Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Ápr. 19. Csütörtök 20:19
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Állatorvos, oltások
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 11 oldal [255 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 9, 10, 11 Következő
Szerző Üzenet
apaszka
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2011 Dec. 28. Szerda 11:26    Hozzászólás témája: Kozmetikus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

anime írta:
Sziasztok!

Most költöztünk a XIV. kerületbe és jó állatorvost és kutyakozmetikust keresünk. Tudnátok ajánlani a kerületen belül, vagy a közelben egy megbízható, jó szakembert?

http://zoldkutya.hu/
Én Móron hozzá hordom a Maszatot!

De már a Fővárosban is dolgozik!
Vissza az elejére
apaszka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
anime
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2011 Nov. 1. Kedd 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Most költöztünk a XIV. kerületbe és jó állatorvost és kutyakozmetikust keresünk. Tudnátok ajánlani a kerületen belül, vagy a közelben egy megbízható, jó szakembert?
Vissza az elejére
anime jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Loli
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 7. Hétfő 21:48    Hozzászólás témája: Re: debrecen Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia, aranyos vagy, h máris válaszoltál! Mosoly

A probléma az, h nem szálltak le a heréi, szóval ivartalanításra megyünk... Amúgy vidéken laknak a kutyusaim (van egy lány is) a szüleimmel, mert én egyedül vagyok kis lakásban és sokat dolgozok, ígyhát jobb úgy nekik. Az otthoni orvos állapította meg a bajt, de ő nem műt, ezért megyünk a Vezér utcára. A barátnőm spánielét is ott műtötték, ő csak ajánlani tudja őket, de azért jó hallani mástól is. Mosoly
zazsa
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 7. Hétfő 13:11    Hozzászólás témája: Re: debrecen Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Loli írta:
Sziasztok!

Van itt valaki, aki Debrecenben a Vezér utcára jár állatorvoshoz? Az én Marcimat pénteken fogják ott műteni, és érdekelnének a tapasztalatok velük kapcsolatban. Köszi és további szép napot!

Mi nem oda járunk de hallottam jókat is magrosszakat is szerintem ovostól függ de egy ismerősöm nj-át ott műtötték és állítólag olyan vékony cérnával varták össze hogy még az embereken sem csinálnak olyan szép munkát.

A másik meg az h vittek oda egy babéziás kutyát és az egyik doki úgy fogadta őket hogy na végre egy babézás kutya szóval nem tudom de nyugi ha jó orvost választottál meg amúgy is jó dokik vannak ott amúgy és nem lesz semmi gond.

Amúgy tudom ajánlani a domb utcát is.

Megkérdehetem h mi a probléma?

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
zazsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Loli
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 7. Hétfő 12:15    Hozzászólás témája: debrecen Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Van itt valaki, aki Debrecenben a Vezér utcára jár állatorvoshoz? Az én Marcimat pénteken fogják ott műteni, és érdekelnének a tapasztalatok velük kapcsolatban. Köszi és további szép napot!
molnarimre
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 8. Péntek 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

3500-4500 között orvostól függően.
Vissza az elejére
molnarimre jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nita183
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 4. Hétfő 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megtudná nekem mondani valaki,hogy mennyibe kerül a kölyökkutyák két hetenkénti oltása?Előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Nita183 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
marmalaid
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 2. Hétfő 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na igen.Egy betegség ellen véd és elkérnek érte 11000 Ft-ot.Szóval én inkább a cseppeknél vagy a nyakörvnél maradnék.Annál a kiltixnél amit javasoltatok.
Vissza az elejére
marmalaid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 1. Vasárnap 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

marmalaid írta:
szia.Mi is beakartuk adatni Mindykének ezt a lym kór elleni oltást.De engem mindenki lebeszélt róla.Azt mondják hogy annak az árából inkább vegyek egy nagyon jó kullancs elleni szert(cseppet vagy nyakörvet,).De nem tudom még én se lehet hogy még elmegyünk.

Szia!
Attól még,hogy beadatod neki a Lyme kór elleni oltást ugyanúgy kell,hogy tegyél rá valamilyen kullancs és bolha irtó szert. A kullancsok nem csak a lyme kórt terjesztik, kicsit lejjebb olvashatsz a Babézia (babesiosis) nevű betegségről is. Ez ellen a lyme oltás nem használ, és bizony ez is okozhatja a kutyus halálát.
Ha sokat fogtok erdőben kirándulni, akkor (szerintem) érdemes beadatni neki, mert akkor már ettől nem kell rettegni; de ugyanúgy kell a babéziától.
marmalaid
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 1. Vasárnap 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szia.Mi is beakartuk adatni Mindykének ezt a lym kór elleni oltást.De engem mindenki lebeszélt róla.Azt mondják hogy annak az árából inkább vegyek egy nagyon jó kullancs elleni szert(cseppet vagy nyakörvet,).De nem tudom még én se lehet hogy még elmegyünk.
Vissza az elejére
marmalaid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nooiiiii
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 18. Szerda 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

NetZoccseg írta:
Sziasztok, kérdésem van:

Az állatorvos mondta, hogy gondolkozzam el a lyme oltáson. Szerintetek az használ vagy érdemes beadatni? (Egy westies ismerősöm beadatta a babájának, igaz az övé 3,5 hónapos volt és mondta, hogy nagyon levert volt a kutya, nem volt olyan rossz mint szokott lenni, és egész máshogy viselkedett napokig). Az én Lucám 5 hónapos mostmár, de nem kockáztatnék. Mit gondoltok? Várom a tapasztalatokat erről. Előre is köszi.

Szia! Én beadattam a kutyámnak tavaly, és semmi különöset nem vettem észre rajta. Ha van rá lehetőséged, szerintem mindenképpen oltasd be vele, mert rengeteg a kullancs. dühbegurul
nooiiiii jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
NetZoccseg
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 17. Kedd 22:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok, kérdésem van:

Az állatorvos mondta, hogy gondolkozzam el a lyme oltáson. Szerintetek az használ vagy érdemes beadatni? (Egy westies ismerősöm beadatta a babájának, igaz az övé 3,5 hónapos volt és mondta, hogy nagyon levert volt a kutya, nem volt olyan rossz mint szokott lenni, és egész máshogy viselkedett napokig). Az én Lucám 5 hónapos mostmár, de nem kockáztatnék. Mit gondoltok? Várom a tapasztalatokat erről. Előre is köszi.
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 15. Vasárnap 23:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
pronizsuzsa írta:
vikcey írta:
pronizsuzsa írta:
A babézia az egyik legveszélyesebb dolog, amivel egy kutya találkozhat. A babéziát a fertőzöött kullancsok terjesztik, és hát ki tudja, hogy melyik a fertőzött. Védőoltás ellene nincs - ugy tudom . A védekezés a megelőzés, vagyis kivédeni azt, hogy kullancs megcsipje a kutyust. Sajnos sok esetben későn veszik észre és halálos kimenetelű fertőzés. Veseleállást okoz, a legkisebb gyanu esetén is azonnali állatorvosi segitség kell. Ha jól érzékelem a hozzászólásaidból, nem igazán vagy képben a westieket illetően. Van két könyv is ami ezzel a fajtával foglalkozik, ha még nem olvastad, akkor érdemes lenne pótolni.

Védőoltás nincs ellene az imizolt szokták beadatni mivel az 4 hónapig védettséget nyújt.
De mint azt már lejjebb is írtam nem ajánlatos.A betegséget tökéletesen leírtad. Még hozzátennék annyit, hogy a fertőzés szétbomlasztja a vörös vérsejteket ezért pisil véreset a kutya.
Tüntei: levertség, hányás , hasmenés, láz véres pisi.

Igen, pontosan igy van, ahogyan irod. Sajnos volt már "szerencsénk" hozzá a berniknél, egyszer kaptunk imizolt, hát azt hittem belehal a kutya. Habzott a szája, fennakadt a szeme, de a doki szerint ez a normális reakció. A másik esetben hetekig jártunk infuzióra az Állatorvosi Egyetemre, szóval nem piskóta a betegség. Mivel a második esetben nagyon korán észrevették, ezért nem is adták be az imizolt, annyira májkárositó. Én ha csak kullancsot látok már rosszul vagyok. Szerencsére a Kiltix nekünk nagyon bevált.

Arról nem is beszélve, h az imizol után egy jó öklömnyi dudor nő a kutyán ott ahol beadták, pár hét alatt felszívódik de mikor először találkoztam vele nagyon megijedtem.
Én is adok egy voksot a KILTIXENK!!!

Jéééé ! Nálunk nics ilyen "öklömnyi" reakció az imizol után. Sőt semmi nyoma nincs Döbbent
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
marmalaid
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 15. Vasárnap 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nyert a kiltix! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 13. Péntek 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:
vikcey írta:
pronizsuzsa írta:
A babézia az egyik legveszélyesebb dolog, amivel egy kutya találkozhat. A babéziát a fertőzöött kullancsok terjesztik, és hát ki tudja, hogy melyik a fertőzött. Védőoltás ellene nincs - ugy tudom . A védekezés a megelőzés, vagyis kivédeni azt, hogy kullancs megcsipje a kutyust. Sajnos sok esetben későn veszik észre és halálos kimenetelű fertőzés. Veseleállást okoz, a legkisebb gyanu esetén is azonnali állatorvosi segitség kell. Ha jól érzékelem a hozzászólásaidból, nem igazán vagy képben a westieket illetően. Van két könyv is ami ezzel a fajtával foglalkozik, ha még nem olvastad, akkor érdemes lenne pótolni.

Védőoltás nincs ellene az imizolt szokták beadatni mivel az 4 hónapig védettséget nyújt.
De mint azt már lejjebb is írtam nem ajánlatos.A betegséget tökéletesen leírtad. Még hozzátennék annyit, hogy a fertőzés szétbomlasztja a vörös vérsejteket ezért pisil véreset a kutya.

Igen, pontosan igy van, ahogyan irod. Sajnos volt már "szerencsénk" hozzá a berniknél, egyszer kaptunk imizolt, hát azt hittem belehal a kutya. Habzott a szája, fennakadt a szeme, de a doki szerint ez a normális reakció. A másik esetben hetekig jártunk infuzióra az Állatorvosi Egyetemre, szóval nem piskóta a betegség. Mivel a második esetben nagyon korán észrevették, ezért nem is adták be az imizolt, annyira májkárositó. Én ha csak kullancsot látok már rosszul vagyok. Szerencsére a Kiltix nekünk nagyon bevált.

Arról nem is beszélve, h az imizol után egy jó öklömnyi dudor nő a kutyán ott ahol beadták, pár hét alatt felszívódik de mikor először találkoztam vele nagyon megijedtem.
Én is adok egy voksot a KILTIXENK!!!
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
marmalaid
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 12. Csütörtök 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lol ksözönöm amúgy a sok tanácsot.
Vissza az elejére
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 11. Szerda 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Úgy emlékszem van kullancsos topic, át kéne oda menni, mert ki fognak moderálni minket. fejvakar
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 11. Szerda 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kb 12 éve van kutyánk, és ezalatt az idő alatt kipróbáltunk többféle kullancs elleni védőszert. Mig régebben használt a Frontline, sajnos már pár éve azt tapasztaltam, hogy a kullancsok immunisak rá. A Kiltix nyakörv számomra az egyetlen, amiben megbizok. Sokan nem szeretik, van aki szerint büdös, én inkább azt mondom vegyszerszaga van, ami a kibontás után 1-2 napon belül már nem érezhető. Nem tapasztaltam, hogy bármelyik családtagra mérgezőleg hatott volna.
Azt javasolom, próbálj ki többféle terméket, semmi nem 100 %-os. Ne az állatorvosra vagy a mamádra hallgass, csak magadra. Hiába használtatok régebben Frontlinét és akkor jó volt, sajna a mai kullancsoknak az meg sem kottyan. Sőt szerintem kifejezetten kedvelik Evil or Very Mad A legfontosabb, hogy minden, de tényleg minden séta után alaposan átvizsgálni a kuttyot. Minél előbb kiveszed a bőréből annál nagyobb az esély rá, hogy megússza, mégha fertőzött is a kullancs. Ui. a csipés után nem azonnal ereszti bele a kuttyba a nyálát. De kitépni nem szabad, mert akkor beleszakad a feje. Nekünk van u. kullancskiszedő csipeszünk, azzal megfogjuk a feje és az állat bőre között és csavaró, húzó mozdulattal óvatosan szedjük ki. Namost ezt igy leirni könnyű, én pl nem tudom megcsinálni, mindig a fiam szedi ki belőlük, ha van kullancs.
zazsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 11. Szerda 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

marmalaid írta:
Húha!!Elég ilyesztő dolgok ezek.Néztem azt a kiltixet...de én csak nyakörvet találtam.Más termék nem volt ilyen néven.Az eléggé megvédi őt a kullancsoktól?VAgy pedig van az a frontline csepp amit a füle mögé kell csepegtetni.Anyukám azt mondta az nagyon jó, mert a rotweilerünknél ezt használta.Nem igazán tudom hogy mit is válasszak, mert nagyon fontos hogy jól döntsek, hisz erdő veszi körül az egész várost, a ház is közvetlenül az erdő mellet van.Szóval itt extra erős a kullancs invázió és ezek a dögök egyre veszélyesebbek!Utálom őket Szomorú

Mi a frontline cseppet használjuk és hát eddig bevált a kullancsok ellen csak bírd lefogni és récseppenteni a bőrére.

Az ilyen nyakörvekkel kapcsolatban nekünk azt mondta dokink hogy párolgtatja azt a méreg anyagot és ha bent van a kutya nekünk nem tesz jót, biztos így van de akkor ez azt jelenti hogy elkerülik az élősködők, mivel érzik a büdöset a csepp meg úgy működik hogy bekerül a vér áramba és ha megcsipi elpusztul, deaz lenne a legjobb ha ettől a csepptöl is elkerülnék.

De ha valaki nem biztosít meg efelől akkor szerintem én úgy fogyom csinálni ha megyünk a szabadba ráadom a nyakörvet.

Remélem nem írtam nagyon hülyeséget mondom a mi dokink bentre a cseppet ajánlotta de szerintem legbiztsabb együtt a kettő.

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
zazsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
marmalaid
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 11. Szerda 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Húha!!Elég ilyesztő dolgok ezek.Néztem azt a kiltixet...de én csak nyakörvet találtam.Más termék nem volt ilyen néven.Az eléggé megvédi őt a kullancsoktól?VAgy pedig van az a frontline csepp amit a füle mögé kell csepegtetni.Anyukám azt mondta az nagyon jó, mert a rotweilerünknél ezt használta.Nem igazán tudom hogy mit is válasszak, mert nagyon fontos hogy jól döntsek, hisz erdő veszi körül az egész várost, a ház is közvetlenül az erdő mellet van.Szóval itt extra erős a kullancs invázió és ezek a dögök egyre veszélyesebbek!Utálom őket Szomorú
Vissza az elejére
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 11. Szerda 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
pronizsuzsa írta:

vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 10. Kedd 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:

Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 10. Kedd 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

marmalaid
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 10. Kedd 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lyme kór ellen akarjuk beloltatni.De mi az a babézia?Nem hallotam még róla soha se..ez valami betegség?olyan amit a kullancs okoz?Nem vagyok valami tájékozott a betegségek területén, hiszen Mindy-baba még nem volt beteg soha.És régebben a többi kutyám se nagyon betegeskedett. puszitküld
Vissza az elejére
Detty
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 9. Hétfő 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
Detty írta:
Tigrissy írta:
Elhiszem, hogy büszke vagy rá, de én akkor is azt mondom, hogy hatalmas felelőtlenség levinni mielőtt vége van az oltási programjának. Nem az első, hanem az utolsó oltás után lehet levinni egy héttel, a veszettség előtti előtt azért óvatosan. És nem hiszem, hogy én aggódtam túl a dolgot anno, nekünk szigorúan megtiltotta az összes orvos, és a tenyésztő is.
Nem ér annyit sem a szobatisztaság, sem semmi más, hogy rámenjen a kutya, mert mázlitok van, és szerencsére semmi baja, de hogyha összeszedett volna valamit, az sajnos általában nem holmi náthácska.
Igaz, hogy mire Vaci 100%osan szobatiszta lett, addigra eltelt néhány hónap, de akkor sem tenném ki ekkora veszélynek a szívem csücskét, és hogyha újra kezdeném, most is kivárnám a program végét.
De félreértés ne essék, nagyon örülök neki, hogy minden oké veletek, és tényleg büszke lehetsz a törpére, hogy ilyen pici még, és már szobatiszta.

marmalaid írta:
Az első oltásáig sehová se mehetett.Azután pedig már levittem a ház elé és leraktam a betonra.Mivel ezt akkor tettem amikor felkellt így azonnal volt pisi és néha kaka is.Amint végzet fel is vettem és mentünk haza.Ez így ment és egyre több időt tölthetett a földön.Kutyák közelébe csak most járunk.Az hogy a kutya szobatiszta nem jelenti azt hogy kutyákkal együtt sétáltatom őt.Sőt sétáltatásról szó sem volt.És teljesen egészséges.VAsárnap megyünk veszetségre és ő nagyszerű formában van.És mint mondtam szobatiszta.Nagyon büszke vagyok rá!!!

Sziasztok!

Én először az utolsó oltás után két héttel vittem ki Benőkét, az orvos azt modta 2 hét mire kialakul a védekezőrendszere az oltás után.
Viszont, ami fura, hogy nekünk azt mondta majd csak fél évesen vigyük vissza veszettség ellenire.. Akkor ez hogy működik? Ő most 3 hónapos.

Szia, én is találkoztam már ilyennel. Sógoromék spánieljét is fél éves korában rendelte vissza az orvos a veszettség ellenire. Mi viszont már a II. kombi után két héttel megkaptuk. Talán, doki függő... puszitküld

Amíg nem kapja meg a veszettség ellenit, addig úgy sétálok vele, hogy ha más kutyát látok, felveszem... Amúgy meg a másik kutyánkkal együtt visszük, ő meg ugye be van oltva.
Köszi az infokat! puszitküld
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 11 oldal [255 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 9, 10, 11 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu