Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Máj. 27. Szombat 14:56
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Amerikai staffordshire Terrier
Ugrás:  
Amerikai Staffordshire Terrier - Napi Csevely
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 7 oldal [161 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Szerző Üzenet
chris01
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2011 Szept. 7. Szerda 21:01    Hozzászólás témája: Új Magyar oldal!
Téma leírása: Új Magyar oldal!
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Találtam egy új oldalt a neten.

www.pitbullok.hu

Szerintem nagyon igényes, és valószínűleg nemrégiben indulhatott.
Érdemes meglátogatni. Sok hasznos infót találtam rajta.

Szép estét Mindenkinek!
Vissza az elejére
chris01 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kovand77
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Júl. 20. Szerda 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok,

A kérdésem, hogy most 3 és fél hónapos terrierem van és nem tudom tovább megoldani, hogy 3x etessem egy nap. Hogyan oldják meg mások a 2x etetést? Adjak neki 1 és fél adagot /alkalom?

Másik kérdésem, hogy nagyon falánk szerencsére. Olyan jó étvágya van, hogy mindent megeszik. Ha az előírt egy marék adagot adom neki, akkor egyfolytában jelzi, hogy éhes. Ezért van, hogy többet adok neki és simán befalja. Ez probléma hogy többet adok neki, mint az előírt mennyiség?

Köszi a segítséget!
András
Vissza az elejére
Kovand77 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mr Dog
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 11. Csütörtök 14:32    Hozzászólás témája: www.mrdog.hu Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok.

Találtam egy új oldalt ami hasonlít a myviphez vagy iwiwhez de ez CSAK kutyásoknak szól.
Érdemes megnézni. a Regisztráció ingyenes és meghívó sem kell.Még kutyádnak is tudsz profilt létrehozni. Szerintem nagyon jó pofa

www.mrdog.hu
Vissza az elejére
Mr Dog jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Sweet Gangland
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 7. Szerda 17:02    Hozzászólás témája: Re: május 1-én elveszett staff meglett
Téma leírása: május 1-én elveszett staff meglett
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

roxy_baby írta:
május 1-én elveszett staff meglett!

Szerencse Exclamation nagytaps
roxy_baby
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 3. Hétfő 7:12    Hozzászólás témája: május 1-én elveszett staff meglett
Téma leírása: május 1-én elveszett staff meglett

május 1-én elveszett staff meglett!
Vissza az elejére
roxy_baby jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
roxy_baby
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 5. Kedd 9:40    Hozzászólás témája: SOS elveszett
Téma leírása: SOS elveszett

Sziasztok!

Hátha látja vki:

Május 1-jén este elveszett Gyálon családunk kedvence Snoop egy 4 éves Amstaff !A kutya rendkívül szelíd, barátkozó!!!!! Nyakában beültetett chip található. Kérlek titeket aki látta vagy tud róla valamit értesítsen!
0670-380-0131

[/list]
Vissza az elejére
roxy_baby jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
smarcsi
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 10. Kedd 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon szívesen! Nagyon Boldog
wild-eyer
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 9. Hétfő 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

smarcsi írta:
Szia wild-eyer!
Konkrét időpontot nem tudok a következő tenyészszemléről, viszont érdemes a www.terrierklub.hu-n nézelődni ez ügyben, illetve pontosabb infot a Radvánszky Katalin tud adni, nála érdemes érdeklőni.
Tel.szám: 061/220-8741

Köszönöm megtaláltam Siófok április 25: köszönöm lekezel

Wild-Eyer Kennel
Vissza az elejére
wild-eyer jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
smarcsi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 8. Vasárnap 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia wild-eyer!
Konkrét időpontot nem tudok a következő tenyészszemléről, viszont érdemes a www.terrierklub.hu-n nézelődni ez ügyben, illetve pontosabb infot a Radvánszky Katalin tud adni, nála érdemes érdeklőni.
Tel.szám: 061/220-8741
wild-eyer
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 8. Vasárnap 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Idei tenyészszemlékről tud valaki valamit?Mikor és hol lesznek?

Wild-Eyer Kennel
Vissza az elejére
wild-eyer jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Sweet Gangland
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 28. Szerda 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

wild-eyer írta:
Ma délután Billy Magic Heads örök álomra hajtotta fejét!bõgõmasina

Nyugodjék békében Sír vagy nagyon szomorú
wild-eyer
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 28. Szerda 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma délután Billy Magic Heads örök álomra hajtotta fejét!bõgõmasina

Wild-Eyer Kennel
Vissza az elejére
Sweet Gangland
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 24. Szombat 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rockstone írta:
Én is gratulálok a remek eredményekhez Ildi!

Mégegyszer köszönöm! integet
Rockstone
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 24. Szombat 17:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én is gratulálok a remek eredményekhez Ildi!
Vissza az elejére
Rockstone jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Sweet Gangland
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 24. Szombat 10:51    Hozzászólás témája: Ataxia szűrés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Inkább ide írok köszentnyilvánítást Lacee,nem akarom a szűréseket terhelni.
Köszönjük! Wink
smarcsi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 20. Kedd 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Szerintem remek dolog a kutyakiképzés, én sem tudnám megunni ,de a kiskutyák tanítása, nevelése a legkirályabb!. Nagyon Boldog
sido74
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 19. Hétfő 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Heló Atilla: Jó kép ,mostanában mi is hasonlókat csinálunk egy pár kutyámmal amelyik már beért ehhez a munkához persze én a póráz végét fogom . Hogy tudtad ezt megunni ? Én állandóan ezzel foglalkoznék ha tehetném, de néha melózni is kell hogy ki tudjam fizetni pont azt aki a kutya másik végén áll . Pedig ez nem rossz szakma " legalábbis abból kiindulva menyibe fog nekem kerülni hogy a kutyáim olyanná váljanak mint szeretném . Bár nekem lenne érzékem ehhez, itt mifelénk csak a baráti körből igen jól lehet profitálni mert mindenki igen komoly őszeget kifizet hogy a kutyája úgymond " okos " legyen, hallgasson rá. Van itt egy jó kikébző srác de nagyon kevés az ideje én is házhoz hívom, de nehéz egyeztetni, szóval ez egy jó szakma mifelénk. A legjobbakat Sido futokutyus
Vissza az elejére
sido74 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Lacee
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 19. Hétfő 13:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rockstone írta:
Lacee írta:
Rockstone írta:
Köszönöm Sidó!

Találtam egy 13 évvel ezelőtti kutyasulis képet:

Ha jól sejtetem a jobb oldali lehetsz... Nagyon Boldog

Jól sejted. 13 évvel és 20 kilóval ezelőtt. röhög

Egyik sem látszott a képről. Wink Hát igen, csikó korban általában még karcsúbb az ember Mr. Green Mármint én magamon így vettem észre Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Lacee jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rockstone
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 18. Vasárnap 22:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lacee írta:
Rockstone írta:
Köszönöm Sidó!

Jól sejted. 13 évvel és 20 kilóval ezelőtt. röhög
Vissza az elejére
Rockstone jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Lacee
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 18. Vasárnap 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rockstone írta:
Köszönöm Sidó!

Vissza az elejére
Lacee jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rockstone
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 18. Vasárnap 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm Sidó!

Vissza az elejére
sido74
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 15. Csütörtök 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cső Attila : megnéztem a honlapodat igy már tudom a neved ezért bátorkodtam a neveden szolitani. Egyébként nagyon szép kutyáid vannak gratulálok hozzájuk . Gondolom jót derültél magadban mikor a nevelési ötleteimet fejtegettem főleg igy hogy mint kiderült kikébző voltál. Sorry , bár a véleményem ezzel kapcsolatban nem változott de hát mint irtad ezt te is igy gondolod . Ezen levélváltások után felhivtak egy páran ugymond az amstaffos körökből / szerencse van ilyen / és rólad igen jókat mondtak, azaz köztiszteletnek örvendsz. Ehhez is gratula ! Örülök hogy te nem vetted zokon soraimat . Természetesen úgy van ahogy mondod senki senkire nem haragszik ahhoz ez nem "ügy ". Fő a barátság ! Ja és a " szólás szabadság " Minden jót Sido izom
Vissza az elejére
sido74 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Rockstone
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 15. Csütörtök 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cső Sidó! röhög Van némi igazság abban amit Ildi írt, de szerintem senki nem haragszik senkire, én biztos nem. Különben is szólás szabadság van! sör
Vissza az elejére
sido74
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 15. Csütörtök 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Ildikó : Semmi gond nincs én egyébként sem vagyok érzékeny fajta . Bár meggyőzni senkit semmiről nem akartam, hiszen semmilyen érdekem nem is fűződne hozzá, én ezt a csevegési formát lehet egy kicsit lazábban veszem ,de hát nem vagyunk egyformák és ez igy is van jól . Nem szitottál vitát hiszen ez noszensz is lenne két ismeretlen ember közt ilyen jelentéktelen dologban, biztosan igaza van mindenkinek a maga szemszögéből nézve, ha egyáltalán lehet ilyenről beszélni ebben az igen " súlyos fajsúlyú " témában . Ne is fecséreljünk erre több szót .Szóval örülök hogy váltottunk pár mondatot . Maradok tisztelettel Sido koccint
Vissza az elejére
Sweet Gangland
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 14. Szerda 19:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sido74 írta:
[CSÁ Ildiko Nem tudom mire gondolsz a modorommal kapcsolatban de először a kérdésedre válaszolnék . Tudomásom szerint a harmadik tulajdonos vagyok remélem ez még nem probléma!??? Amit a tiszteletről próbálsz fejtegetni azt meg nem is értem ,mert nem látom a számodra oly feltűnő tiszteletlenséget . Talán a köszönési formában találsz kivetni valót ? Nem gondolom hogy bármi lenne ebben, mert abban a hitben voltam hogy ez egy csevegési fórum ahol lehet "beszélgetni a kedvenceinkről meg érdeklődni kutyákról stb. nem pedig parlamenti megbeszélésen vagyok ahol az egyébként / csá, csö, helló / beköszönés aggályos lehet, bár közlöm ezek a/ szia , szevasz ,/ stb. szinonimái . Igen sokk " tiszteletlen" embert ismerhedsz mert ebben az országban elég sokan köszönnek igy .Remélem nem sértelek meg de én ezt úgy gondolom hogy a " tisztelet " mint olyan nem abban nyilvánul meg, hogy ezen normalitás kereten belül lévő köszönési formákat használjuk e egy csevegési oldalon . Egyébként meg minden embernek megadtam, és megadom a maximális tiszteletet addig a pillanatig ameddig meg is kapom sőt még a felett is de azt már valamivel ki kell érdemelni .Számomra a világ igy működik senkit nem akartam megbántani , belegázolni az önérzetébe ,de kétlem hogy akkora tiszteletlenséget irtam volna / visszanézve irásaimat, amiben megjegyezném nem találtam hozzád cimzet irást/ ,és bár akivel eddig komunikáltam nem jelezte hogy bármi sértő,vagy bántó, zavaró stillusban irtam volna neki / ha igy lenne tőle lehet elnézést is kérnék/ legfőképp ha lenne is miért ,akkor talán neked nem kéne enyira tiszteletlennek érezd mások laza, könnyed beszélgetését egy csevegő fórumon. De úgy látom te egy ilyen mások által folytatott laza kötetlen "beszélgetésből " PONT a LÉNYEGET tudod kiragadni / csá, csö, üdv, stb.?/ sajna. Hát lehet nem volt gyerekszobám és én egy ilyen zord, " bunkó " környéken zord , bunkó emberek közt élek ahol nem gond egy ilyen köszönés bocsi ! Még talán anyit hozáfűznék ha valóban érdekel a kutya is, bár az elöéletéröl nem tudok mindent /bár igyekszem megtudni amit lehet / nagyon jó helyen van imádjuk / ha ezt el tudod kébzelni rólam / vidám , kiegyensúlyozott , abszolút nem indiszponált ,és rengeteg időt szánunk rá és talán ez a legfontosabb főleg a kutyának. Maradok tisztelettel Sido

Valaszom csak ennyi: mert a gepem elromlott,es most a notebook amirol irok nem ir ekezetet:
Mielott hozzaszolsz valamit,nezz meg kiket akarsz meggyozni es miert.
A koszonesed nekem umond uj,en csak poenbol hasznalom nagyon jo haverokkal,de lehet,hogy ez csak a bpti embernek tunik kicsit mas stilusu koszonesnek.
Nem akarok vitat szitani,meg meguntam irni,majd ha jo lesz a gepem iok meg.
integet
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 7 oldal [161 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Amerikai staffordshire Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu