Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Máj. 27. Szombat 14:57
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Boxer
Ugrás:  
Boxeresek ide!!!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 17 oldal [422 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 15, 16, 17 Következő
Szerző Üzenet
boxer-team
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2011 Aug. 21. Vasárnap 7:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Manocskaa írta:
Sziasztok! Kivancsi lennek 1-2 dologra boxer vasarlassal kapcsolatban.(Nem vagyok hozzaerto, tehat lehet, hogy hulyeseget mondok) Ugyebar a csapbol is az folyik mindenhol, hogy csak tenyesztotol vegyunk kutyat, ott is alaposan nezzunk korul. Aki nem felel meg azoknak a felteteleknek, amiktol valakit tenyesztonek nevezunk, arra ramondjak, hogy szaporito. Az lenne a kerdesem, hogy mi a helyzet azokkal, akik nem penzehsegbol paroztatnak 2 kutyat (akik mellesleg egeszsegesek, biztosan tudjak, hogy nincsenek rokoni szalak kozottuk, de nem rendelkeznek torzskonyvvel), csupan azert, mert szeretik a fajtat. Mert az eddig olvasottak szerint ok szapiritok es elvileg elitelendo amit csinalnak. Nekem van egy ismerosom, aki ezt "tette" es most tole szeretnek "venni" (azert idezojel, mert csak az eddigi koltsegeket kellene fedeznem) egy kutyust. Ezert sokan lehurrogtak es most nem tudom hogy dontsek. Az lenne a kerdesem, hogy Ti mindannyian neves tenyesztotol szereztetek be a kutyaitokat, vagy elofordult ilyen massal is, hogy idezojeles szaporitotol vette ? Igencsak elbizonytalanodtam, remelem tudtok tanacsot adni. Elore is koszonom a valaszt! Udv!

Nyugodtan vedd meg tőle a kiskutyát, ha neked megfelelő! és biztos vagy benne hogy minden rendbe van vele.
Vissza az elejére
boxer-team jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
boxer-team
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Aug. 21. Vasárnap 7:02    Hozzászólás témája: 3. Boxer Nyár Szépe ftópályázat
Téma leírása: 3. Boxer Nyár Szépe ftópályázat
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

2011 ben is megrendezésre kerül a
Boxer Nyár szépe fotó pályázatunk!
Részletes Nevezési kiírás és a verseny
szabályai hamarosan megtalálható lesz a weboldalunkon!
Részletek és bővebb információ a
www.boxer-team.hu címen található

Vissza az elejére
boxer-team jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tozso
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 23. Csütörtök 23:07    Hozzászólás témája:
Téma leírása: Kedves Manocskaa! Ahogy leirtad, nyilvanvalo hogy ismerösöd nem egy szaporito! Senkivel nem kell foglalkoznod, ha szeretnel egy kiskutyat. Vedd meg batran, egeszen biztos hogy nem fog csalodast okozni, egy Boxer! Jo egeszseget, es nagyon sok boldog evet
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Manocskaa írta:
Sziasztok! Kivancsi lennek 1-2 dologra boxer vasarlassal kapcsolatban.(Nem vagyok hozzaerto, tehat lehet, hogy hulyeseget mondok) Ugyebar a csapbol is az folyik mindenhol, hogy csak tenyesztotol vegyunk kutyat, ott is alaposan nezzunk korul. Aki nem felel meg azoknak a felteteleknek, amiktol valakit tenyesztonek nevezunk, arra ramondjak, hogy szaporito. Az lenne a kerdesem, hogy mi a helyzet azokkal, akik nem penzehsegbol paroztatnak 2 kutyat (akik mellesleg egeszsegesek, biztosan tudjak, hogy nincsenek rokoni szalak kozottuk, de nem rendelkeznek torzskonyvvel), csupan azert, mert szeretik a fajtat. Mert az eddig olvasottak szerint ok szapiritok es elvileg elitelendo amit csinalnak. Nekem van egy ismerosom, aki ezt "tette" es most tole szeretnek "venni" (azert idezojel, mert csak az eddigi koltsegeket kellene fedeznem) egy kutyust. Ezert sokan lehurrogtak es most nem tudom hogy dontsek. Az lenne a kerdesem, hogy Ti mindannyian neves tenyesztotol szereztetek be a kutyaitokat, vagy elofordult ilyen massal is, hogy idezojeles szaporitotol vette ? Igencsak elbizonytalanodtam, remelem tudtok tanacsot adni. Elore is koszonom a valaszt! Udv!
Vissza az elejére
Tozso jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Manocskaa
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 12. Szerda 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Manocskaa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hubika11
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 26. Péntek 22:52    Hozzászólás témája: talált kutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Dunaharaszti közelében az 51-es úton, elütve találtam egy boxer kutyust.
Gazdiját keresi. A kornfeldtamas@freemail.hu e-mail címen lehet érdeklődni.

Üdv Andi
Vissza az elejére
hubika11 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
boxer-team
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 14. Csütörtök 14:19    Hozzászólás témája: Keresek
Téma leírása: Boxer szuka kutyát keresek

Sziasztok!
1,5-2 éves őzvörös (barna) boxer szuka kutyust keresek a már meglévő két kutyusom mellé. (csíkos kizárva) Kertes házba. Jelenleg egy szukám és egy kanom van. Bővebb információ vagy más infó a fajtával kapcsolatban az alábbi weboldalon megtalálható: www.boxer-team.extra.hu
Vissza az elejére
BorneBrigi
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 6. Hétfő 15:52    Hozzászólás témája: Boxertalálkozó
Téma leírása: Boxertalálkozó

Sziasztok!

Április 12.-én (vasárnap) délelőtt 11 órától boxer találkozó lesz Veresegyházon az ivacsi tónál! Ha van kedved, gyere el, remélem jó sokan leszünk!

vivi1707
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 18

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 27. Péntek 19:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fanta gyönyörü a kutyid egyszerüen ennivalo Mr. Green Mr. Green Mosoly Mosoly jól választotál
Fanta
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 25. Szerda 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

. Mr. Green
Vissza az elejére
Fanta jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Fanta
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 25. Szerda 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Van egy 9 hónapos boxerom, és a homlokán meg az egyik lábán elkezdett pici foltokban hullani a szőr Sír vagy nagyon szomorú van valakinek hasonló tapaszztalata?
Köszi

Dorina
Vissza az elejére
Fanta jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vivi1707
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 18

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 22. Vasárnap 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

az én kis boxim 2 hét mulva lesz 8 honapos kuty vigyor [/b]
bluerose
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 30. Szombat 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni! Van egy négy hónapos boxer kutyusom, törzskönyv nélkül. Se tetoválása, se chip, semmi. A szülők részéről az apukának van törzskönyve. Szeretnék neki "B"-s törzskönyvet (de lehet, hogy már nem is így hívják, vagy nincs is már ilyen?). Ha valaki tud erről valamit, vagy tud egy honlap címet, ahol tudnék erről olvasni, azt nagyon megköszönném.
Ildi :)21
Vissza az elejére
bluerose jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
spagitimi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 4. Hétfő 22:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!

a segitségeteket szeretném kérni, kutyapszichológust keresek, de gondoltam megkérdezem hátha valaki tud segiteni.
a problémám a következő, válásomkor a volt férjem kiharcolta az akkor 6 éves boxerunkat. ez majdnem két éve történt. amig nem volt biztos a külföldi munkahelye addig a volt anyosomnál helyezte el a kutyát (nem mintha nem szerettem volna, hogy velem legyen) ma megtudtam, hogy a volt anyósomtól is elkerült, ezért felhivtam, hogy szeretném ha végre velem lehetne a kutyusom. azzal érvelt, hogy az állatorvos azt mondta a kutya lelkileg nem birná elviselni, ha megint máshova kerülne, abba beleroppanna. én próbálom a kutyus érdekeit nézni, de nem az lenne neki a legjobb ha végre újra velem lehetne? én mindennél jobban szeretném, de a kutya is? kérem ha valaki tud hasonló esetről, vagy jártas a témában segitsen.
köszi előre is mindenkinek
Vissza az elejére
spagitimi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sissy73
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 4. Hétfő 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziaszok!
Hogy kell képet feltenni és hogy kell a névhez bal oldalra képet rakni?Előre is köszi
Éva
Vissza az elejére
sissy73 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
sissy73
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 4. Hétfő 22:06    Hozzászólás témája: Boxer Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Most regisztráltam,igy mg nincs fent kép rólunk:))Nekem most 8-hetes a kislány boxerbabánk.Nagyon édes,söt igen talpraesett.Nem szeretném ha nem tudok vele nyugodtan sétálni,amilyen pici olyan harcias.Ma letettem az állatorvosnál és nekiment egy palotapincsinek,egybőlugatott harapot támadott.Idáig is fellépett,de most olyan igazi harcnak mondhatom ami volt.Van valami jó tanásotok,hogy lehet leszoktatni erről a viselkedésről?Na meg kéne egy kis segitség.RoyalCanint szeretnék,de hogy és hol kell elintézni,hogy tenyésztökén olcsobban vásároljak?Köszönöm a segítségeteket.Éva
Vissza az elejére
sissy73 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Melitta
bébi
bébi

Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 25. Péntek 13:30    Hozzászólás témája: mi más mint BOXER Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Nem vagyok nagy forumozós, de úgy éreztem ehhez a fórumhoz csatlakoznom kell. Ahogyan a kép is elárulja rólam, nemrég vesztettem el Ármina-t. Sajnos mindent megtettünk érte, óránként itattuk, 4 óránként kézből etettük, de sajnos kiderült, hasnyálmirigy rákja van. Nagyon hamar elment, és nem voltam erre felkészülve. Ismeritek a boxereket, annyira kitöltik az ember szívét, hogy nem könnyű őket elengedni, és nagyon tud hiányozni. Viszont itt maradt velünk a kislánya. Azaz már nem is olyan kicsi mert 5 éves, de eddig amíg az anyukájával élt, kicsi volt, úgy is viselkedett mint egy kölyök kutya. Most viszont megváltozott. Nem tudom mit tegyek igazán. Az étvágyával nincs baj, hanem inkább a halngulatával. Néha nagyon örül nekünk néha nem viseli el ha simogatjuk. Azóta amióta anyukája elment nem hajlandó úgy játszani ahogy a kutyák szoktak. A kertben hiába dobálunk neki bármit, hiába futkározunk, nem érdekli. A lakásba hajlandó játszani, de olyan furcsa lett. Mi az amit tehetnénk vele? Nem tudom eldönteni mi lenne a jobb neki. Ha vennénk mellé egy kiskutyát, hogy újra legyen kutyatársa? Csak azt nem tudom, hogy jót tennék e egy kis kutyával neki. Hiszen amíg Ármina beteg volt, jobban figyeltünk az anyjára mint rá. Ha jönne egy kiskutya, akkor megint osztoznia kellene a figyelmünkön. Nem tudom érthető e amit leritam. Ha van tanácsotok, szívesen veszem. Nemtudom sikerült e, de csatolok két képet is róluk:-) Nagyon szerették egymást.
Vissza az elejére
Melitta jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
david
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 9. Szerda 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello mindenkinek.
Most regisztráltam mert van egy 4 éves boxer szukám és tegnap elkezdett ugy mond köhögni pruszkölni.De nem tudom hogy miért.Ma aszthittem hogy abba haggya de nem ez történt.Rendessen eszik iszik minden.Aki tudja mi lehet a baja az kérem írja le.Ha más nem lesz akkor kihívom a az állatorvost.Tehát aki tudja mi a baja pl.megfázás vagy valami az kérem írja le.
Vissza az elejére
david jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gabongo
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 16. Hétfő 23:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Egy gyönyörű boxikislány büszke gazdájaként csatlakozom:)

Ugat, harap, rág, és előszeretettel gyilkolja a virágokat, szóval 7 hetes korának megfelelően ördögi rosszaság, de nem lehet rá haragudni... Imádom!
Vissza az elejére
gabongo jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Yoko
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 10. Kedd 8:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szóval kép most
Vissza az elejére
Yoko jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Yoko
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 10. Kedd 8:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Bocs a betörésért....
Fájó szívvel ugyan, de meg kell válnunk kiváló vérvonalú boxer szukánktól.
Akit érdekel, jelezzen nekem!

Egy pár információ róla: Yoko a neve.
Apa:Marziano Dell Colle DellInfinito Anya.Krékker Niki.
Chippelve, féregtelenítve.
3 éves, sárga, fehér jeggyel (kevés fehér jegy, tenyésszemlén okés lesz)

Nagy bohóc, imád slaggal fürdeni, kertben lakik téliesített palotában.
Mindent megeszik, beleértve a szomszéd csirkéit is.
Kiváló kertépítő munkatárs, mélyépítési munkákban verhetetlen. (gödröt ásogat rendíthetetlenül és kajákat dugdos nyugdíjas napjaira)
Lopkod is.
Papucsok, kinn felejtett apró tárgyak nagy kihívás számára!
Macskakiller.

Más kutyákkal veszekszik, ezért kell megválnunk tőle.
Amúgy imádnivaló, röfög -horkol-szétesik a boldogságtól. A labdától elalél.
Gyerek mellé is!!!
És nem lefizethető és természetesen nem hamis.

Dobok egy képet, ahol a pasijával van.

sziasztok
Vissza az elejére
Yoko jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tengerisaláta
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 9. Hétfő 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mire képes egy kutya ha valami újat kap Razz a felvétel megmutatja Nagyon Boldog
http://videoriporter.hu/vr/fs?content=/vr/player/1196/reporter/count
Vissza az elejére
Tengerisaláta jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sipsi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 24. Szombat 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello mindenki!
Rám jellemző módon elfelejtettem minden adatot, amivel már regisztráltam itt, szóval most ez is én vagyok. Nagyon Boldog Gyurma kutyával léteztem ezen az oldalon. Sajnos őt tavaly novemberben, 3 évesen el kellett altatni Szomorú és hát eddig nem is nézelődtem erre.
De most! Újból a családom tagja lett egy boxos képű csajszika, január 2-án született, szóval lassan 5 hónapos a gyerek.Gyurmához köze sincs, ég és föld a két kutya.
Viszont változatlanul az mondom: gyerekek mellé, családba a legjobb választás.És nem folyik a nyála!!!( Legalábbis a lányoknál nem tapasztaltam)
És lehet cipelni is a magunkkal, a lényeg, hogy mellettünk lehessen. Rendkívül bohókás jószág, az egész élete játék. Szóval csúcs!!!
Vissza az elejére
Sipsi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BorneBrigi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 18. Vasárnap 19:13    Hozzászólás témája: Új fórum és kennel
Téma leírása: Nézz be gyorsan!

Sziasztok! Új kennel nyílt és a honlapon saját fórum is van ahol tudtok beszélgetni kutyusaitokról..stb., és ti is nyithattok különböző témákat!
borsocska
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 18. Vasárnap 4:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gyertek minél többen!!!

Vissza az elejére
borsocska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
fester
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 14. Péntek 18:06    Hozzászólás témája: Boxi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekünk is van boxink,és 9 éves fiúnk.Nagyon jól kijönnek,sokat játszanak.Sőt,elvárja a kutya,hogy játszon vele,mert ha nem,akkor sír.Az egész családhoz ragaszkodik,nagyon hamar beilleszkedett.Nagyon tanulékony,elég rászólni,ha valami "rosszat" csinál.
Ajánlom lakótelepre is,mert sokat alszik.Bár véleményem szerint ilyen kutya inkább kertes házba való.A barátnőmnek is boxija van,lakótelepen,és oda is beszokott.
Imádjuk a boxinkat!!!
Vissza az elejére
fester jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 17 oldal [422 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 15, 16, 17 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Boxer
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu