Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 15. Szombat 1:33
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Elveszett!!!!!!!!!!!!!
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 7 oldal [170 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Szerző Üzenet
babytweety
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 20. Hétfő 6:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Továbbított üzenet:

2011.06.17.-én este 10 körül tűnt el a képen látható West Higland White terrirer Budapesten a XIII. kerületi Nővér utcából! Émi névre hallgat, nőstény és 9 éves. Van a hátán egy kb egy dió méretű dudor.
Aki bármit tud róla, kérjük jelentkezzen: +36-204304631, +36-20-333-9110

babytweety jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
babytweety
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 20. Hétfő 6:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Továbbított üzenet:

Eltűnt kiskutyánk Viktor 2011. 06. 18.-án Szigetszentmiklóson: 3 éves fehér Westi kan kutyus fazonra nyírt bundával. Eltűnésekor zöld csilingelős nyakörvet viselt. Vele született szívnagyobbodása miatt gyógyszeres kezelés alatt áll!!

Kérjük ha bárki tud róla vagy megtalálta, hívjon: +36-70-9339-145
A JUTALOM NEM MARAD EL,AKÁR VISSZA IS VÁSÁROLJUK!!
Segítségüket előre is köszönjük!

babytweety jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nikol-Zizu
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2011 Máj. 10. Kedd 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

"Tegnap este(05.09-én) 22:15-kor, Békéscsaba Somogyi út 2/1.-sz. ELLOPTAK két fajtiszta Westie kutyát.
A terület, ahonnan elvitték a kutyákat egy 1400nm-es saroktelek, itt mindig szabadon futkározhattak. Az elkövetők kifeszítették a drótkerítést és a kutyákat kiemelték az udvarról. A kutya gazdája meghallotta, ahogy a kutyák sírnak, kiszaladt a teraszra de már csak egy szürke színű peugeot 307-t látott elhajtani, illetve előtte egy férfit aki a kerítés közelébe járkált. A kiskutyák szukák voltak, az egyik 4, a másik pedig 2éves.
Kérlek benneteket, hogy sokszorosítsátok ezt az üzenetet, és amennyiben tudtok valamiféle információval szolgáli hívjátok a 06308606244 telefonszámot.
Segítségeteket előre is köszönjük!!!
Ui: ha esteleg valaki 2 szuka Westie felnőtt kutyát hírdetne azt is jelezzétek ide, vagy telefonon. köszönjük még egyszer."
Vissza az elejére
Nikol-Zizu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
babytweety
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 30. Kedd 8:18    Hozzászólás témája: Re: Ellopták Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ilovirag írta:
Ellopták a képen látható 1 éves Artúr névre hallgató barátságos Westi kan kutya. Nyakában egy fekete nyakörv található, amin kis fém csontok vannak. A jobb első lábán 2 körme fehér színű, hasán két jellegzetes anyajegy látható.
Kérjük, aki látta őt vagy befogadta jutalom ellenében értesítsen. Szerető családja nagyon várja haza.
Az alábbi telefonszámokon várjuk jelentkezését a megtalálónak: 0670-211-69-28, 0670-231-11-99, 0670-201-35-95.
Biztos hogy ellopták mert a kerítésünkön a drótháló el lett csípve valószínűleg drótvágóval a kutyus nem tudott kiszökni az udvarról ez 100 %.
Aki tud valami információt hogy mit csináljunk kérem írjon.

Szia! Nagyon sajnálom... Szomorú
Azt esetleg megírnád,hogy melyik városból tünt el a kutyus? Annyit tudok segíteni,hogy kirakom az iwiw-re,hátha...
Van chip-je a kutyusnak?
ilovirag
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 30. Kedd 0:17    Hozzászólás témája: Ellopták Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ellopták a képen látható 1 éves Artúr névre hallgató barátságos Westi kan kutya. Nyakában egy fekete nyakörv található, amin kis fém csontok vannak. A jobb első lábán 2 körme fehér színű, hasán két jellegzetes anyajegy látható.
Kérjük, aki látta őt vagy befogadta jutalom ellenében értesítsen. Szerető családja nagyon várja haza.
Az alábbi telefonszámokon várjuk jelentkezését a megtalálónak: 0670-211-69-28, 0670-231-11-99, 0670-201-35-95.
Biztos hogy ellopták mert a kerítésünkön a drótháló el lett csípve valószínűleg drótvágóval a kutyus nem tudott kiszökni az udvarról ez 100 %.
Aki tud valami információt hogy mit csináljunk kérem írjon.
Vissza az elejére
ilovirag jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Solymi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 25. Kedd 9:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tegnap a Budai hegyekbe sétáltunk és ezt a felhívást láttuk... Igaz nem westie. hanem egy vizsla, de még mindig nagyon várják haza... Szemforgató

Solymi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 22. Szombat 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igaz nem westie, de a gazdi nagyon nagyon várja haza!!! Szomorú Kérem aki látta, jelentkezzen a lenti telefonszámon! Köszönöm!

Elveszett fekete Shar Pei! 2010.05.07-én 19.00 körül a 13. kerületben (Domány u. 5-7. szám alól) kiszökött és a 4. kerület szellem lakótelep felé futott el egy fekete másfél éves Shar Pei szuka kutya. Legutoljára a 15. kerületben látták. Nyakában egy két soros fél fojtó nyakörv van. A kutya fél az emberektől, de nem bánt senkit! Shiba névre hallgat, chip száma: 348098100171730. Aki látta legyen szíves hívni Rajos Ildikót: 0630 257 16 98, E-mailcím: ildi77@vipmail.hu. A megtalálónak jutalmat ajánlj a gazdi! Légyszi osszátok meg minél többen! puszitküld

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 9. Péntek 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Iwiwről másolom, Ő nem elveszett, hanem rosszabb... Evil or Very Mad

"Keszthelyi Kutyaiskola ezt írta: 13 éves, törzskönyvezett, vak westie fiútól szeretne a gazdája megszabadulni. Több állatorvosnál járt, hogy altassák el, szerencsére egyik sem vállalta. Mindenképpen meg akar tőle szabadulni záros határidőn belül, akár út szélére is kiteszi.

Sajnos eddig ...tovább »nem találtunk neki befogadót.

Csatoltam képeket róla. Pufi kedves, aranyos, bújós, gyerekeket szerető kutyus. Vaksága ellenére könnyen tájékozódik. Rendkívül szeretetéhes! Szobatiszta.

Kérlek, ha tudtok segítsetek!

Hálás köszönettel,

06-30-4658947"

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vontod
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 8. Csütörtök 5:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tárnokon találtak egy kan westie kutyust. Nem volt rajta nyakörv, sem tetoválás. Elég jó húsban van, valószínűleg nemrég veszhetett el. Vmi baj lehet a hallásával, de lehet, hogy csak fülgyulladása van. Eléggé elhanyagolt állapotban van, ezért nem kizárt, hogy emiatt alakult ki vmi a fülével...
Megtalálója szerint szép a fogsora és kimondottan barátságos. Sajnos a hölgy csak pár napig tudja tartani, ha nem akad gazdi, vagy ideiglenes befogadó, akkor kénytelen lesz a közeli menhelyre leadni.
Ha tudok vmi segítséget, akár ideiglenes befogadót is, akkor légyszi szóljatok!
Köszi
Vissza az elejére
vontod jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szilvia26
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 31. Szerda 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm, hogy gondoltatok rám! Most azon vagyok, hogy aki Bobó helyett lett nekünk kutyus, keressek mellé egy társat. Ugyanis egy kislányt kaptam, anno (de szerintem ezt tudjátok) valószínűleg valami szaporító kezei alól került ki. Nagyon beteg lett el is pusztult, az állatorvos azt mondta, hogy valami idegi dologgal összefüggéses a dolog. Úgy nevezte (-hogy olyan tökéletlen, az emberek között is van ilyen), szóval megjártam, megsirattam. SAjnos a kisfiam miatt kevesebb idő jut kutyusozni és szomorkodik, majd valahogy szerzek mellé nyárra egy csajszit Mosoly Szóval ezt csak azért írtam le, mert már a reményt feladtam Bobcival kapcsolatban, a szívemben picit él a remény hátha meglesz valaha, de oly kicsi rá az esély. Most azon vagyok, hogy a jelenlegi kutyám boldog legyen.
Mellékesen megjegyzem, hogy *k..vanagyot* (bocsánat), csalódtam az emberekben.ondol Az egyik ellop egy kutyát és lelkiismeret furdalás nélkül nem adja vissza, nem gondolva arra, hogy ezzel mekkora fájdalmat okoz a gazdájának. A másik meg beteg kutyát tenyészt - szaporít - ezzel szenvedést okozva az állatnak, meg a gazdájának. Szóval hihetetlen milyen elcsorbult világban élünk.
Szilvi
Vissza az elejére
szilvia26 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 25. Hétfő 21:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az alábbiakat most találtam:

Westie kora: 4-6 év
2010.január 01-én beköltöztem egy 17.kerületi kutyapanzióba a petárdák elől.Azóta is várom szerető gazdámat akinek ugy tűnik nem hiányzom.Ezért szerető uj gazdit keresek.Szeretem ha szeretnek amit örök hűséggel,sok szeretettel,játékkal hálálok meg.Jókedvű,játékos gyermek szerető kutyus vagyok. Itt érdeklődhet: 06 70 510-9464

------------

kutyafajta: West Highland W.T. | kutya neme: szuka
kategória: elveszett Hol: Gyula Mikor: 2010. 01. 14.
Kutya neve: LILI, kora: 1év 4hónap
Az oldalán bal oldalt van neki egy kicsi seb,amit kézzel is ki lehet tapintani.
Tetoválás száma: nincs
Itt érdeklődhet:+36-20-577-9401

------------

Gazdi keresi West Heighland Wheit terrier fajtájú Benji névre hallgató kutyusát! 2009 December 21-én Pakson a Kálvária utcából kiszökött és rejtélyes körülmények között eltűnt.Ápolt,rendezett,2003 májusi születésű kan kutyus!
Állandó orvosi kezelés alatt áll az allergiája miatt!Nagyon fontos hogy folyamatosan kezeljék!
Kérem hogy akinél van gondoljon arra hogy aki szereti az állatot és szerette úgy mint mi annak nagyon hiányzik!
Aki valamit tud vagy hallott róla szóljon!
06-20-547-9662

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 9. Szombat 17:12    Hozzászólás témája: Re: még mindig Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
szilvia26 írta:
Szisztok!

Most lesz egy éve, hogy eltűnt Cegléden az akkor 1,5 éves kan westie kutyám. Nem adom fel, ha valaki jutott úgy kutyához, hogy az előzményei kérdésesek kérem csak egyszer szólítsa a nevén BOBÓ, hátha hallgat rá. Szomorú Tudom, hogy nevetségesnek tűnhetek így egy év után, de nem adom fel a reményt, most olyan 2,5 - 3 év közötti kisebb termetű kutyus lehet. Nincs nap, hogy ne gondolnék rá.
Azért megadom a telefonszámom (régen ez is más volt amikor kerestem először).
Galambosné Szegedi Szilvia
06 30 452 1535

Sajnálom, hogy azóta sem került elő. Szomorú Többször gondoltunk mi is azóta Rátok! puszitküld

Igen Szilvi,nagyon sokat gondoltunk Rátok,szerettünk volna segíteni.....többet vagy máshogy(már sajnos nem tudtam a végén mi lenne a legjobb megoldás).Sok Boldogságot ,láttam milyen szép a baba.
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 9. Szombat 11:34    Hozzászólás témája: Re: még mindig Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szilvia26 írta:
Szisztok!

Most lesz egy éve, hogy eltűnt Cegléden az akkor 1,5 éves kan westie kutyám. Nem adom fel, ha valaki jutott úgy kutyához, hogy az előzményei kérdésesek kérem csak egyszer szólítsa a nevén BOBÓ, hátha hallgat rá. Szomorú Tudom, hogy nevetségesnek tűnhetek így egy év után, de nem adom fel a reményt, most olyan 2,5 - 3 év közötti kisebb termetű kutyus lehet. Nincs nap, hogy ne gondolnék rá.
06 30 452 1535

Sajnálom, hogy azóta sem került elő. Szomorú Többször gondoltunk mi is azóta Rátok! puszitküld

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 7. Csütörtök 10:38    Hozzászólás témája: Re: még mindig Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szilvia26 írta:
Szisztok!

06 30 452 1535

Ne is add fel! Én sem adnám!

A legelső kutyusom, aki által megszerettem a fajtát, Ceglédi volt.
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
szilvia26
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 7. Csütörtök 9:08    Hozzászólás témája: még mindig Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szisztok!

06 30 452 1535
Vissza az elejére
szilvia26 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 5. Kedd 17:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Vandus írta:
Most mondták be a Klaszsz fm-en, hogy a XVII. kerületben találtak egy westy kölyköt 7 hónapos körüli, nincs benne chip, estig tudnak rá vigyázni, ha addig nem kerül elő a gazdi, viszik az Illatos útra. A rádiónál lehet érdeklődni utána.

Előkerült a gazdi!!!!!

A netboard.hu fórumon tették be!!!

ÁTMÁSOLVA!!!!!!!

kutya SOS ideiglenes gazdit keres, a hölgy akinél van már nem tudja tartani, sajnos most azonnal én sem tudom úgyhogy SOS megoldás kell. Tápot is add hozzá.

[előzmény: (6Cool keszterina, 2010-01-04 19:44:56]

Haladó

keszterina

Tagság: 2004-02-07 08:35:13
Tagszám: #8567
68. Elküldve: 2010-01-04 19:44:56 [2.]

--------------------------------------------------------------------------------
Talált westi Solymáron

,

Most kuldom a kis feher westy
kan kepet. Csavargott Solymaron, Hutweide teruleten, Karacsony heteben,
tobben lattak, nyakorv (es chip )nelkuli. Allatorvos szerint 7eves, tobb
HETE uton van, osszecsomosodott szorrel, fazva a nagy minuszokban.
Kitettek??? Eltevedt???
Megmosdattam, a nemezes szort levagtam, igy egesz csinos, de rovid szorrel
nem lehet kikuldeni a telbe... igy bent van lakasban egy masik
kutyussal .. es nem tudjuk vallalni sajnos.
,
Azonnal gazdat kellene talani neki. Kedves, kulturalt es rendkivul halas
termeszetu, jobb sorshoz szokott, autoba azonnal beugrik. Kicsit rosszul
hall, egyik fuleben kis daganat miatt. Valaki igen jol jar majd vele, csak
surgosen kellene a segitseg!!!!!
Nagyon koszonom kedvesseget, elerhetosegem:
Nemedi Eva, nemedi@yahoo.com,
( 20 ) 322 6301

http://gallery.site.hu/d/12009252-2/IMG_0928.jpg

http://gallery.site.hu/d/12009256-2/Karacsony_2009.jpg
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 7. Hétfő 23:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vandus írta:
Most mondták be a Klaszsz fm-en, hogy a XVII. kerületben találtak egy westy kölyköt 7 hónapos körüli, nincs benne chip, estig tudnak rá vigyázni, ha addig nem kerül elő a gazdi, viszik az Illatos útra. A rádiónál lehet érdeklődni utána.

Előkerült a gazdi!!!!!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vandus
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 7. Hétfő 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Vandus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 1. Kedd 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
zsera írta:

szia, felhívtátok a környékbeli állatorvosokat, kutyakozmetikákat, menhelyeket is...? hátha valaki leadta oda az infót, hogy van nála egy talált kutya. amikor mi találtunk egy westiet az állatorvosok felírták az adatainkat, vezettek külön ilyen esetekre egy kis füzetet!
remélem előkerül!
itt nem láttalak benneteket: http://www.elitewestie.hu/

ÁTMÁSOLVA!!!!

ELVESZETT, KERESIK

Kutya neve: BODZA
Fajtája: west highland terrier
Neme: szuka
Ivartalanított: nem
Mérete: közepes
Szőr hossza: közepes, nyírt
Szőr színe: fehér
Ismertetőjegy: chip, rózsaszín strasszos nyakörv
Aktuális életkor: 9 hónapos
Bejelentő neve: Sasvári Sándor
Bejelentő elérhetősége: 06-70-2652-014 06-70-2652-014 info@sasvarisandor.hu
Bejelentés oka: elveszett
Eset időpontja: 2009.11.29.
Pontos hely és körülmények: Csömör Tinódi utca
Fényképet tud-e küldeni: igen
Egyéb megjegyzések: a megtalálónak jutalom jár!

SZERENCSÉRE A KUTYUS MEGKERÜLT!!!!!!!!! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 1. Kedd 0:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:

szia, felhívtátok a környékbeli állatorvosokat, kutyakozmetikákat, menhelyeket is...? hátha valaki leadta oda az infót, hogy van nála egy talált kutya. amikor mi találtunk egy westiet az állatorvosok felírták az adatainkat, vezettek külön ilyen esetekre egy kis füzetet!
remélem előkerül!

ÁTMÁSOLVA!!!!

ELVESZETT, KERESIK

Kutya neve: BODZA
Fajtája: west highland terrier
Neme: szuka
Ivartalanított: nem
Mérete: közepes
Szőr hossza: közepes, nyírt
Szőr színe: fehér
Ismertetőjegy: chip, rózsaszín strasszos nyakörv
Aktuális életkor: 9 hónapos
Bejelentő neve: Sasvári Sándor
Bejelentő elérhetősége: 06-70-2652-014 06-70-2652-014 info@sasvarisandor.hu
Bejelentés oka: elveszett
Eset időpontja: 2009.11.29.
Pontos hely és körülmények: Csömör Tinódi utca
Fényképet tud-e küldeni: igen
Egyéb megjegyzések: a megtalálónak jutalom jár!
Vissza az elejére
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 19. Csütörtök 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szilvike8888 írta:
Sziasztok!!

Én pár napja találtam rá az oldalra, és rögtön regisztráltam.
Az az igazság, hogy július 16.-án eltűnt a westie kiskutyám.
Pécs-Somogyban lakunk, és kb 10 perc leforgása alatt úgy nyoma veszett, hogy azóta senki sem látta.
Már számtalan hirdetést és segítségkérő felhívásokat tettem közzé mind a neten, mind a városban, de hiába!
Pamacs a neve, 1,5 éves szuka, enyhén hullámos szőrrel.
Nagyon szerettük, és a mai napig nem adtuk fel a keresését!
Ha esetleg vki tudna segíteni, kérem jelezze.

Előre is köszönöm!

Szilvi és a többiek

remélem előkerül!

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
szilvike8888
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 19. Csütörtök 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Őszintén szólva nem tudom, mert 4en raktunk fel a netre hirdetéseket.
És hogy a többiek milyen oldalra rakták fel, azt pontosan nem tudom.
De köszönöm.... Szomorú
Én is nagyon sajnálom..... Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
szilvike8888 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 18. Szerda 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szilvike8888 írta:
Sziasztok!!

Pécs-Somogyban lakunk, és kb 10 perc leforgása alatt úgy nyoma veszett, hogy azóta senki sem látta.
Már számtalan hirdetést és segítségkérő felhívásokat tettem közzé mind a neten, mind a városban, de hiába!

Előre is köszönöm!

Szilvi és a többiek

Szióka!!!
Felkerült a netboard.hu-ra is,az elveszettbe???????
Nagyon sajnálom.
Vissza az elejére
szilvike8888
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 18. Szerda 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!

Előre is köszönöm!

Szilvi és a többiek
Vissza az elejére
szilvike8888 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 3. Kedd 8:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Ezt az üzenetet az iwiw-en találtam:

továbbított üzi! "Okt31-én Csepelen, a Karácsony Sándor utcánál találtunk egy kislány Westie kutyust, akinek pocaklakói is vannak. Elvittem orvoshoz, chipje, tetoválása nincs. A bal füle kajlán lelóg egy kicsit és egy fekete-fehér gyöngysor van a nyakában.Nagyon kedves és barátságos kutyus, nem történt semmi baja, csak meg van szeppenve, szeretne...tovább»...tovább» hazamenni.
Jelenleg meleg szobában van.

Minél hamarabb meg kéne találnunk a gazdiját!!!!!!!!!!

Ha tudtok kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!

Írhattok ide is + tel:30/464-0511

Előre is nagyon köszönöm!!!"
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 7 oldal [170 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu