Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jún. 19. Kedd 19:17
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  
Cairn találkozó
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [40 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Jelentkezés
(7) (2) (1)
Felhasználó Jelentkezett Megerősitve
Imo 2007 Márc. 12. Hétfő 14:22
Sylvi 2007 Márc. 13. Kedd 8:56 2008 Ápr. 1. Kedd 15:16
küf 2007 Márc. 14. Szerda 14:35
Levendulaa 2008 Márc. 24. Hétfő 16:03
Binyek 2008 Márc. 25. Kedd 16:25
Brigit 2010 Ápr. 21. Szerda 18:17
Kéri Ildikó 2011 Szept. 2. Péntek 9:12 2011 Szept. 5. Hétfő 12:21
Felhasználó
Csupaszabó
aymera
Felhasználó
Beodra
Szerző Üzenet
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2012 Aug. 13. Hétfő 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

2012.augusztus 26. vasárnap 9 órakor CAIRN TALÁLKOZÓ a Hajógyári szigeten!!A" K" híd utáni parkolóval szemben a fűves területen lesz a gyülekező Razz
Mindenkit szeretettel várunk!!!
mandi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2011 Szept. 2. Péntek 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kéri Ildikó írta:
2011.szeptember 10-én szombaton 9 órakkor
CAIRN TALÁLKOZÓ
futokutyus futokutyus futokutyus

helyszín: Óbuda, Hajógyári sziget (a híd után jobbra van a parkoló)

Gazdik is jöhetnek Wink

A parkolóval szembeni zöld területen gyülekező!

Halihó, és mi a helyzet ezen a hétvégén? Nekünk már olyan társasághiányunk van, hogy lehet, hogy inkább itthon maradunk a Balaton helyett, hogy szigetezzünk. No meg persze annyi restanciám van otthon is (új munkahely!!!), hogy van mit behoznom otthon is.

Üdv
Viki-Mandi-Bella
Vissza az elejére
mandi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kéri Ildikó
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2011 Szept. 2. Péntek 9:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

2011.szeptember 10-én szombaton 9 órakkor
CAIRN TALÁLKOZÓ
futokutyus futokutyus futokutyus

helyszín: Óbuda, Hajógyári sziget (a híd után jobbra van a parkoló)

Gazdik is jöhetnek Wink

gyülekező: a parkolóval szembeni zöld területen Razz

http://catokevi.blogspot.com/

------------------------------

Legutóbb Kéri Ildikó szerkesztette (2011 Szept. 3. Szombat 21:07), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Kéri Ildikó jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Brigit
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 24. Szombat 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igen láttam, de sajnos nem tudunk elmenni Bogyóval, mert most fogok érettségizni és rengeteget kell tanulnom, majd csak május 5 után tudnám megoldani, de köszönöm az értesítést!
Vissza az elejére
Brigit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mandi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 23. Péntek 20:05    Hozzászólás témája: találkozó Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Brigit írta:
Sziasztok!
Én új regisztráló vagyok, egy másfél éves Cairn terrierem van, és nagyon érdekelne mikor lesz találkozó!!!

Szia,

Ma irtam be a Csevely-be, hogy mikor vasárnap találkozunk a Hajógyári szigeten 9 órakor a K hid után kb. 50-100 méterre jobbra levő parkolóban.

Üdv
Viki-Mandi-Bella
Vissza az elejére
mandi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Brigit
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 21. Szerda 18:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Én új regisztráló vagyok, egy másfél éves Cairn terrierem van, és nagyon érdekelne mikor lesz találkozó!!!
Vissza az elejére
Brigit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mandi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 16. Péntek 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mandulával megyünk. Üdv, Viki-Mandi
Vissza az elejére
Sylvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 15. Csütörtök 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Aki bújt, aki nem...

Kedves Gazdik és Cairn Barátok!

Mindenkit HÍVUNK ÉS VÁRUNK az idei második, őszi-téli CAIRN TALÁLKOZÓRA! juhe juhe juhe Az előrejelzés szerint csapadékmentes napunk lesz és +9 fok Nagyon Boldog

IDŐPONTJA:2009. október 17., szombat, gyülekező 14.00-14.30 között
HELYSZÍNE: Hajógyári-sziget
furgekutya futokutyus furgekutya
Találkozzunk (a szokásos helyen) az északi parkolónál.

Sylvi/Manó integet
Vissza az elejére
Sylvi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sylvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 11. Hétfő 7:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Gazdik és Cairn Barátok!

Mindenkit HÍVUNK ÉS VÁRUNK az idei első CAIRN TALÁLKOZÓRA! lol lol lol
IDŐPONTJA:2009. május 17., vasárnap, 14.30-15 ÓRA
HELYSZÍNE: Hajógyári-sziget
furgekutya futokutyus furgekutya
Találkozzunk (a szokásos helyen) az északi parkolónál.

Sylvi/Manó
Vissza az elejére
Sylvi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Binyek
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 25. Kedd 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát megcsináltam!!!!!!Fent vagyok!!! lol lol lol
Vissza az elejére
Binyek jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Binyek
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 19. Szerda 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Mi is megyünk,de képtelen vagyok feliratkozni erre a ...-ra!!! lol lol lol
Vissza az elejére
Binyek jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mazsi
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 9. Vasárnap 23:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hali. ha lesz Hajdú Biharban cairn tali írjon már valaki a picur1818@freemail.hu e-mail címre légyszi. köszi
Vissza az elejére
mazsi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Imo
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 2. Szombat 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

moelba írta:
Ok ok, nem vagyok képben, most találtam csak meg ezt a mellék-fórumot...
A most vasárnap sajnos nekem nem lesz jó, családi ünnep. Bár a hajógyári közelében lesz, ha esetleg el tudunk lógni időben (bár én leszek az ünnepelt, így a siker nem garantált...) még odaérhetünk egy gyors-első-találkozásra.
Hol lesztek és kb hánykor?

Elvileg lefújtuk a sétát a Hajógyári-szigeten, úgyhogy tegyük át a talit valamikor máskorra!
Vissza az elejére
Imo jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
moelba
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 1. Péntek 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ok ok, nem vagyok képben, most találtam csak meg ezt a mellék-fórumot...
A most vasárnap sajnos nekem nem lesz jó, családi ünnep. Bár a hajógyári közelében lesz, ha esetleg el tudunk lógni időben (bár én leszek az ünnepelt, így a siker nem garantált...) még odaérhetünk egy gyors-első-találkozásra.
Hol lesztek és kb hánykor?
Vissza az elejére
moelba jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Imo
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 31. Csütörtök 17:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Binyek írta:
Gyerekek,nekünk biztos nem jó a hétvége!Tegnap találkoztunk egy fiú kutyával és egy pillanat alatt szerelemre lobbantak a fiatalok...úgy kellett Bogyót elvonszolni! Összezavart
KI volt az a hülye,aki kitalálta ezt a tüzelést???? fejvakar
Majd legközelebb összehozzuk... lol

Szomorú vagyok...Szomorú
Vissza az elejére
Binyek
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 31. Csütörtök 8:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gyerekek,nekünk biztos nem jó a hétvége!Tegnap találkoztunk egy fiú kutyával és egy pillanat alatt szerelemre lobbantak a fiatalok...úgy kellett Bogyót elvonszolni! Összezavart
KI volt az a hülye,aki kitalálta ezt a tüzelést???? fejvakar
Majd legközelebb összehozzuk... lol
Vissza az elejére
Imo
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 30. Szerda 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Binyek írta:
Pénteken késő,ha megmondom? Igazán tényleg csak azon múlik,hogy Bogyesz addigra hogy lesz.Pénteken elviszem egy fiú kutyához valahova és megnézem,hogy mit csinálnak.Utána tudok mondani valamit...
Mi elvileg ráérünk,sőt szombaton elmennénk Székesfehérvárra is, mert terrier kiállítás lesz,na de egy tüzelő szukával?Agyonvernek a versenyzők bennünket! rosszkedvû

Nem, a péntek még tök jó. Szombaton mi tenyészszemlére visszük őfelségét. Székesfehérvárt pedig csókoltatom, eredendően fehérvári vagyok...Mosoly
Vissza az elejére
Binyek
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 30. Szerda 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pénteken késő,ha megmondom? Igazán tényleg csak azon múlik,hogy Bogyesz addigra hogy lesz.Pénteken elviszem egy fiú kutyához valahova és megnézem,hogy mit csinálnak.Utána tudok mondani valamit...
Mi elvileg ráérünk,sőt szombaton elmennénk Székesfehérvárra is, mert terrier kiállítás lesz,na de egy tüzelő szukával?Agyonvernek a versenyzők bennünket! rosszkedvû
Vissza az elejére
Imo
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 30. Szerda 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Binyek írta:
De Chili biztos tudna segíteni a kérdés eldöntésében... robogó nagy vigyor

Na, az tuti! lol Most éppen nagyon kanos korszakát éli, és állandóan szegény Roccót dugja, akinek már tele van vele a töke...
Akkor mi van a vasárnappal?
Vissza az elejére
Binyek
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 30. Szerda 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

De Chili biztos tudna segíteni a kérdés eldöntésében... robogó nagy vigyor
Vissza az elejére
Imo
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 30. Szerda 9:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A vasárnap elképzelhető, hogy nekünk jó lenne! Tüzelés ügyben sajna nem tudok nyilatkozni, mi kisfiúk vagyunk...
Vissza az elejére
Binyek
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 29. Kedd 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Úgy alakul a hétvégénk, hogy felmegyünk Pestre és esetleg vinnénk Bogyót is!Nem lehetne összehozni egy minitalit? Egyetlen kérdésem van még elötte:Nem tüzelt még sose kutyám.Ha Bogyika holnap lesz 3 hete, hogy elkezdett vérezni,akkor vasárnap még lenne vele baj, ha találkozik más kutyákkal(az lesz a 25. nap)? Kérdés Kérdés Kérdés
Vissza az elejére
küf
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 18. Szerda 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bocs bocs bocs, az előbb derült ki, hogy vasárnap ünnepeljük az öcsém szülinapját, úgyhogy az a nap sajnos nekünk sem jó. Embarassed
Vissza az elejére
küf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Imo
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 17. Kedd 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jaaaj, nekem sajnos nem jó a most vasárnap, nagy családi buli lesz, ott van jelenésem.Szomorú Pedig úgy szeretnék Veletek találkozni!
Vissza az elejére
küf
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 17. Kedd 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekünk lenne kedvünk! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
küf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [40 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu