Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 17. Szerda 22:54
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Kellékek, kiegészítők
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 66 oldal [1630 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 64, 65, 66 Következő
Szerző Üzenet
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2011 Nov. 19. Szombat 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

babytweety írta:
Most lehet itt fognak megkövezni,de Ti hogy álltok a kutyacipővel? Csak "divat" és baromság az egész,vagy tényleg van értelme és nem gáz,ha valaki vesz a kutyusának?!

Igazából akkor van értelme, ha télen gyakran viszed olyan helyre sétálni, ahol le van sózva az út.
De akkor nagyon is hasznos, mivel így nem tudja szétmarni a tappancsát a só. (Ez mondjuk azzal is kiküszöbölhető, hogy nem nagyon engeded a járdán sétálni. Én mindig úgy csináltam Spiky-val)

puszitküld
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2011 Nov. 18. Péntek 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most lehet itt fognak megkövezni,de Ti hogy álltok a kutyacipővel? Csak "divat" és baromság az egész,vagy tényleg van értelme és nem gáz,ha valaki vesz a kutyusának?!
babytweety jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
anime
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2011 Nov. 3. Csütörtök 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

http://www.molybolt.hu/index.php?BODY=Bookinfo&OP=details&ID=108671&VISIT=1&sz=&t=west-highland-white-terrier-gazdakepzo-kisokos

Kötelező olvasmány mindenkinek! Mosoly
Vissza az elejére
anime jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 26. Kedd 17:05    Hozzászólás témája: Re: kellékek, kiegészítők Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Skottie Andi írta:
Sziasztok!
Westire nagyon hasonlító mintás gumicsizmát találtok itt:
http://gumicsizmabolt.hu/products/fekete-kutyamintas-noi-gumicsizma

Ha esetleg valaki skót terriereset keresne, az is van:
http://gumicsizmabolt.hu/products/szuerke-feher-fekete-kutya-mintas-gumicsizma

Razz

Ez jó.
Tényleg westi lehet rajta? Én nem tudtam kinagyítani.

Ha tudtok még ilyen jó oldalakat megírhatnátok. Nagyon Boldog
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Skottie Andi
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 26. Kedd 16:08    Hozzászólás témája: kellékek, kiegészítők Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Westire nagyon hasonlító mintás gumicsizmát találtok itt:
http://gumicsizmabolt.hu/products/fekete-kutyamintas-noi-gumicsizma

Ha esetleg valaki skót terriereset keresne, az is van:
http://gumicsizmabolt.hu/products/szuerke-feher-fekete-kutya-mintas-gumicsizma

Razz
Solymi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 27. Kedd 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Solymi írta:
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy valaki ismer-e olyan arany ékszer üzletet, ahol árulnak westie medált?! Mindenképpen aranyból érdekelne. Szemforgató Látott valaki már ilyet? Vagy esetleg van valakinek ilyen? Ha van akkor honnan van neki? nagy vigyor
Előre is nagyon köszönöm! puszitküld

Nekem van Reni szerintem láttad is már rajtam.
Nem tudom,hol csináltatta az életem párja,de a 25.házasságinkra kaptam tőle. nagy vigyor

Szia,
Valami rémlik, de elfelejtettem már.. Szemforgató Embarassed
Azt nem tudod, hogy hol csináltatta?! Úúúúúúgy szeretnék egy olyat a névnapomra, igaz októberben lesz, de az én párom magától nem fogja elintézni. Szemforgató Így kénytelen vagyok én megkeresni, megrendelni, aztán a drága kedvesem elmegy érte persze... Wink Persze azzal magyarázza, hogy nem tudja milyen legyen, meg az biztos nem lesz jó, amit Ő választ. nagy vigyor Ebben pedig lehet valami! Szemforgató
Köszönöm Judit! puszitküld
Solymi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 54

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 27. Kedd 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Solymi írta:
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy valaki ismer-e olyan arany ékszer üzletet, ahol árulnak westie medált?! Mindenképpen aranyból érdekelne. Szemforgató Látott valaki már ilyet? Vagy esetleg van valakinek ilyen? Ha van akkor honnan van neki? nagy vigyor

Nekem van Reni szerintem láttad is már rajtam.
Nem tudom,hol csináltatta az életem párja,de a 25.házasságinkra kaptam tőle. nagy vigyor
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Solymi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 27. Kedd 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Solymi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 15. Csütörtök 8:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Adri & Spiky írta:
Tudnátok nekem segíteni abban, hogy ENNEK a táskának mennyi a teherbírása, ill. hogy van-e valakinek ilyen. Mert a szállítóboxunkat tönkrevágtam és ez nagyon tetszik, lehet, hogy ilyet vennék. Már kinéztem a boltban, megnéztem a fressnapfban is, de ott drágább és a csajnak lövése se volt, hogy mennyit bír... mint tudjuk én állatom egy kicsit nagyobb, mint a többi wesztike (most olyan 13 kg körül mozog.. lol )

Szia Adri!

Nekünk pont ugyan ilyen boxunk van.Tudod nálunk is Bonó nem a kis testű és nagyságú westi,de simán elfér benne és kényelmesen tudjuk cipelni is.Bonó is több mint 10kg. pirul

Szuper, köszönöm! nagytaps puszitküld
Hát igen, a 2006. május 1-jén született westiek szeretik a pocakjukat. Nagyon Boldog nagy vigyor
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 54

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 15. Csütörtök 8:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
Tudnátok nekem segíteni abban, hogy ENNEK a táskának mennyi a teherbírása, ill. hogy van-e valakinek ilyen. Mert a szállítóboxunkat tönkrevágtam és ez nagyon tetszik, lehet, hogy ilyet vennék. Már kinéztem a boltban, megnéztem a fressnapfban is, de ott drágább és a csajnak lövése se volt, hogy mennyit bír... mint tudjuk én állatom egy kicsit nagyobb, mint a többi wesztike (most olyan 13 kg körül mozog.. lol )

Szia Adri!

Nekünk pont ugyan ilyen boxunk van.Tudod nálunk is Bonó nem a kis testű és nagyságú westi,de simán elfér benne és kényelmesen tudjuk cipelni is.Bonó is több mint 10kg. pirul
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 15. Csütörtök 7:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 21. Vasárnap 20:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Anyukám nővérétől kaptam:
(csak mert tudja, hogy westie mániás vagyok Nagyon Boldog)

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 26. Szerda 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!!
Keresek eladó összecsukható fém ketrecet.
legalább 63cmx 92cmx 73cm méretben.
Ha valaki tud esetleg kérem írjon mailt-t.!!!
vikcey@vipmail.hu
Viki
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 26. Szerda 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kyra_07 írta:
Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy hol lehet kapni ördöglabdát? Minden webáuházat megnéztem, de nem akadtam rá! Szomorú Segítsetek, ha tudtok! Köszi

Szia!!
Ördöglabdát csak a fresnapfban lehet venni!!!
Ha addig nem kapsz akkor ha megyünk olyan versenyre ahol össze tudunk futni szívesen viszek neked!!
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Eccer123
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 6. Csütörtök 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hali!
Én még teljesen új vagyok itt, de amikor visszaolvastam régebben a leveleket, láttam, hogy valakinek megvan a The Dog magazin.Ha lehetséges lenne, elküldené nekem mailben a számokat?Nagyon megköszönném, és az e-mail címem: bolcs-bagoly@hotmail.com
Vissza az elejére
Eccer123 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kyra_07
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 3. Péntek 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy hol lehet kapni ördöglabdát? Minden webáuházat megnéztem, de nem akadtam rá! Szomorú Segítsetek, ha tudtok! Köszi

„Ha a kutyád úgy véli, te vagy a legnagyszerűbb ember a világon, ne kételkedj benne!”
Vissza az elejére
Kyra_07 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Caspi
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 25. Csütörtök 9:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sokat gondolkoztam, hogy hova linkeljem ezt az oldalt... http://cotcot.hu/divat/cikk/4102 de talán ez is a legmegfelelőbb hely neki Mosoly
hát én véleményem szerint érdekes... de tudjuk mindenkinek megvan a saját bolondsága nemangyal
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 5. Kedd 7:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Katka05 írta:
zsera írta:
Katka05 írta:
zsera írta:
segítség nagy vigyor
kezdem azt hinni, hogy nincs olyan erős játék - legyen az gumiból, műanyagból, plüssből...) amit Marcom ne tenne tönkre 1 órán belül!
ma hazatértem egy extra erős gumilabdával (ami tekert "gumikukacokból" áll össze) nem telt el 5 perc, és el kellett tőle vennem, mert kb. 3 kukacot egyből kettérágott! fejvakar lol
fogalmam sincs, hogy mit csinál vele, vagy hogyan, de akármilyen erős játék, és akármilyen strapabírónak néz ki, Marci rámozdul és volt játék, nincs játék... Döbbent
írjatok, ha tudtok valamilyen extraszuperüzembiztos játékot!! köszi! Mosoly

szia Mosoly

Én a KONG játékokat tudnám ajánlani,van a fekete színű ami szuper erős,általában bullmasztiff nagyságú kutyáknak ajánlott...szerintem azon Marci se tudna kifogni.... lol nagy vigyor Nekünk is van,de a piros színű small,ami tölthető,meg van egy Bounzer ami egy pattogós labda Mosoly Mindkettőt nagyon szeretik a csajok Mosoly puszitküld

köszi! Mosoly pont ma nézegettem a kong játékokat, de csak pirosat láttam. akkor keressük a feketét! nagy vigyor azt hiszem nekünk arra lesz szükségünk!
az eddigi játékaink romokban hevernek: szem nélküli maci, amputált lábú gorilla, kettérágott labda, süni orr nélkül, plüssök lefejezve, zoknik-kötelek szanaszét szaggatva... és a petpalack is max 10 percet bír ki Twisted Evil Nagyon Boldog

Szívesen Mosoly nagyon kemény kisfickód van,szerintem mindenképpen próbáljátok ki a fekete KONG-ot! nagy vigyor

Marcinak szerintem vasból kéne lol ,nagyon durva,hogy mindent lefejez,megcsonkít és fogyatékossá tesz nagy vigyor ,de annnyira imádnivalóóó puszitküld !!!!
Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 4. Hétfő 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
Katka05 írta:
zsera írta:
segítség nagy vigyor
kezdem azt hinni, hogy nincs olyan erős játék - legyen az gumiból, műanyagból, plüssből...) amit Marcom ne tenne tönkre 1 órán belül!
ma hazatértem egy extra erős gumilabdával (ami tekert "gumikukacokból" áll össze) nem telt el 5 perc, és el kellett tőle vennem, mert kb. 3 kukacot egyből kettérágott! fejvakar lol
fogalmam sincs, hogy mit csinál vele, vagy hogyan, de akármilyen erős játék, és akármilyen strapabírónak néz ki, Marci rámozdul és volt játék, nincs játék... Döbbent

szia Mosoly

Én a KONG játékokat tudnám ajánlani,van a fekete színű ami szuper erős,általában bullmasztiff nagyságú kutyáknak ajánlott...szerintem azon Marci se tudna kifogni.... lol nagy vigyor Nekünk is van,de a piros színű small,ami tölthető,meg van egy Bounzer ami egy pattogós labda Mosoly Mindkettőt nagyon szeretik a csajok Mosoly puszitküld

köszi! Mosoly pont ma nézegettem a kong játékokat, de csak pirosat láttam. akkor keressük a feketét! nagy vigyor azt hiszem nekünk arra lesz szükségünk!
az eddigi játékaink romokban hevernek: szem nélküli maci, amputált lábú gorilla, kettérágott labda, süni orr nélkül, plüssök lefejezve, zoknik-kötelek szanaszét szaggatva... és a petpalack is max 10 percet bír ki Twisted Evil Nagyon Boldog

Szívesen Mosoly nagyon kemény kisfickód van,szerintem mindenképpen próbáljátok ki a fekete KONG-ot! nagy vigyor
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 4. Hétfő 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Katka05 írta:
zsera írta:
segítség nagy vigyor

szia Mosoly

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 4. Hétfő 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
segítség nagy vigyor

szia Mosoly

zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 4. Hétfő 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

segítség nagy vigyor

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 3. Kedd 22:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tigrissy írta:
óvónéni írta:

puszitküld Szióka!!!

Én találtam!!!! Nagyon Boldog Na nem fürdetőt,de mióta a Bozita bárányos-rízsesét esszük,Dzsininek eltünt a barnaság.

Hmmmm. Sajnos ezzel egy nagy baj van, az enyémek nem igazán eszik meg a Bozita tápot. Úgyhogy keresem a megoldást tovább.Nagyon Boldog

Mi is kipróbáltunk egy pát tápot.Nekünk sajna aRoyal nem jött be,pedig próbálkoztam egy darabig.Most már elég régóta esszük a Bozita Robur bárányosát,és szerencsére nincs vele gond.Egy baja van,hogy egyre húzósabb az ára. Szemforgató
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 3. Kedd 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tigrissy írta:
óvónéni írta:
Tigrissy írta:
marmalaid írta:
valaki próbálta már a trixie aloeverás kutya sampont és kutya balzsamot?Vagy ezeket a szőr fehérítős termékeket?Mert mostanság egy csomó westien azt látom hogy a szájuknál és a lábukon elsárgul a szőr..Sőt ilyen barnás színe lesz..ami szerintem nem annyira szép.Mit tehetek ez ellen?

Ha találtál ellene valamit szólj, nekem még nem sikerült. A táp fogja meg nekik a szájuknál, a lábuknál meg a nyalogatás, és ilyenek. Nekem van spéci hipi szupi olasz fehérítős kutyasamponom, csillogó fehérek lesznek tőle, de a szájuk körül az sem használ.

puszitküld Szióka!!!

Én találtam!!!! Nagyon Boldog Na nem fürdetőt,de mióta a Bozita bárányos-rízsesét esszük,Dzsininek eltünt a barnaság.

Hmmmm. Sajnos ezzel egy nagy baj van, az enyémek nem igazán eszik meg a Bozita tápot. Úgyhogy keresem a megoldást tovább.Nagyon Boldog

Sziasztok!
Nálunk se eszik a bozitát fejvakar !Viszont Lili allergiája miatt a Royal hypoallergén táptól elmúlt a barnaság... nagy vigyor ,bár néha a labda-nyáltól nekünk is előjön... bandzsal kosárlabda puszitküld
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 2. Hétfő 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Tigrissy írta:
marmalaid írta:
valaki próbálta már a trixie aloeverás kutya sampont és kutya balzsamot?Vagy ezeket a szőr fehérítős termékeket?Mert mostanság egy csomó westien azt látom hogy a szájuknál és a lábukon elsárgul a szőr..Sőt ilyen barnás színe lesz..ami szerintem nem annyira szép.Mit tehetek ez ellen?

Ha találtál ellene valamit szólj, nekem még nem sikerült. A táp fogja meg nekik a szájuknál, a lábuknál meg a nyalogatás, és ilyenek. Nekem van spéci hipi szupi olasz fehérítős kutyasamponom, csillogó fehérek lesznek tőle, de a szájuk körül az sem használ.

puszitküld Szióka!!!

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 66 oldal [1630 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 64, 65, 66 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu