Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Szept. 22. Péntek 1:50
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Tagbemutató
Ugrás:  
ITT MONDD EL KI VAGY!!!
Moderátorok:  T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [17 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Manandi
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 73

HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 20. Hétfő 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok, beleszerettem egycsodálatos kutyusba, kaukázusi juhász. Szeretnék többet tudni a faj jellemzőiről.Segítségeteket köszönöm. üdv. MaNa
Vissza az elejére
Manandi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Katt
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 1. Péntek 10:55    Hozzászólás témája: Sziasztok ! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok !

Kata vagyok és nagy kutyabarát ! 10éve kezdtem önkénteskedni egy kutyamenhelyen, 2évig dolgoztam ott főállásban és 2 éve vagyok kutyakozmetikus. Emellett kutyákat is mentek és ideiglenes befogadó is vagyok... szóval kutyaőrült lol
petuszk13
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 20

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 22. Csütörtök 11:25    Hozzászólás témája: Sziasztok
Téma leírása: Sziasztok köszöntelek titeket és ez vagyok én hihi egy furcsa kutya imádó lány akien most nincs kutyija de nagyon imádja őket na sziasztok és olvasátok el a bemutatkozót
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!!
Petra vagyok nagy kutya barát. 13 éves vagyok és tudom hogy kicsit furcs de nagyon régóta van kutyám és nagyon szeretem őket. Bár a cicákat és egyéb állatokat is. Nos most nincs állatkám de lesz egy Pekingi drágám kb 1 v 2 hónap mulva. Még nem születet meg a szivecském de már most imádom. Nos ez vagyok. Amúgy lehet irni nekem kutya neveket főleg lányokat ugyanis szuka lesz. Sziasztok Petuszk!!!! Nagyon Boldog Nagyon Boldog Exclamation Exclamation Exclamation Mr. Green Mosoly lol
Vissza az elejére
petuszk13 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dalmy21
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 15. Vasárnap 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[img]http://gallery.site.hu/u/angyal-mancs/kurtyus_004.jpg.html[/img]
dalmy21
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 15. Vasárnap 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok! furgekutya

Én kb kemény 1 hónapja vagyok gazdi. A nevem Dalma imádom a kutyusokat 17 éves vagyok 1 kutyusom van egy westi mancs a neve, kisfiú törzskönyves ,chipes,tetovált (csak hogy el ne vesszen Cool ) figyelnem kell rá egész nap mert mindent megeszik Összezavart most itt van nálam a gépnél és alszik (elképesztő mennyit Döbbent ) lol Nagyon szeretem lol
kutyakozmetikus
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17. Kedd 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Melinda vagyok,13éve kutyakozmetikus.ha bárkinek bármiben tudok segiteni,hivjon vagy küldjön e-mailt..06702081461 vadaszm@t-online.hu
Vissza az elejére
kutyakozmetikus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jupazo
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 6. Kedd 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Judit vagyok, hatalmas állatbarát. Két kutyusom van egy öreg 15 éves szálkás tacsi Fickó, és Raffi a két éves, csodálatos, bohókás westi. Szívesen csatlakozom hozzátok. Van egy kis állateledel boltom, szívesen segítek bárkinek az állatok gondozása, táplálása témában.
Vissza az elejére
jupazo jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
evisan
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 1. Vasárnap 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem sikerült csatolnom Bogit. Most megpróbálom még1x.
Vissza az elejére
evisan jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
evisan
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 1. Vasárnap 21:15    Hozzászólás témája: Na akkor még egyszer Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Évi vagyok, 29 éves és én is hatalmas állatbarát, mint itt mindenki. 8 éves koromban kaptam az első kutyimat, egy Törpeuszit, aki 15 évet élt, azóta mindig van mellettem egy állatka, főleg kutya. Most pl. Bogi, akit utcáról fogadtam be, most két és fél éves (remélem sikerül csatolni a képét).
Most szombaton (szept. 30) voltam először a Minin, egy régebben ott tevékenykedő lánnyal, és tök jó volt. Egy csomó élménnyel lettem gazdagabb és az a sok édi kis tündér, imádnivaló mindegyik. Ezt el kell mesélnem!!! A bocika, aki ott van a "nagy Noén", megnyalogatta a kezem a smirglis nyelvével, és a legédesebb benne az, hogy olyan tejillata van!!! Olyan édi, mint egy igazi kisbaba. Elolvadok ettől a sok édes állatkától, annyira imdádnivalók.
Vissza az elejére
evisan jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Pumukli
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 7. Kedd 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szia

sok-sok kutya hozott Mosoly Nagyon Boldog Mosoly Nagyon Boldog
remélem jólérzed majd ezen a honlapon!!![/i]
Vissza az elejére
Pumukli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gil_barni
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 7. Kedd 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Gilloth vagyok, sinda nyelven nagyon szépet jelent ez, de nem kell következtetéseket levonni ebből Cool Amúgy Edina. Mosoly Bár csak hétvégenként vagyok otthon, a szüleimnél, de ott van kutyusunk. Ő Barni, egy angol cocker spani. Nagyon aktív, nagyon játékos, nagyon hízelgő.... Imád labdázni. És tujára mászni. lol Próbálja madarakat megfogni. (Sajnálom a madarakat amúgy, de még nem sikerült egyet se megfognia.) http://photobucket.com/albums/y246/gilloth/Barnabas/?action=view&current=PICT0005.jpg
Igen, én is sok olyan állatot látok, akit kínoznak, van, hogy tudatlanságból, van hogy kegyetlenségből.... vagy lustaságból.... Nagyon felháborít. Leginkább azért, mert olyat bánt, aki nem tud védekezni... Sír vagy nagyon szomorú
Nem tudom a megoldást igaziból, de azt hiszem, országunkban eleve a hozzállást kellene megváltoztatni. Sokaknak az állat csak eszköz, nem veszik fegyelembe, hogy érzései is vannak. De ott van az is, mikor csak egy darabig kell az állat. Hadd ne mondjam, mikor valaki hazavisz egy kölyökkutyát és mikor felnő kidobja... "Felelős vagy azért, akit megszelídítettél." (Róka, A kis herceg) Tudom, hogy nem mondok sok újat, de úgy éreztem, le kell írnom ezt....
Vissza az elejére
gil_barni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
Pumukli
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23. Hétfő 22:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

üdv mindenkinek!!!! majd írok most már megyek csicsikálni
Vissza az elejére
Pumukli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Christina_06
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 21. Szombat 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok. Krisztinek hívnak. Dogo Canario, azaz kanári-szigeteki fajtájú kutyujaim vannak. Nyitottam is egy topicot, mert nem találtam a fórumon sehol róluk(mármint a fajtáról). Akinek van kedve, nézzen be, és dumáljunk egy jót a fajtáról!
Vissza az elejére
Christina_06 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tünde
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 19. Csütörtök 20:49    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozom Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pumukli írta:
Tünde írta:
Sziasztok állatbarátok!
Tünde vagyok, nagyon szeretem az állatokat, és a szívem szakad bele, ha kóbor állatot látok, vagy ha csak rossz sorsú állatokról olvasok. Én legszívesebben a kóbor, kidobott kutyák életének megmentésével foglalkoznék, erre szeretném feltenni az életem. De sajnos még a saját környezetemben sem tudok tenni értük semmit, mert igazán nincs hova vinnem őket. Ezért, ha látok kóborkát, annyit tudok tenni, hogy hordok neki kaját. Ha én nyertem volna a lottón a kétmilliárdot, lépten-nyomon kutyamenhelyeket létesítenék, és támogatnám a már meglévőket. Ha én nyertem volna, most már nem lenne bajban egyetlen menhely sem. De így én is szenvedek, lelkileg, hogy látom, hogy az állatvédelmi törvények semmit nem érnek az országunkban. Szenvedek én is, a kutyákkal együtt.

én is így érzek milyen kutyád van?

Az az érdekes,hogy nincs kutyám. Én cicás gazdi vagyok. De belőlük van három is. Pontosabban csak két és fél, mert a harmadik a szomszédé. Csak állandóan nálunk van, adunk neki enni, így már félig a miénk. Pedig a szomszédaink is szertték, nem volt rossz helye, csak nálunk finomabb kaját ehet. Ha kutyázni támad kedvem, a keresztanyámnál megtehetem. Nekik kis tacsijuk van. Őt szoktam meglátogatni időnként.
Vissza az elejére
Tünde jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pumukli
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 19. Csütörtök 20:19    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozom Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tünde írta:
Sziasztok állatbarátok!
Tünde vagyok, nagyon szeretem az állatokat, és a szívem szakad bele, ha kóbor állatot látok, vagy ha csak rossz sorsú állatokról olvasok. Én legszívesebben a kóbor, kidobott kutyák életének megmentésével foglalkoznék, erre szeretném feltenni az életem. De sajnos még a saját környezetemben sem tudok tenni értük semmit, mert igazán nincs hova vinnem őket. Ezért, ha látok kóborkát, annyit tudok tenni, hogy hordok neki kaját. Ha én nyertem volna a lottón a kétmilliárdot, lépten-nyomon kutyamenhelyeket létesítenék, és támogatnám a már meglévőket. Ha én nyertem volna, most már nem lenne bajban egyetlen menhely sem. De így én is szenvedek, lelkileg, hogy látom, hogy az állatvédelmi törvények semmit nem érnek az országunkban. Szenvedek én is, a kutyákkal együtt.

én is így érzek milyen kutyád van?
Vissza az elejére
Tünde
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 19. Csütörtök 20:07    Hozzászólás témája: Bemutatkozom Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok állatbarátok!
Vissza az elejére
Tünde jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pumukli
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 23. Szerda 20:54    Hozzászólás témája: ITT MONDD EL KI VAGY!!!
Téma leírása: TAGBEMUTATÓ
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szervusz kedves ÚJ tag!
Cool
Itt nyugisan leírhatod ki vagy, milyen kutyád van, korod. Ha szeretnéd!!!! Ide bárki írhat!!! Ha már nem vagy új akkor is írj! Dobd fel TE ezt a témát!!! Mutasd be magad!!! kuty vigyor ölelések dumcsi vicces
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [17 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Tagbemutató
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu