Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 12. Kedd 2:28
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » Tappancs Állatotthon Alapítvány
Ugrás:  
Segíteni szeretnél????
Moderátorok:  gwendolin
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [33 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Szerző Üzenet
Kriszti97
Vendég

HozzászólásElküldve: 2013 Ápr. 14. Vasárnap 18:02    Hozzászólás témája: önkéntes munka
Téma leírása: kutyasétáltatás
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Tappancs!

Én egy 16 éves lány vagyok és szeretnék önkéntes munkára jelentkezni, pontosabban kutyasétáltatásra. Mosoly
Vissza az elejére
dzseni
Vendég

HozzászólásElküldve: 2011 Aug. 5. Péntek 10:56    Hozzászólás témája: kutyák!
Téma leírása: segítsetek a kutyáknak vagyis a menhelynek!
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!
kérlek titeket hogy az tappancs állat otthonnak segítsetek bármivel amivel tudtok mert ellehet vinni a kutyákat sétálni nagyon szeretnek fürödni, futni, sétálni én is voltam ott nagyon sok kutyuska van ott. Én 12 éves vagyok és nagyon rajongok a kutyákért ezért kérek mindenkit hogy segítsenek a menhelynek nagyon megköszönöm aki rajong a kutyákért!
köszönök mindent aki segít.
üdv:Jennifer.
Vissza az elejére
97Petra
Vendég

HozzászólásElküldve: 2011 Máj. 20. Péntek 17:18    Hozzászólás témája: Önkéntesség Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Tappancs!
13 (lassan 14) éves lány vagyok, és nagyon szeretnék segíteni Nektek. Szinte bármilyen önkéntes munkát elvállalok, ha van társaságom. Hogyan tudnék segíteni?
Üdv:
Petra
Vissza az elejére
kyky144
Vendég

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 8. Szombat 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok.Szeretném megkérdezni hogy lehet-e önkéntesnek jelentkezni.14 éves lány vagyok.
Vissza az elejére
BloodyRubberDuck
Vendég

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 12. Vasárnap 23:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok,

Azt szeretném megkérdezni hogy egy 15 éves lány(vagyis én) tudna-e valamit segíteni nálatok, pl. takarítás vagy ilyesmi.

Előre is kösz,

B.
Vissza az elejére
Andi Tappancs
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 12. Péntek 11:05    Hozzászólás témája: Re: Segítség Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Zoli!

Köszönjük, hogy próbálsz segíteni, mindennek örülünk. Szerintem a legjobb az lenne, ha személyesen kilátogatnál hozzánk és akkor mindent meg tudunk mutatni beszélni, tudsz akár képeket is készíteni, a hosszabb távú terveinkről mesélhetünk majd neked. Most nagyon zűrös körülöttünk minden az építkezések miatt, ezért is jutottunk csak most el odáig, hogy válaszolni tudjunk. A fotózásos segítségnek is nagyon örülünk, mert sokszor nincs időnk fényképezőgépet ragadni, pedig nagyon sok minden történik velünk, körülöttünk, amiről jó lenne, ha lenne fényképes dokumentáció.

Szóval várunk sok szeretettel és ha bármi kérdésed van keress meg minket az emailcímünkön.

üdv,
Andi, Tappancs
Vissza az elejére
BlueBear
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 4. Csütörtök 23:33    Hozzászólás témája: Segítség Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Tappancsok!

Mostanság az ország másik végéhez köt a munkám, de addig is, amíg közelebb nem kerülök hozzátok, két saját honlapon is szívesen helyet adok ennek a nemes ügynek. Az egyik még nyers állapotban van, így akár alakítható úgyis, hogy az örökbefogadásra váró kutyusok részletes - a fotózásban is tudok majd segíteni, ha igaz, akkor március után - portfóliója kerüljön fel rá. A weboldalatokról nem tudtam letölteni a szórólapot valamilyen hiba folytán, ha azt levélben eljuttatnátok nekem, akkor azzal kapcsolatban is lenne pár ötletem. Mindemellett szeretnék egy nagyobb lélegzetű cikket is írni ezzel a témával kapcsolatban, így örülnék, ha kicsit bővebben írnátok az Állatotthonról, kezdve a nagyobb léptékű tervektől egészen a mindennapi teendőkig. Most csak ennyire futja, remélem később tehetek többet is.

Az e-mail cím, amire mindezt el tudjátok küldeni;

zoltan.konya@citromail.hu

vagy

zkonya82@gmail.com
gwendolin
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 5. Péntek 9:37    Hozzászólás témája: Építkezés a menhelyen Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Építkezés a hétvégén

Kedves Állatbarátok, Olvasók!

November 30-ig nagyon sok munka vár még ránk. Sokan jelentkeztek felhívásunkra, hogy segítenének az építkezéseknél, hát most itt a remek alkalom. A mostani hétvégén (szeptember 6-7) elkezdjük az első munkálatokat és várunk minden szorgos kezű, segíteni kívánó embert a Tappancs Állatotthon Alapítvány menhelyén.
Az ehétvégi feladatok a következőek:
- Karantén-ház kitakarítása
- Karantén-ház járólapozása, csempézése
- Paraszt-udvar kerítésének felállítása( lyukak kiásása; oszlopok, anyagok méretre vágása; betonozás; kerítés felállítása;kapuk kialakítása)

Nagyon örülnénk ha szakképzett emberek is jelentkeznének a munkákra, mert velük még gyorsabban, és nem utolsó sorban szakszerűen haladna a munka. Persze minden lelkes segítőnek örülünk,korhatár nélkül- minél többen vagyunk, annál jobban haladunk.

Akinek bármi kérdése van keressen meg bennünket az alábbi elérhetőségek bármelyikén.
20/931-2808
30/246-0418
70/772-5003
email: tappancsalapitvany@gmail.com

A segítséget előre is köszönjük minden lakónk nevében!
Vissza az elejére
gwendolin jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
légüres tér
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 12. Kedd 8:19    Hozzászólás témája: segítség! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tisztelt Tatabányai Tappancs Állatotthon Vezető!

Sokadmagammal vettük észre, hogy a tatabányai (Buborék) sportuszodához tartozó gazdasági területen (az építési területről ill. a sportuszodából az akadálymentesített hátsó kapun a gépház mellől lehet oda jutni) egy masztiff kutyus valószínűleg nagyon beteg, már hosszabb ideje. A kutyát kennelben tartják, már alig tud felkelni a házából. Rövid idő alatt sokat fogyott .
Kérem, ha lehetséges, segítsenek az állatnak.

Köszönöm!

Egy építkezésen dolgozó állatbarát, aki félti a munkahelyét, de az állatot is
Vissza az elejére
Andrea
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 2. Szerda 8:32    Hozzászólás témája: állatvédelem Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

"Menhelyek! VIGYÁZAT!
Feltételezett szaporítók, vagy viadorok járják a menhelyeket, sztaffokat, bullokat, vagy rotikat keresve. Gyanúsan negédesek és fennhangon szidják a kutyaviadorokat, viszont olyan előadást tartanak a kutyák különböző kiképzési, harcoltatási módjairól, hogy ihajj. Az ivartalanítást sem szeretik, ennek hangot is adnak. Többen járnak, általában két férfi (nagydarabok feketében), egy nő(hosszú vöröshajú). A külsejük is gyanús, ha nem kaphatják meg a kutyát, csak ki szeretnék vinni sétálni, ha azt sem lehet, visszajönnének "látogatni".
Tudom, nem lehet minden örökbefogadót lelátogatni, mégis fokozottan figyeljetek az úgynevezett "harci" típusú kutyákra!!!"
Vissza az elejére
Andi Tappancs
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 26. Kedd 14:54    Hozzászólás témája: Sok kicsi sokra megy!
Téma leírása: - Nekünk minden fillér számít!!!

Kedves Állatbarátok,Olvasók!

Még mindig gyűjtjük az 1 illetve 2 ft-osokat...

Már eddig is nagyon sok gyűlt össze, amit holnap viszünk beváltani. Természetesen még a későbbiekben is örülünk az összegyűjtött aprónak, amiből a kinti kutyajátszótereket szeretnénk lehetőleg még idén kialakítani.
Jelenleg 1 nagy terület áll védenceink rendelkezésére ami sajnos kevés, hiszen a menhely szinte állandó jelleggel teltházzal üzemel. Mivel nem minden kutyust lehet összeengedni a másikkal, így egész nap forgatásos rendszerben engedjük ki őket a kinti területre játszani.
Nagyon fontos lenne ezen kinti kifutók kialakítása, hogy a védenceinknek biztosítani tudjuk az optimális mozgási lehetőséget, játékot.

Ha Neked is vannak otthon befőttesüvegben, dobozban összegyűjtött 1 – 2 forintosaid, mielőtt beváltanád, gondolj ránk, a Tappancs Állatotthon Alapítvány menhelyén élő árvákra!

Nekünk minden fillér számít!

Az akció végeztével honlapunkon közzétesszük a gyűjtés eredményét, és hogy mi mindent sikerült vásárolnunk belőlük.

Segíts, hogy segíthessünk!

Gyűjtőhelyek:
- Tappancs Állatotthon Menhelye
- Tatai Állatkórház(Bajcsi Zsilinszky u. 31.)
- Tatabányai Állatorvosi Rendelő(Intersparral szemben)
- Púder Szalon(Dózsakert )
- Dózskerti Állateledel bolt(sétáló utca)- Tatabánya

Köszönjük, a Tappancs Állatotthon lakóinak nevében!

Bármi kérdésed van keress meg minket bátran, akár telefonon, akár emailen!
Vissza az elejére
Andi Tappancs
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Martina!

köszönjük az újabb híreket Bizsuról. Várjuk a "birkanyírás" utáni fotókat és az élménybeszámolótMosoly

üdv,

Tappancsék
Vissza az elejére
Martina
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 1. Péntek 23:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Andi!

Köszönöm szépen a választ és nagyon örülök, hogy felkerültünk a hírek közé, így talán még több embert tudunk az örökbefogadásra buzdítani.

Már lassan 4. hete, hogy Bizsu családtag és végre "emberesedik". Kicsit összeszedte magát, már kb 2 - 2,5 kiló MosolyMosoly és a szőre is kezd kinőni. Addig pedig hideg időben marad a kis mellény amit kötöttem neki. Lassan meglátogatunk egy kutyakozmetikust, hogy legyen valami kis fazonja amit majd tudunk növeszteni. Már kezdi megszokni a napi fésülést és a hajszárítót.
Igaz a szobatisztasággal vannak még gondjaink, de ezen a fronton is haladunk.
Esti szokásos program a vacsi előtt (kis étvágygerjesztőnek) egy hatalmas hancúr, ahol, persze mindíg ő akar lenni a győztes, több - kevesebb sikerrel. Prince se hagyja magát egy könnyen. Szerintem már ha akarnánk se tudnánk őket elválasztani egymástól.
Raktam fel ismét pár képet.

http://gallery.site.hu/u/Martina/Bizsuka/

legközelebb majd a "birkanyírás" után jelenkezem Mosoly

Martina
Vissza az elejére
Martina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Andi Tappancs
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31. Csütörtök 10:49    Hozzászólás témája: Bizsu Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Martina!

Bocsi a kései válaszért,de nagyon el voltunk havazva az elmúlt időszakban. Nagyon örülünk, hogy ilyen jó kis gazdit talált magának Bizsu és még barátja is van:)
feltettelek titeket a Hírek a gazdiktól rovatba...
Várjuk a további képeket és sztorikat

üdv,

Tappancsék
Vissza az elejére
Andi Tappancs
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 30. Szerda 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Mosoly!

Először is köszönjük, hogy segítesz a honlap népszerűsítésében, remélhetőleg így minnél több árvánk fog szerető otthonba költözni. Rengeteg mindennel lehet minket segíteni.
- önkéntességgel
- kölyöktáppal, kölyök konzervvel(ebből sosem elég)
- tisztítószerekkel: Jahr(ezzel mossuk fel a kenneleket), hypo, mosogatószer, mosószer, öblítő(ezekből is rengeteg fogy mivel minden nap,egész nap mennek a mosógépek, hogy tiszta takaró kerülhessen a kutyusok alá)
- konzervvel, táppal
- amire még nagy szükségünk lenne: az 2db konténerház, de egyelőre ilyen támogatót még nem találtunk. egyikből raktár lenne, és így rengeteg hasznos hely szabadulhatna fel- orvosi szoba, kennelek, folyosó, stb. - amit jelenleg tárolásra használunk. a másikból Cica-házat szeretnénk kialakítani
És még sok minden másra is szükségünk lenne.
A honlapunkon van egy olyan link, hogy "amire szükségünk lenne". ezt folyamatosan frissítjük.

Köszönjük az eddigi segítségedet és a továbbiakat is,

üdv,

Tappancsék
Vissza az elejére
Andi Tappancs
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 30. Szerda 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Adelaine!

Az örökbefogadásról annyit kell tudni, hogy minden kutyánk oltva, chippel, a szukák pedig ivartalanítva kerülnek ki az új gazdikhoz. Se az oltást, sem a műtéteket nem kell kifizetni, csak a chip regisztrációs díját, ami jelenleg 4.000,-Ft. Ezt az összeget nekünk is ki kell fizetni az állam felé. Az örökbefogadáskor alá kell írni egy örökbefogadási nyilatkozatot, amiben vállalja az újdonsült gazdi, hogy rendesen gondoskodik az állatról, nem köti meg,stb. önkéntesünk bármikor felkeresheti ellenőrizni a kutya állapotát és ha úgy ítéli meg, hogy a tartása nem megfelelő, akkor visszaveheti az állatot.

Nagyvonalakban ennyi, de természetesen örökbefogadás előtt is tájékozódunk a gazdijelöltekről, arról hogy hova is kerülne védencünk.
Ha bármi kérdésed van nyugodtan keress meg minket.

Husky kutyusunk, többször volt már, mivel sokszor ezek a szánhúzó fajták elszöknek, nehezebb őket kezelni és ezért a "tulaj" megválik tőlük.
Én úgy gondolom, hogy nem csak a kutya fajtája alapján kell dönteni, amikor kutyát választunk, hiszen a keverék kutyusok is ugyanolyan kedvesek, ragaszkodóak mint fajtatiszta társai. Ezért érdemes elmenni az ország bármelyik menhelyére és először ott körülnézni, mivel rengeteg tündéri, magára hagyott állat várja, hogy érte is eljöjjön az álomgazdi.
De ha ennek ellenére is ebbe a fajtába vagy beleszerelmesedve figyeld honlapunkat, ott mindig megtalálod a gazdit kereső kutyusokat vagy keresd meg a szánhúzó kutyamentőket, akik csak ilyen fajta kutyusok megmentésére jöttek létre(legkésőbb minden hétvégén frissítünk)

üdv,

Andi, Tappancs
Vissza az elejére
mosoly
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 27. Vasárnap 9:10    Hozzászólás témája: mi kéne?
Téma leírása: Mi kellene most a menhelynek?

sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy mi kéne most a menhelynek,úgyértem adomány??

én hirdetem az oldalatokat,és a menhelyet,hogy minél több kutyus találjon gazdára!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
Adelaine
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 18. Péntek 9:31    Hozzászólás témája: Segitek
Téma leírása: Kutyust szeretnék

Sziasztok!! én még új vagyok itt..és érdeklödnék hogy ez a kutya örökbefogadás hogy müködik?? kell e vmi hozzá, mennyi pénzbe kerül???
Én nagyon szeretnék majd 1 Husky kutyust!! Még nem, de a közeljövöben IGEN!! Ilyen kutya is van itt??
segitségeteket elöre is köszönöm!!!
Vissza az elejére
Martina
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 10. Csütörtök 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Tappancsok!

Mint újdonsült örökbefogadó gazdi szeretnék köszönetet mondani, amiért segíthettem egy csöpp, ártatlan kis élet megmentésében.
Nektek ksözönhetem Bizsu névre keresztelt kutyusomat.
Bizsu ugyan most még nagyon rossz bőrben van, túl van egy műtéten és nagyon sovány, de megteszem ami tőlem telik, hogy erős és életvidám kutyus váljon belőle, mert tudom, hogy mennyire széppé tehetjük egymás napjait!

Másokat is ez úton buzdítok arra, hogy bátran vágjon bele és mentsen életet, mert a hála felbecsülhetetlen.

(Bizsu a képeken a kis fehér, Őt fogadtuk tegnep örökbe, a fekete pedig Prince a már meglévő kutyusunk )

http://gallery.site.hu/u/Martina/P1160001_001.JPG.html

http://gallery.site.hu/u/Martina/P1160004_001.JPG.html
Vissza az elejére
Martina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Andi Tappancs
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 5. Szerda 19:30    Hozzászólás témája: SOK KICSI SOKRA MEGY! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SOK KCSI SOKRA MEGY!

Kedves Állatbarátok,Olvasók!

Ha Neked is vannak otthon befőttesüvegben, dobozban összegyűjtött 1 – 2 forintosaid, mielőtt beváltanád, gondolj ránk, a Tappancs Állatotthon Alapítvány menhelyén élő kutyákra!

Nekünk minden fillér számít!

Az Állatotthon önkéntesei összegyűjtik, beváltják, és a menhelyen élő árvákra költik majd az összegyűlt adományaitokat.

- belső kennelek korszerűsítése

- raktár épület vásárlása és ezáltal a jelenleg raktárként használt helyiségek felszabadulnának(pl. orvosi szoba, kennelek, mellékhelyiségek stb.)

- kinti kutyajátszóterek építése

- cicaház kialakítása

- orvosi költségek fedezése

És még rengeteg más építeni, fejleszteni való van az Állatotthonban, ami ha elkészülne az itt élő "gyerekek" - mi csak így hívjuk őket - életkörülményeit javítanák.

Az akció végeztével honlapunkon közzétesszük a gyűjtés eredményét, és hogy mi mindent sikerült vásárolnunk belőlük.

Segíts, hogy segíthessünk!

Gyűjtőhelyek:

- Tatai Állatkórház(Bajcsi Zsilinszky u. 31.)

- Tatabányai Állatorvosi Rendelő(Intersparral szemben)

- Dózskerti Állateledel bolt(sétáló utca)

- Menhelyen

Köszönjük, a Tappancs Állatotthon lakóinak nevében!

Bármi kérdésed van keress meg minket bátran, akár telefonon, akár emailen!

tappancsalapitvany@gmail.com

Burger Edina: 06-30/653-9108

Fuchs Valéria: 06-20/931-2808

Galánta Edit: 06-70/772-5003

Sólyom Andrea: 06-30/246-0418

Zsigáné Marosi Éva: 06-20/238-5044
Vissza az elejére
Andi Tappancs
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 10. Hétfő 19:22    Hozzászólás témája: Amire most szükségünk lenne..... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Amire most szükségünk lenne:

* 2 db Konténerház
Az egyikben a hűtőket, tápokat szeretnénk elhelyezni, a másikból pedig Cica-házat szeretnénk kialakítani.

* A legkisebb méretű dorogi rács vagy hasonló erős, kislyukú rács, amiket a kinti kifutók építéséhez használnánk fel.

* A kennelek fűtését is szeretnénk még a tél beállta előtt megcsinálni. Ehhez szükségünk lenne:
- egy nagy méretű vegyestüzelésű kazánra
- csővezetékre
- radiátorokra

* Min. 30m2-es faház, amiből az irodát szeretnénk kialakítani.

* Jelenleg a menhelyünkön a keneleket fém vázra erősített drótháló, és dorogirács választja el. A rendszeres takarítás és fertőtlenítés ellenére, folyamatosak a fertőzések a kiskutyák között. Ennek szeretnénk elejét venni, úgy, hogy a keneleket gipszkarton fallal választjuk el, a falakat 160cm magasságig lecsempézzük, a jelenlegi beton aljat, lejárólapozzuk.
- Tűzálló impregnált gipszkarton RF-I 15mm-es (96db)
- UW 100 falprofil(vízszintestartó) (22db)
- CW 100 falprofil (függőleges tartó) (83db)
- UA 100 merevítő profil (ajtótokhoz) (11db)
- ALU élvédő (élekhez) (60m)
- Glettelő gipsz (100kg)

Csempézéshez:
- Csempe 180 m2
- Csemperagasztó 32 zsák (800kg)

Járólapozáshoz:

- Járólap 120 m2
- Csemperagasztó 120 zsák (3000kg
Vissza az elejére
Andi Tappancs
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 26. Vasárnap 19:24    Hozzászólás témája: Fogyóban a kutyatáp és a konzerv! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Állatbarátok, Olvasók!

Sajnos az elmúlt időszakban nagyon sok kutyus fordult meg nálunk és a kutyaeledelek nagyon gyorsan fogytak. Kérjük, hogy aki fel tudna nekünk ajánlani 1-1 zsák tápot, vagy konzervet kérjük segítsen.
Az alábbiakra lenne nagyon szükségünk:

- kölyöktáp
- kölyök konzerv
- száraztáp
- konzerv
- szalámi
- húsok
- fagyasztott zöldségek
- rizs, kutyatészta

A SEGÍTSÉGET ELŐRE IS KÖSZÖNJÜK AZ ÁLLATOTTHON LAKÓINAK NEVÉBEN IS!
Vissza az elejére
Andi Tappancs
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 27. Szerda 20:58    Hozzászólás témája: Mosógép-probléma!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves állatbarátok!

A tatabányai Tappancs Állatotthon Alapítvány mosógép problémákkal küzd.
Nagyon nagy szükségünk lenne egy automata mosógépre, mivel minden nap mosunk a kutyusokra.
A nagy szőrmennyiség, és állandó egész napos használat miatt, minden mosógépünk tönkrement.
Mivel anyagi problémákkal küzdünk, nincs lehetőségünk arra, hogy új mosógépet vásároljunk, ezért fordulunk a lakossághoz.
Kérjük a kedves lakosságot, amennyiben van használt, de jó állapotban lévő működőképes automata mosógépe, adományozza menhelyünknek, hogy továbbra is tisztán tudjuk tartani a kutyusok alatt lévő rengeteg takarót, amit minden nap cserélünk.
Tekintsék meg honlapunkat, kutyusainkat, és a menhelyet.

www.tappancs.atw.hu

Sólyom Andrea: 06-30-246-04-18 Fuchs Valéria: 06-20-931-28-08
Burger Edina: 06-30-653-91-08 Zsigáné Marosi Éva: 06-20-9-238-50-44
Debre Viktória: 06-30-518-97-84 Galántha Edit: 06-70-772-50-03

Üdvözlettel: Tappancs csapata
Vissza az elejére
Andi Tappancs
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 17. Vasárnap 16:49    Hozzászólás témája: Örökbefogadó nap
Téma leírása: Örökbefogadó-nap Június 23-24-én a Tappancs Állatotthonban

Kedves Állatbarátok!

A Tappancs Állatotthon Alapítvány Június 23-24én Örökbefogadó napot tart. Sajnos menhelyünk teljesen megtelt, és addig nem tudunk újabb árvákat megmenteni amíg ki nem ürül néhány kenel.
Ha magányos vagy és egy hűséges társra vársz, vagy épp egy családi kedvencet keresel, nálunk biztosan megtalálod az igazit. Lakóink csak arra várnak, hogy végre nekik is lehessen egy igazi, saját gazdijuk, akihez hűen ragaszkodhatnak és imádhatnak.
A Tappancs Állatotthon honlapján megtalálhatod a gazdit kereső kutyusokat. Vannak kölyökök és kamaszok,és már érettebb, nyugodtabb felnőttek. Mindenki megtalálhatja a megához leginkább illő társat.

http://www.tappancs.atw.hu

A fent lévő képeken kívüli is vannak olyan kutyusok, aki nem rég kerültek be a menhelyre és még nem siekrült őket feltenni a honlapra.

A rendezvény helyszíne: Tatabánya, Síkvölgy - a szanatórium után balra, egy nagy barna kapu
Ideje: Június 23-24 12:00-17:00.
Az új gazdik és már GAZDIS!!! védenceink egy kis ocsomagot is kapnak, mellyel elkezhetnek egy szép és boldog közös életet.
Minden látogatót finom csülkös bablevessel várunk!

Természetesen bármikor máskor is el lehet látogatni hozzánk. Védenceink mindig örülnek a látogatóknak!!!

Addig is figyelmetekbe ajánljuk a honlapunkon található kedvelt "Hírek a gazdiktól" rovatunkat, ahol az újdonsült gazdik írnak a tőlünk örökbefogadott kuytusokról és fantasztikus képeket küldenek.

Ha már egyetlen kutyus megtalálja szerető gazdiját, már akkor megérte!!!
Várunk mindenkit szeretettel!!!

Üdvözlettel

A Tappancs Állatothon lakói és Önkéntesei

Kérlek továbbítsátok ezt az üzenetet mindenkinek aki szereti az állatokat és segíteni szeretne!!!
Vissza az elejére
Andi Tappancs
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 1. Péntek 17:18    Hozzászólás témája: Segítségüket kérjük az állatotthon lakóinak nevében! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Állatbarátok!

Az Alapítvány szeretne egy olyan európai színvonalú állatotthont kialakítani, illetve működtetni, mely elsődlegesen a kóbor, illetve magára hagyott állatok átmeneti elhelyezését, valamint felelősségteljes, szerető gazdához való kiközvetítését tűzte ki céljául.

Az elkövetkezendő időszakban az alábbi rendkívül fontos munkálatokat kell elvégeznünk az állatotthonban, hogy az ott élő állatok körülményeit minél jobbá és biztonságosabbá tegyük.

*Orvosi szoba kialakítása

*Kölyökkutya-elkülönítő létrehozása

*Kültéri kutyajátszótér illetve kifutók építése, létrehozása

*Macskaház kialakítása

*Iroda kialakítása

Terveink megvalósításhoz az alábbiakra lenne szükségünk:

*Faház az irodánknak (kb. 30 m2)

*Konténerház a macskaház illetve tároló kialakításához

*Építőanyagok (Ytong tégla, dorogi rács, csempe, járólap, fugázó anyag, csemperagasztó, drótkerítés, beton, vakolóanyag, oltott mész, fagerenda, faanyag, festék, vasoszlopok stb.)

*Szerszámok (talicska, betonkeverő, ecsetek, vödrök, felmosó szett, lapát, ásó, gereblye, lombsöprű, locsolótömlő, fűnyíró, ütvefúró, flex, körfűrész, láncfűrész, hegesztő felszerelés, stb.)

*Fűtőrendszer kialakításához kazánra,radiátorokra, vízvezetékekre

*Műanyagraklapok

*Ketrecek, nagyobb méretű szállítódobozok

*Állateledel (kutyaszalámi, konzervek, KÖLYÖKTÁP!, húsok, rizs, tészta, zöldségek, tápok, jutalomfalatok, stb.)

*Felszerelések (pórázok, HÁMOK, nyakörvek, játékok, kutyápoló eszközök stb.)

*Rendezvényekre: pavilon, rendezvénysátor, műanyagszékek és asztal, nagyméretű parafatábla, stb.

Kérünk mindenkit, aki bármivel hozzá tudna járulni ahhoz, hogy céljainkat minél előbb megvalósíthassuk kérjük jelentekezzen az alábbi elérhetőségek bármelyikén.

Ha csak maradék járólap, csempe vagy faanyagja van amit fel tudna ajánlani, annak is nagyon örülünk. Sok kicsi sokra megy!

Honlapunk: www.tappancs.atw.hu

E-mail címünk: tappancsalapitvany@gmail.com

Adószámunk: 18608438-2-11

Számlaszámunk: K&H 10200452-3601797300000000

Telefonszámok:

Burger Edina: 0630/653-9108

Debre Viktória: 0630/518-9784

Fuchs Valéria: 0620/931-2808

Galántha Edit: 0670/ 772-5003

Sólyom Andrea: 0630/246-0418

SEGÍTSÉGÜK ELŐRE IS NAGYON KÖSZÖNJÜK A KUTYUSOK NEVÉBEN IS!!!!

Köszönettel a Tappancs Állatotthon Csapata és lakói
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [33 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » Tappancs Állatotthon Alapítvány
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu