Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2021 Dec. 7. Kedd 17:14
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  
Csevely
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 129 oldal [3206 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ..., 127, 128, 129 Következő
Szerző Üzenet
küf
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 19. Péntek 9:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kátó-kevin írta:
Halihó integet

Meti, a borús idő ellenére egész jó képek . Amelyiken a Nándi masszírozza a Kevit és Kátót, az nagyon jó! Nagyon Boldog
Kátónak és Kevinek most van csak igazán jó dolga, mert a gazdi (vagyis én) szabin vagyok szerda óta! Tegnap volt kora reggeli séta.. délelőtti kirándulás...és délutáni csavargás..
Imádom egyébként én is ezeket a csavargásokat Wink Muszáj kihasználni ezt a gyönyörű időt ! Igaz a lábaimat már alig éreztem estére, mankó Reggelre viszont teljesen kipihentem Razz
Ma is túl vagyunk már egy 2 órás csavargáson, most regenerálódunk. nagy vigyor A kutyusok alszanak, én pedig valamit itthon is intézek, mielőtt elindulunk újra csavarogni!

Mi úgy terveztük, hogy szombaton és hétfőn megyünk szigetelni a hosszú hétvégén! Így jó is lesz, mert a Barbiékkal is találkozunk , Marcsi Nektek is jó valamelyik nap? Kicsit legalább felfüggesztik a kutyusok a kertrendezést. Wink

Örülök, hogy Bogyó és Lora is rendben vannak már! Barbi,a kiállításra nagyon sok sikert kívánunk Nektek! Drukkolunk itthonról Lorának és Amy kutyusnak is!! puszitküld
További szép hetet mindenkinek integet

Valószínűleg hétfőn mi is jönnénk. Hányra? puszitküld
Vissza az elejére
küf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 19. Péntek 0:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Klebikné Hollós Mária írta:
Sziasztok!

Meti azt hiszem az új cicusnak ismét Nándi lesz a favoritja! nagy vigyor

A mi családunkban az apósom volt még nagy macskaimádó, de érezték is a cicusok, hogy ő az, akinek mindig a lábához lehet bújni, akitől csak simogatás érkezik. ölelés2

Ildi, most mikor mentek a szigetre? /csak hogy ne járjatok velünk megint úgy..../ Embarassed
Irtó jópofák az ásós képek, Laci az egyik képen pont úgy néz, mint aki azt mondja "Isten bizony nem én ástam!" nem
Egyébként, amire annyira büszke volta, hogy na, nálunk aztán a kutya nem ás soha! ... hát ennek az időnek már vége!! Döbbent
Ugyanis a kisasszony orra állandóan homokos, és gödrök akadnak bőven! fejvakar Persze a Csubi meg lohol Schluffi nyomában, és ha nem elég mély az a gödör, hát ő kiigazítja! hahaha
Szóval, zajlik a kert átalakítás.....

Meti! Ti mikor mentek a szigetre? Schluffi még nem is találkozott Ginikével, és én is úgy vágyom már rá, hogy Ginikét kicsit megcirókázzam. Persze Döme se maradna ki! ölelések

Szép napot mindenkinek!

integet

Tényleg úgy néz ki Laci a képen. nagy vigyor A kutyik meg mintha szemrehányóan néznének Rá emiatt. lol (Szegény Laci, miket beszélünk itt bele... dumcsi )
Mi elvileg vasárnap mennénk a szigetre, de máskor is meg tudjuk oldani, csak a szombat nagyon nem jó. Én is szeretném megbögyörgetni Schluffikát! ölelés2 Meg persze Csubikát is, ha épp nem csajozik...de hát ott az asszony, úgyhogy van esélyem. nagy vigyor Ginike tuti, hogy örülni fog a simizésnek, ha nagyon örül, még "röfög" is. Nagyon Boldog Az annyira édes! Meg sóhajtozik, mint egy bernáthegyi. Nagyon Boldog Dömit meg valahogy csak elkapjuk. Teljesen jól jellemzi Ildi az ő habitusát. Olyan jókat vigyorogtunk az írásán! vicces

Most aztán jó dolga van Kevikének és Kátónak, hogy otthon vagy Ildi. furgekutya Lehet, hogy beadom Hozzád a sétatáborba Dömét, hátha sikerül lefárasztani. nagy vigyor
A kutyamasszírt ő is szereti! mindkétszemöldökfel nagy vigyor
Ginike meg jól ellesz addig Pötyesszel. Wink

puszitküld
Vissza az elejére
Meti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 18. Csütörtök 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó integet

Meti, a borús idő ellenére egész jó képek . Amelyiken a Nándi masszírozza a Kevit és Kátót, az nagyon jó! Nagyon Boldog
Kátónak és Kevinek most van csak igazán jó dolga, mert a gazdi (vagyis én) szabin vagyok szerda óta! Tegnap volt kora reggeli séta.. délelőtti kirándulás...és délutáni csavargás..
Imádom egyébként én is ezeket a csavargásokat Wink Muszáj kihasználni ezt a gyönyörű időt ! Igaz a lábaimat már alig éreztem estére, mankó Reggelre viszont teljesen kipihentem Razz
Ma is túl vagyunk már egy 2 órás csavargáson, most regenerálódunk. nagy vigyor A kutyusok alszanak, én pedig valamit itthon is intézek, mielőtt elindulunk újra csavarogni!

Mi úgy terveztük, hogy szombaton és hétfőn megyünk szigetelni a hosszú hétvégén! Így jó is lesz, mert a Barbiékkal is találkozunk , Marcsi Nektek is jó valamelyik nap? Kicsit legalább felfüggesztik a kutyusok a kertrendezést. Wink

Örülök, hogy Bogyó és Lora is rendben vannak már! Barbi,a kiállításra nagyon sok sikert kívánunk Nektek! Drukkolunk itthonról Lorának és Amy kutyusnak is!! puszitküld
További szép hetet mindenkinek integet
Brigit
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 18. Csütörtök 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Sajnos Amyről nincs világosabb képem, Andi küldött néhányat amit mobillal fotózott.
Már készülődünk Komáromba. Reménykedünk, hogy Amy-t is elhozzák, mivel csak ő lenne baby cairn jó esélyeink lennének és ő is bekerülhetne a baby best in-be.

Bogyó lába hamar jobban lett, de néztük is hogy most csak 2 órát voltunk nem 3at, úgy látszik ezt még jobban bírja. Viszont egy nappal később Lora is rosszul lett, kicsit ment a hasa meg fájt neki, megmutattuk orvosnak, meg volt neki keményedve azt mondta fáj neki, de le fog tisztulni, adtunk neki probiotikumot meg diétáztattuk, úgyhogy biztos valamit összeettek a szigeten, szerencsére már jól is van a csajszi.

Mivel mi a hétvégén nem tudunk szigetelni így hétfőn megyünk 10körül. Esetleg van kedve/ideje valakiknek jönni akkor?

Szép napot mindenkinek!
Vissza az elejére
Brigit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Klebikné Hollós Mária
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 18. Csütörtök 7:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Meti azt hiszem az új cicusnak ismét Nándi lesz a favoritja! nagy vigyor

A mi családunkban az apósom volt még nagy macskaimádó, de érezték is a cicusok, hogy ő az, akinek mindig a lábához lehet bújni, akitől csak simogatás érkezik. ölelés2

Ildi, most mikor mentek a szigetre? /csak hogy ne járjatok velünk megint úgy..../ Embarassed
Irtó jópofák az ásós képek, Laci az egyik képen pont úgy néz, mint aki azt mondja "Isten bizony nem én ástam!" nem
Egyébként, amire annyira büszke volta, hogy na, nálunk aztán a kutya nem ás soha! ... hát ennek az időnek már vége!! Döbbent
Ugyanis a kisasszony orra állandóan homokos, és gödrök akadnak bőven! fejvakar Persze a Csubi meg lohol Schluffi nyomában, és ha nem elég mély az a gödör, hát ő kiigazítja! hahaha
Szóval, zajlik a kert átalakítás.....

Meti! Ti mikor mentek a szigetre? Schluffi még nem is találkozott Ginikével, és én is úgy vágyom már rá, hogy Ginikét kicsit megcirókázzam. Persze Döme se maradna ki! ölelések

Szép napot mindenkinek!
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 17. Szerda 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Igen, nagyon édesek a kutyusok, ahogy befogadták a kiscicát. baba Ginikével szinte már megszokott, hogy együtt alszanak. Nagyon Boldog

Barbi, van esetleg valami világosabb fotód Amy babáról? Nálam nem túl jól látszik. Összezavart

Szinte el se hiszem, hogy Csubika "megvénült"! nagy vigyor Kordában tartja az asszony. baseballutos Wink

Ildi, nagyon csinosak lettek a fiúk! puszitküld Jó hétvégéjük volt ezek szerint... nagy vigyor ..fodrász, csajok, kutyamasszír a'la Nándi:

Sajnos nekem se lettek valami jók a hétvégi képek, de ezek nagyon tetszenek: Mosoly
A Lora által ásott sztárgödör. lol

És persze a Lacibüfé is megvolt. nagy vigyor

puszitküld
Vissza az elejére
Meti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 15. Hétfő 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó! integet
Aranyosak a fotók Meti,olyan pici még Pötyi cica! És hogy keresi a kutyusok társaságát! Nagyon jól megvannak, az látszik! puszitküld

Barbi, mi is szívből gratulálunk Abbie (Lolli) nagyon szép eredményéhez ,és további sikereket kívánunk Neki és Xéninek! Elhiszem, hogy büszke vagy Lollira, a Lora bébik, mindig a Te kutyusaid is maradnak. Amy kiskutyus még így ragaszkodik a pótmama kacsához?Ha jól emlékszem, ez a kacsa volt az alomban, amikor Lora nem volt ott a bébikkel? Nagyon aranyos!!! baba
Bogyónak jobbulást! Lehet hogy tényleg valamit fel evett,a szigeten, ezért hányt, remélem semmi komoly. A lába is fájt szegénykének? , pedig olyan boldogan szaladgált,mintha semmi gondja nem lenne,még el sem fáradt! Igaz az agarakkal jó sokáig, kergetőztek, lehet, hogy neki egy kicsit sok volt egyszerre. zavart2

Marcsi igazán semmi probléma nincs, és nem is volt! Csak azért hívtalak,mert írtad, hogy jöttök! Hát gondoltam megkérdezem,a közelben jártok-e , akkor várunk még egy picit rátok! Razz De semmi gond, sokszor van úgy, hogy valaki nem jön a csapatból, vagy később jön és megtalál minket a szigeten . Így volt most hétvégén is, a Duna-parton talált ránk, vagyis rohant hozzánk Dömike a szokásos szélvész tempójában, de nem láttuk se Ginikét, sem a Gazdikat! Döbbent Aztán Dömi ahogy érkezett, úgy el is száguldott! Úgy nézett ki,hogy, Dömike , kiszaladt hozzánk a szigetre, csak megnézni minket,és rohangálni egy nagyot,aztán vissza haza… hihi .Amikor is megláttuk, hogy hozta a Gazdikat és Ginikét is, sőt Arthur(Lora bébi) és Angie kutyusok is megjelentek a Gazdival. Így aztán szép számmal összegyűltünk,( Lora –Bogyó, Manó, Arthur-Angie, Gini-Dömi, Kátó-Kevi)pedig elég borús néha szemerkélő esős idő volt. futokutyus
Sajnos jó képet mi nem is tudtunk készíteni erről a napról. Összezavart

De szombaton is jártunk ám a szigeten! A kozmetikában aránylag hamar végeztünk, így még napsütésben kimentünk szigetelni, hogy levezessük a trimmeléssel járó feszültséget, és megmutassuk az új „sérót” a szigeten lévő kutyusoknak is. funkyhaj

Nagy örömünkre Sylvi is kijött a Manóval. És sok más kutyus is szigetelt még délután a jó időben.. futokutyus

Kátó az új sérójával annyira elégedett volt, hogy úgy döntött csajozni fog.

Úgy látszik a „nagykutyák” az esetei! Hát most is egy nála jóval nagyobb kutyussal akart flörtölni,kapaszkodott rendesen, mutogatta magát, hogy nézd milyen jó szőrben vagyok.., rohant utána,próbálta rávenni,hogy egyáltalán észrevegye a frissen tépett frizuráját. hihi

Segített neki Manó és Kevike is.

végül sikerült a nagykutyát levenni a lábáról, de Kátó addigra annyira elfáradt,hogy már nem volt szerelmes, csak fáradt de az nagyon!

Közben Kevike is „csajozott” szerencsére ő már nem foglalkozik nagykutyákkal Wink

Kellemes hetet mindenkinek!
Klebikné Hollós Mária
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 15. Hétfő 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Mosoly

Még egyszer nagyon sajnálom Ildi, hogy ránk vártatok szombaton és nem mentünk. Embarassed Nem gondoltam hogy megvártok, különben telefonáltam volna!
Zsúfolt volt az előző nap és nagyon fáradtak voltunk így csak fóti sétára került sor.
Schluffi már örül ha be kell szállnia a kocsiba, sejti hogy jó dolog következik Mosoly de sajnos nem merem elengedni, mert minden eddigi sétálás során meg akart lógni. futokutyus
Csubi viszont teljesen ki van cserélve, olyan nyugodt, mintha 100 éves lenne és nem négy nagy vigyor
Meti, teljesen megértem Nándi bánatát Mazsi cica miatt, biztos emlékszel hogy meséltem az én Rompez cicusom elvesztéséről, annyira megviselt, Szomorú hogy Csubi ezért került hozzánk. lufi De ahányszor Rompez fényképei előkerülnek, még mindig könnyes lesz a szemem, annyira szerettem... Szomorú
Minden kis állat egy külön egyéniség, mély nyomot hagy az emberben! A sírján nálunk a kertben mindig van virág..
De vidámabb téma! Ahogy nézem az internetes időjárás jelentést, visszajön a kora nyár, a négy napos hosszú hétvégén most aztán nem lesz kifogás, megyünk. De TELEFONÁLOK is Ildi, elkerülendő a mostani esetet! pirul2

további szép napot, hetet!
Brigit
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 15. Hétfő 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Meti nagyon aranyos az új cicátok! És hogy szereti a kutyusokat! Jó dolga lesz Nálatok! Mosoly

Képzeljétek, írt nekem Xéni! A kiállításon ugye megkapta a nagyon ígéretest Lolli, és mentek a Best baby show-ba. 15 kölyök volt és Lolli bekerült a legjobb 5be! Annyira örülök! Szerintem kezdetnek így elsőre ez nagyon jó eredmény! Mosoly

Anditól pedig kapom a beszámolókat, amik mindig megnyugtatnak jó helyen van Amy. Tegnap este kaptam tőle néhány fotót ahogy alszik, a kacsa még mindig a kedvenc. Mosoly

Persze miért is legyen minden tökéletes Nálunk? Ma akartam vinni kombinált oltásra a kutyusokat, de nem elég, hogy tegnap este Bogyó nagyon bicegett a sétánál, ma reggel már 5ször hányt... Szomorú Nem tudom mi van vele... Asszem Nála várok pár napot az oltással, nem tudom beteg e vagy csak összeevett vmit a szigeten.

Szép hetet mindenkinek!
Vissza az elejére
Brigit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 12. Péntek 23:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Köszönöm az együttérzéseteket Mazsikával kapcsolatban! puszitküld Eléggé megviselt minket, (főleg Nándit) mert minden kis élőlény teljes jogú családtag. ölelés2
Az új cicánk, Pötyike:

Dömikét is megviselhette a dolog, mert vagy 2 napig szinte semmit nem evett, utána is csak nagy könyörgések és babusgatások árán tudtunk egy-két falatot belekönyörögni.
Ginikét viszont majd' megzabáltuk, ahogy odafigyelt Dömire.....vagy nem is tudom hogy mondjam... fejvakar
Például volt olyan, hogy Dömike labdája kosárlabda begurult a fotel alá, nem tudta kiszedni.

Ginike pedig ment, és megnézte, hogy mi a baj:

majd elindult, hátulról ő befér, és kiszedte Döme játékát:

Aztán odavitte Dödőhöz, és elkezdett játszani vele.

Valami tündéri ez a kis maszat, de hát az elejétől fogva szerencsére elég nagy volt a szerelem kettejük között. szerelem
Örömmel olvasom, hogy már mindenhol rendeződtek a viszonyok. taps
Szerencsére nálunk is rendben zajlik az ismerkedés az új jövevénnyel, puszitküld

csak Ginike nézett kicsit furán először, hogy mi nőtt a fenekére... nagy vigyor

...aztán már meg is szokta, hogy valaki a lábán alszik. Nagyon Boldog

S persze, hogy a jóból nem maradhat ki senki. ölelések

Azon gondolkoztam, hogy nem lehet, hogy Schluffinak a testében lévő gyulladástól hullott a szőre? fejvakar Mert ahogy megszűnt a gyulladás, minden szer nélkül szépen visszanő neki.

Hát Barbi, én nem is csodálkozom már a "mesterek" bénázásain. Egyszer Mutert küldtem el a Zsidróhoz, hogy csináljon neki valamilyen normális frizurát, funkyhaj de ugyanúgy jött haza, mint ahogy elment, csak a bukszája lett jóval vékonyabb. Szemforgató Igaz, legalább nem rontottak a helyzeten. Azért remélem, hogy a kiállításon Lorában meglátják a szépet! puszitküld

Ildi, Erika, nagyon tetszenek a képek és videók! király képek Mondjuk Bubukát simán összekeverném így képről Kevikével. pirul

puszitküld
Vissza az elejére
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 12. Péntek 9:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gyarmi írta:
Sziasztok!!

Meti! Én nem hallottam, hogy mi történt a cicátokkal, de nem nehéz következtetni Szomorú Szomorú Nagyon sajnálom !!!

Marcsi!! Örülök, hogy Schluffi ilyen gyors ütemben javul !!! Hamar megbarátkoztak a kutyusok egymással ölelés2 reméljük ez így is marad!!

Barbi!! Nem kell mindig a legjobbra törekedni, nem biztos, hogy úgy jó lesz !! Bízz meg önmagadban és csináld úgy a kutyusaidat, ahogy Neked tetszik!!!
Látod én nem értek hozzá úgy mint Te, de még sem bíznám másra Őket!! Azért én sok sikert kívánok a kiállításon Nektek!!

Ildi! A könyvet a Libri könyvkeresőben meg lehet kerestetni . Remélem, hogy kapható !!

A nagylányom túl esett a mandula műtéten kedden Szegeden. Megragadva az alkalmat ( mivel Szegeden voltam ) meglátogattam Xéniát!! Jaj azok a nagy dogok!!!! Nem kellett lehajolni egy simogatásért, sőt az állukat a mellkasomra tették és úgy néztek rám!!!
Az én kis Babócám egy kis tünemény!! A kis puszissága maradt a régi!!

Nagyon élveztem a kutyák méretbeli különbségét:

A két négy hónapos játék közben!!

Xénia Papája ki sem látszik a kutyusoktól:

Babóca:

És képzeljétek Abu kész!!! Itt a kis kopasz!! lol

Bubunak még van a mellkasán .

Hogy Pixike se maradjon le:

Sokat küzdöttünk a kutyusokkal együtt, de úgy gondolom, megérte!! Remélem nem lesz hamar hideg és megnő a szőrük!!
Jó hétvégét kívánok Nektek és szép időt a szigetezéshez!!

Üdv. Mindenkinek!!!

Halihó! integet

Erika végre ! Túl vagytok rajta! Nem is tudom,hogy miért csak a kicsi gyerekeket altatják a mandula műtétkor ? Remélem, hogy a lányozódnak nem fájt cseppet sem a beavatkozás! puszitküld Mindenki másképpen viseli,nekem még néhány napig kellemetlen érzés volt, és beszélni is alig bírtam, csitt bár ez nem mindenkit zavart annyira, mint engem. mindkétszemöldökfel Szóval Erikának mihamarabbi teljes gyógyulást kívánunk!

De jó.. meglátogattad Xeniát és a kutyu(sokat) is!! Döbbent Baba is nagyon örült Neked biztos, helyesek vagytok együtt a képen!! Micsoda klassz képeket raktál fel! Nagyon Boldog Tényleg nagyon jópofák a Dogok és a Cairnek,a nagyok és a kicsik Razz A trimmelésben nagyon kitartó voltál Erika, látszik is a szép eredmény, gyönyörűek lettek a kutyusok. puszitküld

Az utolsó kép, ahol a három kutyussal vagy fotózva, az megint úgy sikerült, hogy a fotó egy keretért kiállt, azért, hogy mindig rá lehessen pillantani. Szuper jó! király képek Pixit megismerem, neki kicsit hosszabb a szőre mint a fiainak:) Viszont ha nincs odaírva, most megint nem tudom eldönteni, hogy melyik Abuka és melyik Bubuka. gondolkodik
Nagyon köszönöm a tippet! A Libri oldalán már regisztráltam is, és” ezerrel” keresik a könyvemet! nagyszerû
Ui.:
Megirigyeltem én is a Viharsarkiak szép frizuráját, ezért holnap 12-re megyünk a 2 kutyussal egy jó alapos trimmelésre. Most már a világkiállításra „hajazunk” hihi Remélem, hogy nem járunk úgy mint a Barbi a Lorával! Igaz nekünk van bőven idő a szőrnövesztésre! funkyhaj

Kellemes hétvégét mindenkinek!
Gyarmi
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 11. Csütörtök 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!! integet

Meti! Én nem hallottam, hogy mi történt a cicátokkal, de nem nehéz következtetni Szomorú Szomorú Nagyon sajnálom !!!

Marcsi!! Örülök, hogy Schluffi ilyen gyors ütemben javul !!! Hamar megbarátkoztak a kutyusok egymással ölelés2 reméljük ez így is marad!!

Barbi!! Nem kell mindig a legjobbra törekedni, nem biztos, hogy úgy jó lesz !! Bízz meg önmagadban és csináld úgy a kutyusaidat, ahogy Neked tetszik!!!
Látod én nem értek hozzá úgy mint Te, de még sem bíznám másra Őket!! Azért én sok sikert kívánok a kiállításon Nektek!!

Ildi! A könyvet a Libri könyvkeresőben meg lehet kerestetni . Remélem, hogy kapható !!

A nagylányom túl esett a mandula műtéten kedden Szegeden. Megragadva az alkalmat ( mivel Szegeden voltam ) meglátogattam Xéniát!! Jaj azok a nagy dogok!!!! Nem kellett lehajolni egy simogatásért, sőt az állukat a mellkasomra tették és úgy néztek rám!!!
Az én kis Babócám egy kis tünemény!! A kis puszissága maradt a régi!!

Nagyon élveztem a kutyák méretbeli különbségét:

A két négy hónapos játék közben!!

Xénia Papája ki sem látszik a kutyusoktól:

Babóca:

És képzeljétek Abu kész!!! Itt a kis kopasz!! lol

Bubunak még van a mellkasán .

Hogy Pixike se maradjon le:

Sokat küzdöttünk a kutyusokkal együtt, de úgy gondolom, megérte!! Remélem nem lesz hamar hideg és megnő a szőrük!!
Jó hétvégét kívánok Nektek és szép időt a szigetezéshez!!

Üdv. Mindenkinek!!!
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 11. Csütörtök 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó integet

Azt a… micsoda kényelem.. a képet nézve úgy látom, hogy Amy kiskutyát nem csak a másik 2 kutyus, de még a cica is szépen elfogadta! Nagyon jó helyre ,és állati jó társaságba került Razz nem fog unatkozni az biztos.
Mint ahogy Csubika és Schluffi sem…végre ők is egymásra találtak, rendeződött a viszonyuk. Tényleg micsoda változás Schluffi részéről, már oda is adja a játékot a Csubikának (akkor is, ha az Csubié volt nagy vigyor ) , hát ez már nagyon jó! Aranyosak, helyesek lehetnek ahogy játszanak! Razz
Örülök, hogy Schluffi szőre ilyen gyorsan visszanő, a szőrnövekedést serkentő lazacolajra most inkább Lorának lenne szüksége, hogy 2 hét alatt látványos növekedés legyen. zavart2
Barbi, ha valaki tudja, hogy mit néznek és hogy kell kinéznie a kutyának egy kiállításon, az a Schlosser !? Kozmetikus és felvezető is. Hát ez tényleg fura, vajon mi történhetett…nem kérdezted meg tőle? Döbbent

Meti! Nagyon sajnálom Mazsi cicát virag … hallottam , hogy mi történt. Sír vagy nagyon szomorú Remélem, hogy ha nehezen is, de sikerül Nektek feldolgozni a történteket. Muszáj továbblépni.. és talán valamelyest enyhíti Mazsi hiányát a új kiscicátok.. vagy legalább eltereli kicsit a gondolataitokat!

Vasárnapra már nem is mondanak rossz időt,remélem, hogy minél többen kijöttök szigetelni!
Éva, Veletek is jó lenne találkozni, a jövő héten talán sikerül! Jó hosszú hétvége lesz, a 4 nap alatt lehet, hogy többször is kimegyünk a Szigetre!

ui.:
Keresek egy könyvet, de sehol nem találom ! Ha esetleg valaki tudna segíteni abban, hogy hol nézzem, hol lehetne hozzájutni, írja meg legyen szíves! Köszi olvas

Heike Westermann:” futterneid „című könyvének főszereplője Simone Lorenz és Weezle nevű cairn terriere.

Klebikné Hollós Mária
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 11. Csütörtök 7:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jó reggelt!

Hú, Brigi hát elég megdöbbentő hogy mit művelt az a "sztár fodrász"!
Remélem nem ezen fog múlni Bogyó minősítése! Minden esetre jó sok fórumon hirdess neki ellenreklámot, megérdemli! mérges

Schluffi szőre hihetetlenül gyorsan nő, még a dokit is megdöbbentette a változás. Nagyítóval nézegette a bőrét varratszedéskor, és csodálkozott a gyors eredményen. Meglepõdött Ennek ellenére azért a Vili nyakába sózott 5 ezer forintért egy szőrnövekedést serkentő lazac olajat, biztos ami biztos.

Néztem a videót Keviről és Izzyről, hát nagyon muris! Úgy látszik a nőuralom az állatoknál is természetes..... nagy vigyor

A két rosszcsont egyébként már nagyon jóban van, engem inkább ez a változás döbbentett meg és persze nagyon örülök neki! lol

A kis csibész Schluffi már nem morog Csubira, hanem odaviszi neki a kék vagy lila sípolóst /ami már rég nem sípol nagy vigyor / , leteszi Csubi elé, hátrál, és vonyíkolva jelzi, hogy hát játszani kéne, na! színváltós pattogós
Erre Csubi általában úgy reagál, hogy felkapja a manstert, és elkezdi rágni, dehogy adja vissza! nagy vigyor
Schluffi se rest, Döbbent odamegy hozzá, és a két ebedli szinte összeölelkezve két lábon forog puszi De ez már tényleg játszás, és nem verekedés!
Látszik rajtuk, hogy kezdik élvezni egymás társaságát! lufi Szóval mindenki nagyon boldog! nagyszerû
Éreztem én, hogy cairn terrierből egy nem elég!! ohigen
Mindenkinek szép napot!!!! virágfej2
Brigit
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 10. Szerda 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Tegnap kaptam Anditól este egy képet Amy-ről. Jól elfáradt a nagy esti sétában, és míg gépezett Andi ott pihent az asztalon (kutya egy dolga van), igazi kis tündér.

Dicsérték, kölyök terrier létére milyen jó kutya, nagyon büszke vagyok rá!

Közben pedig készülünk Lorával Komáromra... Gondoltam elviszem Schlosserhez a mester kozmetikushoz, hogy biztosra menjünk... hát egész hazaúton sírtam... nagyon el lett rontva, én nem is értem hogy csinálhatott ilyen munkát, fogalmam sincs hogy megyek így el a kiállításra, a fejéről minden szőrt leszedett, a fülén kopasz foltok, a feneke virít és a lábát sem egységesen csinálta meg, össze vissza kilógnak tincsek... SOHA többet más kezébe nem adom a kutyám! A lábát még utána tudom szedni szépre, de a fejét ahol nincs szőr ott mit csináljak? Ez az a rész ami a legmutatósabb!!! El sem hiszem Szomorú. Még az a szerencse, hogy a testét szépen megcsináltam egyenletesre és ahhoz nem kellett nyúlnia...
Szóval most imádkozok nőjön gyorsan a szőre ami 2 hét alatt lehetetlen küldetésnek bizonyul...
Viszont még mindig nem kezdett el tüzelni, úgyhogy mostmár remélem kibírja a kiállítás utánig. Legalább a szigetre is tudunk akkor menni.

Szép estét mindenkinek!
Vissza az elejére
küf
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 9. Kedd 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Ildi, sajnos még most vasárnap nem jövünk a Szigetre, mert János nem lesz itthon, és nem merek elindulni egyedül a kutyákkal, futni ugyanis még egyáltalán nem tudok baba Jövő vasárnap már úgy néz ki, jövünk.
Marcsi, mikor Ördög visszakerült tavaly, folymatosan gyepálta szegény anyját, meg egy kicsit a többieket is, néhány hónap kellett, mire abbahagyta.
Vissza az elejére
küf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 8. Hétfő 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Marcsi hasonló volt nálunk is a szitu, mikor Izzike jött hozzánk! A kan kutyák ösztönüknél fogva nem bántják a szukákat, és ezt maximálisan ki is használta Izzóka, de ezek szerint Schluffi is! Izzike hozta a lila csipogósát, és annyira őrizte mint egy kis fúria! Kátóra és Kevire morgott, és odakapott, ha a fiúk mozdultak a játékra! Nekünk is el kellett rakni a játékot! Viszont Izzóka továbbra is terrorka volt velük, és ha a fiúk a saját labdájuk után, vagy netán egymás után szaladtak, akkor pedig az nem tetszett neki, hogy nem vele foglalkoztak! fejvakar
Kevikét gyepálta mint a répát, kalapacs

a saját táljukból kitúrta őket,Kátónak pedig nem engedte, hogy feljöjjön a kanapéra, Mr. Green sőt a Kátó már a teraszajtón sem mert bejönni a nappaliba, ha Izzike ott volt! retteg Hát ez nekünk annyira vicces volt, mosolyogtunk is rajta, hogy a komoly, erős kan kutya így tart a szukától? Nálunk a fiúk (kivéve a Lacit nagy vigyor ) már többször elbújtak Izzóka elől a fotelágy alá. segítség Szóval nekünk kellett rendezni a dolgot !

Mi úgy oldottuk meg , hogy például az etetésnél minden kutyust leültettünk,és először a Kátó, utána a Kevi és végül Izzike kapta meg a kaját, nem engedtük meg, hogy Izzike odamenjen a fiúk ételéhez csak a sajátját ehette.(persze ugyanazt ették!) hami Néhány etetés után már kiválóan működött ez a dolog!

Vagy amikor észrevettük, hogy Izzó nem engedte fel a kanapéra mondjuk a Kátót, akkor Izzit letettük onnan, szó se lehet róla felhívtuk a Kátót, és dicsértük,simogattuk vigasztal .Ezután már Izzikét is felengedtük.

Jutalomfalatot pedig úgy adtam nekik, hogy, Izzókáé..,Kevié.., Kátóé..és nem is sok gyakorlás után már nagyon szépen tudta Izzi is, hogy csak a sajátját veheti el. Addig mind csak neki kellett volna, morgott a fiúkra, hogy tűnés!! Ezt alkalmaztuk az etetésnél is, és olyan szépen megvárta Izzike a sajátját! Döbbent Szerencsére Izzó nagyon szépen szót fogadott, ráadásul nagyon okos, alkalmazkodó kutyus, hamar megértette, hogy mit szeretnénk, így aztán már nem is volt különösebb probléma!

Szerintem Schluffiban is megvannak ezek a tulajdonságok, csak rá kell vezetni, ha újra próbálkozna Csubinál.
Igaz az ivartalanítás miatt nem sokáig tudja már Csubit terrorizálni, nagy vigyor mert ha már nem lesz „szuka illata” Csubikát sem tudja már az orránál fogva vezetni!
Kevi , Bogyó, Schluffi összeveszekedése a labda miatt! Biztosan emlékeztek, hogy már nem vették figyelembe, hogy Schluffi egy szuka kutyus.
Örülök, hogy ilyen szépen, látványosan gyógyul Schluffi, remélem, hogy vasárnap jöttök a szigetelni! Csak nem lesz annyira rossz az idő! Ha nem szakad at eső, akkor mi biztos, hogy megyünk!
Barbi , persze mi is vasárnap járunk, csak most nem volt jó! Mi is örülünk, ha jöttök Lorával, Bogyókával.. és Amy...a kis aranyos nagyon hiányozni fog nekünk is!!!
Andinál nagyon jó helye lesz, ne szomorkodj! ráadásul jövő héten találkozni is fogtok Komáromban Razz l
Erika, jó nagy munkába kezdtél, nem semmi! Nagyon szépen alakulnak a kutyusok, Bubuka ezen a képen is gyönyörű!!Jó a beállása és csodálatos a kiállása! Nagyon aranyos Razz
Kellemes hetet mindenkinek!
vasárnap 9 kor találkozunk!!! integet
Brigit
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 8. Hétfő 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Marcsi! Örülök, hogy Schluffi és Csubi kapcsolata is egyre jobb szerelem , a holnapi varratszedés és a szőrnövekedés pedig...hát el sem hiszem, milyen pikk pakk szerencsés lett végül a gyógyulás a nehéz kezdetek után. Mosoly

Erika kitartást a trimmeléshez, szépen haladsz, nekik is jó lesz, ha teljesen felfrissül a szőrük, erős téli bundát növesztenek! funkyhaj

Ildi a verseidet még nem sikerült elolvasnom, de ígérem bepótolom! Wink

Meti! Köszönöm, hogy megkérdezted. Sajnos ez a szer nem jó nekünk, ezt alkalmi kezelésre szokták használni és nekünk egy általánosabb, folyamatos kell. A könyök műtétet pedig nem lehet illetve nem is akarjuk kitolni, a diszpláziáját pedig reméljük sohasem kell majd műteni. Beszéltem még pár orvossal, dehát nem jutottam előrébb... Úgyhogy egyenlőre kipróbáljuk a GF 600-at.

Most hétvégén mi végül vasárnap Gödre mentünk le. A következő találkozót is szombaton tartjátok meg? Csak mert nekem mindig akkor van sulim és szeretnénk azért veletek sétálni (amennyiben titeket ez nem zavar).

És végül egy nagy hír: Amy szombat este új gazdijához került. Andinál van, kaptam pár hírt: a másik két kutyus rögtön elfogadta oleles2 , és már a séták alatt is szépen végzi a dolgát, amiknek nagyon örülök. Az első éjszaka is jól ment, szépen a helyén aludt a kosarában. A nevét is megtartotta. Valószínűleg jönnek Komáromba velünk a kiállításra, de majd a későbbiekben ivartalaníttatni fogják a leányzót. Andi nagyon aranyos, lelkes, jobb helyre nem is kerülhetett volna Amy taps , boldog vagyok hogy így alakult, szeretőbb gazdit nem is találhatott volna sziv . Sajnos engem viszont nagyon megviselt, még el-el pityeredek, szörnyen hiányzik nekünk. Szomorú

Szép hetet mindenkinek!
Vissza az elejére
Klebikné Hollós Mária
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 8. Hétfő 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Köszi Erika az érdeklődést, Schluffi már nagyon jól van. Kezd kibontakozni teljes mértékben az egyénisége is nagy vigyor

Ugyanis terrorizálja szegény Csubit! kalapacs2 Sylvi volt olyan aranyos és hívott telefonon múlt csütörtökön, érdeklődött Schluffi után. Neki panaszkodtam, hogy Schluffi szinte rettegésben tartja Csubit. Döbbent
Akár mennyi labda van a lakásban, Schluffinak pont az kell, ami Csubinál van, és keményen odakap, ha nem kapja meg. nunjaku
Pedig Csubi mindent odaad neki, sőt már inkább nem is kell neki egyik manster sem, pedig az volt a kedvence. Sír vagy nagyon szomorú
Ha meg akarom simogatni, a "kis mogváj hercegnő" azonnal ellökdösi hogy őt kell simizni baseballutos
Volt hogy Csubi nem moztult mellőlem, bár hová mentem, egyszerűen nem mert Schluffi közelében lenni. fejvakar
De a férjem rájött, mi a megoldás! Ötlet Egyszerűen az összes labdát eltünette a lakásból. Ezek után Schluffit mintha kicserélték volna! nagytaps Nyugodt lett, nem morog Csubira, nem féltékenykedik, mintha nem is ő lenne!
Holnap visszük varrat szedésre, és már annyira jól van, mintha nem is lett volna műtve! Nagyon Boldog és képzeljétek! Elkezdett kinőni a szőre a foltokon!
Szinte hihetetlen, hogy ennyire gyors a javulás! ohigen

Remélem szombaton jó lesz az idő, és csak ilyesztgetnek bennünket hogy esni fog! Ha az idő engedi, megyünk!

További szép napot! puszitküld
Gyarmi
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 6. Szombat 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!

Örülök, hogy a Schluffiról jó híreid vannak Ildi!!További gyors gyógyulást kívánunk Neki!! puszitküld puszitküld

Szuper jó parti volt a Vikinél!!! Olyan jó így eltölteni egy szép napot ahol gazdik és kutyusok egyaránt jól érzik magukat!! Sok-sok ilyen partit kívánok Nektek!!!

Én még mindig trimmelem a lurkókat!!! lol lol Elég lassan haladok, de már nem sok van. Így néztek ki egy pár napja:

Már közel nem így néznek ki, remélem hétfőn készen lesznek mert kedden már szegeden kell lennem!!

Szép vasárnapot Mindenkinek !!
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 6. Szombat 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Barbi! Megkérdeztem egy állatdoki barátomat, és amit ajánlott az a Rimadyl, de mondta, hogy azért kérdezd meg a Te dokidat is, mivel ő látja, ismeri Bogyókát. Ezt valami kombinációban szokták adni, de szerinte elég jól eltolható a műtét vele.
puszitküld

Ildi, tetszenek a versek! Nagyon Boldog Sajnos nem fotóztuk le Dödikét, amikor a szigeten a termékbe fetrengett. Valahogy nem az jutott eszünkbe. nagy vigyor Lehet, hogy inkább Nándi fejét kellett volna lefotózni..... nagy vigyor

Legutóbb Meti szerkesztette (2012 Okt. 8. Hétfő 11:32), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 5. Péntek 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó integet

Éva!!! már nagyon régen találkoztunk!! Mi is nagyon várjuk, hogy gyertek szigetelni a "csajokkal"! Remélem, jól vagytok, és Te is meggyógyultál! puszitküld

Mindenkinek kellemes hétvégét! Razz

u.i.:
Két új versikét kreáltam az utóbbi napokban, hihi fotóval illusztráltam is az egyiket. A legfrissebb versikéhez viszont (ami tuti szóról-szóra igaz történet!!!) nem is tudom, hogy milyen fotót tudok mellékelni nagy vigyor
Ha kiváncsiak vagytok a versikékre, kattintsatok a kutyaversek blogomra puszitküld
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 5. Péntek 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Brigit írta:
Köszönöm! Nagyon jó ortopéd orvosunk van, őt nem váltanám le semmiképpen, csak tapasztalatokra lennék kíváncsi a műtéttel kapcsolatban meg hogy milyen készítmény van ami használ is. Nekem eddig a GF 600-at ajánlották.

Igen, értettem a problémád Bogyókával kapcsolatban, azért is linkeltem be az oldalt, mert Jánossy doktornőnél írja, hogy foglalkozik alternatív gyógymódokkal, illetve a gyógynövényekkel való gyógyítással. Hátha tud segíteni vagy Ő vagy egy másik doki legalább valamiféle tanáccsal.
Tapasztalatom szerencsére nincs ilyen ügyben, de a Bőr dokinak biztos, hogy van.
De csak egy ötlet volt, nyilván Te tudod mi a jó Bogyónak. vigasztal Drukkolok, hogy ne nagyon fájjon a kis lába! puszitküld
Vissza az elejére
küf
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 5. Péntek 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Brigit írta:
Sziasztok!

Marcsi, igazán nincs mit, ha bármit tudok segíteni szóljatok.
Beszéltem Xénivel is. A félreértések elkerülése végett, hozzáfűzném, hogy Xéni több állatorvoshoz is elvitte Schluffit, injekció kezelésekre hordta, mindent megvett amit az orvosok mondtak, de semelyik nem vette észre mi a pontos baja szegénynek, félre lett kezelve. Mondta, hogy mindegyik csak nézett ki a fejéből és azt se tudta mit csináljon... Sokszor hívta fel a belga állatorvosukat, de a telefonos orvoslás nem sokra ért. Most ajánlottam neki Szegeden egy nagyon jó állatorvost, remélem a továbbiakban nem lesz majd komoly probléma és ő mindenben tud majd segíteni neki. A vemhességgel kapcsolatban azt mondta nem érti hogy történhetett, Pepsi és Titán külön voltak zárva. Sírt szegény, nem tudja felfogni a történteket, ő is tanácstalan. Marcsi, Xéni nagyon aggódik, és várja a telefonod, majd ha lesz időd csörgesd meg.
Az tény, jobb dolog nem is történhetett volna Schluffival jelenleg, mint hogy Marcsiékhoz került. Hatalmas szerencse, hogy az utolsó pillanatban egy jó orvoshoz kerülhetett és megmentettétek. Kitartás nektek, mostmár csak a jó dolgok lesznek az ő és a ti életetekben is remélhetőleg. Hidd el sokat jelent neki, hogy amikor rosszul van ott vagytok mellette. Biztos vagyok benne, nagyon hálás lesz nektek. Jobbulást kívánok!

Nálunk a helyzet... hát nem épp rózsás... Bogyóval kapcsolatban (könyöke) nem tudom mi legyen. Megműttessem, ne műttessem? Enyém a döntés és ez hatalmas felelősség, mivel teszek jobbat? Amy-t szombaton elviszi Andi (Jackie gazdija). Utána lehet rászánom magam a műtétre. Bármit megtennék, hogy újra boldognak láthassam a kutyámat. Nézegettem a neten is csodaszereket amik segítenek a felépülésében, de az ortopéd orvos nem hisz benne... Valamit viszont mindenképpen szeretnék neki adni, de hogy válasszam ki a legjobbat? Olyan nehéz...
Szóval úgy néz ki a szigetre se fogunk járni majd egy darabig, Bogyó miatt, Lora pedig napokon belül elvileg elkezd tüzelni. Ha van valakinek bármi tapasztalata diszplázia, patellával kapcsolatban, illetve ismerősétől hallott vmit nagyon megköszönöm, ha megosztja velem. Most minden információra szükségem van.

Szép hetet mindenkinek!

Szia Barbi!
Nekünk is van ortopédiában jártas állatorvos ismerősünk, ha szükséged van a véleményére és időd engedi és fölhívsz, megadom a számát, a Szlovák úton van a rendelője. Az egyik cicánknak verekedés miatt (nem otthon) pár hete traumás csípőficama lett, ő operálta, és gyönyörűen meggyógyult a cica.
Bocsánat, ha nem pontosan jegyeztem volna meg a korábbi beírásokból; mi is a baja pontosan Bogyónak? A térde vagy a könyöke? A csípője is érintett?
Már alig várom, hogy újra találkozhassak Mindenkivel a Szigeten! Addig is olvasgatom a híreket Szemforgató
Puszi a Gazdiknak és Kutyusoknak
Vissza az elejére
Brigit
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 4. Csütörtök 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekünk a szombat sajnos nem jó, mert suliban vagyok, úgyhogy mi mindenképpen vasárnap megyünk ki. Bogyó lába most jól van, nem fájlalja, így hogy nem terheli. Az a készítmény amit írtam csak arra jó hogy főként szintentartsa az állapotot, a fájdalmat megszüntesse. Tehát sajnos ez a lábán nem tud segíteni, de mivel csak enyhe fokozatú diszpláziája van ami még tenyészthető, nem jár tünetekkel ezért arra nagyon jó, mivel öreg korára ez a fajta előjöhet és ezzel viszont megelőzhető, még jó hogy időben kiderült és tehetünk az ügy érdekében.

Nagyon klasszak a képek, biztos nagyon jó lehetett a kerti party, azoknál nincs is jobb, ami nálatok volt is nagy élmény volt, ez az egész napos pedig biztos teljes felüdülés lehetett mind kutyáknak mind gazdiknak.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 129 oldal [3206 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ..., 127, 128, 129 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu