Esős napokra nagy vigyor

Vissza az elejére
Meti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sylvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2014 Szept. 15. Hétfő 10:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó integet

Hogy a Viki ilyen bevállalós lesz, én sem sejtettem,de szuper, hogy igen.
Ildi, azért a veresi határnak nincs párja Wink Mancsi is hogy élvezné a pocok- és vakondvadászatot, a nyúl üldözést és azt a sok érdekes szagot és nyomot. Imádom figyelni amikor vadászik. Az orr lenn, vagy a földben, a farok szinte pörög a koncentrálástól és a vad /pocok, nyúl, gyík/ közelségétől.
Laci és a két kutyus édes hármasa a reggeli séta és kiadós reggeli után magáért beszél. Szuper kép.
Már én is gondoltam arra, hogy a cairn terrier csoportba felteszem a Villről készült fotót, azzal az infóval, hogy Manó alomtestvére, a kép Horvátországban, Porecben készült, ott is élnek. Ki tud róla vagy tud segíteni a felkutatásában. Hátha van fent a cairn csoportban, aki ismerős arrafelé és segít megkeresni a gazdit. Ildi, köszi az ötletet. Meg is próbálom, Biztosan van Horvátországban a MEOE-nek megfelelő FCI szervezet, aki nyilvántartja a kutyákat és ad felvilágosítást , talán akkor is, ha csak a fajtát, a tenyésztőt és a kutya nevét tudjuk. Ezen a vonalon is elindulok.
Szép hetet mindenkinek!!!
Vissza az elejére
Sylvi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2014 Szept. 14. Vasárnap 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó integet

Meti,a soraidból kiderül, hogy Ginike aggódik a Gazdiért virágfej2 Nagyon gyors gyógyulást kívánunk mi is! Razz

Remélem, hogy minden kutyunak és Gazidnak jól telt a hétvége..
Az esős idővel mi úgy vagyunk, hogy a kutyák akkor is akarnak menni sétálni, nekünk mindegy, hol ázunk meg. Nagyon Boldog Éppen ezért beterveztük a szigetet.
Hajnalban arra ébredtünk, hogy szakad mintha dézsából öntenék rosszkedvû Első gondolatom az volt, hogy tuti nem jön senki a szigetre..
Nem gondoltam, hogy mentek Sylvi, azt pedig főleg nem, hogy a Vikiék is. Mandi és Bellus nagyon neeem szeretik az esős időt nagy vigyor
Veresen 6 óra után elcsendesedett az eső...a kutyáim viszont megébredtek, így aztán kihasználva az esőszünetet, 1/2 7 kor már a határban kutyagoltunk. Nem mondom volt egy kis sárdagonya, de nem vészes. Cato és Kevi élvezte a korai sétát, a hűvös, kicsit szeles időt. (Nem is tudom, hogy szeretnék-e a tengerparti klímát Wink A határban viszont nagyon elemükben voltak, a szántóföldeken rohangáltak és a lucerna között, vagy a tarlón pockok után ástak.. Kevi fogott is egy szegény pockot... nem volt szerencséje Összezavart Egyébként ezen a nyáron már 2 güzüegérkét, tavaly pedig több vakondot fogott...még jó, hogy nem eszi meg a kis kotorék.... szemöldökfelhúzós Cato pedig tücsköket ás ki a földből és ő viszont meg is eszi. eszik
Úgy elfáradtak, hogy a délutáni sétáig lustálkodtak.. nagy vigyor

Jövő héten viszont sziget.. jó időt mondanak, még fürödhetnek is a kutyusok!

Vizöntő Vill kutyust nem lehetne a fb. segítségével megkeresni??? Ötlet
Kellemes hetet mindenkinek!
Sylvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2014 Szept. 14. Vasárnap 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És megint... és még mindig esik rosszkedvû
Vissza az elejére
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2014 Szept. 14. Vasárnap 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Köszi Sylvi! puszitküld Aranyos vagy!! virágfej

Szerintem mára teljesedett ki ez a hülye kórság nálam, remélem ennél már csak jobb lesz doki
Azért is gondolom, mert Ginike egész nap bújt, mókuskázott. Nélküle sehova nem mehettem. nagy vigyor Agyon puszilgatott, hol a karom, hol az arcom. ölelés Teljesen el vagyok olvadva tőle.
Dömike is jött, de nála ez nem annyira szokatlan, ő amúgy is puszilkodós fajta. Wink

Jó volt olvasni a szigetes beszámolót, legalább gondolatban ott lehettünk Wink
Mancsinak külön puszi a homlokára puszitküld nála jól meg kell küzdeni az ilyesmiért, de nekünk már szabad.....néha beke
Természetesen mindegyik kutyának jár a puszi puszitküld

Most, hogy mondtad, megnéztem a tagok számát Mosoly és vannak sokan, akiknél több cairn is található. De az is igaz, hogy a világ összes részéről. mexiko
Én személy szerint örülök, hogy nem egy túltenyésztett fajta és majd' mindegyik kis egészséges kutyus. izom

És megint esik... rosszkedvû
Vissza az elejére
Meti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sylvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2014 Szept. 14. Vasárnap 12:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali integet

Sziget után... Mancsival pénteken du. két eső között kimentünk a szigetre. Kisütött a nap is örömében Wink. Szombaton hirtelen felindulásból elkövetett szigetelés Vikiékkel, ma a szokásos vasárnapi menetrend szerint 9-re megérkeztünk a talihelyre.furgekutya Nem volt nagyon biztató az időjárás, esőre állt, de szerencsére meggondolta magát, sőt néha a nap is megmutatta magát néhány percre. Meti lebetegedett, Ildiék Veresen sétáltak a határban, így Vikivel kettesben róttuk a köröket, a kutyik mókusoztak. A fő mókusvadász, Bellus, Mancsi felváltva, hol mókusozott, hol vakondozott. Azért labdáztunk is Mandi és Mancsi örömére. A mókusok már gyűjtögetnek, spejzolnak télire. Tegnap egy gyönyörű vörös, zöld diót cipelő mókust láttunk. Ma csak diót, de nem diófa alatt. Elhagyhatta egy mókus.
Annyira jó volt már kimozdulni! Egész héten esett, és persze mindig megáztunk, mert amikor azt hittük, hogy végre elállt, lementünk sétálni Mancsival, útközben mindig újra rákezdett. Megérdemeltük ezt a három esőmentes szigetezést Razz Razz Razz
Mancsi westies barátnője is a Horvát tengerparton nyaralt az idén. Volt külön strand kutyásoknak, de Liza nem ment be úszni. Beszaladt a vízbe,ahogy a Dunába is szokott, majd ugyanolyan gyorsan ki is szaladt és többé nem volt hajlandó a víz közelébe menni. A tengervíz nem tetszett neki.
Nagyon sajnálom, hogy Villről nincs semmi infó, csak a képek beszélnek róla. Azokon viszont nagyon aranyos!!! Olyan Mancsis szemei vannak.
6 tesóból 1 megvan! Szuper!!! Azért jó lett volna legalább egy fb-os kapcsolat. Jövőre egy horvát tengerparti nyaralás (?) megfontolandó. A szlovén tengerpartot jobban szeretem, de egye fene. A tesóért!
Nem tudom néztétek-e, de a cairn terrier fórumon a tagok száma: 4421 Elképesztően magas szám. Ha így nézzük, nincs is olyan kevés cairn Mosoly
Mindenkinek jó hetet, kevés esőt, Metinek gyógyulást!!! Kutyiknak simit és puszit a kobakjukra... Jövő héten vasárnap!
Vissza az elejére
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2014 Szept. 12. Péntek 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó! integet

Újra dübörög a Pet.site... Razz Erika,Gyulán remélem jobb idő van, itt két napja ömlik az eső és egyenlőre nem is akarja abbahagyni Összezavart Szóval a hétvégi szigetelés még kérdéses fejvakar
Azta...miközben ezeket a sorokat írtam..kisütött a NAP hurrá!!! Máris indulunk sétálni (dagonyázni) a kutyusokkal nagy vigyor

Kellemes hétvégét kívánunk mi is minden kutyusnak és Gazdinak! integet
Gyarmi
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2014 Szept. 11. Csütörtök 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok !!

Újra itt !!! lol Örülök, hogy működik az oldal !!
Sylvi ! Milyen jó látni, hogy milyen a többi alomtestvér , ki-kire hasonlít !!

Ildi ! Az olaszok nagyon nagy kutyabarátok, sokat láttunk az agilityn , példát vehetne róluk sok ember kutyatartásból !!

Mindenkinek jó hétvégét , szigetezést és pihenést !! Nagyon Boldog

Puszi Nektek !!
Vissza az elejére
Gyarmi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2014 Szept. 11. Csütörtök 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szuper ötlet! Wink Kutyás tábor az Isztrián Mosoly Fürödhetnek vajon a tengerben a kutyusok?
A szomszéd család Olaszországban nyaralt, addig a Dió kutyust ránk bíztak. Mint kiderült nyugodtan vihették volna, mert a tengerparton volt kimondottan kutyával érkező családoknak fenntartott fürdőhely, apartman, étterem..stb.. Nagyon nagy erre az igény, és az olaszok kihasználták a lehetőséget, sőt már díjat nyert ez a projekt!furgekutya Mondanom sem kell, ott mindig telt ház van!
Tényleg klassz lett volna fb.(vagy petsite) kapcsolatot tartani Vill gazdáival!
integet
Sylvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2014 Szept. 11. Csütörtök 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez az egyetlen fórum, ahol élet volt 2013-ig és most újra lol
De jó, hogy működtetik az oldalt és még nem adták fel, de az is lehet, hogy csak a domaint nem kell még hosszabbítani.
Igazából ez most mindegy. A lényeg, hogy működik Razz Razz Razz
Kár, hogy nem tudok semmi Will gazdijairól. Legalább egy fb-s név jó lett volna, hogy felvegyük a kapcsolatot. Mancsi apja nem brindle kutyus, vörös a törzskönyv szerint. Vill az apjára ütött, Mancsi az anyja színét örökölte.
Vissza az elejére
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2014 Szept. 11. Csütörtök 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nagy vigyor

Nahát....működik..

Egyre több testvér kerül elő nagy vigyor

Jó utat robogó Wink
Vissza az elejére
Sylvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2014 Szept. 11. Csütörtök 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="kátó-kevin"]Hali Mindenkinek! integet integet

Szintén emlékeztem valami jelszóféleségre,és lám..működik!

Nahát..én is láttam Heni fb. bejegyzését. Úgy láttam, hogy Heni lett a Gazdija a néhány hónapos Heidinek (Coeur de Lion )kölyök kutyusnak.
Tényleg kicsi a világ, Horvátországban találkoztak Vill kutyussal, Manó alomtestvérével!! Döbbent Vill nagyon szép kutyus , azon csodálkoztam, hogy ő milyen világos maradt. Nagyon Boldog

Sylvi, ha Porecbe utaztok, szóljatok összehozunk ott egy cairn találkozót! Wink

üdv..minden kutyusnak és Gazdiknak![/quote

Ildi, reméltem,hogy csatlakoztok! Kutyás tábor Porecben, az Isztrián?
Vissza az elejére
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2014 Szept. 11. Csütörtök 9:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali Mindenkinek! integet integet

Szintén emlékeztem valami jelszóféleségre,és lám..működik!

Nahát..én is láttam Heni fb. bejegyzését. Úgy láttam, hogy Heni lett a Gazdija a néhány hónapos Heidinek (Coeur de Lion )kölyök kutyusnak.
Tényleg kicsi a világ, Horvátországban találkoztak Vill kutyussal, Manó alomtestvérével!! Döbbent Vill nagyon szép kutyus , azon csodálkoztam, hogy ő milyen világos maradt. Nagyon Boldog

Sylvi, ha Porecbe utaztok, szóljatok összehozunk ott egy cairn találkozót! Wink

üdv..minden kutyusnak és Gazdiknak!
Sylvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2014 Szept. 11. Csütörtök 7:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó!

Újra a petsite-n!!!Emlékeztem a felhasználó névre és a jelszóra!!!!
Ma a fb-n nagyon megörültem Manó tesójának, Villnek. Tudtam, hogy Manónak van egy Vill nevű testvére, mert ő volt a harmadik az alomban, akinek törzskönyvet kértek. Még van valaki, de annak a kutyusnak nem tudom a nevét.
Milyen helyes kutyus, Vill Nagyon Boldog Szemei, a nézése olyan Mancsis Razz
Tervezhetünk egy utat Porecbe Wink
Vissza az elejére
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Ápr. 26. Péntek 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali mindenkinek! integet
Hát… nem sokan írtatok az előző hozzászólások óta… sajnos már nem pörög, sőt még csak nem is vánszorog ez a fórum. Sír vagy nagyon szomorú
Mozdulatlan… mint a hal szeme! nagy vigyor
Úgy gondoltam, hogy nem is „erőltetem” tovább az írást. zavart2 Sok értelme nincs, mivel a fórum funkció már egyáltalán nem működik, a bogomban pedig úgyis leírom a kutyusaim kalandjait. Tehát aki kíváncsi ránk, ott olvashat, fényképeket nézegethet rólunk ezután is. olvas
A szigeten pedig(majdnem) minden vasárnap találkozhat Kátóval – Kevivel (és a gazdikkal) pacsi
Nagyon örülök, hogy 3,5 évvel ezelőtt rátaláltam a Pet.site fórumra! Kezdő gazdiként nagyon értékes segítséget nyújtott . Rengeteg kutyás témát felvetettünk „átbeszéltünk” a cairn fajtát jobban megismertük a fórum által. Tapasztalatot cseréltünk, tanácsokat adtunk, és kaptunk . Drukkoltunk egymásnak,vagy aggódtunk egymás kutyusáért. Együtt nevettünk,viccelődtünk, vagy éppen szomorkodtunk… érzelgõs
Külön öröm, hogy sok-sok kutyussal, és persze Gazdival személyesen is megismerkedhettünk, barátságot köthettünk. köszönöm
Ha esetleg valamikor még újra „dübörögni „ kezd ez a fórum, természetesen mi is itt leszünk újra!!
Addig is találkozunk a blogomban, vagy a facebookon (Cato-Kevi néven) és persze személyesen a Hajógyári-Szigeten!!
Minden jót kívánunk Nektek és a kutyusoknak!! puszitküld

kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Ápr. 12. Péntek 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! integet

Végre jó idő van kerlekistenem sokat kellett várni erre a tavaszra! A kutyusaim is nagyon örülnek neki, olyan aranyosak, ahogy kifekszenek a kertbe napozni Razz

Hamarosan már mi is napozhatunk, vagy még ne reménykedjek? Wink

Kátó nagyon csini a frissen trimmelt bundájával, Kevike viszont úgy néz ki, mint egy kis mackó. Neki is aktuális már a trimmelés, őt majd én kozmetikázom Razz

Most hétvégén, mi a szokásos vasárnapi nap megyünk a szigetre. Nagyon jó időt igérnek, de nem kiabálom el nagy vigyor

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Brigit
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2013 Ápr. 5. Péntek 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Olvasom ám mindig az oldalt meg nézem a képeket! Én is láttam milyen sokan leszünk a világ kiállításon, biztos nagy élmény lesz (ha esélyünk nem is a legtöbb a x-szer championos kutyák közt) az ember akkor sem lát ennyi szép és ritka kutyát egy helyen Mosoly
Én is kozmetikázgatom, folyamatosan igazítgatom Lora szőrét, a fejét meg majd kiállítás előtt.

Állandóan programok vannak hétvégén, megint jön a vizsgaidőszakom is, most vasárnap párom nagyszüleinek lesz az 50. házassági évfordulója úgyhogy aznap mi se tudunk menni, de holnap délután nagy szívesen mennénk viszont. 3-fél4 körül mi is kimegyünk akkor. Ha úgy alakulna hogy később vagy előbb jöttök szóljatok léci.

Többiekkel mi újság?
Zsófi, sikerült jó kozmetikust találnotok? Hogy vagytok?

Sziasztok
Vissza az elejére
Brigit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Ápr. 2. Kedd 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Remélem, hogy Nektek is jól teltek a húsvéti ünnepek, és a kutyusokkal is sokat tudtatok foglalkozni Razz
Vasárnap szigeteltünk Kátóval és Kevivel. Sylvi is jött a Manóval, jól éreztük magunkat, kb. 2 órát csavarogtunk!

Aki kiváncsi az elmúlt napok eseményeire, a blogomban tud róla olvasni , és képeket nézegetni!
Ezen a hétvégén viszont mi,szombaton tudunk menni a szigetre kb. 3 óra körül, mert Kátó kutyámat visszük a kozmetikába, utána természetesen a szigeten szaladgálunk, játszunk egy jót.
Bár a tavasz nem akar jönni, de az óraállítás miatt sokáig világos van már, ez nagyon jól jön az esti séták alkalmával is Razz
A Világkiállítás 6 hét múlva lesz, az eddigi statisztika: 64 cairn !! Döbbent Döbbent 29kan, 35 szuka kutyus eddig!!De még mindig lehet nevezni, állandóan hosszabítják mindkétszemöldökfel

kellemes hetet Gazdiknak és kutyusoknak!

kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Márc. 27. Szerda 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó integet

Hihetetlen, de még mindig hó! Döbbent Tényleg gyönyörű ez a hóesés, a havas táj látványa..de így húsvét hetében?! Szemforgató
Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de nekem már elég volt a télből!!
A húsvéti hangulatom sem az igazi, így hóesésben nagy vigyor Persze azért készülünk nyuszi nyuszi

A múlt héten volt már tavasz, de sajnos csak egyetlen egy napra! Nagy szerencsémre, és a kutyáim örömére pont itthon voltam, tehát kihasználtuk a szép időt rendesen! Razz
Reggel elindultam Kátóval és Kevivel, és kb. 3 órát csavarogtunk, a határon át a tavakhoz,onnan pedig a városon keresztül, a határon át haza!

nagyon jól viselkedtek a kutyusok, még Kevike is, persze a Tónál volt egy kis "bibi", ugyanis minden parton pihenő, napozó kacsát bekergettek a tóba! Embarassed Ebben a "buliban"azért Kátó kutyám is részt vett Szemforgató
Szerencse,hogy reggel még nem voltak sokan a tónál,így csak szegény kacsáktól kértem sűrűn elnézést Embarassed Sok értelme nem lett volna kiáltoznom, és a kutyák után futnom, mert szegény kacsák attól is megijedtek volna, és ráadásul, csak felhívtam volna a figyelmet magunkra.A kacsák viszont már ismerik a két kutyámat nagy vigyor

Az elmúlt két hét eseményeiről blogoltam a fotókat, ha van kedvetek, kattintsatok a blogra Wink

A Világkiállítás 7hét múlva kezdődik, úgy láttam, hogy még a héten (meghosszabbították) lehet nevezni.
Kb. 2 héttel ezelőtti statisztikát láttam,képzeljétek.. akkor már 52!!! cairn volt benevezve! Döbbent Nem semmi..ennyi cairn kutyust egy helyen látni hihetetlen élmény lesz az biztos Razz

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok! És jöjjön már az a tavasz!! integet szemöldökfelhúzós

ui.:ez ugyan nem kutyás vers, de hátha tetszik Nektek! Wink
http://kutyaversek.blogspot.hu/2013/03/tavirozsa-es-eper.html
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Márc. 17. Vasárnap 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! integet

Remélem, hogy jól vagytok ebben a tavaszi télben, és nem kerültetek a hó fogságába Döbbent
Már hetekkel ezelőtt a Tavaszt vártam, erre tessék jön a kemény tél, hóvihar hát ez őrület! fázik
Mindenesetre a szigetelések alkalmával jó idők voltak, a múlt héten és a mai napon is .Az előző hétenBarbiék is kijöttek Bogyóval és Lorával,jó volt újra látni őket puszitküld És Kormi is jött ám!Nahát nem gondoltuk, hogy ilyen mozgékony kutyus, Döbbent Nagyon aranyos volt, rengeteget futott, a labdát imádja, és a botokat is, amit vagy rágcsált, vagy csak szaladgált vele Mosoly
Mostanában nagy mozgás nincs itt a Site oldalon, így aztán, ha valakit érdekel a velünk történt kalandok, a blogra kattintva el tudja olvasni Razz

Kutyusoknak és Gazdiknak kellemes hetet kívánok, és most már tényleg tavaszt!!!!!

ui..Meti a blogomban láthatod Kormit is, bár lehet, hogy már találkoztál vele a fb-on puszitküld
integet integet

Legutóbb kátó-kevin szerkesztette (2013 Márc. 28. Csütörtök 8:32), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
kátó-kevin jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2013 Feb. 28. Csütörtök 0:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kátó-kevin írta:
Hali! integet

Köszi Meti,örülök, hogy tetszett a versike Razz Igen, szerintem is minden gazdinak megvan a saját kis bajnoka(i) Kevike is bajnok, ő egy vadász bajnok!
Ginike túlélőbajnok puszitküld Dömike pedig futóbajnok nagy vigyor

Olyan szuper jó, hogy már tényleg jön a tavasz! Viszont most, hogy így megenyhült az idő, gyorsan becsöpögtettük Advantix spottal a kutyusokat. Azok a rusnya kullancsok már nagyon éhesek, szóval jó lesz résen lenni! nyamnyam

Képzeljétek érkezett a családba még egy kiskutya, méghozzá egy aranyos kis tacsi Razz Nem a mi kutyusunk, hanem Laci anyukája vette magához a kb. 4 éves kis tacskót. Szuka kutyus fekete , rövid szőrű, és Korminak hívják. Szegénykének a kölykeit vízbe fojtották a "gazdái"(!) Sír vagy nagyon szomorú és őt pedig beadták az illatos útra! Döbbent Te jó ég ilyen emberek is vannak?!!!! bõgõmasina

Kormi egyébként nagyon barátságos, hízelgő, aranyos kis kutyus.Már Kátó és Kevi is megismerkedett vele, és valószínű, hogy a szigetre is kivisszük majd,ha már kicsit jobban megismerkedik az új környezetével Razz
Fényképet mi még nem készítettünk róla, de hamarosan pótoljuk Wink

Kellemes hetet mindenkinek
integet

Tényleg! Dömi is bajnok. nagy vigyor És csupa szív is, ahogy tudja szeretgetni Ginikét. ölelés2
Van, hogy Gini az ölemben dünnyög (úgy általában mindig, amikor bent van Wink ) Dömi pedig odajön, két lábra áll, kapok én is egy puszit, Ginike is, puszitküld aztán megy tovább a dolgára. Sürgős csipogtatni-valója van. kosárlabda

Még egy kutyus, akinek jó helye lett! juhe Majd várom a képet Kormiról! Wink
Vissza az elejére
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Feb. 25. Hétfő 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali! integet

Köszi Meti,örülök, hogy tetszett a versike Razz Igen, szerintem is minden gazdinak megvan a saját kis bajnoka(i) Kevike is bajnok, ő egy vadász bajnok!
Ginike túlélőbajnok puszitküld Dömike pedig futóbajnok nagy vigyor

Olyan szuper jó, hogy már tényleg jön a tavasz! Viszont most, hogy így megenyhült az idő, gyorsan becsöpögtettük Advantix spottal a kutyusokat. Azok a rusnya kullancsok már nagyon éhesek, szóval jó lesz résen lenni! nyamnyam

Képzeljétek érkezett a családba még egy kiskutya, méghozzá egy aranyos kis tacsi Razz Nem a mi kutyusunk, hanem Laci anyukája vette magához a kb. 4 éves kis tacskót. Szuka kutyus fekete , rövid szőrű, és Korminak hívják. Szegénykének a kölykeit vízbe fojtották a "gazdái"(!) Sír vagy nagyon szomorú és őt pedig beadták az illatos útra! Döbbent Te jó ég ilyen emberek is vannak?!!!! bõgõmasina

Kormi egyébként nagyon barátságos, hízelgő, aranyos kis kutyus.Már Kátó és Kevi is megismerkedett vele, és valószínű, hogy a szigetre is kivisszük majd,ha már kicsit jobban megismerkedik az új környezetével Razz
Fényképet mi még nem készítettünk róla, de hamarosan pótoljuk Wink

Kellemes hetet mindenkinek
integet
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2013 Feb. 22. Péntek 2:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kátó-kevin írta:
Sziasztok!integet

Hétvégén vasárnap a szokásos időben megyünk a Szigetre (9kor)
Hát..egész napos esőket mondanak a hétvégére, de remélem, hogy nem lesz igaza az időjósoknak! zavart2

Kátóval készülünk a kiállításra, a szőre már most nagyon szép, és annyira értelmes okos kutyus! Persze lehet, sőt biztos, hogy kicsit elfogult vagyok a kutyusaimmal nagy vigyor

Írtam egy verset Kátó kutyusomról, ez tulajdonképpen egy evokáció(átírat) az Anyám tyúkja c. vers alapján. Razz

Nemrég készültem el vele,Nektek teszem fel elsőnek, remélem tetszik majd néhányotoknak olvas

a versike:

Cato kutyám

Ej Gazdik a kutyafáját
Hozza mindenki kutyáját?
Sok- sok kutyus a nagy Világból!
World Dog Show lesz a javából..

Cato kutyám, hegyezd füled,
Megyünk bizony mi is veled.
Pesten lesz a Kiállítás..
Ott kell lenni ez nem vitás!

Ezért aztán Cato kutyám
Beneveztünk Téged is ám!
Készülnek a Gazdik veled,
Szőr, beállás, s mi egyebek..

Szőröd csillogóan fényes,
Küllembíró erre kényes!
Gazdi lesz a felvezető
A szép mozgás kötelező!

Tudom jó vagy, s barátságos,
Maradj is, a sok kutyához!
És ha kezdődik a”mustra”
Akkor is légy jó kutyuska.

A küllembíró megtapogat..
Ne éreztesd hegyes fogad!
Ej de hogyha pont azt nézi,
Mutasd fogad fehérjét ki!

Mikor sétálunk majd körbe
Ne szaladgálj akkor föl-le.
Bal láb mellett gyere szépen,
Jól mutatsz majd a fényképen!

Legyél kíváncsi és vidám
Mint a napi séták során!
Bár itt nem látsz nyulat, őzet
S nem fut macska sem előled..

Azért ne légy unott, kutyám
Mozogj te úgy, mint a király!
Nehogy lógasd fejed, farkad,
Pillantásod Gazdin tartsad.

Szemed értelmesen ragyog,
S érzem, tudod, mit akarok.
Serleget, ha nem is kapod,
Nálam, Cato Te vagy Bajnok! Razz

-k.i.-

Petőfi Sándor :Anyám tyúkja C. versére Razz (evokáció , átírat)

nagytaps taps Ez is helyes vers lett.
Biztos nagyon ügyes lesz Kátóka, ahogy vonul "Süsü"-sen! puszitküld És persze, Ő már Bajnok, mint ahogy nálunk Ginike is az. nagy vigyor Ő túlélőbajnok. puszitküld
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 129 oldal [3206 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 127, 128, 129 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu