Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Okt. 15. Hétfő 21:22
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Második (sokadik) kutya
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 50 oldal [1246 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 48, 49, 50 Következő
Szerző Üzenet
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2012 Jan. 22. Vasárnap 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsoooti írta:
Sziasztok,

egy második Westie érkezésén gondolkodom. Szeretnék érdeklődni, hogy tud-e valaki megbízható forrást ajánlani. Nem feltétlenül neves tenyésztőre vagy többszörösen díjnyertes szülőkre gondolok, hanem olyan tenyésztőre akinél alap a törzskönyv, de nem alap, hogy legalább 80 vagy több legyen az intvesztíció. Nem kiállításra keresek kutyát, hanem hobbi célra vagyis Benikémnek testvért vagy féltestvért szeretnékMosoly

Szia!!!!

Akkor ezek szerint csak kicsi kutyában gondolkodsz?? Arra gondoltam,hogy esetleg érdemes lenne megnézned a westie fajtamentés oldalát,mert sajnos egyre több kutyus kerül az utcára.
A másik,akit tudok ajánlani Muha Juditék ,Muha-klán névem,vagy Charmingwestie kennelnéven,illetve Tóth Mónikát a McMonique kennelt.Nem tudom,hogy náluk van-e kutyus most,és mennyiért,de esetleg tudnak abban is segíteni,hogy lehetőleg megbízható helyről sikerüljön kutyust venned.
Sok sikert!!! Razz
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsoooti
bébi
bébi

Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2012 Jan. 16. Hétfő 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok,

egy második Westie érkezésén gondolkodom. Szeretnék érdeklődni, hogy tud-e valaki megbízható forrást ajánlani. Nem feltétlenül neves tenyésztőre vagy többszörösen díjnyertes szülőkre gondolok, hanem olyan tenyésztőre akinél alap a törzskönyv, de nem alap, hogy legalább 80 vagy több legyen az intvesztíció. Nem kiállításra keresek kutyát, hanem hobbi célra vagyis Benikémnek testvért vagy féltestvért szeretnékMosoly
Vissza az elejére
zsoooti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szalárd
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2011 Aug. 1. Hétfő 17:30    Hozzászólás témája: Re: Új kutyus
Téma leírása: Új kutyus
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Salopesmile.westie írta:
Sziasztok!
Hatalmas problémával állunk szemben. Az a helyzet, hogy van egy 4 éves westie szukánk. Szeretjük, imádjuk, de szerettünk volna mellé egy fiút is. Nos... most megvettük a kan kis westie-t (továbbiakban: Alfie). De a szuka (továbbiakban: Lili) nagyon féltékeny, próbáltuk őket egy délután alatt összeszoktatni. Sétálgattunk velük, játszottunk, úgy tűnt, mindketten tetszenek egymásnak, csóválták a farkukat. Ám mikor Alfie kapott egy plüssjátékot, és morgósan játszadozni kezdett vele, Lili idegesen figyelte (teszem hozzá: én végig az ölemben fogtam, próbáltam az ő saját játékával elterelni a morgásról a figyelmét), majd nekirontott, s most vérzik Alfie füle. Szomorú Mindannyian dolgozunk, nem tudjuk megoldani, hogy valaki mindig legyen a kutyák között. A tenyésztő javasolta, hogy néhány napon át próbáljuk őket elkerítve tartani egymástól, amíg Alfiet át nem járja a mi és az otthonunk illata/szaga... Lehet-e ez megoldás? Vagy 4 év után nem tud megszokni egy új jövevényt a Lili? Kérlek, írjatok gyorsan! Köszönöm!

Szerintem ne keseredj el,pár nap alatt minden rendbe jön.Arra ügyelj,hogy a "kicsi" tartsa tiszteletben a "nagy"játékait,ennivalóját,de ugyanezt a "nagytól" is el kell várni.Mindamellett,hogy nagyon szereted,és ezt tudtára is adod,azt is tudtára kell adni,hogy a "kicsit"nem szabad bántani.Párszor már mi is végigjártuk ezt az utat,csak nálunk még méretbeli különbségek is voltak.német juhász-westie,,német juhász-puli,westie-puli,ez utóbbi volt a legegyszerűbb.A puli és a német juhász között mai napig vannak villongások,de egymás között lerendezik a dolgot,és nagyon jó barátságban vannak Nagyon Boldog Szerintem Lili is pár nap alatt el fogja fogadni Alfiet,hisz a westiek nagyon intelligens és barátságos kutyák.Alfienak lesz annyi esze,hogy elfogadja" felettesének" Lilit,és kellő tisztelettel fog vele bánni,ha a helyzet úgy kívánja.Meglátod,pár nap alatt szent lesz a béke közöttük. puszitküld
Vissza az elejére
Szalárd jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Salopesmile.westie
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Júl. 31. Vasárnap 18:05    Hozzászólás témája: Új kutyus
Téma leírása: Új kutyus
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Hatalmas problémával állunk szemben. Az a helyzet, hogy van egy 4 éves westie szukánk. Szeretjük, imádjuk, de szerettünk volna mellé egy fiút is. Nos... most megvettük a kan kis westie-t (továbbiakban: Alfie). De a szuka (továbbiakban: Lili) nagyon féltékeny, próbáltuk őket egy délután alatt összeszoktatni. Sétálgattunk velük, játszottunk, úgy tűnt, mindketten tetszenek egymásnak, csóválták a farkukat. Ám mikor Alfie kapott egy plüssjátékot, és morgósan játszadozni kezdett vele, Lili idegesen figyelte (teszem hozzá: én végig az ölemben fogtam, próbáltam az ő saját játékával elterelni a morgásról a figyelmét), majd nekirontott, s most vérzik Alfie füle. Szomorú Mindannyian dolgozunk, nem tudjuk megoldani, hogy valaki mindig legyen a kutyák között. A tenyésztő javasolta, hogy néhány napon át próbáljuk őket elkerítve tartani egymástól, amíg Alfiet át nem járja a mi és az otthonunk illata/szaga... Lehet-e ez megoldás? Vagy 4 év után nem tud megszokni egy új jövevényt a Lili? Kérlek, írjatok gyorsan! Köszönöm!
Vissza az elejére
Salopesmile.westie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
primo
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 27. Csütörtök 12:38    Hozzászólás témája: 2 éves kislányhoz,fiú kölyök Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A 2 éves gombócunkhoz érkezett egy fiú kölyök,Primó.
Minden kedves tanácsot szívesen fogadunk.
Vissza az elejére
primo jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kicsi kókusz
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 23. Csütörtök 7:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igazából nagyon is sokat segítettél, és nagyon köszönöm, hogy őszintén a véleményedet írtad le, hiszen nem azt kértem, hogy szavazzuk meg, hogy legyen-e Negro (mert hogy a nevet már ki is találtuk lol )...
És tényleg, most döbbentem rá, hogy Kókusz kicsit embernek érzi magát, nem kutyának és minden igaz vele kapcsolatban, amit írtál Wink
Egyébként tavaszig elnapoltuk most pajtás kérdését, mert szeptembertől néhány dolgo bejön a kis életünkbe és alkalmazkodjunk előbb mi az új helyzetekhez, Kókuszt egyikünk is tudja hozni-vinni, foglalkozni vele, ha lenne egy pici is most, akkor lehet, hogy nem lennénk elegek a feladathoz, úgy pedig nem vállalnék be egy kutyust, hogy csak legyen, hiszen ahogy a Kishercegben is mondták, amit megszelidítesz, azért felelősséggel tartozol pirul Kókusznál is ezt az elvet próbálom követni. Meg hát jön az ősz, tél, és majd tavasszal, nyáron jobban ki tudjuk őket engedni futkosni a kertbe (Siófokon hétvégén) és többet lehet velük jönni-menni. Főleg, ha belekalkuláljuk, hogy jó pár hétig a picikkel nem lehet lemenni sétálni (itt fent Budapesten), amíg nem kapnk meg minden oltást.
De tapasztalatokat, tanácsokat, élményékete addig is kíváncsian várok Nagyon Boldog
Kata, Tomi, Kókusz és...Negro nyelvnyújtás nagy vigyor
Vissza az elejére
kicsi kókusz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 22. Szerda 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kicsi kókusz írta:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ! Wink
Hát, a bizonytalanságom nem múlt el fejvakar lol Igazából, amitől tartok, hogy nem lesznek mégsem jó játszópajtások, amit végül is Te is írtál, hogy egymás mellett vannak el jól és nem feltétlenül együtt. Akinek nincsen "szobakutyája", az nem tudja, hogy egy ilyen kis szőrcsomó mennyire az emberhez tud nőni, mennyi sok-sok szeretet tud adni, mennyire a mindene lehet, és nem akarja, hogy rossz legyen neki. És elsősorban tényleg azért akarunk egy kis skót terriert, hogy ne legyen magányos, bár így sem az.
Azt gondolom, hogy kétszer annyi szeretet kap és ad az ember, és szerencsére Tomival egyformán gazdái vagyunk Kókusznak és ő is nagyságrendileg egyenlőként kezel minket, szóval, a munkamegosztással nem nagyon lenne gond Mosoly Egyébként azon szoktam morfondírozni, hogy Kókusz érkezése előtt is rendesen benne volt a zabszem a fenekemben, de az elmúlt másfél év minden pillanatát imádom, minden helyzetet megoldottunk, így ha lesz kis skót, akkor úgyis minden úgy fog zajlani, ahogy annak lennie kell.
Még egyszer nagyon szépen köszönöm a segítséget, de várom a segítséget a westie-skótterier párosról, hogy mire kell felkészülni. Aztán, ha lesz pajti, azt úgyis jelezni fogjuk baba

Sajna nem sokat segítettem!! Embarassed

Azt hiszem egyet kell eldöntenetek,hogy ti mennyire szeretnétek másik kutyust!!! nagy vigyor
Kókuszka azt hiszem nagyon jól el van veletek,az biztos,hogy főleg az első időben lesz féltékenység,mert óhatatlanul a pici felé fordultok,úgy,mint az embergyerekeknél!
Arra esetleg vigyázzatok,hogy mindjárt az elején próbáljatok ne mindent ráhagyni az új kutyusra,mert ő még pici.A pici megnő,aztán kis zsarnok lesz esetleg a másikkal szemben.Őt is mindjárt a kezdetektől kell következetesen nevelni.
Szóval továbbra is úgy gondolom,hogy az döntsön,hogy ti mennyire szeretnétek másik kutyust,mert Kókuszka higyjétek el nem hiányolja a másik kutyát.Arra azért készüljetek,hogy két kutyánál már kicsit kutyább lesz,mint előtte! nagy vigyor Ezt nem véletlenül több értelmüen írtam!Egy kicsit rájön,hogy ő lehet,hogy még se ember! Szemforgató Aztán időnként lehet,hogy ti is kutyául fogjátok magatokat érezni,hogy biztos,hogy ezt akartátok!Kellett ez nektek???Persze az is lehet,hogy nálatok majd minden simán megy.
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kicsi kókusz
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 22. Szerda 15:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ! Wink
Hát, a bizonytalanságom nem múlt el fejvakar lol Igazából, amitől tartok, hogy nem lesznek mégsem jó játszópajtások, amit végül is Te is írtál, hogy egymás mellett vannak el jól és nem feltétlenül együtt. Akinek nincsen "szobakutyája", az nem tudja, hogy egy ilyen kis szőrcsomó mennyire az emberhez tud nőni, mennyi sok-sok szeretet tud adni, mennyire a mindene lehet, és nem akarja, hogy rossz legyen neki. És elsősorban tényleg azért akarunk egy kis skót terriert, hogy ne legyen magányos, bár így sem az.
Azt gondolom, hogy kétszer annyi szeretet kap és ad az ember, és szerencsére Tomival egyformán gazdái vagyunk Kókusznak és ő is nagyságrendileg egyenlőként kezel minket, szóval, a munkamegosztással nem nagyon lenne gond Mosoly Egyébként azon szoktam morfondírozni, hogy Kókusz érkezése előtt is rendesen benne volt a zabszem a fenekemben, de az elmúlt másfél év minden pillanatát imádom, minden helyzetet megoldottunk, így ha lesz kis skót, akkor úgyis minden úgy fog zajlani, ahogy annak lennie kell.
Még egyszer nagyon szépen köszönöm a segítséget, de várom a segítséget a westie-skótterier párosról, hogy mire kell felkészülni. Aztán, ha lesz pajti, azt úgyis jelezni fogjuk baba
Vissza az elejére
kicsi kókusz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 22. Szerda 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kicsi kókusz írta:
Sziasztok!
A skót terrierek blogjába írtam ezta bejegyzést, de láttam, hogy itt is megállná a helyét. pirul
Sziasztok!
Láttam, hogy Többeteknek is van westie-skót terrier párosítás, így egy kis segítséget szeretnék kérni.
Nekem és Páromnak van egy másfél éves Kókusz névre hallgató westienk, aki a minenünk, a világ közepének a közepét jelenti számunkra, és kitaláltuk, hogy mi lenne, ha lenne egy pajtása. Skót terrierre gondoltunk, mert a westie álom valóra vált, és a westie az Kókusz, ami viszont szintén kistestű, és ráadásul aranyosan mutat a westie mellett, az a skót terrier. Viszont ezzel kapcsolatban több kérdés és aggodalom is felmerült bennünk.
Elsősorban a féltékenykedés. Kókusz tipikus makacs, öntörvényű, "énközpontú" westie és igazából picit tartok tőle, hogy megsínylené a kis pajti érkezését. Igazából miatta szeretnénk, mert már többen is mondták, hogy Ő egy kutya és neki a társat igazából egy kutya jelenti, csak picit akkor is tartok tőle, hogy lelki sokk érné... Vagy csak én, illetve mi reagáljuk túl, és előbb-utóbb úgyis elválaszthatatlanok lennének, csak a kezdeti féltékenykedést kellene túlélni? Egyáltalán, ha van ilyen, az miben nylvánulna meg, mire kell felkészülni?
Továbbá, egy két kutyás gazdinak mikkel kell számolnia? Nem elsősorban anyagilag, mert azzal nagyjából tisztában vagyok, hogy a duplája, csak úgy lelkileg, fizikailag, időben mennyiben más, mint egy egyke kutyus?
Előreis köszönöm a válaszokat és a segítséget.
Kata, Tomi és Kókusz

Tehát ezek a kérdéseim. Olvastam már hozzászólásokat egy másik topicban, de nagyon várom a segítséget!
Köööööszi nagyszerû
Kata

Szióka!!!

Ez elég nehéz kérdés!!Én is két kutyás vagyok,illetve egy macskás!Mosoly)
Nálunk Dzsini a westie jött később a skótunk mellé,aki akkor már nem volt fiatal.Nálunk is a pici "terrorizálta" néha a nagyot,az meg hagyta!
Aztán a skótunk sajnos meghalt,és rá kb. 2 évre sikrült elérnem,hogy befogadtunk egy keverék hosszúszőrű tacskó szerű kutyust.Maszat az új kutyus elég harcedzett volt, a miénkhez képest.Hiszen nálunk is Dzsini körül forgott a világ.Nem mondom,hogy az első egy-két hónap könnyű volt,és nem is Dzsini miatt,hanem az új kutyus miatt,de aztán összeszoktak.Most már,ha az "új" gyepálja a régit,akkor Dzsinikém már nem hegyja magát,és bőszen leugatja Maszatot.
Ami többet jelent,az,hogy azért két kutyával csak több gond van,sétánál,utazásnál,kirándulásnál,esetleg nyaralásnál.Bár,ha a párod is kutyás,akkor azért olyan nagy baj nincs!4Mosoly))Nálunk minden az én dolgom,igaz családi házban lakunk,így könnyebb!
Biztosan lesz majd olyan,aki tud írni a skót jelleméről,viselkedéséről.Én is azért ragaszkodtam,hogy legyen játszótársa Dzsininek,hááááááááát azóta is az igazi játszótárs én vagyok,és most már ketten nyúznak,persze a szeretetből is duplán jön.Nálunk nem annyira jött be,hogy majd együtt jól eljátszanak,inkább jól el vannak egymás mellett,és néha egymással.
Nagyon jól gondoljátok át,mert ugye sok évre szól anyagilag is,meg minden hogyan!!!Sok sikert!!!!
Vissza az elejére
kicsi kókusz
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 22. Szerda 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
A skót terrierek blogjába írtam ezta bejegyzést, de láttam, hogy itt is megállná a helyét. pirul
Sziasztok!
Láttam, hogy Többeteknek is van westie-skót terrier párosítás, így egy kis segítséget szeretnék kérni.
Nekem és Páromnak van egy másfél éves Kókusz névre hallgató westienk, aki a minenünk, a világ közepének a közepét jelenti számunkra, és kitaláltuk, hogy mi lenne, ha lenne egy pajtása. Skót terrierre gondoltunk, mert a westie álom valóra vált, és a westie az Kókusz, ami viszont szintén kistestű, és ráadásul aranyosan mutat a westie mellett, az a skót terrier. Viszont ezzel kapcsolatban több kérdés és aggodalom is felmerült bennünk.
Elsősorban a féltékenykedés. Kókusz tipikus makacs, öntörvényű, "énközpontú" westie és igazából picit tartok tőle, hogy megsínylené a kis pajti érkezését. Igazából miatta szeretnénk, mert már többen is mondták, hogy Ő egy kutya és neki a társat igazából egy kutya jelenti, csak picit akkor is tartok tőle, hogy lelki sokk érné... Vagy csak én, illetve mi reagáljuk túl, és előbb-utóbb úgyis elválaszthatatlanok lennének, csak a kezdeti féltékenykedést kellene túlélni? Egyáltalán, ha van ilyen, az miben nylvánulna meg, mire kell felkészülni?
Továbbá, egy két kutyás gazdinak mikkel kell számolnia? Nem elsősorban anyagilag, mert azzal nagyjából tisztában vagyok, hogy a duplája, csak úgy lelkileg, fizikailag, időben mennyiben más, mint egy egyke kutyus?
Előreis köszönöm a válaszokat és a segítséget.
Kata, Tomi és Kókusz

Tehát ezek a kérdéseim. Olvastam már hozzászólásokat egy másik topicban, de nagyon várom a segítséget!
Köööööszi nagyszerû
Kata
Vissza az elejére
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 3. Péntek 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
Adri & Spiky írta:
Kriszta!

Lehet, hogy már írtad - az elmúlt fél évben nagyon hanyagoltam a fórumot, de hogy viselkedik együtt a két kutyus? Összeszoktak? Mert most eszembe jutott, mintha régebben írtad volna, hogy nem jönnek ki - és itt meg is találtam - , de arról nem írtál - ide -, hogy mostanában Lili hogy viszonyul Fügéhez.

Igen,már nagyon összeszoktak,szeretik egymást.(magyarul: Füge lett a domináns,a királylány) lol Szegény Lili néha el van nyomva,hiába van közös játék,Fügcse egy morgással elrendezi a dolgot,elveszi tőle a labdát,a kekszet.Lili nem meri visszavenni,mivel amikor pici volt Füge,arra lett tanítva Lili,hogy nem szabad bántani,tudod ő picike.Na azóta se bántja,sőt menekül néha előle,de azért sokszor van farokcsóva egymásnak. nagy vigyor puszitküld

lol
Örülök neki, hogy megoldódott a helyzet. puszitküld
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 3. Péntek 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
Kriszta!

Lehet, hogy már írtad - az elmúlt fél évben nagyon hanyagoltam a fórumot, de hogy viselkedik együtt a két kutyus? Összeszoktak? Mert most eszembe jutott, mintha régebben írtad volna, hogy nem jönnek ki - és itt meg is találtam - , de arról nem írtál - ide -, hogy mostanában Lili hogy viszonyul Fügéhez.

Igen,már nagyon összeszoktak,szeretik egymást.(magyarul: Füge lett a domináns,a királylány) lol Szegény Lili néha el van nyomva,hiába van közös játék,Fügcse egy morgással elrendezi a dolgot,elveszi tőle a labdát,a kekszet.Lili nem meri visszavenni,mivel amikor pici volt Füge,arra lett tanítva Lili,hogy nem szabad bántani,tudod ő picike.Na azóta se bántja,sőt menekül néha előle,de azért sokszor van farokcsóva egymásnak. nagy vigyor puszitküld
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 3. Péntek 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta!

falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 15. Hétfő 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Képzeljétek tegnap előtt tesóm olyanokat mondott, hogy fiú kutya lesz meg, hogy apa már felhívta az az emberkét akitől vettük Wendyt! Ezeket mind nem hittem el, aztán tegnap apuhoz odamegyek, hogy hallom fiú kutyát akarsz meg attól akitől van Wendy. Nem kérdeztem dolgokat csak mondtam a magamét. Mondtam, hogy nem lesz itt fiú és nem párosítjuk őket, mondtam vagy csajszi vagy semmi. Meg főleg nem onnan ahonnan Wendyt hoztuk azaz, hogy mindenképp tenyésztőtől lesz és hogy ne intézkedjen a tudtom nélkül! nagy vigyor Kiírtam Neki a Pápai tegyésztő számát és odaadom Neki. Megkérem hívja fel. Mert 1 hónapja írták, hogy vannak kiskutyák 8-9 hetessek. Karácsonyra idősebbek lennének, de inkább minthogy korán elválasszák őket az anyukájuktól. Aztán lehet nem is járunk szerencsével és lehet nincsenek is már kutyusok, vagyis lány. Reménykedem. A győri tenyésztőnél pedig 1 hónapja születtek. Tehát őket biztos Karácsony előtt nem lehet elhozni. Majd meglátjuk...remélem lesz kutyám, kislány és közelről egy tényésztőtől!
Teljesen be vagyok zsongva! Mosoly
Szép napot!
puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 12. Péntek 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vandus írta:
Én az Argentin Dogunkkal szoktattam össze a Ricsi úrfit, és a legjobb haverok lettek....csatolom a bizonyítékokat!

Jajj,nagyon zabbantani valóak együtt! Mosoly nagy vigyor puszitküld
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 12. Péntek 10:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon-nagyon-nagyon édesek!!!! oleles2 Sok Boldogságot Kivánok hozzájuk!!!!
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 12. Péntek 9:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vandus írta:
Én az Argentin Dogunkkal szoktattam össze a Ricsi úrfit, és a legjobb haverok lettek....csatolom a bizonyítékokat!

Nagyon szép képek! Mosoly Jól mutatnak egymás mellett!

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 12. Péntek 7:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vandus írta:

Nem semmi képek!
Aranyosak!
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 11. Csütörtök 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi mindenkinek! Igérem írok... puszitküld
Vandus
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 11. Csütörtök 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Vandus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 11. Csütörtök 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Van egy 6 éves westie kislányunk,Lili, aki anyukámmal lakik és van egy 3,5 hónapos Füge westienk,aki meg velünk. Addig,amíg az oltások nem rendeződtek,addig csak a távolból nézegették egymást,de most, hogy elvileg barátkozhatnának,nem merjük őket összeengedni. Lili nagyon nyugodt,öntörvényű(mint minden westie lol ), okos és játékos. Füge...na hááát,Ő olyan,mint egy 3.5hónapos kiskutya(nagyon rossz,nagyon megrág mindent ami mozog és mindig csak az aktuális játék érdekli, például Lili féltett labdája,macija,stb.Na itt a gond.Füge játszana,de néha úgy tűnik,hogy ráharapna Lili orrára vagy szájára(amit éppen elérne),amitől Lili megíjed,elszalad,de félek,nehogy egyszer visszaharapjon.Ritkán találkoznak, max heti 1x,de jó lenne ha összehaverkodnának. Szerintetetek hogy csináljam?Köszi

Az én kutyám is 3 és fél hónapos. Kb. heti egyszer találkozik ő is anyukámék kutyájával, aki ráadásul nagytestű, de eddig nem volt probléma. (remélem nem is lesz). Szerintem ha ott vagytok a két kutyával és szabályozzátok őket, rászoltok, futkároztok velük, mindkettővel játszotok, vagy hol az egyikkel, hol a másikkal, szerintem baj nem lehet.
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 11. Csütörtök 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Van egy 6 éves westie kislányunk,Lili, aki anyukámmal lakik és van egy 3,5 hónapos Füge westienk,aki meg velünk. Addig,amíg az oltások nem rendeződtek,addig csak a távolból nézegették egymást,de most, hogy elvileg barátkozhatnának,nem merjük őket összeengedni. Lili nagyon nyugodt,öntörvényű(mint minden westie lol ), okos és játékos. Füge...na hááát,Ő olyan,mint egy 3.5hónapos kiskutya(nagyon rossz,nagyon megrág mindent ami mozog és mindig csak az aktuális játék érdekli, például Lili féltett labdája,macija,stb.Na itt a gond.Füge játszana,de néha úgy tűnik,hogy ráharapna Lili orrára vagy szájára(amit éppen elérne),amitől Lili megíjed,elszalad,de félek,nehogy egyszer visszaharapjon.Ritkán találkoznak, max heti 1x,de jó lenne ha összehaverkodnának. Szerintetetek hogy csináljam?Köszi

Szióka!!!

Majd biztosan jönnek olyanok is,akik jobban értenek ehhez,mint én!
Addig is szerintem mivel nem találkoznak gyakran,jó lenne,ha semleges területen találkoznának,ahol nem kell félteni egyiknek se a területét.
Lilinek legyen előnye, főleg, ha az ő otthonában vagytok.Tegyétek el a féltett játékait,hogy azt Füge ne tehesse tönkre.
Szerintem Lili nem fogja bántani,legfeljebb helyre teszi kicsit Fügét,ha ott vagytok körülötte nagy baj nem lehet.
Fügének se árt,ha szokja a rangsort,meg azt,hogy másik kutyákkal hogyan kell viselkedni.
Esetleg olyat is lehet,hogy Fügét betenni hordozóba,és hagyni,hogy úgy ismerkedhessen vele Lili,had érezze az illatát,szagoljanak össze a ketrecen keresztül.
Nyugodtan szóljatok rá Fügére,ha durva,és Lili nem védi meg magát.Határozott nem,nem szabad,esetleg egy kis nyaknál lenyomással,ha nem ért a szóból.( Én annak idején kis fülharapással Embarassed erősítettem meg Dzsininél,hogy én vagyok a falkavezér.) Igazán nekem több ötletem most nincs,mert szerencsére mi megúsztuk ezeket!
Vissza az elejére
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 11. Csütörtök 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

frezi
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 13. Csütörtök 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fú ma megkapta az apportfát,nagyon bejött neki!!! lol Rágócsontunk van,de az csak ideig óráig működött sajna. Holnap fogom bevetni élesben az apportfát,ha elmegyek itthonról....Kíváncsi vagyok mi lesz Szemforgató
Vissza az elejére
frezi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 13. Csütörtök 18:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
frezi írta:
Köszi a gyors választ! Nagyon Boldog
Az apportfát, beszerzem! Gumi játékunk már annyi van hogy lassan kisállat boltot nyithatnék nagy vigyor ,de a fát még megpróbálom.
Nálatok mennyi ideig húzódott el ez a rágás?

Nálunk 5 hónapos kora körül kezdte és 8 hónapos korára befejeződött. Ehhez nagyban hozzájárult az apportfa, meg rágócsont ellátás. nagy vigyor Egyébként a mai napig imád rágni, amint kap egy új csipogós labdát azonnal kivégzi és miszlikekbe rágja szét. nagy vigyor
Úgyhogy kitartást, elméletileg kinőhető a dolog! Mosoly

Sziasztok!

Nagyon ismerős a szitu, nálunk még a mai napig is viselik a bútorok Vaci kölyökténykedéseinek nyomát.
Nálunk egyértelműen a fresis rágócsont oldotta meg a gondolkat. Onnantól kezdve nem rágott mást.
Kitartás!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 50 oldal [1246 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 48, 49, 50 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu