Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 20. Péntek 13:30
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Gazdit keresünk!
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 40 oldal [992 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 38, 39, 40 Következő
Szerző Üzenet
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2012 Máj. 1. Kedd 20:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

áthelyezve integet
manvo írta:
A képen látható labrador, kuvasz keverék kutya ingyen elvihető, és leszállítjuk bárhova! Nagyon kedves barátságos kutyus, 11 éves, pacsit is tud adni. Haláleset miatt szeretnénk elhelyezni valahol. Kérdés esetén a 30/2158159 telefonszámon válaszolok!

nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 18. Szombat 12:02    Hozzászólás témája: Re: Zsepi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Juhacsek írta:
Szia Rexona!
Igen mi vagyunk, akinek segítettél hogy egymásra találjunk. Zsepike már négy éves boldog kiskutya, a család kedvence. Nagyon szeretjük, aranyos, imádja az embereket, mindenkit aki miatta megáll az utcán. Odarohan hozzájuk és rögtön hanyatt is dobja magát. Életem legjobb döntése volt, hogy legyen kutyám, az már csak hab a tortán hogy pont a Zsepi lett az.
Olvastam, hogy kicsi gyereked van, gratulálok hozzá (és egy kicsit irigyelek is). Az élet legszebb dolga gyereket nevelni, sok boldogságot kívánok hozzá.
Üdv. Ica és Zsepi

Nagyon kedves vagy.
Köszi.

Néha jelentkezhetnétek többször is! Ha van időd. Mosoly
Esetleg egy kép a kutyusról? Mosoly
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Juhacsek
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 17. Péntek 18:02    Hozzászólás témája: Zsepi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Rexona!
Igen mi vagyunk, akinek segítettél hogy egymásra találjunk. Zsepike már négy éves boldog kiskutya, a család kedvence. Nagyon szeretjük, aranyos, imádja az embereket, mindenkit aki miatta megáll az utcán. Odarohan hozzájuk és rögtön hanyatt is dobja magát. Életem legjobb döntése volt, hogy legyen kutyám, az már csak hab a tortán hogy pont a Zsepi lett az.
Olvastam, hogy kicsi gyereked van, gratulálok hozzá (és egy kicsit irigyelek is). Az élet legszebb dolga gyereket nevelni, sok boldogságot kívánok hozzá.
Üdv. Ica és Zsepi
Vissza az elejére
Juhacsek jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 17. Péntek 14:48    Hozzászólás témája: Re: westi
Téma leírása: gazdit keres
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Juhacsek írta:
Az alábbi helyen találtam ezt a hirdetést.

http://kiskutya.hu/elviheto/westie-keverek-budapest-196705

"1 éves westie keverék kan kutya Csufi, (10 kg) oltva, féregtelenítve ingyen elvihető szerető gazdinak, aki helyettem gondos, féltő gazdija lesz. 2 hónapja nagyon súlyos kutya-macskaszőr allergiám lett, próbálkoztunk, de sanos nem tudom megtartani! Minőségi tápot kapott kiskora óta (Royal Canin), családkevenc (kissé el is van kényeztetve), mindenből a legjobbat kapta, szeretném ha ezután is nagyon vigyáznának rá! Izgő-mozgó, nagyon eleven, nagyon játékos, nagyon tud örülni mindennek. KERTESHÁZBA AJÁNLOM, de lakásban is jól elvan. Szobatiszta. Telefonszámom: 0670-614-5929 Nagy Kira"

Szia.
A ti kutyátok jól van? Ha jól emlékszem általam lett a tiétek, vagy nem? Kiskunhalasról.
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Juhacsek
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 16. Csütörtök 13:27    Hozzászólás témája: westi
Téma leírása: gazdit keres
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az alábbi helyen találtam ezt a hirdetést.

http://kiskutya.hu/elviheto/westie-keverek-budapest-196705

"1 éves westie keverék kan kutya Csufi, (10 kg) oltva, féregtelenítve ingyen elvihető szerető gazdinak, aki helyettem gondos, féltő gazdija lesz. 2 hónapja nagyon súlyos kutya-macskaszőr allergiám lett, próbálkoztunk, de sanos nem tudom megtartani! Minőségi tápot kapott kiskora óta (Royal Canin), családkevenc (kissé el is van kényeztetve), mindenből a legjobbat kapta, szeretném ha ezután is nagyon vigyáznának rá! Izgő-mozgó, nagyon eleven, nagyon játékos, nagyon tud örülni mindennek. KERTESHÁZBA AJÁNLOM, de lakásban is jól elvan. Szobatiszta. Telefonszámom: 0670-614-5929 Nagy Kira"
Vissza az elejére
Juhacsek jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsloti
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2011 Ápr. 3. Vasárnap 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv
Van egy idős házaspár akinek a férfi tagja súlyos beteg lett így nem tudnak a kutyussal foglalkozni
Egy 7-8 éves szuka westie
A kutyus sajnos 2 betegségben szenved (allergia,fül atka)amennyire én meg tudtam állapítani és egy fodrász is ráférne
Szeretnék örökbe adni
Egyébként nagyon barátságos ,játékos kutyus
Más kutyákkal,gyerekekkel jól kijön(cicáról nincs infó)
Ha valakit érdekel a 06709451345 számon keressen
Köszi
Fotót nem tudok fel rakni Szomorú
Kérésre emilben küldök
zs
Vissza az elejére
zsloti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
csotaisaci
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 28. Szerda 13:48    Hozzászólás témája: Westie kislány eladó Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

2010. június 7-én születtek gyönyörű westie kiskutyák kennelünkben.Egy westie kislány még szerető gazdit keres.
A kutyust oltva, chippel, féregtelenítve és törzskönyvvel lehet elvinni augusztus elejétől!
Kiváló vérvonalból, kiállítási és hobbi célra egyaránt!
Apa: XXL Szeli Family Xenon (Surprise kutya)
Anya: Beautiful White Peppermint Vanity Fair
Képek és További infó: www.felixkutyakozmetika.hu kozmetika menüpont alatt az apa és anya kutya is megtekinthető
Vissza az elejére
csotaisaci jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 21. Szerda 9:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Minőségi,gyönyörű,westie bébik eladók.
8 hetesek, oltást,féreghajtást,chippet megkapták.
Ajándék royál kölyökcsomaggal.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Frédike
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 17. Szombat 17:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Most olvastam az NLC-n , hogy ma reggel Dunaharasztin találtak egy westi kan kutyust, keresik a gazdit .Jó lenne megtalálni.
Fent van a képe is az aktuálisban talált westi kan c. topikban.
Nem hiányzik senkinek Dunaharasztiban a kutyus?
Elvitték a dokihoz, de nincs chipje sajnos. A fajtamentőkkel már fel vették a kapcsolatot.
Remélem meglesz az igazi gazdi, valakinek biztos nagyon hiányzik Szomorú
Vissza az elejére
Frédike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gyurkotundi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 13. Vasárnap 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv mindenkinek!

Köszönöm azoknak, akik megkerestek az előbbi felhívásomra! A kutyusnak sikerült gazdit találni!
Vissza az elejére
gyurkotundi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gyurkotundi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 9. Szerda 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves westie-kedvelők!

Ma csatlakoztam ehhez az oldalhoz abből a sajnálatos okból, hogy gazdit keressek 2 éves kislány kutyusomnak. Sürgős a dolog, családi okok miatt. Kérem, akit érdekel az örökbefogadása, keressen meg a gyurkotundi@freemail.hu címen.
Vissza az elejére
gyurkotundi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szilvia26
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 4. Péntek 14:51    Hozzászólás témája: még nincs Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Még nincs, de lesz. Mivel semmi jelet nem láttam sehonnét, hogy legyen westie kutyusom a másik mellé, máshogy döntöttem. Az elitewestie oldalon lévő tenyésztők közül beszéltem valakivel (direkt nem írom kivel, mert ez mindegy, csak a lényeg, hogy NAGYON_NAGYON JÓ helyről lesz kutyám).

Tüzelésnél lehet gond lesz, nem akarok kutyát szaporítani. Azonban annak se vagyok ellene ha egyszer - kétszer (nem többször) lenne majd babájuk.

No mindegy, a lényeg nem a pénz számít - bármennyit kifizetek egy egészséges kutyáért, hanem az, hogy befogadtam volna valami sanyarú sorsút. Meglett volna a jócselekedetem, de így alakult. Jobb így, tudom honnét- kitől a kutya. A felmenői talán az egyik legjobb kennel az országban, több évtizedes tapasztalattal rendelkező tenyésztő. Szóval jó lesz ez így. Mosoly
Szilvi
Vissza az elejére
szilvia26 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 3. Csütörtök 18:42    Hozzászólás témája: Re: Sziasztok!
Téma leírása: már nem aktuális :)

szilvia26 írta:
Sziasztok!

Örömmel közlöm, hogy már nem aktuális a kérésem. Mosoly))
Szilvi

Háááát ez nagyon rövid volt!!! nagy vigyor

Ezek szerint van új kutyusotok????
Sok boldogságot!!! puszitküld
Bár tüzelés körül lehet,hogy nehéz lesz az elkülönítésük.
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szilvia26
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 2. Szerda 15:33    Hozzászólás témája: Sziasztok!
Téma leírása: már nem aktuális :)

Sziasztok!

Örömmel közlöm, hogy már nem aktuális a kérésem. Mosoly))
Szilvi
Vissza az elejére
szilvia26 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szilvia26
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 17. Hétfő 14:24    Hozzászólás témája: Sziasztok! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Régen voltam már itt. Azért írok Nektek, hogyha tudtok hátha hallotok valamit. Már egy ideje figyelgetek, de semmi. Szóval a kutyusom- aki Bobó helyett lett - magányos. Szeretnék mellé egy kislányt. Nem tenyésztgetés a célom, de lehet infantilis vagyok- úgy vagyok vele legyen társa. Ha tudtok valamit kérlek szóljatok 5 éves korig nagyon szerető gazdijai lennénk egy hölgy westie-nek. A számom 06304521535
Lehet ivartalanított lány is NEM TENYÉSZTÉS A CÉLOM.
De azt hiszem, már ismertek régebbről, hogy nekem a kutya családtag - nem haszonállat.
Előre is köszönöm a segítséget.
Szilvi
Vissza az elejére
Hugovics gazdija
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 1. Kedd 23:42    Hozzászólás témája: Megbízható gazdit keresek sürgősen! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Kutyabarátok!

Megbízható gazdit keresek 5 éves kan Westie kutyusomnak, sokat otthon lenni tudó hölgy/úriember személyében. Kérem, aki ismer ilyet jelezze a detti_nagy@hotmail.com email címen vagy a 0620-983-90-66os telefonszámon. Nagyon szeretném, ha igazán jó helyre kerülne!!

Előre is nagyon köszönök minden segítséget!

Üdv:
Nagy Bernadett
Vissza az elejére
Hugovics gazdija jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 30. Péntek 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

babytweety írta:
A Kira tesójának a helyzete megoldódott,a párom hazavitte magának. Viszont tegnap egy szörnyű dolog történt. A kis Manót a párom anyukája kiengedte az udvarra,majd ő elment otthonról. A kis Drága valószínű,hogy egy macska miatt,bement a hátsó kertbe,ami el volt kerítve (és tudta,hogy neki oda nem szabad menni) és beleesett a medencébe,ami félig volt vízzel. Sajnos mire hazaért a párom anyukája,már nem tudtak mit csinálni,Robin megfulladt. Nagyon kivagyunk borulva és nem tudjuk felfogni ezt az egészet. Szegénykének mostmár,hogy oda került,nagyon-nagyon jó élete lehetett volna,de sajnos ebből a jó életből kevés adatott neki! bõgõmasina nyugodj békében
Nem tudom kinek van hasonló "tapasztalata",de fogalmam sincs mit csináljak. Mindenki azt mondja,vegyek neki egy új kutyát,de ha rákérdezek erre a témára,azt mondja nem kell neki. Pedig sokan mondják,hogy jót tenne,de ő meg azt mondja,hogy minden nap idegeskedhetne,hogy a kicsi kutyával mi fog történni. Teljesen tanácstalan vagyok és megszakad a szívem! Sír vagy nagyon szomorú

Nagyon sajnálom a picit! szomorú búcsú nyugodj békében puszitküld
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 20. Kedd 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

babytweety írta:
A Kira tesójának a helyzete megoldódott,a párom hazavitte magának. Viszont tegnap egy szörnyű dolog történt. A kis Manót a párom anyukája kiengedte az udvarra,majd ő elment otthonról. A kis Drága valószínű,hogy egy macska miatt,bement a hátsó kertbe,ami el volt kerítve (és tudta,hogy neki oda nem szabad menni) és beleesett a medencébe,ami félig volt vízzel. Sajnos mire hazaért a párom anyukája,már nem tudtak mit csinálni,Robin megfulladt. Nagyon kivagyunk borulva és nem tudjuk felfogni ezt az egészet. Szegénykének mostmár,hogy oda került,nagyon-nagyon jó élete lehetett volna,de sajnos ebből a jó életből kevés adatott neki! bõgõmasina nyugodj békében
Nem tudom kinek van hasonló "tapasztalata",de fogalmam sincs mit csináljak. Mindenki azt mondja,vegyek neki egy új kutyát,de ha rákérdezek erre a témára,azt mondja nem kell neki. Pedig sokan mondják,hogy jót tenne,de ő meg azt mondja,hogy minden nap idegeskedhetne,hogy a kicsi kutyával mi fog történni. Teljesen tanácstalan vagyok és megszakad a szívem! Sír vagy nagyon szomorú

Nati!

Öszintén sajnálom ,nyugodjon békében a Picurka szomorú búcsú nyugodj békében
babytweety
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 19. Hétfő 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
babytweety írta:

Hát ez tényleg szörnyű,és nagyon szomorú!! Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú
Én azt tanácsolom,hogy addig ne vigyetek kutyust oda,amíg ő elzárkózik tőle!!
És addig főleg nem,amíg atombiztossá nem tudjátok tenni azt a részt,hogy kutya ne tudjon oda bejutni!!!
Szóval másik kutyust szerintem csak akkor,ha az elkerített részbe még véletlenül se tud bejutni!!!!!
Nagyon sajnálom!!! Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú

Egyenlőre teljesen elzárkózik a dologtól,úgyhogy biztos nem lesz egy darabig kutyusa. Csak annyira sajnálom szegényt. Szomorú Direkt nem is szoktam neki mesélni Kiráról,hogy ne legyen neki rossz. Ha kérdezi,hogy mi van vele vagy mit csinál,akkor persze válaszolok,de ennyi. Viszont Kira annyira érzi rajta,hogy szomorú,hogyha jön hozzánk,akkor csak ő létezik,senki más...még én se. Akkor megy a pusziosztás ezerrel,az ölbenalvás és a bújás.
Úgyhogy új kutyus biztos,hogy nem lesz egy darabig. Pedig érzi,hogy szüksége lenne rá,de nem meri bevállalni. A kerítésen pedig kb. még 1 hét kellett volna és Robin nem fért volna át. Már így is nehézkesen préselte át magát,ezért is gondoltuk,hogy valami motíválta abban,hogy odamenjen. Szomorú
babytweety jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 13. Kedd 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

babytweety írta:

Hát ez tényleg szörnyű,és nagyon szomorú!! Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú
Én azt tanácsolom,hogy addig ne vigyetek kutyust oda,amíg ő elzárkózik tőle!!
És addig főleg nem,amíg atombiztossá nem tudjátok tenni azt a részt,hogy kutya ne tudjon oda bejutni!!!
Szóval másik kutyust szerintem csak akkor,ha az elkerített részbe még véletlenül se tud bejutni!!!!!
Nagyon sajnálom!!! Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 13. Kedd 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

babytweety írta:

ez szörnyű! Szomorú nagyon sajnálom! Szomorú

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
babytweety
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 13. Kedd 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

babytweety jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 29. Kedd 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ismét... Szomorú

GYÖNYÖRŰ 2-3 ÉVES WESTI SZUKA KUTYA CSALÁDI OKOK MIATT TK. NÉLKÜL OLTVA,FÉREGTELENÍTVE ELADÓ. ÉRD.06-20481-3511

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 11. Péntek 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:

Én is így gondolom,Óvónéni! izom ölelés2 puszitküld

puszitküld Köszönöm nektek!!!!!!!!
Vissza az elejére
babytweety
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 11. Péntek 9:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na itt a következő...komolyan mondom,valakit nagyon meg fogok cibálni. rosszkedvû Most hívott a csajszi,akitől Kirát hoztam,hogy az egyik kiskutyát vissza kell vennie,mert a gazdi nincs eleget otthon és nem tud foglalkozni vele. Ha tudtok valakit,akit érdekelne,nagyon megköszönném. Próbálok több vonalon elindulni,hátha sikerül találni valami normális embert,aki nem úgy bánik a kutyájával,mintha egy zacskó cukor lenne.
Szóval,szeptember 2-án volt 4 hónapos a kis drága és kisfiú. (tényleg nem azért akarják eladni,mert van valami baja) A múltkori találkozón ahol voltam Manóval,a kisfiú is ott volt. Nagyon szép és semmi baja nincs! Szépen áll a fülecskéje és az összes oltása megvan,csak szegénykém kifogott egy olyan gazdit,aki nem gondolkodott előre. Szomorú Apukája,anyukája törzskönyves (de neki nincs kiváltva...vagy nem tudom,hogy kell ezt mondani Embarassed ) Ha valakinek az nagyobb segítség lenne,akkor holnap meg tudom írni az apuka és az anyuka törzskönyves adatait,mert kaptam róla fénymásolatot.
Nagyon jó lenne,ha találnánk egy szuper gazdit,mert tényleg nem az a kis drága tehet róla,hogy ilyen gazdihoz került.
Képet is fogok tudni felrakni róla,csak még várom a találkozón készített fotókat!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 40 oldal [992 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 38, 39, 40 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu