Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2021 Okt. 16. Szombat 11:59
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  
Csevely
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 129 oldal [3206 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, ..., 127, 128, 129 Következő
Szerző Üzenet
Brigit
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 11. Vasárnap 18:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Jó sok minden iromány került fel, igyekeztem utána olvasni az eseményeknek olvas . Meti nagyon aranyos a cicátok, milyen jó hogy így szeretik egymást a kutyusokkal! Mosoly

Jól éreztük magunkat ma nagyon a szigeten, szépen kisütött a napocska is, végre vége a tüzelésnek és újra tudunk járni, bár nagy megkönnyebbülés, hogy Bogyó semmit sem reagált a dologra és ahogy nézem a mai séta után a lába sem fáj most.

Kérdeztetek Amyről és hiányoltátok a képeket. Amit el tudok mondani, hogy nagyon jó helyen van és szerencsére jól viselkedik a kisasszony Andi beszámolói alapján. Bár kezd belépni a tini korszakba, mostmár kekeckedik a nagyokkal, kinyílik a csipája. Hullajtja a kis fogacskáit, Andi el is tett belőlük. Járnak vele nagy sétákra, voltak vele kirándulni is, jól bírta az iramot, stramm kiscsaj. furgekutya
Íme néhány kép:
Itt voltak kirándulni

Bújás a szerető gazdival sziv

És egy kis játék, bajusz húzogatás a puha ágyon Wink

Nagy örömömre tervbe vette Andi a kiállításokat is, kipróbálják majd magukat néhányon és a világkiállításra is jönnek. Ezúton is szeretném ezt megköszönni! puszitküld
Még az is előfordulhat (ha minden összejön), hogy a következő szigetelés alkalmával eljönnek ők is! Én nagyon reménykedem.

És végül itt egy videó amit ébredés után csinált róluk Andi Mosoly nagyon jól kijönnek Jackie-vel aranyosan játszanak vidám
http://www.youtube.com/watch?v=mdG0vhJUM1c

Hát nagyjából ennyi az információ áradat Nagyon Boldog

Ildi nekem valamiért nem nyitja meg a videót amit felraktál, de majd próbálkozom még.

Szép hetet mindenkinek!
Vissza az elejére
Brigit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 10. Szombat 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet Halihó!

Meti nagyon aranyos a kiscicátok puszitküld úgy látom a fotókon, hogy már teljesen elfogadták a kutyusok Razz
Jók a szigetes fotók,én igencsak fázhattam akkor is, az alsó képen a derekamra tekertem a kutyák takaróját nagy vigyor
Még jó, hogy mindig nálam van. Meglepõdött

Szerda óta itthon vagyok szabin, képzelhetitek, hogy mennyit csavargok megint a kutyusokkal. Volt egy kis kalandunk is:

A tegnapi sétánkról hazafelé jövet keserves nyávogást hallottunk az egyik (kerítés nélküli) ház felől. Látni nem láttam be a kertbe a sok szép növény miatt. Először arra gondoltam, hogy siessünk tovább, nehogy Kátó kutyusom aki póráz nélkül jött mellettem beszaladjon a kertbe.
Kevike szerencsére pórázon volt, már tuti ugrott volna a nyávogásra, így is hegyezte a fülét rendesen nagy vigyor Sietősre is vettem a sétát, amikor újra hallottam azt a kétségbeesett nyávogást Döbbent
Tovább mentünk,de még mindig hallottam.. Szemforgató Mi lehet vajon? Talán bajban van egy szegény kiscica? Lehet, hogy beszorult, vagy beesett valahová? Ó istenem... vissza kellene mennem megnézni, hátha tudok segíteni szegénynek...de hát normális vagyok, két ilyen macskakergető kutyával menjek be egy idegen ház kertjébe, ahol egy kiscica nyávog?
De mi lesz akkor szegénykével?, senki nem hallja ezek szerint rajtam és a kutyusaimon kívül Sír vagy nagyon szomorú

Gyorsan kellett döntenem, a cica pedig olyan keservesen nyávogott...
Elindultam vissza a két kutyámmal, Kátót szigorúan a lábam mellé hívtam, tudta a hangsúlyból, hogy most nem lehet másfelé mennie. Annyira szépen megértette,hihetetlen, hogy milyen jól viselkedett. Úgy voltam vele, hogy nem kötöm meg, mert kettő flexi pórázzal a kezemben semmit nem tudok csinálni, ha szükséges lesz!

Beléptünk a gyönyörűen gondozott kertbe, mindenhol fák, szépséges növények, és egy kikövezett kis út vitt a házig! Rájöttem, hogy ez a hátsó kertje a háznak, de arra is rádöbbentem, hogy amióta beléptünk, nem hallom a nyávogást :roll:Olyan hirtelen csend lett..kicsit olyan hülye érzés fogott el, mintha valaki figyelne minket. Mentünk tovább! Hamarosan megláttam egy nagy teraszt üvegajtóval, és a teraszon egy hintaágyat,ami telis-tele volt párnákkal, takarókkal! Az egész látvány olyan volt, mintha valaki, aki az előbb még itt ült, beszaladt volna , és onnan figyelne minket? Ilyen gondolataim támadtak De miért tenne ilyet a saját házában..és különben is miért szűnt meg a nyávogás?

Lent a földön etető,és itató tálak voltak, és akkor láttam, hogy a párnák és a takarók között több kiscica is ijedten lapított .. Razz most egyik sem nyávogott... Razz Na jó..itt nincs mit csinálni, talán játszottak a kiscicák, vagy éhes valamelyik..Ahogy megfordultam, hogy indulunk vissza, észrevettem, hogy kb. még 3 nagyobb macsek mozdulatlanul lapít a fűben és minket néznek!! Döbbent Úristen..nehogy megmozduljanak a cicák, mert akkor még a Kátó is utánuk fog rohanni, micsoda felfordulás lesz akkor ebben a kertben Szemforgató Na tűnés innen gyorsan...!!

Kátó nagyon fegyelmezett volt (így, hogy nem mozdultak a macsekok), pedig látta a cicákat. Kevikét pedig elég szorosan kellett fognom, nagyon érezte a szagokat, és nagyon ment volna..Szerencsésen kiértünk..
Hát én tényleg nem vagyok normális, hogy bejöttem ebbe a macsek birodalomba a két kutyámmal fejvakar
Sajnos erről a kalandról nem tudtam fotókat készíteni..örültem, hogy ilyen békésen megúsztuk nagy vigyor

Viszont egy szigetes videót felraktam, itt a Kevike játszani akar a Bellussal, de a Bellus nem rajong az ötletért Razz Kicsit morgolódnak is, a Kátó pedig azt hiszi, hogy veszekedni akarnak, ezért közéjük ugrik, aztán jön is panaszkodni nekünk Razz

Kellemes hétvégét!
integet
Holnap sziget! Mi ott vagyunk 9-kor
Meti
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 10. Szombat 2:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kevike esésének története teljesen olyan, mint a filmekben szokott lenni. Döbbent Csak ott a főszereplő esik valami kiálló részre, ami felfogja. Szerencse, hogy Kevikének sem lett semmi baja! meghajol
Szörnyű volt nézni, ahogy zuhan Ginike, és nem tudunk semmit csinálni, de ő is egyből felpattant, csak kóválygott. Nándi egyből rohant, nagyon vert Gini kis szíve, de hamar megnyugodott ahogy ölben volt. Nem is gondoltuk volna, hogy onnét valaha leesik valamelyikük. fejvakar Azóta Nándi már biztonságossá tette azt a részt.
Tényleg minket sokkal jobban megviselnek ezek a dolgok, mint a kutyusokat. Én alig akartam utána kiengedni Ginikét, de hát muszáj. futokutyus

Én még nem merem elengedni rögtön Ginit az utcán, de azért őt is tanítgatjuk. Kátó már nagyon ügyes! puszitküld Remélem, hogy egyszer Minike is olyan lesz! Dömivel kapcsolatban nincsenek illúzióim.... nagy vigyor ....bár már az első szigeteléséhez képest szerintem elég szépen fejlődik, de azt hiszem én is hibás vagyok ebben, Embarassed mert nagyon féltem őket, ezáltal elengedni is nehezen merem.
Ebben az esetben az legalább jó volt, hogy szépen összemelegedtek a kis jövevénnyel. puszitküld

Pötyike kedveskedik
Nagyon Boldog

Jól megbeszélik az eseményeket

Remélem, hogy Ferikét csak sikerült megfogni valahogy és jó gazdija lett! Mosoly Édes az a kutyus is. puszitküld
Dömivel jókat játszottak. nagy vigyor Ezen a képen hátul incselkednek egymással:

Még találtam régebbi szigetelésről is képeket.

Itt szépen sorban állnak:

Itt össze-vissza:

És körbe-körbe Nagyon Boldog :

puszitküld
Vissza az elejére
Meti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 8. Csütörtök 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Te jó ég! szegény Ginike te jó ég! Nagy szerencse, hogy nem betonra esett, és nem történt nagyobb baj az ijedségnél Döbbent Valóban stramm kiskutya puszitküld Kevike is esett már le (kb. 1,5 éve ) magasról! A sziget Dunapart előtti sétányán egy kutyával volt elfoglalva, és amikor hátralépett eltűnt egy elég mély szakadékban Döbbent Nagyon megijedtünk mi is,hiszen azon a részen sok köves sziklás rész van! Egy pillanat alatt történt, kétségbeesetten rohantunk, és mire odaértünk, már jött szegényke felfelé vigasztal

Nagyon nagy szerencsénkre megfogta őt egy kiálló gyökeres, homokos rész, utána még tovább bukfencezett, de szintén homokos puha részre. Nem volt semmi sérülése, de látszott, hogy elég zavart, ijedt szegényke! Ő is akárcsak Ginike hamar túltette magát a történteken szerencsére érzelgõs Talán minket gazdikat jobban megviselnek ezek a dolgok, mint a kutyust hiszen féltjük, szeretjük őket nagyon ölelés2

Meti, szerintem Ginike is olyan jó kutyus lesz a póráz nélküli séták alkalmával, mint nálunk a Kátó. Őt már sokszor egyáltalán nem pórázolom, visszajön ha hívom,vagy jön szépen ő is a lábam mellett, és a járda szélén meg is áll Wink

Dömit pedig kicsit Kevihez hasonlítanám nagy vigyor
Kevikét még muszáj induláskor pórázolnom főleg ha egyedül viszem őket és hát...a macsekos helyeken is...! aztán néhány utca és úttest után már ő is szaladhat vidáman a dombon át a határba Razz

A múlt vasárnapi szigetelésről felraktam néhány képet! Képzeljétek jelentkezett egy gazdijelölt Ferike kutyusért, ( Misi mentette meg, amikor facebookon kerestek ideiglenes befogadót különben elaltatták volna szegényt Sír vagy nagyon szomorú )

,

Oda jött a szigetre ez a fiatal lányzó, és vitte is Ferikét haza...vagyis csak vitte volna, mert Ferike mintha megérezte volna,hogy el akarják vinni Döbbent Nem lehetett megfogni attól kezdve, sem kajával, sem labdával nem tudtuk olyan közel csalogatni, hogy a pórázt rátegyük! Már az egész sziget Ferikét szerette volna becserkészni nagy vigyor

A Gazdijelölt mindenesetre elég türelmes volt, ő is hívogatta kedvesen, de hiába..Ferike nem ment oda fejvakar Nem tudom, hogy mi lett a történet vége, mert mi dél körül hazajöttünk. Majd a vasárnapi szigeteléskor kiderül Wink
katt ide a szigetelős képekért:)

További kellemes hetet integet
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 7. Szerda 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Ildi, végignéztem a képeidet, nagyon jó dolguk volt a kutyusaidnak! Nagyon Boldog

Tényleg jó idő volt ezen a hétvégén, terveztem is egy csomó mindent. Szigetelést, Döme tanítgatását, hogy mehessen póráz nélkül a futtatón kívül is. furgekutya Elég jó nagy terület van nálunk, füves-fás rész, ahol rohangálhat. Már egyszer-kétszer el is mertem engedni, nagyon ügyes volt. Ginike meg szinte az elejétől jöhet póráz nélkül. Tündéri, szófogadó, okos, meg minden, szinte nem is kell rászólni, alig megy el mellőlünk. puszitküld Arra is sok kutyus sétál, ismerkedhetnek is. lekezel
No de hát ember tervez...... Összezavart Az történt, hogy Ginike leesett otthon a lépcsőfeljáró tetejéről, mert annyira örült amikor hazaértünk, hogy elkezdett tolatni. Nem a fokokon bucskázott le, hanem oldalt kiesett. Szerencsére ott fű van, és elég puha a föld is, így az ijedtségen kívül semmi baj nem történt. kerlekistenem Azért rohantunk a dokihoz, mert rendesen megijedtünk, de nem tört el semmije, és belsővérzése meg semmi baja nem lett. Kapott infúziót meg valami nyugtató injekciót meg még valamit a sokkra, és meg kellett figyelnünk. Szegényt 2 napig ki se engedtük. Első nap még élvezte is, szinte állandóan az ölemben volt, de második nap már azért látszott, hogy menne és Dömike is hiányzott neki. Mosoly
Csodálkozunk is, hogy az eset óta sincs benne semmi félelem, teljesen boldog, és minha a "kajaközpontját" ütötte volna meg egy kicsit, állandóan enne. nagy vigyor Nándi mondta is, hogy azt viszont lehet, hogy megköszönhetjük szörnyellának, hogy ilyen kis stramm kutyuska lett. Azért most már remélem, hogy semmi nem fog történni vele és marad ez a kis csillogó szemű kis husi. ölelés2

puszitküld
Vissza az elejére
Meti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 6. Kedd 8:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali integet

Hát vége a hosszú hétvégének..
Ilyenkor, hétköznapokon sajnos kevesebb idő jut a csavargásra, sétára zavart2

Nem tudom, hogy Ti hogy voltatok ezzel, mi maximálisan kihasználtuk a hétvégét. Kátó és Kevi nem panaszkodhatnak, alaposan kimozogták magukat Wink
Rengeteget csavarogtunk velük a 4 nap alatt!

Csütörtökön az egész napos eső ellenére is jót kirándultunk a határban,szerencsére „csak”szemerkélt amikor elindultunk, de a gumicsizma, esőkabát azért kellett! nos
Jót nevettünk, amikor emlegettem a „Büdös kis kutyáim” c. versem,mert éppen azon a helyen jártunk, ahol elszenvedtem a versben leírt történetet. Most viszont a Laci is velünk tartott, a kutyusok is jól viselkedtek, és még a csizmámat sem hagytam el. hihi

Pénteken reggel már szikrázó napsütésben indultunk kirándulni Veresen, igaz egy kicsit még ködös volt az idő a tavaknál, de hamar felszállt.

Erről a kirándulásról blogoltam is néhány képet. Pamut –tó, fenyőerdő, Álomhegyi-tavak és környéke volt az útvonal, majd igencsak fáradtan, a határon keresztül indultunk haza! Mondanom sem kell, hogy a kutyusok „felborulva” aludtak,szinte az esti sétáig.
Kevi figyeli a terepet Mosoly

Kátó is:)

Kevi dagonyázik, szerencsére ez csak esővíz Razz

A szombati nagy sétánkra a rokon vendéget is elvittük magunkkal nagy vigyor
Vasárnap pedig gyönyörű idő volt a szigeteléshez, majdnem délig kint voltunk a szigeten a Viki is kihozta Mandit és Bellust. furgekutya
Készültek képek is a szép időben, talán holnap már fel tudom tölteni.
További kellemes hetet kutyuknak és gazdiknak! integet
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 1. Csütörtök 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet halihó!

Köszi Erika! Nem tudtam meg újabb infót a nevezésről, hiába keresgéltem. De még van idő!Szerintem mi a 16.-i Világkiállításon kívül még talán a 15-i CACIB-ra nevezünk Razz
Barbi, tényleg nem sietik el az oklevél kiküldését Összezavart pedig jól tudják, hogy csatolni kell a nevezéshez bandzsal
Örülök, hogy Bogyónál is érezhető már az ivartalanítás jótékony hatása. Nem hajszolják a hormonjai. Bár szerintem a tüzelő szuka még így is érdekelni fogja valamennyire! Kevike is udvarol, csak nem olyan hevesen, és simán otthagyja a szukát ha továbbmegyünk, és végre nem szökik vissza hozzá mint régen!

Hát mit szóltok ehhez a "szép" időhöz? Itt Veresen egész nap esik,és fúj rosszkedvû De hát végül is itt az ősz Wink
Vasárnap sziget!
További jó pihenést mindenkinek!
Barbi Neked pedig jó halpucolást nagy vigyor
Gyarmi
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 31. Szerda 22:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kátó-kevin írta:
integet Halihó!

Köszi Erika a hasznos infót, hát ez meglepett, ugyanis a dogshow.hu csak a 16.-i világkiállításra fogadott el nevezést.Tudtunk erről a 15.-i Interra kiállításról, szeretnénk is részt venni!
Viszont nem találunk semmi infót a nevezési hatáidőről, és lehetőségről, ezért azt hittük, hogy erre majd később lehet csak jelentkezni Döbbent Erika,Te tudod, hogy hol lehet nevezni?
Mindenesetre keresgélünk tovább Razz

Micsoda rangos esemény ..Számomra nem az eredmény lesz a fontos, hanem a Világkiállításon való részvétel! Hihetetlen emlék és óriási élmény lesz !! juhe
A sok-sok külföldi és ismerős cairn kutyussal egy ringben nagyon izgalmas lesz! taps Aki nem nevezi be a kutyusát, az is feltétlenül jöjjön nézőnek, szurkolónak! Nagyon jó kis társaság jött össze a májusi klubkiállításon is.Meti ! Ti akkor is kijöttetek Ginivel és Dömivel, örülök, hogy jöttök a Világkiállításra is Razz Kevike is jön szurkolni és ismerkedni vidám

Szigetelést most a zsúfolt családi programok miatt, mi csak vasárnapra tervezünk (legalábbis egyenlőre úgy néz ki ), aztán majd meglátjuk! integet

Mindenkinek kellemes hosszú hétvégét kívánok!

Szia Ildi!

Az interra 17.-én lesz . 15.én a CACIB kiállítás lesz. Sajnos még egyik oldal sem aktív az Interrával kapcsolatban. A nevezési határidők ugyan azok amik a világkiállításon. Itt az első kutya 5000 Ft a második 4000 Ft . Hétfőn rákérdezek, de szerintem ugyan ott nevezhetsz ahol a másik kiállításra csak a megjegyzésnél fel kell tüntetni hogy mire neveztél.

World Dog Show 2013 Budapest Ezen az oldalon találsz egy Nevezési felhívási füzet címszót ami megnyitható és a legvégén találsz az Interráról egy keveset. Nekem van nevezési füzetem amiben bővebben találok meg mindent. Ezt beszkennelem és átküldöm Neked e-mail ban.

Puszi Nektek ! Erika
Vissza az elejére
Gyarmi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Brigit
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 31. Szerda 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Mi is nevezünk majd, de lehet az első határidőig nem tudunk, mert szerintem nem fog megjönni addig a champion oklevél és csatolni kell a champion osztályba való nevezéshez... :S Pedig mikor bementünk a MEOE-ba előtte felhívtam a kiállítási osztályt és azt mondták másfél hét alatt elkészül ha személyesen bemegyünk intézni, majd mikor bementünk közölték hogy minimum 4 hét!!! Remek... Szóval mi is ott leszünk majd, a 15-eire én sem tudom hogyan kell nevezni, de úgyis majd személyesen intézzük amikor a másikat és akkor majd megmondják.

Képzeljétek már a 10.napnál tartunk a tüzelésnél és Bogyó semmi érdeklődést nem mutat, teljesen nyugodt mint máskor, úgy örülök hogy nem túráztatja magát emiatt. Viszont a szigetre most se fogunk tudni kimenni vele mert Csabi és az öccse pecázni mennek egész napra a Préri tóhoz.

Kellemes hosszú hétvégét és Mindenszenteket mindenkinek!
Vissza az elejére
Brigit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 31. Szerda 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet Halihó!

Köszi Erika a hasznos infót, hát ez meglepett, ugyanis a dogshow.hu csak a 16.-i világkiállításra fogadott el nevezést.Tudtunk erről a 15.-i Interra kiállításról, szeretnénk is részt venni!
Viszont nem találunk semmi infót a nevezési hatáidőről, és lehetőségről, ezért azt hittük, hogy erre majd később lehet csak jelentkezni Döbbent Erika,Te tudod, hogy hol lehet nevezni?
Mindenesetre keresgélünk tovább Razz

Micsoda rangos esemény ..Számomra nem az eredmény lesz a fontos, hanem a Világkiállításon való részvétel! Hihetetlen emlék és óriási élmény lesz !! juhe
A sok-sok külföldi és ismerős cairn kutyussal egy ringben nagyon izgalmas lesz! taps Aki nem nevezi be a kutyusát, az is feltétlenül jöjjön nézőnek, szurkolónak! Nagyon jó kis társaság jött össze a májusi klubkiállításon is.Meti ! Ti akkor is kijöttetek Ginivel és Dömivel, örülök, hogy jöttök a Világkiállításra is Razz Kevike is jön szurkolni és ismerkedni vidám

Szigetelést most a zsúfolt családi programok miatt, mi csak vasárnapra tervezünk (legalábbis egyenlőre úgy néz ki ), aztán majd meglátjuk! integet

Mindenkinek kellemes hosszú hétvégét kívánok!
Gyarmi
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 30. Kedd 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!

Most csak röviden!!

A világkiállítással egybekötött Interra ( Terrierek világkiállítása) kiállításra is 15.-e az első nevezési határidő . Ildi ha akarsz erre 5000 Ft a nevezés.

Jó olvasni az írásokat!!!

Üdv Nektek!!
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 30. Kedd 2:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kátó-kevin írta:
Tisztelt Ildikó!

Ön új nevezést rögzített a MEOE & DOG SHOW Online nevezési felületén ( http://nevezes.dogshow.hu ).

Kiállítás: World Dog Show Hungary 2013
Helyszín: Budapest, Hungexpo
Dátum: 2013-05-16

Tulajdonos neve: Kéri Ildikó

Fajta (szín, szőrzet, méret): Cairn terrier
Kutya neve: CATO OF SCHANGEL
Neme: Kan
Születési dátum: 2008-09-09
Törzskönyvi szám: MET.Cairn.t.315/08

Tenyésztő neve: Schreiner Annamária
Társtenyésztő neve:

Apa kutya neve: CAIRN-LADY'S KEEP ON RUNNING
Apa kutya törzskönyvi száma: MET.Cairn.t.210/H/04
Anya kutya neve: DOROTHY OF BLACK-EMERALD
Anya kutya törzskönyvi száma: MET.Cairn.t.224/04

Osztály: Nyílt

Üdvözlettel,
a MEOE & DOG SHOW üzemeltetői

Halihó! integet
A fenti e-mailt kaptuk! Razz Cato már be van nevezve a 2013 Világkiállításra! Ne felejtsétek, hogy nov. 15.-ig van az első nevezési határidő Wink

integet

integet

Majd még légyszi szólj a kiállítás előtt is! légyszi posta Nagyon el szoktam felejteni mindent, de szeretnénk menni és drukkolni Nektek. nagytaps beke

Jó kis kalandos szigetelésetek volt! furgekutya Nagyon Boldog

puszitküld
Vissza az elejére
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 29. Hétfő 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Hát… nem volt kegyes hozzánk az idő vasárnap. Ennek ellenére jót szigeteltünk Kevivel és Kátóval:P
Reggel nem akart elállni az eső. De hát a kutyusokat mindenképp sétáltatjuk ha esik, ha fúj.. hát akkor mi bajunk lehet?..induljuk!.. irány a sziget! Addig sem ázunk, és mire a szigetre kiérünk,talán már nem is fog esni, sőt még a napocska is előbújik.. Razz
Odaértünk! A parkolók üresek voltak Döbbent sehol senkit nem láttunk csak egy-egy kutyás gazdit, eső kabátba burkolózva, sietősen kifelé a szigetről! mindkétszemöldökfel

Mikor kiszálltunk a kocsiból, még mindig esett... és a napocska helyett pedig hideg, kellemetlen szél fújt! Én fáztam!! Pedig beöltöztem,még sapkát is vittem (kék színűt). fázik Muszáj voltam a mályva színű kabátomra, a kutyusok narancssárga takaróját is rá teríteni. A kutyák takarójával a hátamon, már egész jól éreztem magam, jól felfogta a hideg szelet. A borús idő miatt erről a nem túl divatos színkollekcióról nem készült fotó . (szerencsére) hihi

Viszont a Sziget! Azok a harmonikus gyönyörű őszi színek! A fák zöld, sárga, barna, bíbor minden árnyalatában pompáznak! Sőt, a nyári sziget fesztiválon tönkretett füves területeken is gyönyörűen zöldell a frissen vetett és kibújt dús fű! Mégiscsak kár, hogy nem készült fotó! zavart2 Csodálatosan szép ! eh

Sem Kátó, sem pedig Kevi kutyám nem foglalkoztak a szitáló esővel,és hideg széllel. Ők aztán nem fáztak, szaladgáltak, szaglásztak , labdát kergettek. Csak az ővék volt a rét, a domb , a sétány a Duna-part… az egész sziget! furgekutya

Gyakoroltuk a kutyusokkal az apportírozást, mikor labdázás közben megpillantottunk egy sárga esőkabátos gazdit, aki körül egy Goldi forma kutyus szaladgált. Dobáltuk tovább a labdát a kutyusainknak, egyszer csak Kátó és Kevi labdája a Goldi kutyus előtt landolt, és több sem kellett a kutyusnak, felkapta a „lábasfejű” labdánkat, és többet nem eresztette. A kutyáim odarohantak, körülszaglászták, körülugrálták, de a kutyust ez sem „hatotta meg” sőt az sem, hogy hiába kérte a gazdája a labdát, úgy nézett ki, hogy az belenőtt a kis pofájába beee3 mi.. pedig vártunk türelmesen.. zavart2
Valószínűleg bután néztem , amikor a gazdi feladta a további unszolást,és ehelyett hosszan kotorászni kezdett a táskájában.. már arra gondoltam, hogy egy másik labdát fog elővenni, amit nekünk ad cserébe, ha már ilyen piszkosul ragaszkodik a kutyusa a mi labdánkhoz. Szemforgató

Viszont mikor meglepetésünkre egy fél pár kesztyűt húzott elő a táskájából,akkor már szabályosan „hülyén” nézhettünk! upsz

Jó-jó tényleg hideg volt, de pont ebben a szituban jutott az eszébe,hogy fázik a keze?, ráadásul csak az egyik? Akaratlanul is rápillantottam a kezeire, mindkettő megvolt! Akkor meg mi a terv? gondolkodik Aztán felhúzta a kesztyűt, és a kutya szájához közelített vele. Na..ez a gazdi aztán kesztyűs kézzel bánik a kutyájával, gondoltam meglepetten!

Néhány másodperc, és a labda a kezében volt, amit odaadott nekünk, aztán sietett is tovább a kutyával. eh Furcsállottam egy kicsit, hogy nem nyúlt csupasz kézzel a kutyus szájához, de mikor megláttam a Kátó kutyámra ragadt és teljes fél oldalát beterítő nyúlós,bőséges nyáltakarót, akkor már nem csodálkoztam annyira. nagy vigyor

Kellemes hetet mindenkinek! Razz
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 28. Vasárnap 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tisztelt Ildikó!

Ön új nevezést rögzített a MEOE & DOG SHOW Online nevezési felületén ( http://nevezes.dogshow.hu ).

Kiállítás: World Dog Show Hungary 2013
Helyszín: Budapest, Hungexpo
Dátum: 2013-05-16

Tulajdonos neve: Kéri Ildikó

Fajta (szín, szőrzet, méret): Cairn terrier
Kutya neve: CATO OF SCHANGEL
Neme: Kan
Születési dátum: 2008-09-09
Törzskönyvi szám: MET.Cairn.t.315/08

Tenyésztő neve: Schreiner Annamária
Társtenyésztő neve:

Apa kutya neve: CAIRN-LADY'S KEEP ON RUNNING
Apa kutya törzskönyvi száma: MET.Cairn.t.210/H/04
Anya kutya neve: DOROTHY OF BLACK-EMERALD
Anya kutya törzskönyvi száma: MET.Cairn.t.224/04

Osztály: Nyílt

Üdvözlettel,
a MEOE & DOG SHOW üzemeltetői

Halihó! integet
A fenti e-mailt kaptuk! Razz Cato már be van nevezve a 2013 Világkiállításra! Ne felejtsétek, hogy nov. 15.-ig van az első nevezési határidő Wink

integet
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 27. Szombat 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Brigit írta:
Sziasztok!

Jó volt olvasni az új infókat, én se tudtam mit takar pontosan ez a K9.

Ildi hallom találkoztatok párom öccsével kutyasétáltatás közben! Mosoly

Mi holnap nem fogunk tudni menni szigetelni Bogyóval mert rokonlátogatás lesz és a kocsinkba is holnap szerelik a riasztót, de jövőhét vasárnap majd megyünk, reméljük az eső is eláll. rosszkedvû

A tüzeléssel kapcsolatban jól állnak a dolgok, már a 6. napja tüzel Lora igen intenzíven és Bogyót nem izgatja a dolog, ugyan olyan jól megvannak egymás mellett mint eddig, kíváncsi leszek a 2. hétre... :S

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Igen! Tényleg el is felejtettem mondani,( vagyis írni) Mosoly
Lacival és a 2 kutyussal épp egy hosszú csavargás után hazafelé tartottunk. Láttuk, hogy a határ szélén jön egy fiatal pár egy kistestű kutyussal. Kátó és Kevi mintha csak a szigeten lennének, boldogan és kíváncsian siettek a kis tacsihoz. Mosoly Megálltunk, hogy egy kicsit ismerkedjenek a kutyusok, amikor megkérdezte tőlünk a fiatal srác, hogy ismerünk-e Titeket Döbbent Hát valóban kicsi a világ!

Én csak néztem.. hogy a veresi határban végre összefutunk valakikkel, akik ismerik a cairn terriert, ráadásul kiderül, hogy a Csabi öccse?! Na mondjuk így már érthető, hogy ismerik a fajtát! Wink Mindenesetre nagyon örültünk a találkozásnak. Razz

Barbi nagyon szépek a serlegek, amiket Lora kapott, még egyszer gratulálunk a Champion és a Show Champion cím megszerzéséhez Nagyon Boldog

Kár, hogy nem jöttök holnap szigetelni, itt nálunk már kisütött a napocska, remélem, hogy holnap a Szigeten is így lesz!!
Mi a szokásos időpontban 9 kor kint leszünk ! Ne felejtsétek, hogy óra átállítás lesz!Egy órával tovább lehet aludni Razz

kellemes hétvégét mindenkinek!
integet
Brigit
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 27. Szombat 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Jó volt olvasni az új infókat, én se tudtam mit takar pontosan ez a K9.

Ildi hallom találkoztatok párom öccsével kutyasétáltatás közben! Mosoly

Mi holnap nem fogunk tudni menni szigetelni Bogyóval mert rokonlátogatás lesz és a kocsinkba is holnap szerelik a riasztót, de jövőhét vasárnap majd megyünk, reméljük az eső is eláll. rosszkedvû

A tüzeléssel kapcsolatban jól állnak a dolgok, már a 6. napja tüzel Lora igen intenzíven és Bogyót nem izgatja a dolog, ugyan olyan jól megvannak egymás mellett mint eddig, kíváncsi leszek a 2. hétre... :S

Kellemes hétvégét mindenkinek!
Vissza az elejére
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 26. Péntek 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó! integet

Viki,én nem tudtam, hogy a kutya (canin) szóból származik a K9! Most, hogy ezt írtad,ez egészen meglepett,és nagyon érdekelt a teljes történet. Kicsit keresgéltem, és sok- sok érdekességet olvastam ezzel kapcsolatban!

Ha valakit érdekel,íme csak nagyon dióhéjban a történet:

K9 - es kutyák: Négylábú hősök
A K9 kifejezés amellett, hogy ma nagyon divatos használni, csak nagyon kevesen tudják az igazi jelentését.
A szó jelentése egészen a II. világháborúig vezethető vissza.
Pearl Harbor japán lerohanása után az amerikaiak felszólították a kutyatulajdonosokat, hogy katonai célokra adják át a négylábú kedvenceiket. Több ezer kutya került így az amerikai hadsereg kötelékébe. Sír vagy nagyon szomorú
Ahogy Viki is írta a latin „canine” (kutya) szóból aztán az angolul nagyon hasonló csengésű K 9 elnevezés lett az „újoncokat” kiképző csapat neve. Döbbent

A hadsereg és a rendőrség kutyáinál megmaradt a K9 elnevezés. Ma csak az USA hadseregében több, mint 2700 négylábú katona teljesít szolgálatot. szemöldökfelhúzós
A bűnüldözésben, a terrorizmus elleni küzdelemben is kiemelt szerep jut a kutyusoknak. ketlovetu
Napjaink minden bizonnyal leghíresebb kutyája a Kairó nevű eb, aki a SEAL kommandó oszlopos tagjaként részt vett az Oszama bin Laden elleni akcióban. Sőt a kutya volt az, aki legelöl haladt,és a fejére szerelt infrakamerának köszönhetően pedig létfontosságú információkhoz juttatta a mögötte haladó kommandósokat. Döbbent
Kairó azóta legendává vált. kuty

http://www.youtube.com/watch?v=yG6S71wOzJ4

Egyébként az ilyen katonai missziókhoz használt kutyák sokkal jobb képességűek és jobban kiképzettek, mint amilyeneket a rendőrök vagy a mentőcsapatok akcióinál használnak.
Az ilyen szuper titkos küldetésekhez
belga malinois (juhász) vagy holland juhászkutyákat vetnek be, képességeik és vérmérsékletük alapján ezek a leginkább alkalmasak az ilyen feladatokra. jamesbond
Ezekhez ugyanis macskaügyességre, magas stressztűrő-képességre és a kommandó tagjaival való kiváló kommunikációra van szükség.
Egy katona kutyát úgy képeznek, hogy nem elég egyetlen gazdára hallgatnia, hiszen háborúban könnyen az életét veszítheti, és ilyenkor egy másik katona veszi át a gazda szerepét… Sír vagy nagyon szomorú

Érdemes utána olvasgatni,nagyon megható, szívszorító és csodálatra méltó, hogy mennyire hűségesek, önfeláldozóak,és mi-mindenre képesek ezek a kutyusok az emberekért! Hihetetlen.. bõgõmasina

Vasárnap sziget! Reméljük kegyes lesz az időjárás hozzánk rosszkedvû Kellemes hétvégét mindenkinek! integet
mandi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 23. Kedd 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Brigit írta:
Sziasztok!

Még egyszer köszönöm a gratulációkat! Mosoly
Lora elkezdett tüzelni, úgyhogy vele most 3 hétig nem megyünk szigetelni, Bogyóval meg majd meglátjuk.
Valóban kellemes délelőtt volt a tegnapi, a nap is szépen kisütött, hiányozni fog. Most vasárnap meg már jön a havazás? Jajj nee... Szomorú

Viki itt egy igencsak jól sikerült kép Bellusról, gondoltam megosztom!

Erről jut eszembe (újra), Sylvi KÖNYÖRGÖM azt a pár jól sikerült fotót rólunk amit mutattál annó KÉRLEK küldd át nekem! Esküszöm nem teszem kis se facebook-ra se sehova, csak szeretném ha meglenne, láthatnám.
Előre is köszönöm.

Szép hetet mindenkinek!

Sziasztok,
Most fejeztem be a munkát a gépen és egy kis kikapcsolódásként belenéztem a petsite-ba. KÖszönöm a képet Bellusról és mivel ma hallottam a szuper hámja történetét, megosztom veletek, mert én jót mulattam rajta.
Én ugyanis gyanútlanul vettem meg a K9 jelzésű hámot, mert nem sejtettem, hogy a szuper jó magaviseletű rendőrkutyák "tipusszáma", amint azt rajtam kivül mindenki tudta.
Ámde tévesen..... mert mint ma megtudtam Károly állatorvosunktól ez a rejtélyes K9 nem mást jelent, mint a canine kiejtett változatának röviditése.... amit ugyanis angolul , bocs a borzalmas átirásért, de kéjnájn-nak ejtünk, tehát a K 9 angolosan kiejtve ugyanez. Vagyis összesen annyit jelent, hogy KUTYA.

Amúgy persze lehet, hogy a jó magaviselet szimbóluma, de ezt Mandi és Bella úgy látszik egyáltalán nem érzi magára nézve kötelezőnek.....

Üdv mindenkinek, nagyon jó volt a találkozó!

Viki
Vissza az elejére
mandi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mandi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 23. Kedd 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Brigit írta:
Sziasztok!

Lora elkezdett tüzelni, úgyhogy vele most 3 hétig nem megyünk szigetelni, Bogyóval meg majd meglátjuk.
Valóban kellemes délelőtt volt a tegnapi, a nap is szépen kisütött, hiányozni fog. Most vasárnap meg már jön a havazás? Jajj nee... Szomorú

Erről jut eszembe (újra), Sylvi KÖNYÖRGÖM azt a pár jól sikerült fotót rólunk amit mutattál annó KÉRLEK küldd át nekem! Esküszöm nem teszem kis se facebook-ra se sehova, csak szeretném ha meglenne, láthatnám.
Előre is köszönöm.

Sziasztok,
Most fejeztem be a munkát a gépen és egy kis kikapcsolódásként belenéztem a petsite-ba. KÖszönöm a képet Bellusról és mivel ma hallottam a szuper hámja történetét, megosztom veletek, mert én jót mulattam rajta.
Én ugyanis gyanútlanul vettem meg a K9 jelzésű hámot, mert nem sejtettem, hogy a szuper jó magaviseletű rendőrkutyák "tipusszáma", amint azt rajtam kivül mindenki tudta.
Ámde tévesen..... mert mint ma megtudtam Károly állatorvosunktól ez a rejtélyes K9 nem mást jelent, mint a canine kiejtett változatának röviditése.... amit ugyanis angolul , bocs a borzalmas átirásért, de kéjnájn-nak ejtünk, tehát a K 9 angolosan kiejtve ugyanez. Vagyis összesen annyit jelent, hogy KUTYA.

Amúgy persze lehet, hogy a jó magaviselet szimbóluma, de ezt Mandi és Bella úgy látszik egyáltalán nem érzi magára nézve kötelezőnek.....

Üdv mindenkinek, nagyon jó volt a találkozó!

Viki

Szép hetet mindenkinek!
Vissza az elejére
mandi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Brigit
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 23. Kedd 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Előre is köszönöm.

Szép hetet mindenkinek!
Vissza az elejére
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 22. Hétfő 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali integet

Személyesen is tudtunk gratulálni Barbiéknak és Lorának a Champion cím megszerzéséhez taps2, mivel ma délelőtt egy kisebb cain találkozó alakult ki a szigeten Wink Nagyon örültünk, hogy hosszú idő után végre Éva és János is ki tudott jönni a cairnekkel. Morzsi, Zsömi, Buksi, Gingi és Ördög vidáman játszott és szaladgált a többiekkel Razz

Marcsi és Vili is ott volt Csubival és Schluffival, aki önfeledten szaladgált, labdát, vagy éppen másik kutyust kergetve.Látszott, hogy nagyon jól érzi magát!

Eljött Meti és Nándi is Ginikével és Dömével,a de ott volt még Bogyó, Manó, Bellus, Mandi,Kevi,Kátó. Aztán megérkezett Nóra és Zoli Tódorral (Kevi tesókájával )is Remélem, hogy senkit nem hagytam ki Wink

Sok mindent most nem is írok, majd a képek mindent elmondanak, látni, hogy micsoda csipet-csapat jött össze, és milyen jól éreztük magunkat kutyusok és gazdik is! Nagyon örülök, hogy ilyen sokan kijötettek a szigetre, ebben a gyönyörű időben puszitküld

További kellemes hetet mindenkinek! katt ide a képekért:
még nincs mind feliratozva, de így Ti is találgathattok, hogy melyik -melyik kutyus?Mosoly

Brigit
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 21. Vasárnap 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Hát... megérkeztünk, itthon vagyunk, csak röviden pár szót írok mert nagyon fáradtak vagyunk, holnap úgyis bővebben mesélek a találkozón. Szóóóval.... MEGVAN!!! Elértük a MAGYAR CHAMPION CÍMET! És ha minden igaz akkor a Show champion címet is! Nagyon Boldog Nagyon örülünk. Köszönöm a jókívánságokat és szurkolásokat, beváltak! Nagyon Boldog

Jó éjt mindenkinek!
Vissza az elejére
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 20. Szombat 0:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Okés, akkor hétfő. Jó sok kutyu lesz. foci
Majd megpróbálunk nem elkésni. Embarassed Így is már vagy 3 óra csörög. ásít hipnotizál
Lizike orrbekapós volt. nagy vigyor Nem tudom miért csinálta, de mániája volt. lol Nem harapott meg senkit, csak óvatosan kicsit megnyammogta. puszi
Vilinek jobbulást! doki
Vissza az elejére
Klebikné Hollós Mária
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 19. Péntek 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! virágfej

Azt hiszem mi inkább hétfőn mennénk, Vili kicsit gyengélkedik. Szomorú

Meti nagyon jó lenne, ha Ti is tudnátok akkor. Még beszélek a családdal, mi is legyen, és jelentkezem! integet
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 19. Péntek 9:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet Halihó!
Jaj de jó! Éva Ti is jöttök hétfőn? Szuper! Mi (szombaton és hétfőn is) már 9 kor ott leszünk a Szigeten, aztán ki hogyan tud jönni, csatlakozik a csapathoz. Igazi kiránduló időt mondanak!! Razz Meti nekünk sajnos most nem jó a vasárnap, de gondolom, hogy lesz aki kimegy aznap is, tuti nem maradtok cairn társaság nélkül Wink Viszont ha hétfőn(is) tudnátok jönni, akkorra már egész szép számban leszünk cairnesek, eddig 9 kutyust számolok (Éváéknak 5 kutyusa van Wink )

Szerintem pedig azon a bizonyos fotón a Laci éppen azt bizonygatja a farkas éhes kutyusoknak,hogy elfogyott a finomság Wink Na.. ezt tényleg nem vették jó néven a kutyuskák nagy vigyor De szerencsére most megkegyelmeztek neki, és nem harapták le a Laci orrát lol
Bár a következő fotókból ez nem derül ki:hmmm: De majd (szombaton) hétfőn meglátjátok Wink
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 129 oldal [3206 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, ..., 127, 128, 129 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu