Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Feb. 28. Kedd 1:56
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Adminisztratív témák » Kérdések és válaszok » Az ÚJ galériával kapcsolatos kérdések és leírások
Ugrás:  
Segítségkérés
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 8 oldal [182 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 6, 7, 8 Következő
Szerző Üzenet
Sindel
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2014 Márc. 22. Szombat 11:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves új admin!

Na, ezt se gondoltam volna, hogy még kapok erre választ Nagyon Boldog
Teknőseledelnek jobban beillett volna a régi webmesteretek a tempója alapján.

Az általam vázolt probléma még fennáll, talán valami csodában reménykedtem (szólnak a harsonák, megnyílik az ég...), hát meg is nyílt az értesítő "Emil" az új hozzászólásról.

Szóval, a lent linkelt album szabadon álló képeivel, amik a legvégén vannak (3-4. oldal), valami gubanc van. Áthelyezhetetlenek, megnyithatatlanok (a két utolsó kép, a törzskönyvek másolata nem számít ide). A "9 hetesen, nálunk" nevű mappába szántam őket. Emellett pár album be van betonozva, nem akarnak átrendeződni. A "9 hetesen, nálunk" és a "11 hetesen" nevű mappák ragaszkodnak az első oldalon elfoglalt helyükhöz, nem kívánnak hátrasorolódni az időrendi sorrendnek megfelelően.

Na, remélem feladtam a leckét, további szép napot kívánok Mosoly

Üdv, Zsófi
Vissza az elejére
Sindel jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2014 Márc. 3. Hétfő 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Sindel, de méginkább az új posztolók felé jeleznénk:
Van Admin, a régit kirúgtuk, elástuk és macskakonzervet készítettünk belöle.
De a viccet félretéve: igyekszünk mostanttól rendszeresebben és maximum 1-2napon belül reagálni az emailben és itt érkezett hozzászólásokra egyesével is.

Sindel írta:
Látom, jól elcsevegek magammal... Csak tudnám, mire való akkor ez a topic? Összezavart
Van -e egyáltalán még webmester? Csak mert a privátokra, e-mailre azóta sem válaszol... Pedig már eltelt közben több, mint egy év!

Sindel írta:
Jár még erre egyáltalán az admin...? Szomorú

Sindel írta:
Kedves Admin!

November 25-én küldtem e-mailt, de gondolom, elkeveredhetett (a citromail néha felfalja a kimenő leveleket), így bemásolom ide is:
Át szerettem volna helyezni néhány képet egy másik albumba, de néhány közülük valahogy "elromlott" közben, és a megtekintő oldalukon szinte mindnek hibaüzenet jön ki. Amelyiket meg lehet tekinteni ezek közül, azokat sem lehet áthelyezni máshová. Erről az albumról lenne szó:
http://gallery.site.hu/u/Sindel/tuske_csipke/
Az összes kép, ami nincs albumba rendezve, a "9 hetesen" nevű mappába kellene, hogy kerüljön.
Direkt linkjük működik (mert fórumba voltak behelyezve). Ha szükséges, át tudom küldeni mindegyikét. A hibaüzenet ugyanaz, mint amit a Mindszentkálla nevű felhasználó írt.
Köszönöm szépen a segítséget!
Zsófi

joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Sindel
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 11. Kedd 22:38    Hozzászólás témája: Re: Hibaüzenet
Téma leírása: Még mindig nem változott semmmi
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Látom, jól elcsevegek magammal... Csak tudnám, mire való akkor ez a topic? Összezavart
Van -e egyáltalán még webmester? Csak mert a privátokra, e-mailre azóta sem válaszol... Pedig már eltelt közben több, mint egy év!

Sindel írta:

Sindel írta:
Kedves Admin!

November 25-én küldtem e-mailt, de gondolom, elkeveredhetett (a citromail néha felfalja a kimenő leveleket), így bemásolom ide is:
Át szerettem volna helyezni néhány képet egy másik albumba, de néhány közülük valahogy "elromlott" közben, és a megtekintő oldalukon szinte mindnek hibaüzenet jön ki. Amelyiket meg lehet tekinteni ezek közül, azokat sem lehet áthelyezni máshová. Erről az albumról lenne szó:
Az összes kép, ami nincs albumba rendezve, a "9 hetesen" nevű mappába kellene, hogy kerüljön.
Direkt linkjük működik (mert fórumba voltak behelyezve). Ha szükséges, át tudom küldeni mindegyikét. A hibaüzenet ugyanaz, mint amit a Mindszentkálla nevű felhasználó írt.
Zsófi
Vissza az elejére
Sindel jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sindel
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2012 Ápr. 11. Szerda 16:23    Hozzászólás témája: Re: Hibaüzenet Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sindel írta:
Kedves Admin!

Zsófi
Vissza az elejére
Sindel
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Dec. 10. Szombat 21:32    Hozzászólás témája: Hibaüzenet Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Admin!

Zsófi
Vissza az elejére
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2011 Okt. 14. Péntek 20:55    Hozzászólás témája: Re: Továbbra is állunk rendelkezésre Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Boki,

Elnézésed kérem, valahogy sikerült nem észrevennem ezt a kérdést itt eddig Szemforgató
Kérlek ha más esetben nem érkezne válasz 2napon belül, bátran tedd fel azt az admin@site.hu irányába!

A konkrét kérdésedre visszatérve:
Az elmondottak alapján a legegyszerűbb megoldás "csak 1" album megosztására a jelszó alapú.
Ez a jelszó természetesen NEM ugyanaz a jelszó kell, hogy legyen amivel Te mint Tulaj belépsz. Ez egy külön, az adott album szerkesztésénél megadott megtekintési jelszó, a többi albumra nem vonatkozik.
Ezután pedig a jogosultságok szerkesztésénél (szintén az adott albumon belül) meg kell adni, hogy bárki (persze a jelszót kérni fogja) megtekinthesse azt.

Boki írta:
Kedves Admin!

Azt szeretném megtudni, hogy pl. egy albumnak hogyan tudok olyan jogot adni, hogy valaki végiglapozgathassa, de csak azt az egy albumot.
Most ha beállítom, akkor másnapra mindig visszaáll arra, hogy kéri az azonosítót és a jelszót a megtekintéshez is. Namost ezeket nem szeretném kiadni, csak meg szeretném mutatni az album tartalmát nem regisztrált felhasználónak (ha úgy tetszik egy vendégnek), és neki csak az album linkjét küldtem el.
A választ előre is köszönöm szépen.

Boki

joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Boki
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 23. Csütörtök 6:46    Hozzászólás témája: Re: Továbbra is állunk rendelkezésre Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Admin!

Azt szeretném megtudni, hogy pl. egy albumnak hogyan tudok olyan jogot adni, hogy valaki végiglapozgathassa, de csak azt az egy albumot.
Most ha beállítom, akkor másnapra mindig visszaáll arra, hogy kéri az azonosítót és a jelszót a megtekintéshez is. Namost ezeket nem szeretném kiadni, csak meg szeretném mutatni az album tartalmát nem regisztrált felhasználónak (ha úgy tetszik egy vendégnek), és neki csak az album linkjét küldtem el.
A választ előre is köszönöm szépen.

Boki
Vissza az elejére
Boki jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 15. Kedd 12:06    Hozzászólás témája: Továbbra is állunk rendelkezésre Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Fórumozók és Galéria használók: Ezúton is jelezzük, hogy kérdéseiteket továbbra is feltehetitek emailben: admin@site.hu vagy itt a fórumon keresztül is.
Igyekszünk minden kérdést 1 munkanapon belül megválaszolni! Mosoly
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 6. Csütörtök 16:56    Hozzászólás témája: Re: Gallery belépés
Téma leírása: Hiba a galleryn
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves c.orsi,

PÜ-t nem kaptam Öntől, ellenben emailt kaptunk Öntől, melyhez kapcsolódóan 1db javítás folyamatban van.
Amint elkészül erről azonnal tájékotatni fogjuk, reményeink szerint még ezen a héten.

c.orsi írta:
TISZTELT joe7!

MEGKAPTA A PÜ-T? IDE CSAK MOST TUDTAM ÍRNI, EDDIG NEM MŰKÖDÖTT NEKEM.

c.orsi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 4. Kedd 16:50    Hozzászólás témája: Re: Gallery belépés

TISZTELT joe7!

MEGKAPTA A PÜ-T? IDE CSAK MOST TUDTAM ÍRNI, EDDIG NEM MŰKÖDÖTT NEKEM.

Eliza írta:
Kedves joe7!
Köszönöm szépen a választ, elfelejtettem megköszönni. Embarassed
Rendben műxik. Mosoly
Vissza az elejére
c.orsi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eliza
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 17. Szombat 21:15    Hozzászólás témája: Re: Gallery belépés

Kedves joe7!
Köszönöm szépen a választ, elfelejtettem megköszönni. Embarassed
Rendben műxik. Mosoly
Vissza az elejére
Eliza jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
spaniel-klub
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 2. Péntek 21:06    Hozzászólás témája: error
Téma leírása: hiba

Nekem is a hibaüzenetet írja ki, ha a Te fiókod-ra kattintok!
Vissza az elejére
spaniel-klub jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
humanallatvedok
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 1. Csütörtök 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

KÖSZI,MÜXIK!
Vissza az elejére
humanallatvedok jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 31. Szerda 12:21    Hozzászólás témája: Re: Hiba
Téma leírása: Nem tudok belápni az albumomba

joe7 írta:
humanallatvedok írta:
Légyszi ,segítsetek!!
Sikeresen regisztráltam,be tudok lépni,de az albumomba nem tudok belépni ,még egyszer sem,így még nincs is benne semmi.Ua. a hibaüzenet jön ki mint amit a Mindszentkálla nevű felhasználó írt.Megpróbáltam újra és újra belépni,de ua.
Előre is köszönöm!

Ellenőrizzük és visszajelzünk!

Javítottuk, emailben új jelszót küldtünk!
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 31. Szerda 10:54    Hozzászólás témája: Re: Hiba

humanallatvedok írta:
Légyszi ,segítsetek!!
Sikeresen regisztráltam,be tudok lépni,de az albumomba nem tudok belépni ,még egyszer sem,így még nincs is benne semmi.Ua. a hibaüzenet jön ki mint amit a Mindszentkálla nevű felhasználó írt.Megpróbáltam újra és újra belépni,de ua.
Előre is köszönöm!

Ellenőrizzük és visszajelzünk!
humanallatvedok
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 30. Kedd 19:16    Hozzászólás témája: Hiba

Légyszi ,segítsetek!!
Előre is köszönöm!
Vissza az elejére
humanallatvedok jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 6. Szombat 18:43    Hozzászólás témája: Re: Gallery belépés

Kedves Eliza,

Az említett felugró ablak az album jelszavas védelmének bekapcsolása esetén jelenik meg.
Ezt az album szerkesztése menüpontban a 2.fülnál alul lehet ki/bekapcsolni.
Amennyiben az album Tulajdonosa dob nekünk egy emailt/üzenetet, hogy kéri a jelszó kikapcsolását, megváltoztatását, örömmel elvégezzük amennyiben nem tudná a jelszót.

Eliza írta:
Szép estét!
Egy barátom szerkesztgetett a galériájában, és folyton jött egy felugró ablak, hogy "Hitelesítés szükséges; a gallery.site.hu Felhasználó nevet, és jelszót kér"
A webhely üzenet:"XyzZs" (és itt kiírta a felhasználó nevét.)

Én arra gondolok, hogy nagybetűs a felhasználó neve, esetleg ez okozhat gondot, vagy valamit elállított.
Ha minden igaz most próbált új jelszót kérni, hisz folyton kidobálja a rendszer, meg olyan hibákat csinál, hogy ezen a felugró ablakon belép, és a Galleryn mégsem mutatja úgy, mintha be lenne lépve.

Hú, remélem érthető. Próbáltam Internet Explorerrel is, meg Firefoxszal is, nálam is ugyanazt írja ki. Milyen irányba induljon, mi a teendő?

Mi lehet a gond?
Mi ez a felugró ablak?

Eliza
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 6. Szombat 0:06    Hozzászólás témája: Gallery belépés

Szép estét!
Egy barátom szerkesztgetett a galériájában, és folyton jött egy felugró ablak, hogy "Hitelesítés szükséges; a gallery.site.hu Felhasználó nevet, és jelszót kér"
A webhely üzenet:"XyzZs" (és itt kiírta a felhasználó nevét.)

Én arra gondolok, hogy nagybetűs a felhasználó neve, esetleg ez okozhat gondot, vagy valamit elállított.
Ha minden igaz most próbált új jelszót kérni, hisz folyton kidobálja a rendszer, meg olyan hibákat csinál, hogy ezen a felugró ablakon belép, és a Galleryn mégsem mutatja úgy, mintha be lenne lépve.

Hú, remélem érthető. Próbáltam Internet Explorerrel is, meg Firefoxszal is, nálam is ugyanazt írja ki. Milyen irányba induljon, mi a teendő?

Mi lehet a gond?
Mi ez a felugró ablak?
Vissza az elejére
Eliza jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 16. Kedd 20:02    Hozzászólás témája: Re: Belépési hiba Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdvözlöm!

Kérem ismételje meg a belépést!

Mindszentkálla írta:
Üdv!

A belépés után, az albumomba lépés után a következő hibaüzenet jelenik meg.
Error
Error (ERROR_MISSING_OBJECT) :

* in modules/core/classes/helpers/GalleryFileSystemEntityHelper_simple.class at line 122 (GalleryCoreApi::error)
* in modules/core/classes/GalleryCoreApi.class at line 2114 (GalleryFileSystemEntityHelper_simple::fetchChildIdByPathComponent)
* in modules/core/classes/helpers/GalleryFileSystemEntityHelper_simple.class at line 64 (GalleryCoreApi::fetchChildIdByPathComponent)
* in modules/core/classes/GalleryCoreApi.class at line 2057 (GalleryFileSystemEntityHelper_simple::fetchItemIdByPath)
* in modules/rewrite/classes/RewriteSimpleHelper.class at line 50 (GalleryCoreApi::fetchItemIdByPath)
* in ??? at line 0 (RewriteSimpleHelper::loadItemIdFromPath)
* in modules/rewrite/classes/RewriteUrlGenerator.class at line 98
* in modules/rewrite/classes/parsers/modrewrite/ModRewriteUrlGenerator.class at line 50 (RewriteUrlGenerator::_onLoad)
* in init.inc at line 113 (ModRewriteUrlGenerator::init)
* in forums.html at line 81

Mi lehet a hiba?

Mindszentkálla
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 16. Kedd 19:32    Hozzászólás témája: Belépési hiba Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv!

A belépés után, az albumomba lépés után a következő hibaüzenet jelenik meg.
Error
Error (ERROR_MISSING_OBJECT) :

* in modules/core/classes/helpers/GalleryFileSystemEntityHelper_simple.class at line 122 (GalleryCoreApi::error)
* in modules/core/classes/GalleryCoreApi.class at line 2114 (GalleryFileSystemEntityHelper_simple::fetchChildIdByPathComponent)
* in modules/core/classes/helpers/GalleryFileSystemEntityHelper_simple.class at line 64 (GalleryCoreApi::fetchChildIdByPathComponent)
* in modules/core/classes/GalleryCoreApi.class at line 2057 (GalleryFileSystemEntityHelper_simple::fetchItemIdByPath)
* in modules/rewrite/classes/RewriteSimpleHelper.class at line 50 (GalleryCoreApi::fetchItemIdByPath)
* in ??? at line 0 (RewriteSimpleHelper::loadItemIdFromPath)
* in modules/rewrite/classes/RewriteUrlGenerator.class at line 98
* in modules/rewrite/classes/parsers/modrewrite/ModRewriteUrlGenerator.class at line 50 (RewriteUrlGenerator::_onLoad)
* in init.inc at line 113 (ModRewriteUrlGenerator::init)
* in forums.html at line 81

Mi lehet a hiba?
Vissza az elejére
Mindszentkálla jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 10. Szerda 10:51    Hozzászólás témája: Re: SOS Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia,

Ne haragudj ezt a kérdést valahogy sikerült nem megválaszolnom.
A hiba viszont időközben már javítva lett, amennyiben Nálad mégsem így nézne ki a dolog jelezd!

Köszi.

scottika írta:
Szia!

Segítséget szeretnék kérni. Már elég régóta nem működik egy-egy albumon belül az elemek kézi elrendezése.
Átrendezem a képeket, majd a mentés gombra kattintva visszaáll az eredeti állapot.

Én ezt rendszeresen használtam és nagyon hiányzik. Embarassed

Tudsz segíteni?

scottika
Vendég

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 22. Péntek 18:59    Hozzászólás témája: Re: SOS Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Segítséget szeretnék kérni. Már elég régóta nem működik egy-egy albumon belül az elemek kézi elrendezése.
Átrendezem a képeket, majd a mentés gombra kattintva visszaáll az eredeti állapot.

Én ezt rendszeresen használtam és nagyon hiányzik. Embarassed

Tudsz segíteni?
Vissza az elejére
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 1. Péntek 15:13    Hozzászólás témája: Re: SOS Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A hibát javítottuk!

Köszönjük a jelzést és elnézést a kellemetlenségért!
ball-dor1
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 1. Péntek 11:06    Hozzászólás témája: Re: SOS Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ha pedig egy mappát szeretnék áthelyezni, ezt írja ki:

Warning: rename(u/ball-dor/agility_001/Kelpye/,u/ball-dor/Kelpye): Hozzáférés megtagadva in /var/www/site.hu/g2new/modules/core/classes/GalleryPlatform.class on line 487

Error
An error has occurred.

Back to the Gallery

Szomorú

joe7 írta:
ball-dor1 írta:
http://gallery.site.hu/u/ball-dor
Innen szeretném a két üres albumot kitörölni, de még átnevezni meg áthelyezni sem tudom, nemhogy kitörölni... Sír vagy nagyon szomorú

Pontosan milyen hibauzenetet kapsz?
Vissza az elejére
ball-dor1
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 1. Péntek 11:00    Hozzászólás témája: Re: SOS Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ezt írja ki mindig:

Warning: rmdir(/mnt/ujhdc1/petgallerynew/g2data/cache/module/useralbum/): A könyvtár nem üres in /var/www/site.hu/g2new/modules/core/classes/GalleryPlatform.class on line 561

Warning: rmdir(/mnt/ujhdc1/petgallerynew/g2data/albums/u/ball-dor/dog_dancing/): Hozzáférés megtagadva in /var/www/site.hu/g2new/modules/core/classes/GalleryPlatform.class on line 561

Error
An error has occurred.

Back to the Gallery

Szomorú

joe7 írta:
ball-dor1 írta:
http://gallery.site.hu/u/ball-dor
Innen szeretném a két üres albumot kitörölni, de még átnevezni meg áthelyezni sem tudom, nemhogy kitörölni... Sír vagy nagyon szomorú

Pontosan milyen hibauzenetet kapsz?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 8 oldal [182 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 6, 7, 8 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Adminisztratív témák » Kérdések és válaszok » Az ÚJ galériával kapcsolatos kérdések és leírások
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu