Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Márc. 29. Szerda 10:15
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Berni Pásztor
Ugrás:  
Berni tartók, tenyésztők ide!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 28 oldal [677 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 26, 27, 28 Következő
Szerző Üzenet
Eliza
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2012 Jan. 1. Vasárnap 13:35    Hozzászólás témája: Válasz
Téma leírása: -
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Hú, te szegény, itt hiába kérdezel ez a fórum (is) behalt. Ha még aktuális, írj rám egy privátot, megpróbálok segítségedre lenni a válaszadásban. BÚÉK! Nagyon Boldog
Egyébként, igen, jól elvan a kertes házban, inkább napi séta jobb lenne neki, és igen, elég könnyen tanul; de legyen türelmed, és humorérzéked hozzá! Wink
Ja, a "mennyit eszik?" kérdésre nehéz lenne válaszolni... Amennyit eléraksz/raknál, annyit enne.. Nagyon Boldog Néhány kutyától eltekintve szeretnek enni..
Vissza az elejére
Eliza jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Julie
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 19

HozzászólásElküldve: 2011 Aug. 13. Szombat 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Nem tudom h hova kellet volna írnom de ez tűnt a legjobbnak hiszen nekem azok segíthetnek akiknek van tapasztalatuk....
Nos azt szeretném kérdezni hogy a berni pásztor mennyire mozgékony?elég e neki ha pár naponta viszem sétálni?hamar megtanulja a trükköket amiket tanítok neki?(gondolok most az alapokra is ül,fekszik marad stb..)és mennyit eszik ez az aranyos szőrcsomó?és hogy el van e Bp-n külvárosban egy nagy kertben?

bocsánat h ennyit kérdeztem.....
Válaszotokat előre köszönöm!!!!
Vissza az elejére
Julie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eliza
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 9. Hétfő 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hozok egy képet a két ördögömről, már ha sikerül beilleszteni. Cool

Az a helyzet, hogy ez tegnap esti kép, este 8 után fotóztam, és már vakuzni kellett, azért nem túl éles.
Vissza az elejére
Eliza jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eliza
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 9. Hétfő 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Hú, régen jártam erre.
Szia Mázli! Természetesen ismerem Cali tenyésztőit, Robiékat! Nagyon Boldog Nagyon szépen megnőtt a kis bébid! szerelmes futokutyus
Igen, jól hangzik hogy ölbe cipeled a kutyust, míg kicsi; próbáld ki ezt 50 kilóval... lol izom
üdv, szép napot mindenkinek!

Legutóbb Eliza szerkesztette (2010 Aug. 9. Hétfő 15:33), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
*Mázli**
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 22

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 9. Péntek 9:31    Hozzászólás témája: Re: Mackó
Téma leírása: kinti-benti
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Idézet:
Szia Eliza! Köszönöm a tanácsot! Igy fogok próbálkozni. Remélem, hogy nagyobb kedve lesz hozzá. Most éppen borjúcsontot rágcsál, nagyon szereti. Ennek köszönhető, hogy a butoraimat és a cipőimet békén hagyta. Már 3 hónapos kora óta kapja. Jó pihenést és szép időt kivánok nektek.

A virslit is nagyon szeretik. Cali pedig azt csinálta, hogyha má unta a sétát, fogta magát és egyszerűen leült. És még kajára se állt fel, úgy hogy fel kellett szedni a seggét és bevinni. Nagyon édes volt, mostanába már jól viseli pórázon és imád kocsizni. Haláli! Mosoly
*Mázli**
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 22

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 9. Péntek 9:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Hogy vagytok?
Én már sokkal, de sokkal jobban. Először már másfél éve van egy új bernim, Caliber. A BerBerni Bear kennelből, ha ismeri valaki. Nagyon aranyos! Mosoly
De nagyon rossz.
Farago Ferencné
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 25. Vasárnap 6:02    Hozzászólás témája: Re: Mackó

Eliza írta:
Szió!
Bocsi a kései válaszért.
Igen, ismerős a jelenet! Eleinte mindig hiszti van. Eleinte csak pár percre rakd rá a nyakörvet, aztán tereld el a figyelmét, hogy ne vakarássza (mondjuk 5 perc), másnap már több, mondjuk 10 percre legyen rajta a nyakörv. Legyen nálad a zsebben finom falat (táp, sajtkockák, parizerkockák, bármi amit szeret). Legyen jó élménye, hogy ha hívod, és kicsit meghúzod a pórázon, és még oda is jön hozzád, kap finomat. Egy idő után össze fogja kapcsolni, hogyha póráz van, akkor az finit is jelent, és mindig sok dicséretet, oldalveregetést.
Sok sikert! Wink
Szia Eliza! Köszönöm a tanácsot! Igy fogok próbálkozni. Remélem, hogy nagyobb kedve lesz hozzá. Most éppen borjúcsontot rágcsál, nagyon szereti. Ennek köszönhető, hogy a butoraimat és a cipőimet békén hagyta. Már 3 hónapos kora óta kapja. Jó pihenést és szép időt kivánok nektek.
Eliza
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 24. Szombat 17:24    Hozzászólás témája: Re: Mackó

Szió!
Bocsi a kései válaszért.
Igen, ismerős a jelenet! Eleinte mindig hiszti van. Eleinte csak pár percre rakd rá a nyakörvet, aztán tereld el a figyelmét, hogy ne vakarássza (mondjuk 5 perc), másnap már több, mondjuk 10 percre legyen rajta a nyakörv. Legyen nálad a zsebben finom falat (táp, sajtkockák, parizerkockák, bármi amit szeret). Legyen jó élménye, hogy ha hívod, és kicsit meghúzod a pórázon, és még oda is jön hozzád, kap finomat. Egy idő után össze fogja kapcsolni, hogyha póráz van, akkor az finit is jelent, és mindig sok dicséretet, oldalveregetést.
Sok sikert! Wink
Vissza az elejére
Farago Ferencné
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 18. Vasárnap 4:53    Hozzászólás témája: Re: Mackó

Eliza írta:
Szia
Mi újság felétek? Növögettek? Mosoly
Szia Eliza! Régen voltunk itt, de amióta jó idő van állandóan a kertben vagyunk. Maci már nagyon sokat nőtt. A harapdálások megszüntek, fogai kicserélődtek . A pórázt nehezen fogadja el. Naponta próbálkozom, de lehet, hogy nem jól. Eddig még csak a kertben voltunk. Mindig kiakar bújni a nyakörvből, ha a pórázt is ráteszem. Valami tanácsod van, hogy mit tegyek, vagy mit csinálok rosszul? Kérlek ird meg. Köszönöm
Eliza
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 17. Szombat 21:11    Hozzászólás témája: Re: Mackó

Szia
Mi újság felétek? Növögettek? Mosoly
Vissza az elejére
Farago Ferencné
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 12. Péntek 6:03    Hozzászólás témája: Mackó

Eliza írta:
Szió. Hogy kinti legyen-e vagy benti azt csak te tudod eldönteni. A benti tartás macerásabb, több szőrrel, sárral jár, ám van előnye is nem is egy. A kinti tartás is alkalmas, ha van jó helye, szalmával bélelve, akkor kinti is lehet, szabad bejárással. Mr. Green Muszáj a napi kontakt a gazdival.
A harapdálásra azt szokták mondani, hogy fel kell kiáltani mikor harap, hogy "Aúúú", és elfordulni tőle néhány percig, és nem törődni vele. Ha később vigyáz a fogaival, megdicsérni. Tudom, nehéz, de türelem! Nagyon Boldog Van fotód a kicsiről?
Szia Eliza! Azt hiszem, hogy bent fogom tartani igy jobban érezzükmajd magunkat. A harapdáláson dolgozni fogok. Már teljesen szobatiszta, parancsszavakat is érti és tartja / ha nem fáradt/. Szinte egyik napról a másikra változik. Már 17kg. Nagyon sokat fejlődött minden téren. Képem van, majd megpróbálom berakni. Nagyon köszönöm a segitséget.
Mr Dog
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 11. Csütörtök 14:35    Hozzászólás témája: www.mrdog.hu Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok.

Találtam egy új oldalt ami hasonlít a myviphez vagy iwiwhez de ez CSAK kutyásoknak szól.
Érdemes megnézni. a Regisztráció ingyenes és meghívó sem kell.Még kutyádnak is tudsz profilt létrehozni. Szerintem nagyon jó pofa

www.mrdog.hu
Vissza az elejére
Mr Dog jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Eliza
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 10. Szerda 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szió. Hogy kinti legyen-e vagy benti azt csak te tudod eldönteni. A benti tartás macerásabb, több szőrrel, sárral jár, ám van előnye is nem is egy. A kinti tartás is alkalmas, ha van jó helye, szalmával bélelve, akkor kinti is lehet, szabad bejárással. Mr. Green Muszáj a napi kontakt a gazdival.
A harapdálásra azt szokták mondani, hogy fel kell kiáltani mikor harap, hogy "Aúúú", és elfordulni tőle néhány percig, és nem törődni vele. Ha később vigyáz a fogaival, megdicsérni. Tudom, nehéz, de türelem! Nagyon Boldog Van fotód a kicsiről?
Vissza az elejére
Farago Ferencné
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 7. Vasárnap 5:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Segitsetek! Nem tudom, hogy mit csináljak. Eddig minden kutyám lakásban volt, de akkor mehettek ki a kertbe amikor akartak. A Macival hogy legyen? Érdemes kutyaházat késziten vagy sem. Persze nem most, maj őszre. Ő már 3 hónapos és 15kg. A másik gondom, mindig a harapdálni akar.Ez nem is lenne baj ha nem a kezemet venné célba. Ha tudtok valami tippet megköszönném.
Eliza
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 4. Csütörtök 11:29    Hozzászólás témája: Re: sziasztok
Téma leírása: ..

Szia Adelaine! Valóban régen hallottam rólatok! Te jó ég, már két éves a drága!? Rohan az idő! Sajnos lány-ügyben nem igen tudok segíteni.
Az enyémek nem pasiznak, egyéb ötletem meg nincs. lol
Amúgy, köszi jól vagyunk! Kopp-kopp.
Vissza az elejére
Eliza
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 4. Csütörtök 11:26    Hozzászólás témája: Re: Mackó
Téma leírása: Egy kicsi berni fiu, 3 hónapos vagyok

Sziasztok! Üdv az új tagnak! Gratulálok a kiskutyához!
Hát, én is elég rég jelentkeztem be ide, mostanában nemigen jut idő fórumra, remélem még visszanéztek, és tudunk dumcsizni. Cool
Vissza az elejére
Farago Ferencné
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 24. Vasárnap 6:35    Hozzászólás témája: Mackó
Téma leírása: Egy kicsi berni fiu, 3 hónapos vagyok

Sziasztok! Szeretnénk bemutatkozni nektek. A kicsi bernim, Mackó most lesz 3 hónapos. Fiu és haspók. Mindeden tanácsot örömmel fogadunk. Nekem most van előszőr kölyök kutyám. December 20.-án ment el a németjuhászom 7 éves volt, epilepsziás. Majd megszakadt a szivem érte. A berniket imádom, ha tudtok segiteni boldogan fogadom a tanácsokat minden gazditól. Köszönöm nektek, Jutka.
Adelaine
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 7. Csütörtök 18:07    Hozzászólás témája: sziasztok
Téma leírása: ..

szia Eliza. huhh, 1000 éve nem irtam már ide. hogy vagytok-? mi nagyon jól, 9-én lesz a Bernárd ur 2 éves,nagyon szép nagy kutya lett, nem beteg,jó az étvágya.
viszont, én tanácstalan vagyok. nagyon kanos,de ahol én lakom nincs berni pásztorfajtából szuka. hol keressem-, vagy milyen oldalakra tegyek fel hirdetést, hogy találjak neki társat.
pussz
Vissza az elejére
Adelaine jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
guciflipi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 3. Szerda 22:59    Hozzászólás témája: Bernipásztor Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Eliza!!
Képzeld már rég bejelentkeztem ide és most jöttem rá! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
guciflipi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eliza
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 5. Szerda 15:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ööö, nem jöttek át. Meglepõdött
Várom őket. Mosoly
Vissza az elejére
Adelaine
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 5. Szerda 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hát Eliza, nem küldte el a képeket?? teszek ide:)
Vissza az elejére
Adelaine jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Adelaine
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 15. Hétfő 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Eliza!

Szeretném kérdezni, hogy az esös hideg idöben, vagy amikor minuszok vannak a bernik nem fáznak meg könnyen?? tudom nagy a bundájuk, de gondolom megtudnak fázni! Ez lesz az elsö telünk, és szeretném, ha kicsit irnál nekem hogy mire figyeljünk, mire legyünk elörelátóak! Te mint tapasztaltabb berni tartó!

Remélem nagyon szép telünk lesz!! és nem lesz baj vele!

A kutyusod már jól van??

szia
Vissza az elejére
Eliza
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 10. Szerda 22:08    Hozzászólás témája:
Téma leírása: Szia

Adelaine írta:
Szia Eliza!!

köszi nagyon jól vagyunk! tegnap volt 8 hónapos, de már nagyon nagy! nagyon rafinált, okos kutya!

ö az elsö olyan kutya akinél szabályosan látom hogy mosolyog---felhúzza a száját!

a szöre nem nagyon szép, nagyon vedlik, de ugye a szép szöre késöbb visszajön????

ti jól vagytok???

Bernárd a nyár nagy részét a garázsban töltötte, a nagy meleg miatt! ott pedig hüvös volt,

képzeld tud csapról inni. Mikor odamegyek vizért, ott áll mellettem és látom hogy várja a sorát, mikor ihat--akkor mondom neki, nah gyere igyél! aláteszi a fejét és iszik:) nagyon ari!!

szoktam vele szórakozni, hogy elbújok, és a következö elbújásnál mindig visszatér az elsö búvóhelyre majd a következöre, hátha újra ott vagyok!

játék közbe nagyon beszokott indulni! ugrál, harap! de ha rászólók akkor nyugiba van!

a kert tiszta csatatér, mindenhol mély lukak, a virágok szanaszét tépve:)

játszik a drága--és kertészkedik!Mosoly

röviden ennyi!

szió

Szia
hát igen, a kert a gyengéjük. Kb.3 éves korukra kicsit lejjebb higgad a kertészkedős vágyuk... Nagyon Boldog vagy nem. lol
Jól tetted, hogy hűvösre raktad a nyáron, nehezen viselik a 30 fok feletti hőt.(meg mi is Wink )
Ja, tudnak pofákat vágni, sokszor a szemükből is lehet olvasni, naon tündérek puszitküld
A szőre meg kinő, ne aggódj, most dobja le a babaszőrt.Kicsit kopi lesz, de aztán... Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Adelaine
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 10. Szerda 6:39    Hozzászólás témája:
Téma leírása: Szia

Szia Eliza!!

köszi nagyon jól vagyunk! tegnap volt 8 hónapos, de már nagyon nagy! nagyon rafinált, okos kutya!

ö az elsö olyan kutya akinél szabályosan látom hogy mosolyog---felhúzza a száját!

a szöre nem nagyon szép, nagyon vedlik, de ugye a szép szöre késöbb visszajön????

ti jól vagytok???

Bernárd a nyár nagy részét a garázsban töltötte, a nagy meleg miatt! ott pedig hüvös volt,

képzeld tud csapról inni. Mikor odamegyek vizért, ott áll mellettem és látom hogy várja a sorát, mikor ihat--akkor mondom neki, nah gyere igyél! aláteszi a fejét és iszik:) nagyon ari!!

szoktam vele szórakozni, hogy elbújok, és a következö elbújásnál mindig visszatér az elsö búvóhelyre majd a következöre, hátha újra ott vagyok!

játék közbe nagyon beszokott indulni! ugrál, harap! de ha rászólók akkor nyugiba van!

a kert tiszta csatatér, mindenhol mély lukak, a virágok szanaszét tépve:)

játszik a drága--és kertészkedik!Mosoly

röviden ennyi!

szió
Vissza az elejére
Eliza
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 9. Kedd 22:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Adelaine!
Hogy vagytok? Mosoly
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 28 oldal [677 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 26, 27, 28 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Berni Pásztor
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu